New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Byt Kami

Goto down 
AutorZpráva
Minako Kami

Minako Kami


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 05. 05. 13

Byt Kami Empty
PříspěvekPředmět: Byt Kami   Byt Kami I_icon_minitimeWed May 08, 2013 11:46 pm

Malý byt v druhém patře, má pouze malý obývák spojený s kuchyní - tam je zároveň i ložnice, koupelnu a WC. Byt má i malý balkon, kam chodí Kami každé ráno relaxovat a cvičit.
Na zdech jsou pověšené různé druhy kunaiů, které Kami sbírá. Má tu ale také hodně obrazů
a nad postelí má několik obrazů se svojí rodinou.
Návrat nahoru Goto down
Minako Kami

Minako Kami


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 05. 05. 13

Byt Kami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Byt Kami   Byt Kami I_icon_minitimeThu May 09, 2013 12:35 am

Trvalo to asi dvě hodiny, než jsem došla domů. Potácela jsem se jak ožralá. Protože jsem opravdu byla ožralá. Neopírat se o tyč, válela bych se už několikrát na zemi. Dvacet minut jsem se snažila trefit do klíčové dírky. Vydávala jsem u toho všelijaké divné zvuky a mumlala nadávky. Konečně jsem odemkla a rozrazila dveře. Pomalu jsem je za sebou zavřela a zamkla. Něco jsem mumlala a sunula se při tom do kuchyně. Otevřela jsem lednici a vytáhla kostku másla. Vůbec mi nebylo divně, když jsem z ní kus ukousla v domnění, že jde o hotové jídlo. Alkohol dělá divy. Máslo jsem hodila na zem a zamířila do koupelny. Po hodině jsem vylezla - v noční košili. Padla jsem rovnou do postele a během několika vteřin vytuhla. (zZzZ)
Návrat nahoru Goto down
Minako Kami

Minako Kami


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 05. 05. 13

Byt Kami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Byt Kami   Byt Kami I_icon_minitimeThu May 09, 2013 9:14 am

Ranní paprsky slunce postupně začaly pronikat až do mé postele, dokud mě nezačaly svítit do obličeje. Tak nějak jsem sebou trhla, škubla a já nevím co všechno, a se znechuceným mumláním jsem si přervala přes obličej polštář. Vypadala jsem jak udušená. Ještě nějakou dobu jsem se přemlouvala vstát a nakonec se teda zvedla. Bolesti hlavy, břicha - každodenní klasika. Odploužila jsem se do kuchyně a udělala si kávu. S tou jsem se vydala na balkon a chvíli tam tak stála, dívala se do ulic Amegakure a relaxovala. Když asi po deseti minutách začalo pršet, zase jsem zalezla a kávu dopila. Pak jsem asi hodinu strávila v koupelně. Ranní rutina - čištění zubů, česání vlasů, zkoumání sebe sama v zrcadle, umytí obličeje a další a další....
Ještě jsem se něčeho najedla a ustlala postel, abych už mohla odejít. Cestou k hlavním dveřím jsem se podívala na fotky nad postelí a povzdechla si. Nevěděla jsem, kam dnes zajdu, takže jsem se u dveří zdržovala celkem dlouho. Nakonec jsem ale prostě odešla. (Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Byt Kami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Byt Kami   Byt Kami I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Byt Kami
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: