New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kancelář Yukikage

Goto down 
+4
Yuki
Milli Yuki
Hiashi Yuki
Rirī
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

Kancelář Yukikage Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage I_icon_minitimeMon Apr 22, 2013 7:32 pm

Budova Yukikage se nachází uprostřed vesnice, není rozhodně ale nejvyšší budovou ve vesnici.
*Kancelář je hlídaná a v době nepřítomnosti Yukikage se zamyká.
*Kancelář je hlídaná skrytým ANBU, i když v této místnosti není nic, co by stálo za ukradení.
*Zvláštní je, že jsou tu vždy nové dveře a okno, no Yukikage je až moc výbušná.
*Ačkoliv je celá budova z ledu, chlad je potlačen a proto je zde teplo.
Kancelář Yukikage Yuki10



Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com
Hiashi Yuki

Hiashi Yuki


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 03. 05. 13
Age : 26

Kancelář Yukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage I_icon_minitimeSat May 04, 2013 8:08 pm

Dobehol som nadšene k budove, kde som dúfal, že nájdem sesternicu.
Vybehol som po schodoch až k jej kancelárí a zabúchal na dvere, už som sa totiž naučil tú techniku, tú so zrkadlami o ktorej mi vravela.
Búchal som jak šialený aký som bol šťasný a v duchu si hovoril: Prosím otvor!
Moje modré oči žiarili radosťou, doslova som sa chvel. Vždy som bol strašne šťastný keď som dokázal niečo nové. Možno som vyzeral ako malý doterný študent čo ledva vybehol z akadémie a už lezie niekomu na nervy, no taký som ja bol.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Kancelář Yukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage I_icon_minitimeSat May 04, 2013 8:13 pm

V klidu jsem si hověla v křesle a četla si časopis, nic moc se tu delší dobu nedělo a tak jsem měla chvíli pro sebe. Když ale někdo začal bouchat na dveře jako zběsilý cukla jsem sebou a s tikem v oku se koukla na dveře.
Zabiju ho..ať je to kdo je to.
Povzdechla jsem si a odložila časopis.
To jsem nějaká vrátná abych chodila otevírat?!
Došourala jsem se ke dveřím a otevřela je s mega přísným obličejem.
Za dveřmi byl ale Hiashi proto jsem se přestala tvářit přísně a povzdechla si.
"Copak se děje? Hoří někde?"
Uhnula jsem aby mohl do kanceláře a nadzvedla obočí.
Návrat nahoru Goto down
Hiashi Yuki

Hiashi Yuki


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 03. 05. 13
Age : 26

Kancelář Yukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage I_icon_minitimeSat May 04, 2013 8:26 pm

Seina! Doslova som na ňu skočil, čo ňou pri mojej výške a hmotnosti asi ani nepohlo a objal jej nohy. Jej prísny, zároveň niekedy znudený pohľad a postoj ma už vôbec netrápili. Vedel som, že je to u nej prirodzené a mal som ju rád akú bola.
Už som to zvládol! Povedal som a poskladal pečate načo sa okolo mňa utvorili prvé zrkadlá, no potom som techniku zastavil. Spomenul som si ako tu na mňa raz vyletel ANBU keď som sa jej predvádzal.
Len som sa previnile poobzeral.
Prepáč. Ak vyrušujem. Povedal som trochu smutne a hodil na Seinu psie oči.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Kancelář Yukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage I_icon_minitimeSat May 04, 2013 8:33 pm

Sledovala jsem ho s nadzvednutým obočím, byl to prostě cvok ale strašně roztomiloučký cvok!
Když předvedl techniku usmála jsme se a rozcuchala mu vlasy.
"Teda ty jsi šikula."
Mrkla jsem na něj a strčila do dveří abych je zavřela.
"Nerušíš, stejně tu nikdo není a já se tu nudím."
Ujistila jsem ho dalším mrknutím.
Návrat nahoru Goto down
Hiashi Yuki

Hiashi Yuki


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 03. 05. 13
Age : 26

Kancelář Yukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage I_icon_minitimeSat May 04, 2013 8:45 pm

Zase sa ma zmocnil ten pocit dôležitosti, bol som v kancelárii a to len tak, akoby som bol doma.
Díky. Usmial som sa na Seinu keď ma pochválila a odhalil tak jedno voľné miesto po mliečnom zube, ktorý ešte nenahradil normálny.
Skôr ako čokoľvek stíhla urobiť dobehol som k jej kreslu a doslova sa do neho rozvalil. Bolo naozaj príjemné, teplé a veľké.
Sei-chan? Naučíš ma niaku novú techniku? Spýtal som sa snažiac sa o presvedčenie pomocou starých odskúšaných psích očí s úsmevom.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Kancelář Yukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage I_icon_minitimeSat May 04, 2013 8:53 pm

Sledovala jsem jeho rychlost jakou se dokázal dostat to MÉHO křesla.
Zaraženě jsem ho sledovala a přemýšlela nad tím jestli ho jeho máma neměla s turbo myší.
Sedla jsem si na kraj stolu a ušklíbla se.
"A co za to?"
Zašklebila jsem se a škodolibě jsem se usmála.
"Zadarmo ani kuře nehrabe."
Zašveholila jsem a zákeřně ho sledovala.
Návrat nahoru Goto down
Hiashi Yuki

Hiashi Yuki


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 03. 05. 13
Age : 26

Kancelář Yukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage I_icon_minitimeSat May 04, 2013 9:02 pm

Zahľadel som sa jej do škodoradostného úsmevu tak vypočítavo a potom sa usmial podobne ako ona.
Pustím ťa do kresla!
Prehlásil som ako keby bolo moje a sadol si do tureckého sedu podopierajúc si hlavu rukami, pričom som mal lakte na kolenách.
A kura hrabe furt, akurát nie tu v Yuki, lebo je tu zima, sama to dobre vieš.Povedal som tónom z ktorého sršala detskosť. Robil som to však aj trochu naschvál. Bol som už viac vyspelý ako som sa tváril aj keď som mal len 9 rokov.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Kancelář Yukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage I_icon_minitimeSat May 04, 2013 9:12 pm

"Tseh z toho křesla tě můžu dostat i tak takže to není žádná výhra." Pokrčila jsem rameny a založila se ruce na prsou.
"Pako.." Protočila jsem očima nad kuřetem a stoupla si.
"Chceš zmrzlinu?"
Zazubila jsme se na něj a dřepla si k mrazáčku, který jsem měla v rohu kanclu.
Nechala jsem si ho sem dát hned jak jsem nastoupila na místo Yukikage.
Návrat nahoru Goto down
Hiashi Yuki

Hiashi Yuki


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 03. 05. 13
Age : 26

Kancelář Yukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage I_icon_minitimeSat May 04, 2013 9:34 pm

Rozhliadol som sa po kancli a očami skončil na Seine, ktorá zrovna otvárala mrazák. Bol som nadšený, chcel som tú zmrzlinu, ale...
Akú mám záruku, že keď zleziem z kresla tak mi tam nesadneš a tú malinovú tam naľavo mi nedáš?
Povedal som to takým milým tónom z ktorého jej muselo byť jasné, že to nemyslím vážne.
Asi po desiatich sekundách som len tak povedal. Díky!
Na to som hneď zase nahodil ten svoj pasívny zlatučký výraz.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Kancelář Yukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage I_icon_minitimeSat May 04, 2013 9:41 pm

Neznatelně jsem sklonila hlavu protože to uhodl!
SAKRA...jak to ví?!
Já přesně tohle vážně chtěla udělat, zakroutila jsem nad tím hlavou a vytáhla dvě zmrzliny.
Přešla jsem k němu a podala mu tu malinovou.
"Na." Pousmála jsme se a sama tu svojí rozdělala a začala jí jíst.
Mmm jahody..
Vážně dlouho jsem neměla jahodovou zmrzku!
"Takže, jako techniku bys rád uměl jako další?"
Návrat nahoru Goto down
Hiashi Yuki

Hiashi Yuki


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 03. 05. 13
Age : 26

Kancelář Yukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage I_icon_minitimeSat May 04, 2013 10:07 pm

Usmial som sa keď mi podala zmrzlinu a začal som ju pomaly ale isto likvidovať.
V tej chuti som sa vyžíval.
Uhm, prezeral som si doma zvytky a myslím, že by som zvládol... na chvíľu som zmĺkol...
Áaa, zabudol som názov. Bolo to niečo... Fubu ... odkusol som si zo zmrzliny čo ma riadne zchladilo.
Áno už viem! Tsubame Fubuki!
Povedal som šťastne a rukou v ktorej som nedržal zmrzlinu som vystrelil do vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Kancelář Yukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage I_icon_minitimeSat May 04, 2013 10:12 pm

Začala jsem se po kanceláři procházet sem a tam, když vyslovil jméno techniky ušklíbla jsem se a zastavila se.
"Hmm..fájn, to by šlo."
Zahuhlala jsem se zmrzlinou v puse a ukousla si další kousek.
"Jo a když už tě tu mám...uklidil jsi si ten pokoj? Když jsem šla posledně okolo myslela jsem, že mě trefí. Takovej bordel jsem dlouho neviděla."
Zašklebila jsem se na něj a koukla se z okna ven.
Hmm dneska to půjde.
Návrat nahoru Goto down
Hiashi Yuki

Hiashi Yuki


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 03. 05. 13
Age : 26

Kancelář Yukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage I_icon_minitimeSat May 04, 2013 10:27 pm

Uhm, moja izba? Povedal som zamýšľajúc sa nad tým "poriadkom" čo tam mám.
Myslela si tú miestnosť kde spávam a skladujem svoje veci?
Povedal som to tak, pretože som doma akurát jedával a spával, z toho v mojej izbe iba spával. Netrávil som tam dohromady žiadny čas, moja izba bola v tomto zmysle všade, kdekoľvek v dedine a okolí som sa cítil ako doma. Aj keď v teple našej kuchyne pri mame bolo vždy o niečo lepšie.
Neupratal. Povedal som s tónom, ktorý jasne hovoril, že sa to ani nechystám urobiť. Nie, že by tam bol vyslovene bordel. Ale mal som tam toľko vecí, že keď tam človek vošiel tak tam naozaj boli len dve chodbičky, jedna k priamo k posteli a druhá okľukou okolo kúpelne. Za tých pár rokov čo som žil som si tam nazberal naozaj množstvo rôznych vecí a žiadnej som sa nemienil vzdať. Bolo to ako knižnica mojej osobnej histórie, na všetko som si pamätal, ako som k tomu prišiel.
Usmial som sa a dostal sa k časti zmrzliny pri ktorej si človek vždy uvedomí, že zachvíľu mu už nič neostane.
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Kancelář Yukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage I_icon_minitimeSat May 04, 2013 10:30 pm

Prisel Jsem k budove a jen tak se prochazel a premyslel co delat jestli jit za Yukigage nebo zase nekde na par dni zmizet. Ale to uz jsem delal casto a posledni dobou jsem se flakal spise nebylo co delat. Pomalum krokem jsem se vydal po schodisti a dal se pomalu nahoru. Jednu nohu zadruhou pozvedaval a soupal nohama.
"Pane boze snad nenafasuju decka nebo me fakt trefi. Ne toby mi Yukikage neudelala. Vi ze delam solo." Honilo se mi celo dobu hlavou mezitim co jsem slapal ty schody.
Kdyz jsem prisel ke kanclu zaklepal jsem a cekal az se ozve neco a nebo vyleti dvere z panu. pri jistotu jsem se postavil na stranu kdyby se to nahodou stalo. A cekal.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Kancelář Yukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage I_icon_minitimeSat May 04, 2013 10:31 pm

Zarazila jsem se a spražila ho káravým pohledem.
"Tak žádná technika nebude."
Pokrčila jsem rameny a dojedla zmrzlinu, hodila jsem obal a dřívko do koše načež jsem se protáhla.
"Dále!" Křikla jsem celkem nepříjemně a sedla si opět na kraj stolu.
Návrat nahoru Goto down
Hiashi Yuki

Hiashi Yuki


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 03. 05. 13
Age : 26

Kancelář Yukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage I_icon_minitimeSat May 04, 2013 10:35 pm

Sklamaným pohľadom som sa na ňu pozrel a nahodil zdutý tón.
Keď mi kúpiš garáž tak to možno budem môcť upratať.
Na to zavolala toho dotyčného dovnútra.
Neváhal som a sadol si za stôl tak, že som vyzeral naozaj seriózne. Vzal som pero a razítko, z šuplíka vytiahol pár čistých papierov a začal na ne písať niake nezmysly, pričom som každý napokon orazil a položil na hromádku, alebo strčil do obálky.
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Kancelář Yukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage I_icon_minitimeSat May 04, 2013 10:37 pm

Uslysel jsem jak Yukikage krikla. Uz jsem mel v hlave presny obraz jakou ma naladu. Povzdechl kjsem si a dal jsem a pomalu vstoupil do dveri. Uklonil se a prisel blize ke stolu a zavrel mezi tim dvere.
"Zdravim Yukigage-sama. Nemate pro me nejakou praci. " Rekl jsem a cekal co rekne no popravde se ma predstava moc nelisila od toho jak se tvarila. Ale hold jednou jsem Jounin tak musim pretrpet i blbou naladu Kage. preletavalo mi hlavou. Nekdy to fakt nebylo prijemne. Ale to uz byl zivot ktery jsem si nakonec zvolil po Smrti me rodiny.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Kancelář Yukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage I_icon_minitimeSat May 04, 2013 10:41 pm

Protočila jsem očima nad chováním toho prcka a koukla se na Yukiho který vešel.
"No jo...děcka z akademie za chvíli budou postupovat na geniny. Potřebuju aby jsi mi sepsal seznam dětí, které se zkoušky zúčastní a donesl do akademie čelenky. Dál tě tam čeká učení jak dělat klona." Zahrnula jsem ho úkoly a založila si ruce na prsou.
Návrat nahoru Goto down
Hiashi Yuki

Hiashi Yuki


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 03. 05. 13
Age : 26

Kancelář Yukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage I_icon_minitimeSat May 04, 2013 10:48 pm

Hmmm... kloni? Preblesklo mi mysľou.
Tááák! Idem sa zabaviť.
Postavil som sa od stola vzal papiere a v ruke skrčil obal od zmrzliny.
Odkráčal som ku košu kde som ho zahodil a papiere podal Seine. Nech sa páči Yukikage-sama, tu sú tie dokumenty.
Žmurknúc na ňu som sa postavil pred Yukiho. Pre mňa si vraj má prísť ten sensei, je toto on?
Spýtal som sa ho a dúfal, že Seina bude spolupracovať. Dobre vedela, že jediný sensei, ktorého kedy akceptujem je ona, takže bolo jasné, že to nepochopí zle.
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Kancelář Yukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage I_icon_minitimeSat May 04, 2013 10:51 pm

Po vyslechnuti toho co mi rekla mi doslova zmrzl usmev na tvari.
Ja a ucit decka na Akademii? Si snad dela srandu????? Tohle se mi honilo hlavou. Nakonec jsem si jem povzdechl.
"Hai Yukikage-sama. Ale nemyslim si ze je to zrovna nejlepsi napad." Mel jsem v planu to udelat ale vzdy jsem rekl svuj nazor i kdyz nekdy nebyl zrovna pozityvni. A Yukikage si na to uz doufam zvykla. No proste takovy jsem byl. Tak jako tak jsem svuj nazor rekl. Ale nekdy to bylo doprovazeno peklem.
" A neco krome toho? " Zeptal jsem se nakonec. A jeho poznamku ignoroval jelikoz jsem nejak nemel v planu nekoho zatim neco ucit. Nebo ne pokrocilesiho.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Kancelář Yukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage I_icon_minitimeSat May 04, 2013 10:56 pm

"To bude vše, jen to co jsem řekla."
Ujistila jsem ho, že učit toho malého troubu nebude muset.
Svého bratránka jsem chytla za tričko a přitáhla si ho k sobě.
"Neblbni a koukej jít uklízet."
Přimhouřila jsem nekompromisně oči a semkla rty.
Návrat nahoru Goto down
Hiashi Yuki

Hiashi Yuki


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 03. 05. 13
Age : 26

Kancelář Yukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage I_icon_minitimeSat May 04, 2013 10:59 pm

Za túto neochotu som sa jej chcel poriadne odvďačiť.
Dobre. Povedal som skleslo, čo jej mohlo prísť trošku divné. Spravil asi tri kroky z jej zorného uhlu a vyskočil jej na chrbát, pričom som sa jej rukami držal okolo krku a nohami okolo pása.
Yuki si mohol myslieť, že som naozaj cvok.
Dosť zvláštne som sa pri tom totiž smial.
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Kancelář Yukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage I_icon_minitimeSat May 04, 2013 11:03 pm

"Hai" nic vic jsem nerekl pomalu se uklonil a vydal se smerem ke dverim. "To abych si asi koupil hodne aspirinu." To jsem rekl tak polohlasne kdyz jsem se vydal ke dverim. Pomalu jsem se dival na schody a pomalym krokem jsem sel zase dolu.
Proc jsem sem jen lezl? Jsem pako. Jsem to mohl tusit ze to dopadne takhle alespon jsem nenafasoval tym? Moment nema v planu mi ty decka priklepnout potom ze ne???? Neeeeeeeeeeeeee to neeeee!!!!!!! Ozyvalo se mi v hlave a vydal se smerem do akademie.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Kancelář Yukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage I_icon_minitimeSat May 04, 2013 11:06 pm

Jakmile mi skočil na záda zrudla jsem vzteky...v soukromí by mi to nevadilo ale před někým jo!
"HIASHI!!" Zahřměla jsem když Yuki odešel.
"Vyhodím tě z okna!" Chytla jsem mu ruce kterýma mě držel okolo krku aby nemohl seskočit dolů a zamířila k oknu které jsem jednou volnou rukou otevřela.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Yukikage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Yukikage
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kancelář Yukikage
» Seina Yuki / YUKIKAGE
» Milli Yuki / Yukikage
» Milli Yuki (Legendární šermíř, Yukikage)
» Katsuro Nagasaki / Osobni ochranka Yukikage (ANBU)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: