New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kancelář Amekageho

Goto down 
+5
Natsuo
Shiryuu Nao
Michiko
Tategami Raizou
Rirī
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Dec 02, 2013 9:24 pm

First topic message reminder :

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Amegakuresplice
• Kancelária Amekageho sa nachádza v jednej z najvyšších budov celej dediny, avšak nieje až tak výrazná, pretože oproti ostatným budovám sa výškou až tak neodlišuje.
• Kancelária je na tom najvyššom poschodí, odkiaľ Amekage šéfuje a prideľuje rozkazy svojim podriadeným.
• Budova je vyplnená aj miestnosťami s technikami, misiami a zvyškom ostatných dôležitých vecí a informácii.
• Ešte sa v budove nachádza aj veliteľstvo Anbu, ktoré je pripravené zasiahnuť, keby sa dažďom vycíti cudzia chakra.
Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com

AutorZpráva
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:50 pm

Netrvalo dlho a cez obrovskú nádielku snehu sa nám spoločne podarilo preraziť si cestu až sem. Po celú cestu som mlčal, sledoval som celý čas nebo ale ani raz som sa nepozrel nabok na ňu, alebo prehovoril, holt bol som dosť zarytý typ človeka ktorý rád mlčal. Konečne sme sa dostali ku schodom, ktoré mali viesť ku kancelárii. Jediné čo v ten okamih bolo počuť, bol môj podvzdych keď som zahliadol ako vysoko sa musíme trepať. Už by sem mohli ostaviť výťah. Pozrel som sa na Nao, ako sa tvári pri pohľade na obrovskú vežičku ona, s úsmevom som pokrčil plecami a pomalým krokom som začal šliapať hore až k ohromným dreveným dverám na ktorých boli úradné hodiny zavreté.
Návrat nahoru Goto down
Toru
Chūnin
Toru


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 22. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:54 pm

Pomalým krokom som prišiel pred budovu otvoril som dvere a vstúpil som dnu no na moje prekvapenie tu bol koenčne výťah a tak som ani chvíľku neváhal a privolal som ho na prízemie...Chvíľku som si počkal a už bol aj tu ako náhle sa dvere otvorili okamžite som bol vnútri a stlačil som poschodie na ktoré som potreboval ísť...Vystúpil som na najvyšom poschodí kde bola kancelária no už som videl že pred dveramo čaká neikto iný podišiel som k nemu.Nie je tu však..Prehovoril som ku chalanovi...
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 3:17 pm

Nebylo to poprvé, co jsem musela vyšplhat po schodech do téhle vysoké věže. Věděla jsem, co čekat, takže mě schody nepřekvapily. Trošku jsem se uchechtla při Akiově povzdechu, když viděl tu spoustu schodů táhnoucích se vzhůru. Nedala jsem na sobě nic zdát a vydala se nahoru, jako by mi tolik schodů nedělalo žádné problémy.
Za pár minut jsem toho už měla plné zuby. Síla mi sice nechyběla, ale když ani po několika minutách pořád nebyl konec. Snažila jsem si udržet pořád stejné tempo, když jsem nešla sama. Má tvář zůstávala klidná, i když v duchu jsem tyhle schody proklínala.
Konečně konec!
Opřela jsem se o své kopí a chvíli tiše oddechovala a mlčela. Hmm...takže tu není?
"Akio..." Věnovala jsem mu hodně podrážděný pohled, jako bych ho v tu chvíli chtěla zabít. Najednou chvíli po nás někdo přišel. Naštěstí promluvil na Akia, takže jsem ho mohla klidně ignorovat dál.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 3:53 pm

Klon

Došel zmučeně před budovu a kouknul se nahoru. Aspoň že byl té soudnosti že udělal výtah. Přišel do prvního patra. Cedule mimo provoz si ani nevšiml a vešel do výtahu a stisknul nejvyšší patro. Vytáhl z kapsi cigaretu a začal si v klidu pokuřovat. Poté když výtah zastavil přišel až před kancelář sedl si na lavičku a s róbou kterou dostal od sestry na které byl nápis "Nejlepší Amekage" si sedl na lavičku. "Vyřešíme to tady ne? Dovnitř pravděpodobně nebude nutný chodit. Takže... "řekl jsem a vydechl obláček kouře.
"Co potřebujete?"
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 4:01 pm

Až teraz keď som si všimol výťah som uvažoval akým spôsobom ma Nao zabije. Nevedel som čo očakávať ako jej ďalší krok ale už teraz mi bolo jasné že ďalšie minúty strávené osamote s ňou by ma stál život. Očakával som že práve po tejto skúsenosti sa asi až tak často vídať nebudeme čo mi prišlo trošku ľúto pretože s ňou bola zábava. "Akio Sakkaku, Genín.. Prišiel som sa nahlásiť.." To jediné som mal dnes v pláne urobiť a bolo mi fuk čo mi k tomu dá. Nevedel som ani či mi už pridelili tím alebo mám spolužiakov, alebo som sólo ako väčšina z nášho klanu, očkom som hodil po Nao a čakal čo povie ona, pretože myslím tu prišla z rovnakého dôvod.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 4:10 pm

Máš štěstí skrčku... Procedila jsem zkrs zuby, takže to nebylo ani slyšet. Asi jsme měli štěstí, ale Amekage dorazil. Cože? výtah?! Kde se tu vzal... Povzdechla jsem si, protože jsem musela schody zdolávat naprosto zbytečně a výtahu si jaksi nevšimla. "Um, Amekage-sama...Děkuji za trenéra, ale nemyslím si, že by mě něco naučil...Přišla jsem se zeptat, jestli už by byl k dispozici...nějaký sensei." I když jsou Vánoce... Ušklíbla jsem se v duchu. Vypadalo to, že bych se už Akia mohla zbavit a věnovat se něčemu užitečnému. Ani v tom nejhorším snu mě nenapadlo, že bych s ním třeba zrovna já mohla být v týmu...Upřímně...mi stačil jen sensei, který by mě vedl. Pozorovala jsem Kageho a čekala.
Návrat nahoru Goto down
Toru
Chūnin
Toru


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 22. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 4:14 pm

Ani dlho sa nemuselo čakať a zrazu tu už bol Amekage čo ma milo prekvapilo....Nechal som priestor geninom aby povedali čo mali na srdci, ktorý tu aj tak boli skorej ako ja... Toru Tanaka, prišiel som sa len ohlásiť aby ste na mňa nezabudli...Povedal som a mierne som sa pousmial svoju hodnosť som nehovoril dúfal som že bude vedieť kto som...
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 4:34 pm

Sledoval jsem je všechny pohledem jednoho po druhým a každýmu sem kývl na rozumnění. Všechny až na jednoho jsem je čekal. Všechny až na Toruho. Ten mi teď trochu zamíchal kartami. Chtěl jsem udělat tým ve složení Yuri, Nao a Akio. Ovšem Toru... Toru... Chuunin... Potřeboval jsem víc Jouninů.
"Jo jo ..." pokýval sem jim všem a zůstal zamyšlený a u toho kouřil cigaretu. Vydechl jsem zase kouř a odpověděl.
"Takže děcka. Věc se má tak. Jste tady 4 a máme jednoho volného senseie. Včera jsem sestavil jeden tým ve složení. Yuri Shindo, Akio Sakkaku a Nao Shiryuu. Sensei tohoto týmu budu já. Další věc. Toru jelikož nemáme volného Jounina a ani další místo v týmu budeš plnit mise s "osobním" senseiem pokud se tomu tak dá říkat. Teda alespoň do té doby než se někdo objeví. Reikin Shindo tě bude mít na starosti. Doufám že to zodpovědělo všechny Vaše otázky pokud ne máte prostor se zeptat." řeknu odmlčím se a vdechnu do sebe opět trochu kouře z Cigarety a čekal na případné dotazy, stížnosti atd.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 4:48 pm

Sledoval som Amekágeho pohľadom, akoby mi pred chvíľou iba strelil poriadnu facku. Nevedel som ako reagovať alebo čo nato povedať, ale zistenie že som s Nao v tíme mi no, nevedel som ani či byť šťastný alebo sa hodiť v záchvate odmietnutia na zem. Namiesto odpovede som skĺzol pohľadom na Nao a očakával že zareaguje nejako za nás oboch. Neuniklo mi ale to, že náš sensei bude samotný Amekage čo vo mne vyvolalo istú vlnu pochybností nad týmto tímom. Amekágeho tím, jedine v prípade že sa v tom tíme bude nachádzať niekto špeciálny. Ja som si ale špeciálny neprišiel, preto som znova pozrel Nao do očí a dúfal že práve ona sa ozve ako dôvod prečo je tento tím takto zložený.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 4:51 pm

Vyšlapala jsem všechny ty schody a zaslechla nějaké hlasy.
Nakoukla jsem do chodby a před kanceláří bylo celkem dost lidí s Amekagem.
Bože..
Nechtěla jsem se tam teď cpát tak jsem si sedla na chody a začala si hrát a řetízkem.
Doufám, že na nás sousedka nezapomene..
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 4:51 pm

Dalo se od Amekageho čekat, že už to má vše promyšlené. Pozorně jsem poslouchala, co nám chtěl říct a hodně se zarazila, když oznámil složení týmu...týmu ve kterém jsem měla být já. slyšet tam také Akiovo jméno mě vůbec nepotěšilo, ale bylo to rozhodnutí samotného Amekageho a já se tomu stavět nemohla. Jen jsem po Akiovi hodila další z nepříjemných pohledů a otočila se zpět překvapeně na Kageho, když oznámil, že sensei bude on sám. Nejsilnější a nejvýše postavený člen vesnice bude mým senseiem? To nebylo vůbec špatné.
"Amekage-sama...je to pro mě velká čest být pod vaším vedením." Poprvé za celou dobu se mi na tváři vyloudil mírný úsměv, ale zmizel, jakmile jsem si vzpomněla na Akia. Ne vše je tak úžasné... Poslední členku týmu jsem si podle jména nedokázala nijak zařadit.
Návrat nahoru Goto down
Toru
Chūnin
Toru


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 22. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 4:56 pm


Vypočul som si ho toho muža čo spomenul som poznal iba z počutia no to stačilo ukľonil som sa a pomaly som začal odchádzať. Na schodoch som si všimol sedieť dievča prešiel som okolo nej no zastavil som sa kúsok od nej.Ahoj...mohla by si my pomôcť ?Spýtal som sa jej z úsmevom a čakal som na jej reakciu..
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 4:59 pm

Zvedla jsem pohled k tomu kdo mě vyrušil a zakřenila se.
"Tě pic.. podle toho s čím chceš pomoct."
Odpověděla jsem mu a nadzvedla obočí.
Měla jsem celkem na spěch i když jsem si tam momentálně vysedávala.
Návrat nahoru Goto down
Toru
Chūnin
Toru


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 22. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 5:06 pm


Pristúpil som kúsok bližšie.Chcel som sa spýtať či poznáš muža menom Reikin Shindo ?Spýtal som sa jej z úškrnom.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 5:08 pm

"Jasně, je to můj brácha."
Odpověděla jsem mu a sjela ho pohledem.
"Bude tvůj sensei?"
Nadzvedla jsme obočí a pak se škodolibě ušklíbla, joo brácha bude mít radost.
"Dneska má ale "volno" pokud vím. Takže se válí doma."
Návrat nahoru Goto down
Toru
Chūnin
Toru


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 22. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 5:14 pm

Počúval som ju a ako povedala že je to jej brat usmial som sa predsa bola to dosť veľká náhoda.No bude to skôr osobný sensei...Povedal som z úškrnom...
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 5:19 pm

"Tak já mu to pak řeknu, ať si tě najde."
Ušklíbla jsme se a koukla se na hodinky.
"Sakra.."
Vyskočila jsem na nohy a došla k hloučku kolem Amekageho.
Neměla jsem čas čekat až vypadnou, vrazila jsem mu flašku whiskey do ruky.
"Ať máte taky šťastný a veselý!"
Křikla jsem když jsem zase pelášila pryč.
Proběhla jsem okolo toho kluka mávla na něj a pelášila domů.
-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Toru
Chūnin
Toru


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 22. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 7:12 pm


Vrátil som sa k výťahu ked tu bol tak ho treba využiť vystúpil som s neho rovno pri vchodových dverách...otvoril som ich a vyšiel von kde snežilo na chvíľku som sa pozrel na biele vločky a potom som odišiel... ( Presun )
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 8:23 pm


"A i mě je ctí být tvým učitelem." řeknu s mrknutím oka.
Podíval jsem se na ně. Oni byli budoucnost Ame. I když se to teď zdát nemuselo každej z nich byl vyjmečný. Naposledy jsem potáhl s vykouřené cigarety. Poté přiběhla Yuri vrazila mi vlašku do ruky a než jsem stačil zařvat "Já jsem klon" byla ta tam.
"Tse... no nic děcka. Pokud se ptáte kdo to byl tak to byl poslední člen vašeho týmu. Tak jsem rád že jsme si všechno vyříkali. Přes svátky mám klidový čas takže trénink se odloží. Až budu potřebovat tak si vás najdu. Jinak dveře jsou pro Vás vždy otevřené. Jak tady tak u mě doma. Ostatně jste teď moji žáčci. Užijte si Vánoce jak jen budete umět." řeknu s mrknutím oka a zamávám jim na rozloučenou. Potom se zvednu položím flašku na stůl a potom sem zamčel dveře a prasknul a byl fuč.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:29 pm

Amekageho slova mě dostaly do mírných rozpaků a já doufala, že jsem na sobě nedala nic znát...jako vždy jsem si chtěla uchovat profesionální kamennou tvář...tvář bez emocí. Na chvíli se můj pohle zaměřil na bělovlasou dívku, co přiběhla, dala něco Kagemu, a zase odběhla. Znala jsem si...potkala jsem ji už několikrát, ale jméno jsem neznala. Zbytek nám osvětlil Amekage. Další členka týmu? No neznala jsem ji a nedokázala ji teď nijak odhadnout, takže jsem to nechala být. Poznám ji tak či tak při společném tréninku. Už mi ani nevadilo, že musím spolupracovat s týmem, když náš sensei byl Amekage.
"Děkuji..." Stihla jsem Amekagemu říct, než zmizel. Pohlédla jsem znovu na Akia a přemýšlela. Musela jsem ho přijmout jako člena týmu, i když mi to dělalo problémy...Nemohla jsem si dovolit dělat problémy..ne s takovým senseiem. Vánoce jo? Povzdechla jsem si a pohlédla na místo, odkud Amekage zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 10:16 am

Ostal som stáť na mieste a sledoval som ako náš budúci Sensei mizne v obláčiku dymu. Ďalej som nepochopil prečo si vzal náš tím ako Amekageho tím. Kvôli mne to istotne nebolo, preto som hľadel chvíľku na Nao a rozmýšľal o mnohých veciach do ktorých by ma vlastne bolo aj nič. Neozýval som sa, nešiel som nikde, stál som pred dverami ako doteraz rozmýšľajúc možno až nad príliš vecami a zdalo sa že budem schopný prestáť celé sviatky priamo na tomto mieste. Popravde som sa nikde neponáhľal a doma ma aj tak nič nečakalo a predovšetkým, v tých starých ruinách som sa necítil práve najlepšie, pričom tu mi bolo oveľa lepšie.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 10:32 am

Nejspíš bylo na čase odejít. Amekage zmizel a my vyřídili vše, co jsme potřebovali. Zamířila jsem k výtahu, ale něco mě napadlo. Chvíli jsem stála na místě a přemýšlela, jestli to, co mě napadlo je dobrý nápad a jestli to pro mě bude mít nějaké výhody. Vlastně to mělo spoustu výhod. Na tváři se mi rty zkroutily spíš do úšklebku, než úsměvu. Odkašlala jsem si a zatvářila se zase vážně...a otočila se k Akiovi. Zase byl nejspíš mimo.
"Um...máš kde bydlet?" Zeptala jsem se a čekala jestli vůbec zareaguje a jestli mě slyšel.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 10:49 am

Dokonca som ani poriadne nevnímal že Nao odchádzala, stál som na mieste kde mi oznámili aký mám tím a sledoval dvere akoby sa z nich mal každú chvíľu vyvaliť Amekáge v Santovskom obleku a fajkou v ruke, ohlasujúc šťastné a veselé Vianoce ktoré už našťastie skončili a tak to šialenstvo v uliach mohlo konečne prestať. Dokonca som ani nereagoval na otázku akú mi položila, než som si ju stihol spracovať v hlave, dezorientovane som sa na ňu otočil ani nechápajúc ako som sa sem dostal a odpovedal jednoduchým prikývnutím a následne pohľadom pýtajúcim sa prečo.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 11:04 am

Jeho reakce mě ani trochu nepřekvapila. Přemýšlela jsem, jestli je tak hloupý a nebo prostě jen nevnímá. Ach jo... Povzdechla jsem si a unaveně stiskla rukou oči. Tak jinak...
"Můžeš mě chvíli vnímat?" Promluvila jsem na něj znovu, aby se trošku vzpamatoval a dokázal vstřebat, co říkám. Mluvit s ním muselo být ještě horší než semnou.
"Kdyby jsi neměl kde žít...Mám nabídku..." Odmlčela jsem se, abych zjistila, že mě poslouchá a zase pokračovala.
"Můžeš bydlet v mém domě...ale pod podmínkou, že polovinu výdajů zaplatíš ty." Čekala jsem jak zareaguje. to, že jsem měla v úmyslu ho využít i k udržování domu a domácím pracím jsem raději teď neříkala. Jistě, že jsem mu to nenabízela jen tak...Ale nevěděla jsem, jestli příjem z misí, kterých asi ještě teď bude pomálu, zvládne udržet dům. Dům byl veliký a nevyužitý a tohle pro mě bylo docela výhodné. Navíc on moc nemluvil, takže by mi asi ani tolik nevadil.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 11:15 am

Nebolo by tím že by som bol hlúpy, to veru nie. Moja inteligencia dosahovala obrovských hodnôt a niekedy sa zdalo že väčšina dospeákov výjma Amekágeho by ma nedokázala v IQ testoch poraziť. Napriek tomu sa mi podarilo moje myšlienky skrotiť a všetku svoju pozornosť presunúť na "Nabídku které sa neodmíta..", vypočuť si ju a odpovedať na ňu súhlasným prikývnutím. Nevedel som prečo mi to navrhla, nevedel som aký mala dôvod a či je to naozaj len ten dôvod na platenie alebo konečne zistila že má dobré srdce, prikývol som pretože som miesto na spanie potreboval ako každý iný, a práve tie ruiny ktoré pozostali z nášho klanového sídla, už neboli až tak obyvateľné. A zas, aspoň nebudem zaspávať s pocitom samoty. Maybe. Čo však nevedela, bolo asi bohastvo nášho klanu ktoré sa nedalo vážiťa ni tonami zlata..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Amekageho
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kancelária Amekageho
» Kancelária Amekageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: