New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nemocnica

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeMon Apr 22, 2013 8:19 pm

Nemocnica Images?q=tbn:ANd9GcSkNzlOuy1ftH_rieJODUnVUp6cvwb9mzJEB2aI0IcurkCibQ4mvw
• Menej obľúbená budova, obzvlášť pre tých, ktorí sa tu dostanú nechcene...
• Najlepšie vybavenie aké možno dostať, a tak isto najlepší personál, ktorý sa o ľudí postará čo najlepšie.
• Pred vchodom však stojí aj stráž, ktorá dáva pozor na okolie nemocnice pre každý prípad.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 5:15 pm

Dorazil som s Naom do nemocnice, kde už ho hneď vzali na starosť Medici, čiže som ostal stáť na chodbe a iba vyčkávať, kým ho dajú do stavu, aký by mal mať. Trvalo to nejakú chvíľu, až kým ma nakoniec zavolali na jednu z izieb, kde už Nao ležal. Bol napojený na pár prístrojov, keby sa mu to náhodou sťažilo a samozrejme mal obviazané všetky zranenia, najmä tú ruku.. Prešiel som do izby a len som sa posadil na stoličku vedľa jeho postele, sledujúc ho. Nepovedali mi, kedy sa zobudí, ale asi že to vraj bude, keď načerpá silu. Ale hold som tu zostal posedávať, i tak som nemal čo iné robiť. Tamtí mi už síce snáď aj tú kanceláriu opravili. Zamyslel som sa. Niežeby som sa chystal ísť naspäť do kanclu, ale aspoň som dúfal, že ho už dali do poriadku.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 6:22 pm

Celou cestu od cvičiště až k nemocnici jsem utíkal. Bral to těmi nejkratšími ulicemi abych se dostal co nejdříve k Nemocnici. Cestou jsem možná pár lidí srazil ale neměl jsem čas se omlouvat. Když už jsem konečně uviděl onu bílou budouvu vpadl jsem dovnitř až jsem téměř vyvalil dveře z pantů.
Celý udýchaný jsem se poprvé zastavil přímo na recepci. Opřel jsem se o stehna a prstem naznačil recepční aby chvíli počkala. Když jsem konečně popadl dech vyrazilo ze mně přešmodrchané.
"PřivezlikvámNaaUzumakiho.Kdeje!" řekl jsem nesrozumitelou větu která očividně nic recepční neřekla. Z hluboka jsem se nadechl. Uklidnil se a začal znova, tentokárt s klidem.
"Přivezli k vám Naa Uzumakiho. Kde je?" recepční koula na papír a řekla mi číslo pokoju. Bez poděkování jsem vyrazil přímo na pokoj a tam opět rozrazil dveře jakoby se nechumelilo a podíval se na postel. Podle těch přístrojů to jeho zpropadený srdce se ještě nevzdalo. Zhroutil jsem se na židli a ani jsem si nevšiml Uzukageho vedle mě.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 6:33 pm

Otočil som pohľad z Naa na chalana, ktorý sem pribehol jak veľká voda a očividne si ma ani nevšimol. V duchu som sa trochu pobavene uškrnul, ale navonok som nezmenil výraz. Iba som si podvihol nohu a členkom som si ju oprel o koleno druhej nohy do tvaru nôh "4", zároveň čo som si ešte podoprel aj hlavu rukou a zas som mlčky pozrel na Naa. O Mogenovi som už čosi počul, ale teraz mi neprišlo na um, kto to je, vlastne ma to ani príliš netrápilo. Mne šlo najmä o Naa, dúfal som, že ak sa prebudí, bude maximálne len stále unavený, a nič vážne mu nebude. Nato som tu vlastne aj čakal.
Návrat nahoru Goto down
Nao Uzumaki
Genin
Nao Uzumaki


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 16. 12. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 6:47 pm

Očakávania že sa ešte dnes prebudím museli ísť stranou, práve v tomto momente som ležal v hlbokom spánku, kde sa moje ego začalo zvyšovať každým skutkom rovnajúcim sa Narutovmu. Prístroje ale jasne hlásili že činnosť môjho srdca, aj keď podstatne malá, stále nejako udržiavaná ukazuje v meraní na aké také žitie, ruka uložená v podivnej hmote kde sa mala spálená koža zregenerovať a následne pomaly zdvíhajúci sa hrudník jasne naznačoval, že žijem. Prítomnosť ostatku v miestnosti som si ale nemohol ani len uvedomiť, ostával som v ríši spánku, kde mi bolo v túto chvíľu lepšie.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 7:17 pm

Teprv když jsem vedle sebe zaznamenal nějjaký pohyb tak sem sebou cuknul a ruka instinktivně sjela s pouzdrem s Kunaii. Podíval jsem se na něj s odhodlaným výrazem který říkal že jsem připraven na cokoliv ale když jsem se podíval kdo to je kunai zajel zpátky do pouzdra a hlava stejně předtím jako ruka klesla.
"Omlouvám se. Neuvědomil jsem si kdo jste." řekl jsem s hlasem který byl tak neutrální jak to jen šlo. Nevěřil jsem mu. Nemohl jsem. Nevypadal zrovna na tip chlapa kterému by se dalo věřit ovšem byl to Uzukage. S tím já sem nemohl pohnout. Teda zatím. Jednou ho překonám a vezmu si jeho místo. Takový byl plán. Po krátké omluvě jsem stále sledoval Naa. Byl na živu a to mě stačilo. Počkám si jestli se neprobere. A pak půjdu trénovat.
"Co přesně to dělal když se mu to stalo?"
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 10:48 pm

"To je v pohode." Zareagoval som nato, že si ma všimol až teraz a ďalej som sledoval Naa. Možno bolo zbytočné tu toľko čakať, keď sa možno prebudí až na druhý deň. Predsa len sa unavil jak šľak, nemohol som čakať, že to prejde behom hodinky či dvoch. Na druhej strane, bol Uzumaki, mali občas až úctyhodnú regeneráciu, ktorá asi bola aj dôvodom, prečo som tu i naďalej sedel, akoby šlo skôr len o nejaké ľahké zranenie. Krátko som ale po chvíli pozrel ešte na Mogena.
"Trénoval Rasengan. Zvládol to na istú úroveň, spravil pokrok, ale až priveľmi to prehnal." Odvetil som mu stručne a poškrabal som sa vo vlasoch. Už som sa popravde ale tešil domov, hoc mi to tak prišlo, že sa tam tak ľahko nedostanem ešte nejaký čas. Budem musieť hold ne-spávať pri káve...
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 11:48 pm

Seděl jsem vedle něj a klepal si prsty o stehno. Jediné co mi přišlo na mysl bylo slovo "Suchar". Možná pro to měl nějakej důvod možná ne ale odpovídal tak nějak ... no jako suchar. Jedno mi ale vrtalo hlavou. Proč je tady. Byl zmlácenej a ležel tady na posteli kolikrát ale jediný kdo ho vítal byl jeho otec. Nepamatoval si že by mu někdy přišel Uzukage k posteli a čekal až se probere. Napadali mě různé věci z nichž jedna byla víc nepravděpodobná než druhá. Nic nedáš za to když se zeptáš.
"Proč jste tady?" řeknu bez tónu v hlase. Potom si domyslím jak prázdně ta otázka musela znít a že jsem se tím nevyjádřil dost přesně.
"Myslím proč jste tady jako u něj na pokoji? Nepamatuju si že bych já dostával návštěvu z vrchu když jsem tady ležel." řeknu prostě.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 12:11 am

Kukol som na neho opäť, keď sa ozval s otázkou. Najprv takou... no, divnou, načo ju ale hneď aj spresnil. Zhlboka som sa nadýchol, načo som sa kukol smerom späť k Naovi.
"No, to nik nedostáva takú návštevu." Povedal som trochu pobavene a opäť som sa poškrabal v hrive čiernych vlasov, teraz už ale z trochu viac takého gesta, než keby ma tam ako malo niečo svrbieť.
"Ono... možno som mal na tom z časti zásluhu ja, že sa do tréningu pustil tak bez obmedzenia a hraníc, vieš?" S rozpačitým úsmevom som mu odvetil. Nepovedal som presne, čo sa stalo, ale to mu snáď postačí. Jedno som však teraz vedel. Potreboval som aspoň niečo do žalúdka, ozval sa hlad.. Vstal som a vykročil na chodbu, ale ešte som nezabudol niečo povedať.
"Chceš niečo z automatu? Je to síce o ničom strava, ale aspoň to je príprava na apokalypsu." S úškrnom som povedal a čakal, či si Mogen niečo objedná alebo nie. Aspoň som nejako mohol stratiť trošku času z čakania.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 12:36 am

Chvíli jsem nehybně seděl a přemejšlel nad vším co řekl.
"No když říkáte." odpověděl jsem ale z tónu bylo znatelné že si myslím že řekl jen půl pravdy. Měl jsem pocit že za tím bylo víc než jen to. Přeci jen už ty jejich přijmení naznačovali že mezi sebou mají nějaký vztah ale zatím jsem se spokojil s touhle odpovědí. Když se mě zeptal na to jestli si dám něco s automatu přepadla mě žízeň o které jsem doteď vůbec nevěděl.
"Podívám se co tam mají." řeknu s úsměvem, přijal jeho nabídku a zvedl se ze židle. Poté ho následuji a zaberu se ještě hlouběji do svých myšlenek. V hlavě mi znělo že to odejít nebyl dobrej nápad ale můj vnitřní hlas říkal. "Už zase nad věcmi moc přemejšlíš" jednou měl pravdu tak se ho budu držet i po druhé. Vyrazil jsem tedy za Uzukagem k automatu a v hlavě si vybíral co že to bude za dobrotu co si koupím. Dlouho jsem neměl kolu... pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Nao Uzumaki
Genin
Nao Uzumaki


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 16. 12. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 12:45 am

Miesto kroté opúšťali bolo v túto chvíľu asi najviac zaujímavé miesto. Pípanie prístrojov a moje pomalé nádychy ustáli okamžite po zatvorení dverí, ktoré stlmili všetky takéto jemné zvuky, a následne sa obaja vydali po chodbe k automatom, kde si vybrali svoje veci na jedenie alebo pitie. Ale keď sa vrátili, otvorili tieto sklenené dvere, všimli si niečo podivného. Za tú chvíľu bol niekto schopný odrhnúť závesy na okne a otvoriť ho, ale čo bolo ešte viac podivné, bola prázdna posteľ obalená bielou obliečkou. Poviete si, nič podivné, keby tá posteľ nepatrila Naovi ktorý tam ale teraz nebol a nenachádzal sa ani nikdy v izbe, ktorá neniesla náznaky po násilnom vstupe.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 4:29 pm

Vyšiel som teda na chodbu a rovno som prešiel k automatu, kde som sa zastavil. Vytiahol som z vrecka dve mince, z toho prvú som tam hneď hodil. Začal som pohľadom kukať na výber, až som zvolil nakoniec colu, čo sa chystal dať si možno aj Mogen. Totiž, káva v nemocnici? No... len to spojenie ma odhovorilo od takej objednávky. Takže s pohárom coly v ruke som odstúpil od automatu, ale ešte som tam pravda hodil ďalšiu mincu.
"No, vyber si čo chceš." Pousmial som sa a rovno som sa aj vrátil na izbu, kde bol Nao, ale respektíve vlastne nebol Nao. Zastavil som na prahu dvier a zadíval som sa na prázdne lôžko, kde mal Nao ležať. Prižmúril som oči a odpil som si. Ak ten blázon zdrhol a myslí si, že v jeho stave zájde ďaleko, tak ho namiesto pochvaly nakopem hneď, ako ho nájdem! S ľahším zamračením som sa oprel o zárubňu dverí a znova som si odpil. Nešiel som ho splašene hľadať iba preto, lebo ma menšia únava naplnila lenivosťou a teda som to radšej nechal na náhodu, že Naa nájde niekto iný. Prípadne možno ani nemusel ujsť. V každom prípade, ak to, že tu nebol bolo z jeho vôle, namiesto senseia ešte dostane zas nejakú misiu typu "umývať hajzle" či niečo podobné.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 7:37 pm

Objednal jsem si stejně jako Uzukage plechovku koly. Otevřel ji a poslouchal ono typické zasyčení a následné vytvoření bublinek kolem uzávěru. Napil jsem se a vracel se do pokoje. Postel ustlaná, okno otevřené, závěsy odrhnuté a žádný Nao. Nejednoduší vysvětlení je většinou správné. Nao utekl. to bylo nejednoduší vysvětlení. Ovšem... nedávalo to smysl. Naa někdo unesl. V tom případě jsme si o něj nemuseli dělat starosti. Únosci by nám ho po pár týdnech vrátili že se sním vydržet nedá. zavtipkoval jsem si pro sebe. Bylo šílené že by ho někdo unášel když byl Kage za dveřmi. To by udělal jen idiot. "Nejednoduší vysvětlení je většinou to správné." pomyslel jsem si a zašel na recepci.
"Mám na vás dotaz. Nao Uzumaki. Neposílali jste ho náhodou na testy?" zeptal jsem se jí. Pochyboval jsem že byl Nao ve stavu útěku. Únos byl možný ale nepravděpodobný. Nejspíš ... aspoň to jsem si myslel... ho vzali sestřičky na testy a otevřeli okno aby vyvětrali. Možná jsem se mýlil ale za zeptání jsem nic nedal.
Návrat nahoru Goto down
Nao Uzumaki
Genin
Nao Uzumaki


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 16. 12. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 10:21 am

Sestričky sa chvíľu nechápavo pozerali na Mogena, kým si nenašli v kartách o koho sa jednalo a nenašli jeho denný rozpis. S ľútosťou mu museli oznámiť že práve Naa na žiadne testy ešte neposielali ale čakalo sa kým sa poriadne preberie z kómatu. Okamžite prišla zákerná otázka na Mogena, prečo sa pýta či ho niekam nevzali, keď sa jedna zo starších zdravostných sestier zasekla uprostred pohybu a nespýtala sa nahlas sama seba takým tónom, aký musel započuť aj Uzukáge. "On zase utiekol.." Bol to primárny povzdych ale veľký humbuk kvôli tomu nerobili. V tejto nemocnici kde som strávil polovicu svojho života som už bol legenda a na moje úteky boli zvyknutý. Taktiež si zvykli na moju neuveriteľnú regeneráciu tela, ale taktiež moje sklony k preháňaniu. Očakávali môj návrat tak do pár hodín kedy určite niekde zase skolabujem.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 5:42 pm

Stál som stále na rovnakom mieste, pričom som sa o chvíľu po-otočil a pozrel som smerom k recepcii, kde šiel Mogen. Po tých slovách sestričky som prekrútil očami a zas som sa pozrel naspäť do izby. On nieje normálny. Pokrútil som nad tým hlavou, no ak to teda bolo na bežnom programe nemocnice, že furt zdrhol, nešiel som ho ani splašene hľadať. Mal som ešte pár iných vecí na práci než ho hľadať po celej Uzu. Ak teda zvládol prejsť viac než jednu ulicu. Už aby som vyrazil... snáď sa tam dlho nezdržím. S touto myšlienkou som dopil colu a plechovku som hodil do koša na chodbe. Následne som prešiel k recepcii.
"Mogen, mám na teba jednu láskavosť. Keď sa Nao zas nájde.. skús na neho dohliadnuť. Ja musím niekam vyraziť." S ľahším úsmevom som k Mogenovi prehovoril a pozrel som len krátko na sestričky.
"Keby niečo, v kancelárii je môj klon." Dodal som a pohrabal som sa v kapse, načo som vytiahol jeden z bleskových kunaiov a ten som Mogenovi podal. Bez vysvetlenia, snáď vedel k čomu to je. I tak som mal ešte jeden dôvod, prečo mu to dávam. Ale ten on netušil.
"Tak zatiaľ dovi." Iba som mu kývol a následne som len tak zmizol.
-Presun-
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 12:43 am

Hlídat toho ňoumu? pomyslel jsem si s pohledem alá To snad nemyslíš vážně. ale na sobě nic moc vědět nedával. Krom toho... nikdo se nedozví když ho hlídat nebudu. Přeci jen ohlídat ho nedokáže ani on takže co se stane když to nedokáže nicka jako já?
"Pokusím se." řekl jsem prostě a čekal až odejde. Poté jsem zamířil do parku blízko nemocnice. Tam sem si sedl a dělal že se rozhlížím kolem. Jako že ho hledám. Pasivně ale lepší než nic. Přitom jsem přemýšel o tom co se stalo nedávno. Tenkrát jsem byl v sídle a prohlížel věci po otci když narazil na svitek s klanovými techniky. Jeden tam byl obalený tlustou mašlí která byla zapečetěna voskem se symbolem klanu. Vzal jsem si ho sebou. Nikdo se po něm neptal takže asi nikomu nechyběl. Teď jsem tu seděl a svitek mě nějak podivně "hřál" v batohu. Co v něm bylo? Ta otázka mě provázela už delší dobu. Když jsem tam tak seděl neodolal jsem. Vytáhl jsem ho a rozlomil pečeť. Nic se nestalo. To byla první dobrá zpráva. Poté jsem ho otevřel a začal ho pročítat.
"Senjutsu eh?" řekl jsem si pro sebe. Věděl jsem o něm jen teorii ale teď jsem narazil na zlatý důl. Měl jsem před sebou klanové "tajemství". Začal jsem ho pročítat o zvrchu dolů. Nebylo to tak nebezpečné. U tohohle proměna nehrozila. Mohl jsem ho trénovat sám! Sedl jsem si tedy do tureckého sedu a začal provádět přesně to co tam bylo napsáno. Sedl soustředil chakru atd. a pokoušel se o cítění chakry přírody. Nic. Nečekané. Znova a znova jsem zo zkoušel. Dokonce jsem si ani neuvědomoval jak dlouho tam sedím. S pokrčením ramen jsem přešel západ slunce a když vyšlo nevnímal jsem ho. Jediné co teď předemnou bylo byl úkol. Poté jsem nabručeně vstal. Takhle ne... Potřebuju hilfa. pomyslel jsem si. Zvedl jsem se a zamířil do kanceláře. Snad bude mít sdílnou náladu.


~Přesun~
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nemocnica
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nemocnica
» Nemocnica
» Nemocnica v Kusagakure
» Nemocnica v Amegakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: