New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Lúka neďaleko Amegakure

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Kigiro

Kigiro


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 07. 05. 13

Lúka neďaleko Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Lúka neďaleko Amegakure   Lúka neďaleko Amegakure I_icon_minitimeWed May 15, 2013 7:40 pm

Táto lúka je plná liečivých rastlín a samozrejme tu nepadá dážď. O tomto mieste vie iba Amekage a Mayu


Naposledy upravil Kigiro dne Wed May 15, 2013 8:58 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Kigiro

Kigiro


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 07. 05. 13

Lúka neďaleko Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka neďaleko Amegakure   Lúka neďaleko Amegakure I_icon_minitimeWed May 15, 2013 7:44 pm

Ako sme vychádzali z dediny tak som sa stále pozeral za seba či sa Mayu náhodou nestratila. Pomaličky sme došli k lúke kde krásne svietilo slnko a bolo tu kopec rastlín kvetov. Došli sme do stredu kde som sa postavil a sledoval na chvíľu slnko, potom som sklonil hlavu otočil sa na Mayu a usmial som sa.
Tak ako sa ti páči toto miesto?.
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Lúka neďaleko Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka neďaleko Amegakure   Lúka neďaleko Amegakure I_icon_minitimeWed May 15, 2013 7:50 pm

Kráčal trošičku rýchlejšie preto, vždy keď sa nepozrel, som trošičku viac k nemu pribehla a potom som spomalila. Keď sme došli na to miesto, namiesto toho aby som mu poriadne odpovedala som sa hodila do trávy a vydýchla som si.
Ďakujem, toto je presne to čo som potrebovala Amekage-sama! Teda vlastne... Kigiro-sama? Zasekla som sa no potom som sa zasmiala na vlastnej hlúposti. Netušila som že tu máte takéto miesto. Povedala som potom v rýchlosti. Už som akosi nemala ten strach čo predtým, možno preto že toto bolo asi najsvetlejšie miesto z celej dediny a pripomínalo mi domov.
Návrat nahoru Goto down
Kigiro

Kigiro


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 07. 05. 13

Lúka neďaleko Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka neďaleko Amegakure   Lúka neďaleko Amegakure I_icon_minitimeWed May 15, 2013 8:44 pm

Toto miesto je tajné viem iba o ňom iba ja a teraz už aj ty takže budem rád ked to nikomu nepoviete tým myslím do slova nikomu. Sadol som si do trávy a sledoval som oblohy potom som sa otočil na Mayu a usmial sa. Povec mi niečo o sebe a volaj ma ako chceš. usmial som sa zas ale tentoraz ešte milšie.
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Lúka neďaleko Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka neďaleko Amegakure   Lúka neďaleko Amegakure I_icon_minitimeWed May 15, 2013 8:51 pm

Zapozerala som sa naňho a sadla som si, už tak to mohlo vyzerať podivne, Jashin aspoň že je teplo a neprší.
Niečo o mne? Nuž... som jounin od svojich 18 rokov, medicínu študujem od 12... mám troch psov ale tých som poslala preč, nechcela som aby sa ľudia vo vašej dedine báli... ehm... čo ďalej... bojujem o post hlavnej sestry u nás v nemocnici keďže hlavnou lekárkou sa nestanem. Ten post je obsadený... patrím medzi posledných čistokrvných členov klanu Inuzuka... A čo vy Amekage-sama...?Hmm... urazíte sa keď vám poviem že mám z Amegakure strach? Povedala som nakoniec a pozrela som sa na Amekageho. Som zvedavá na reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Kigiro

Kigiro


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 07. 05. 13

Lúka neďaleko Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka neďaleko Amegakure   Lúka neďaleko Amegakure I_icon_minitimeWed May 15, 2013 9:24 pm

Pousmial som sa len nad to poslednou otázkou. Vieš že nie. Minulosť tejto dediny je temná a ja sa to snažím zmeniť aby tak nebola. Niečo o mne? Tak dobre teda. Zaťal som zuby lebo to čo sa stalo v minulosti spravilo s Kigira to čo je teraz a aj kvôli tomu som získal temnotu na svoju stranu. Ale čo už treba to niekomu povedať. Moja mama zomrela ked som mal asi 5-7 rokov neviem presne zomrela na tuberkulozu rovno predo mnou a vtedy to vzniklo. Dôvod prečo sa mi vtedy oko sfarbilo na červeno je kvôli tomu lebo vtedy sa zo mňa stalo monštrum ktoré nepozná strach a stal som sa v podstate temnota, v podstate som niečo schránka pre temnotu smrť mami to zo mňa urobila to monštrum. Hned potom zomrel aj môj otec kvôli tomu že sa nevedel spamätať s maminej smrti a to ho zničilo to ešte prispelo k tomu monštru čo je vo mne. Neskôr ani neviem presne ako som sa stal Amekage. Dôvod prečo som ti to povedal sa možno sama seba pýtaš. Je lebo sa podobáš mojej mame asi aj preto ti to rozprávam. V boji sa mením na monštrum ktoré by si nikdy nechcela vidieť. Už ked len si spomeniem na krv a na maminu smrť už vtedy začína moja temna strana bojovať. A preto sa mi oči s farbia do červena ako krv. Ked som dohovoril tak som sa na ňu len usmial a dúfal že sa nezľakne.
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Lúka neďaleko Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka neďaleko Amegakure   Lúka neďaleko Amegakure I_icon_minitimeWed May 15, 2013 9:30 pm

Podobám... vašej mame? Zopakovala som po ňom. Všetko som do seba nechala vstrebať a pritisla som kolená k sebe.
Takže... keď som sa ukázala u vás v kancelárii... mali ste chuť... aby som zabila Shi-sama... ale potom vás to prešlo... takže sa mi nezdalo že vaše oči menia farbu... Hovorila som pomaly. Ame ma asi nikdy v živote nebude mať rada. Fakt nikdy v živote. Preglgla som. Musím tu zostať... misia je dôležitejšia...
Návrat nahoru Goto down
Kigiro

Kigiro


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 07. 05. 13

Lúka neďaleko Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka neďaleko Amegakure   Lúka neďaleko Amegakure I_icon_minitimeWed May 15, 2013 9:43 pm

Zle si to pochopila to kvôli tej spomienke sa mi s farbili oči proti tebe nemám nič priam som rád že si dostala takúto misiu. Dlho som si takto s nikým nepokecal som ti priam vdačný. A to aby si zabila Shiya to bolo ale vážne zo srandy. Zasmial som sa celkom nahlas a po chvíli hned prestal.A ešte nemusíš sa ničoho báť ten strach dokážem vycítiť a ukazuje mi tvoju slabosť ktorú by som v boji použil proti tebe ale neboj nikdy ti neublížim dávam ti slovo Amekageho nie Amekageho ale svoje ako Kigiro. Takže ak budeš mat hocijaký problém môžeš sa na mňa v pohode obrátiť dokonca napíšem list že si vynikajúci medik. Usmial som a čakal som jej odpoved.
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Lúka neďaleko Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka neďaleko Amegakure   Lúka neďaleko Amegakure I_icon_minitimeThu May 16, 2013 6:19 am

Vydýchla som si a zasmiala som sa. A čo je podľa Vás moja slabosť? Spýtala som sa ho a prehrábla som si vlasy. Slovo Amekageho... teda slovo jeho samého... V duchu som sa znova pousmiala. A pritom ste ma ešte ani nevidel v akcií. Nemôžete si byť istý že som vynikajúci medik... ale počas tých troch dní sa vám budem snažiť pomáhať vo všetkom... Usmiala som sa. Potom možno už budem môcť získať tú techniku...
Keďže som si povšimla že Kage akosi zaspal, pomalinky som sa zdvihla a odkráčala som preč. ANBU si ho tu určite nájdu, a vie sa o seba postarať.


(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Kigiro

Kigiro


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 07. 05. 13

Lúka neďaleko Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka neďaleko Amegakure   Lúka neďaleko Amegakure I_icon_minitimeThu May 23, 2013 7:55 pm

Zrazu som vstal poobzeral sa a nikoho nevidel Mayu asi šla preč hm je na čase aby som šiel naspäť do dediny. Postavil som sa oprášil a hned sa vydal do dediny (presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lúka neďaleko Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka neďaleko Amegakure   Lúka neďaleko Amegakure I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lúka neďaleko Amegakure
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: