PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

NONSTOP bar

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin

Poèet pøíspìvkù : 136

PříspěvekPředmět: NONSTOP bar   Mon Dec 02, 2013 9:28 pm

Bar se nachází kupodivu na kraji vesnice aby případní opilci nerušili lidi okolo.
Jede se tu nonstop ale pokud to někdo hodně přepískne vyhodí ho nemilosrdně na ulici.
Alkohol se zde nalévá jen osobám starších 18-ti let!!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ns-new-times.forumczech.com
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

Poèet pøíspìvkù : 268

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Fri Dec 20, 2013 11:18 pm

Cestou som mlčal, iba som kráčal popri Amekagovi a sem tam som si pískol melódiu, ktorá mi v hlave vyhrávala. Nakoniec sme už prišli do baru. Tu som už vstúpil prvý a rovno som kráčal k baru, kde som mal už svoje miesto. Sadol som si na vysokú stoličku a pootočil som sa na nej ku Amekagovi.
"Tak čím začneme? Trúfneš si na silný začiatok, alebo potrebuješ rozbeh?" Trochu provokatívne som sa ho spýtal a neodpustil som si ani úsmev. Nie milý, samozrejme... tiež provokačný. Nech to bude slabá alebo silná objednávka, platí prvý. Presvedčený, že to tak bude, som ho stále sledoval a čakal, čo si vyberie. Síce som ho pozval ja, ale vravel, že sem chce i tak zájsť, takže môže začať s platením aj on. Alebo sa to dá jednoducho na papier... a zaplatí sa ráno, netušil som, ako to chce spraviť on, či ako to mal zaužívané.

» C » Teshi Sendan| Karamatsu no Mai | Hone Keimusho | Shikotsumyaku Bunshin no Jutsu
» D » Shunshin no Jutsu | Kanashibari no Jutsu | Sōshuriken no Jutsu
Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 5 ~ Genjutsu: 3 ~ Sila: 5 ~ Rýchlosť: 5 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

Poèet pøíspìvkù : 232

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Fri Dec 20, 2013 11:25 pm

Po celou cestu jsem poslouchal to jeho nemelodické hvízdání. Měl jsem pocit že to je jako když přejedou kočku buldozérem ale když se mu to líbilo... Po pár odbočkách v téměř nepřehledných ulicích jsme došli do baru. Venku pršelo a byla zima ale uvnitř bylo příjemné teplo a sucho. Usmál jsem se na je ho otázkou.
"Tse... Rozběh? Panáky jsem do sebe házel v dobách co si ty sundával kočky ze stromů. Dejte nám dvě dvojtý Whiskey s ledem." řeknu směrem k Barmanovi a čekám až je donese.
"Takže... Natsuo že?Řeknimi Natsuo... Jakej je to pocit být z klanu kterej je známej pro svoji krvelačnost. Pokud se nepletu byli jste to vy kdo stál v minulosti za útokem na Kiri. Historii mám docela v malíku. Rodí se u vás hodně děcek s tímhle "darem"?"

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Fri Dec 20, 2013 11:37 pm

Nadvihol som obočie a kukal som na neho jak na zázrak boží.
"Oh.. to si taký starý? Zjavne používaš dobrú pleťovú masku, ha?" Podoprel som si hlavu rukou o pult ale stále som bol otočený tak, aby som sa na neho mohol dívať. Aspoň neobjednal teda nič slabé, pre nás to asi už bolo len ako vypiť vodu. Konečne niekto taký! Po chvíli som na neho ale musel nahodiť trochu divný výraz. Začal totiž dosť divnú tému... dejiny, história... to k čomu bolo?
"Aký by to mal byť pocit? Je to ako keby si ani z klanu nebol.. nič špeciálne." Znudene som zamrmlal a potiahol som k sebe jeden pohár, keď nám už doniesli objednávku. Ešte som zatiaľ len pohár držal, nehodil som to do seba okamžite.
"Netuším, či sa ich rodí veľa alebo málo. Ale očividne ma to zaujíma oveľa menej než teba. Čo s nejakou čakáš možného Kaguyu?" Opäť som sa trochu provokačne uškrnul a podvihol som pohár s Whiskey k svojej tvári, približne. Čakal som, kým tak spraví tiež, pravda.

» C » Teshi Sendan| Karamatsu no Mai | Hone Keimusho | Shikotsumyaku Bunshin no Jutsu
Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 5 ~ Genjutsu: 3 ~ Sila: 5 ~ Rýchlosť: 5 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Fri Dec 20, 2013 11:46 pm

"Ne-e. Jen jsem chtěl vidět jestli i s ostatníma KG je to stejně jako s tím našim. I když jsme tak velkej klan jsem jeden ze tří kdo zdědil Reiton. No ale to máme jedno. Jak říkaš jen jsem moc zvědavej."řekl jsem a přesunul se k whiskey. Byla nádherná a což znamenalo že i drahá. Vždycky to tak je že za kvalitu se platí.
"Tak na co ... třeba ... No tak na...krásu našich žen. To je dobrej přípitek ne?" řekl a lupnul jsem do sebe whiskey ani sem při tom necuknul.
"Moc dobrá řeknu s úsměvem na barmana." Teď byl výběr na mém kolegovi tak mu nechám volnou ruku. Přitom sem se očkem pokukoval po baru. Bylo tu málo lidí a koukal jsem se jestli někdo neposlouchá. Opatrnosti není nikdy dost.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Fri Dec 20, 2013 11:59 pm

"Uhm.." Len som zo seba vydal zvuk cez zavreté ústa a pozrel som sa na pohár whiskey, ktorý som držal. Trošku som ním zatočil vo vzduchu, len tak akoby som chcel spraviť v pohári malý vír alebo čo, načo som prešiel pohľadom zas na Raizoua, keď dopovedal prípitok.
"Velice dobrý." S úškrnom som pritakal a približne v tom istom momente som do seba šupol whiskey aj ja. Akoby bez reakcie som pohár položil na stôl a pohľad som uprel na rôzne fľašky, ktoré mali za pultom. Bolo ich tam teda požehnane.
"Hmm.. tak trebárs.. 2x tequillu." Náhodne som zvolil výber ďalšieho alk. nápoju, načo som sa otočil zas k Raizouvi a prižmúril som oči. Toho som dnes hodlal opiť do nemoty... ak to teda bude možné. Bol predsa piatok, takže to bola povinnosť.
"Vždy si sa chcel stať kagom?" Spýtal som sa iba tak, aby nestála reč. Ako som si vravel už predtým v kancelárii, nebavilo by ma sedieť furt za stolom a len vyplňovať papiere, sem tam dostať nejakú návštevu. Čo z toho mal? Nikam nemohol ísť, občas možno ani večer. A to dennodenne. Mňa by tam buď trafilo alebo by som skončil po prvej polhodine, čo by som tam strávil. Možno aj to som povedal veľa. Ale na druhú stranu si tam mohol pospávať a nik mu nič nemohol. Maximálne návštevy ľudí, ale u mňa by neboli pravda na prvom mieste, takže to bolo zrejme trošku iné.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Sat Dec 21, 2013 12:13 am

"Tequilla jo? No dobře." řekl jsem s pokrčením ramen. Neměl jsem "ameriku" moc rád. Spíš jsem si pochutnával na Whiskey a Sake ... ale Tequilla ušla.
Vzal jsem do ruky panáka přičuchl jestli z ní necítím něco divnýho. Necítil tak mohla jít hezky za kolegyní Whiskey a proč čekat na to abych jí tam poslal. Když jsem však slyšel jeho otázku málem jsem vyprskl Tequillu zpátky.
"Eh... Cože? Jestli jsem chtěl bejt Kage? Blázníš? Já jím nechtěl bejt do poslední chvíle než jsem se jím stal. Samí povinosti a zodpovědnost to nejsem já. Ten dědula se ale nenechal odbít. Furt říkal že jsem ten pravej. Jestli toho lituju... ne. Nikdy bych to nevrátil." řeknu s úsměvem. Od té doby co jsem se dostal do této pozice jsem začal být více otevřený a nežiji tak osamělej život jako předtím a jsem mnohem šťastnější.
"A taky mám tu možnost že za mě téměř neznámí lidi platí Tequillu." řeknu se širokým úsměvem.
"Další třeba... Gin s tonikem." povím směrem k barmanovi. Ten bude mít asi hodně veselých historek k povídání po další měsíc.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Sat Dec 21, 2013 12:28 am

Snáď mu výber nevadil no, ja som pil skoro všetko. Nemal som nejaký špeciálny výber, ale zas nejaké "funty" mi už vadili, samozrejme. Bez slova som vzal pohár a krátko som ešte Raizoua sledoval, načo som to do seba hrkol tiež. Zas som pohár odšuchol a spokojne som prehltol ešte aj zvyšky slín, čo mi ostali s tou príchuťou. Trochu ma ale pobavilo to, ako zareagoval na moju otázku.
"Zaujímavé." Poznamenal som a prstami som poklopkal po pulte, načo som spustil aj druhú ruku na pult, ktorou som si doteraz opieral hlavu. Po poznámke s Tequillou som sa zas uškrnul.
"A mne ktosi platí Whiskey a Gin bez toho, aby som musel byť kage." Poznamenal som pobavene a poškrabal sa vo vlasoch. Krátko som sa následne poobzeral po bare. Hľadal som samozrejme objekt, ktorý by som zároveň mal právo nazývať možno aj "úlovkom", ale nik tu taký nebol. Sklamane som sa zas otočil na Raizoua a čakal som teda iba na ďalší nápoj. To máme tretiu rundu, koľko čísel asi dáme? Krátko som sa nad tým zamyslel, ale rovno ma to aj prešlo. Čísla ma unavovali, takže som ani nešiel premýšľať nad odhadom toho, kto koľko asi vydrží. Z toho ma napokon vyrušil až príchod objednávky, ktorý som už bez čakania hneď vypil a prázdny pohár skončil opäť na pulte. Môj zrak sa akoby okamžite zas upol na fľaše za barmanom. Nešiel som ale moc teraz špekulovať, takže som mal jednoduchú objednávku.
"To najlepšie sake z ponuky." Zahlásil som a s blyskotom v očiach som pozrel na Raizoua. Ani som si neuvedomil a trošku sa u mňa prebral súťaživý duch... eh, zato som ja nemohol.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Sat Dec 21, 2013 12:43 am

"Dobrá volba." řeknu s přikývnutím a podívám se na pohárek Sake. Začíná se připozdívat... pomyslím si a vzpomenu si na postel v sídle. Sice je škoda že do ní dnes ulehnu sám ale... life gives life takes.... Vrhnu do sebe ono sake a podívám se na Kaguyu.
Takže jak si na tom zvládáš to ještě řeknu s úsměvem. Alkohol byl pro mě jako voda z kohoutku. Měli jsme to hold v rodině. Nikdo mě ještě nepřepil a pochyboval jsem že někdy najdu někoho kdo tak učiní.
"Každopádně to zde nevidím na delší dobu. Z jedinýho důvodu. Musím se naučit bejt zodpovědnější. Kdoví jak dlouho by se to zde ještě táhlo. Je to naprd ale není všem dnům konec. Ale aby jsi neřekl že jsem měkota... "šťastnou pětku". "řekl jsem na Barman. Šťastná pětka byl místní výraz pro Vodku, Brandy, Absinth, Gin a Rum. Barman jen zvedl obočí a zakroutil hlavou Pravděpodobně tohle viděl málo kdy.
"Tak můžem?" řekl jsem směrem k Natsuovi a připravil si ruku na první z panáků.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Sat Dec 21, 2013 12:59 am

Bol som mu v podstate podobný, aspoň teda v tom pití, keďže sa mi stalo málokedy, že by ma niekto prepil. Vlastne... ešte sa nestalo, že by som prehral vojnu pitia a ožrať som sa ožral vždy tak sólovo. Ale hold, bolo u mňa už zvyčajné, že druhý končil stále pod pultom. Teraz to mohlo byť trochu zaujímavejšie, no Raizouve slová ma teda nepotešili! Bol by som už aj protestoval, keby to nenapravil poslednou časťou vety. Čiže som ústa opäť zaklapol a ostal som ticho, aspoň teda na kratší moment.
"Zodpovedný.. to som nikdy nebol, zrejme ma taký stav chytí niekde v tvojom veku. Takže mi daj vedieť, ako to dopadlo." Znova som sa trochu uškrnul a pozrel som na zostavu, ktorá sa už nachádzala predo mnou na pulte. Opäť sa mi zbehli slinky a do očí nabehli zasa iskričky. Lapil som do ruky prvý pohár a podvihol som ho, zároveň čo som sa natočil na stoličke zas čelom k Amekagemu. Hodil som na neho kratší, akýsi skúmavý pohľad, načo som ho začal sledovať zas tak všeobecným pohľadom.
"Vojdi a neublíž." Poznamenal som. To som zvykol hovoriť vždy pri pití, hoc mne bolo často krát aj jedno, či by mi to ublížilo. Ja som to videl tak, že "zdravie chutilo menej", čiže som ostával takto pri tomto štýle. Ani som v podstate viac nečakal a hodil som do seba prvého panáka, presnejšie vodku, keďže bola na stole v poradí prvá. To sa už jej pohár ale prázdny vrátil na stôl a zamenil ho pohár brandy, ktorý dopadol rovnako. A podľa mojich predpokladov to tak malo skončiť aj s ostatnými. Predsa len som pil často, výdrž som mal dosť dobrú, takže som čakal, že po tomto večeri ma bude maximálne bolieť hlava. A aj to ráno! I keď mohlo sa stať, že by som sa zdržal aj niekde inde, noc bola predsa ešte mladá.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Sat Dec 21, 2013 1:05 am

Naházel jsem je do sebe jako na běžícím pásu. Poté se postavil a zjistil jak na tom sem. Stoupnul jsem si na jednu nohu udělal dřep a znovu se narovnal. Jen mírně jsem se přitom zakolísal.
Ráno budu potřebovat nějaký mlíko... řekn jsem nahlas. Nemáte tu nějaký flaškový? zeptal jsem se a než jsem se nadál bylo předemnou.
"Děkuju." řekl jsem a zaplatil jsem většinu toho co jsme vypili.
"Zbytek je na něj." řekl jsem a poté lusknul prsty. Z nich se vyhrnul černý mrak a natvaroval se do tvaru deštníku.
"Tak někdy příště. "řekl jsem a z deštníkem v ruce jsem odešel z krčmy

-Přesun-

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Sat Dec 21, 2013 1:31 am

Po tom, čo som vypil to všetko, čo Raizou naobjednal, som sa chvíľku cítil podivne. Vstal som a pokojne som tak ostal chvíľu na mieste, skúšajúc, či mnou bude krútiť. Ale nestalo sa tak, až v momente, keď som sa išiel naspäť posadiť. Trochu mnou pohlo viac do strany než som chcel a takmer som hodil držku o pult, ale našťastie som to ustál. Zas som si sadol a pretrel som si oči.
"Yosh, a môže sa vyraziť." Zamrmlal som, zaplatil som za zvyšok, ktorý Amekage nechal na mňa a zase som vstal. Už som len pomaličky vykročil z baru von a cez ten dážď, ktorý mi i tak nevadil, som zamieril domov. Jednak som kráčal pomaly preto, lebo som sa neponáhľal a rýchle tempo by ma len zbytočne unavilo, a jednak tiež preto, lebo som nechcel riskovať ďalšie také zakolísanie a nebodaj aj padnutie. Prekvapivo som cestu zvládol až domov...
-Presun-

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Sun Dec 22, 2013 2:07 am

Přišel jsem do baru s Yuri po boku. Otevřel jsem jí dveře a když vešla dovnitř mrak se rozpadl a z něj vypadla kupa sněhu kterou po cestě pochytal. Poté jsem vešel dovnitř a podíval se kolem. Bylo tu teplo a příjemno. Po včerejšku se na mě barman podíval s pozvednutým obočím jakoby říkal."On ještě dokáže po včerejšku chodit?!" Co si potom mohl myslet když jsem přišel na bar a řekl.
"Dvě dvojité whiskey s ledem." už nedokážu odhadnout. Odsunul jsem jí židli a sám se usadil na židli vedle. Vychování se hold nezapře.
Snad ti nevadí že jsem objednal za tebe. Příští vybíráš ty. slíbil jsem jí a čekal až Barman donese onu objednávku. Mezitím bylo dobrý najít nějaký téma.
"Přemejšlel jsem že tě časem budu muset zařadit do nějakého týmu. Už jsem pro tebe dokonce našel kolegyni. Chybí třetí a mistr. Jelikož jediný koho mám volnýho je Natsuo a ten je línější než ta nejlínější želva pravděpodobně vás budu mít na ramenou já." řeknu s mírným úsměvem a čekám na reakci. Samozřejmě byl na skladě i její bratr ale to bych pak musel dělat všechny papíry já...

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

Poèet pøíspìvkù : 265

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Sun Dec 22, 2013 2:17 am

Cestou jsem se ztratila ve svých myšlenkách a jela na autopilota. Procitla jsem až když mi odsunul a já si sedla. "Eh..díky." Zamumlala jsem a promnula si zátylek. Téda..kage je slušňák cool. Nenápadně jsem se koukla na barmana jestli si mě všiml, naštěstí jsem k němu teď seděla zády. Samozřejmě, že jsem mu ty peníze plánovala dát ale chtěla jsem si ještě užít pocit, že je mám u sebe. "V pohodě." Mávla jsem rukou nad tím, že mi objednal a pak naklonila hlavu na stranu. "Vážně? Vážně, vážně?!" Zamrkala jsem překvapeně. Víc příležitostí k očumování a shipování s někým jiným. Podivně jsem se usmála. "To by bylo fáájn."
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Sun Dec 22, 2013 2:26 am

Čo by som to bol za nenápadného prenasledovateľa, keby sa odrazu neobjavím s vŕzganím dverí uprostred prahu v bare a hneď neupriem pohľad na Amekageho, že? To som totiž práve spravil, pretože mi bolo jasné, že ma musel vidieť. Nebolo možné, aby prešiel okolo a nevšimol si ma. A keby aj nie, to bolo tiež jedno. Presunul som sa k svojmu krajnému miestu pri bare, vlastne ďalej od nich, kde som sa posadil a lakťami oprel o stôl. Pohľad som uprel na barmana.
"Ói, jedno Sake, platí to on." Kývol som hlavou na Raizoua, úplne "nenápadne", načo som sa na neho aj pozrel. Nahodil som falošný úsmev a skôr som to spravil iba z provokácie. V celku mi bolo jedno, čo si tam tí dvaja budú hovoriť či čo budú robiť. Ak ma Amekage založí, aspoň v niekoľkých drinkoch, budú mať odo mňa pokoj. To si ale Raizou mohol len domyslieť, ak vôbec zmýšľal tak sebecky ako ja.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Sun Dec 22, 2013 2:37 am

"No nic jiného mi asi nezbyde takže ... proč to nevzít? řekl jsem si. Jedinej volnej je ten ochlasta na kraji baru a s tím by jsi opravdu skončit nechtěla." řekl jsem dost nahlas aby to slyšel. Poté jsem zaplatil za jeho saké a znovu jsem prohlásil
"Naštěstí je ale tak hodnej že zplácí dluh takže za nás dneska zatáhne pití když já zatáhnu za něj. Hodnej chlapík ne?" řekl jsem stejně tak nahlas a kývl na barmana který začal s úsměvem přepisovat účty. Poté se vrátím k Yuri a nechávám "stalkera" Natsua zpamatovat se z toho že bude muset platit a to bez peněz.
"No nic méně... se velmi těším na naši spolupráci." řekl jsem a nastavil skleničku. "Takže na tým?" řeknu s úsměvem a podívám se na onu "whiskey zdarma".

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Sun Dec 22, 2013 2:42 am

Otočila jsem se na Natsua a byl to ten chlápek co zíral.
"Chmm to bych nechtěla." Přitakala jsem a koukla se zpět na Amekageho.
Pak jsem se potichu zasmála a ťukla si s ním. "Na tým.." Zopakovala jsem a napila se.
"Takže už mám kolegyni..chtělo by to nějakýho kluka...ne, že Vy by jste nám nestačil ale tak víte jak.." Zazubila jsem se a hrála si se skleničkou.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Sun Dec 22, 2013 2:55 am

Ostal som v seknutom pohybe, keď som sa už-už chcel napiť. Len ku mne doľahli všetky slová Amekageho, ktoré ma donútili to odložiť. Sake som položil na pult a zazrel som na Amekageho. Lenže opäť s úsmevom, už nie tak falošným, ako pohŕdavým. To sa uvidí. Pozrel som sa na barmana.
"Dajte mi to na dlh, keď už henten nieje schopný platiť za oboch." Zamrmlal som a bez ďalšieho riešenia som to konečne zapil. Barman nijako nereagoval, buď si to zapísal ako ten dlh, alebo si to tam doplní, keďže teraz som sa nechystal rozhodne platiť. Nemal som z čoho. Mlčky som zas ostal sedieť a znudene sledovať pohár. Tak nejak to vždy vyzeralo, keď som pil sám. Aspoň tie začiatky. No, tak mám pitie zadarmo. Pozrel som zas letmo na Amekageho. Aké to šťastie. Spokojne som sa pousmial, čo ma tam po tom dlhu, mne šlo hlavne o to, že som nemusel platiť teraz. A aj keď musel, tak som nehodlal, to som mal jedno a to isté.. z časti.. Nabudúce... no, nabudúce určite tiež niečo vymyslím, aby to zas skočilo na Amekageho dlh.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Sun Dec 22, 2013 3:08 am

Dvěma loky jsem vypil whiskey a pousmál se nad Natsuovou reakcí alá" Dejte mi to na dluh". Včerejšek ho asi vyždímal že neměl ani na dvě Whiskey nebo si blbec nechal peníze doma... ale kterej vůl zapomene peníze doma?
Uvidíme co se dá s tím klukem dělat. Mezi tím si budete vystačit jen se mnou. zareaguji na Yuriinu otázku.
"Takže mi o sobě něco pověz, znáš to co máš a nemáš ráda v čem seš a naopak nejseš dobrá. Měl bych to vědět když jsem teď ten "Sensei". I když zatím jen neoficiální." řeknu s úsměvem. Taky jsem se o ní chtěl dozvědět víc a alespoň jsem měl nějakou záminku jak. Dlouho to bylo co jsem měl naposledy tým. Ten už je ale teď dávno někde jinde. Jeden je anbu, druhý mrtvý a dívčina je v nemocnici dělá tam doktorku. Chybělo mi to a rád si to připomenu. Objednal bych další pití ale jelikož jsem slíbil další volbu jí tak jsem nehnul ani brvou a čekal na její výběr. Uvidíme jaký má vkus ohledně alkoholu. pomyslel jsem si.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Sun Dec 22, 2013 3:20 am

"Chmm.."
Podepřela jsem si rukou hlavu a dopila whiskey.
"Mám ráda sušenky, jo sušenky ať jsou jakékoliv! Nejlepší jsou takové ty karamelové, jak se dávají někde ke kávě. A nemám ráda.." Odmlčela jsem se a chvíli přemýšlela. Co jsem vlastně neměla ráda...převážně to nebylo nic hmotného. "Třeba když musím prosit o pomoc." Zamumlala jsem a koukla se na něj. "Na genjutsu jsem dřevo ale taijutsu a ninjutsu ujdou. Chmm jsem z klanu Jūgo takže to by mělo asi k nasvětlení mých schopností stačit." Pff jak já nerada mluvila o svém klanu, hlavně mi to vždy připomnělo že nejsem normální člověk a taky můj brácha vlastně není můj brácha. Objednala jsem si Gin s tonicem a namotávala si pramínek vlasů na prst. "Jo a jsem stejně silná a rychlá jako brácha." Doplnila jsem a znova se na něj koukla. "Stačí to?" Zeptala jsem se nejistě.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Sun Dec 22, 2013 3:26 pm

Klan Jugo? Těch už moc není... Vždycky jsem si myslel že jsou s jejím bratrem pokrevní příbuzní... Zamyslel jsem se nad tím tak hluboce že jsem možná chvíli vypadal jako socha. Barman se očividně taky bedlivě poslouchal. Někdo by to na něm nepoznal. Hrál to dobře ale prozradil se tím že se o pár chvilek později jakoby nic objevili na baru karamelové sušenky ke kávě. S úsměvem sem se na něj podíval a přikývnutím poděkoval.
"Ale jistě že to stačí. Teda musela si mít zajímavý život... To já sem takové štěstí neměl." řekl jsem s pokrčením ramen. I když pro mě můj život byl nezajímavý vždycky když jsem vyprávěl svůj životní příběh lidé říkali že si vymýšlím. Však to bylo v téhle zemi úplně normální.
"Nic méně ti děkuji že si se takhle svěřila. Mimochodem skvělý vkus." řeknu směrem k Ginu s tonicem a poté kývnu na barmana že si ho dám taky.
"Promiň jestli jsem dotěrný ale tohle by mě zajímalo. Poznala si někdy někoho ze své skutečné rodiny?" řekl jsem se zájmem v hlase.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Sun Dec 22, 2013 3:36 pm

"Ani moc ne." Utrousila jsem hořce a napila se. "Vlastně ani nevím kdy přesně mám narozeniny." Ušklíbla jsme se a pokrčila rameny. Koukla jsem se na sušenky, které barman přinesl a zase se mi na tváři objevil úsměv. "Děkuju." Zamumlala jsem když jsem do sebe cpala první sušenku a užívala si tu chuť! Páni pro to bych vážně zabíjela! Když se pak zeptal jestli jsem poznala někoho ze své rodiny polkla jsem a naklonila hlavu na stranu. "Ne." Sáhla jsem po další sušence a chvíli mlčela. "A kdybych je teď někde potkala odešla bych. Nechci je poznat." V mém hlase na chvíli zazněly výčitky. Ať už se stalo tehdy cokoliv stejně jsem mé "rodině" vyčítala, že mě prostě tak někde nechali. "A co vy? Rodina, život a tak?" Slupla jsem další sušenku a zvědavě ho sledovala.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Sun Dec 22, 2013 3:47 pm

"To chápu..." řekl jsem s velkým porozuměním v hlase. Kdyby se ona teď objevila u mých dveří ani bych jí neotevřel. Nemá právo se nazývat matkou. Poté jsem zatřásl hlavou a zahnal takovýhle myšlenky pod koberec. Tam kam patří. Když přišla otázka na moji rodinu trochu jsem se zamyslel.
"No moje rodina. Otec je z klanu Tategami. Když jsem byl malý byl vážený ninja ale poté propadl alkoholu. Bil matku a poté ho zavřeli. Matka se potom ocitla na pokraji chudoby. Neměla na jídlo, vodu a pití a živila jen mě. Jednoho dne se rozhodla že já jsem pro ni přítěž tak mě nechala na pokraji bojiště.  Nebejt Juutena, možná si o něm slyšela "Hrdina od Kanashimi"." řekl jsem se smutným úsměvem při vzpomínce na toho báječného muže. Bylo očividné že jsem ho měl velmi rád.
"Nebejt jeho už jsem tu asi nebyl. Vytáhl mě z trosek a pojmenoval mě Raizou. Další kdo do rodiny patří je Maya. Nevlastní setra. S ní mám velmi dobrý vztah. Je jí teď 21 i když od té doby co sem Kage jí moc nevídám. Juuten se stal otcem kterého jsem neměl a dal mi sourozence které jsem potřeboval." řekl jsem s úsměvem o tomhle tématu už toho bylo dost snad jen..
"Pravého otce před pár lety pustili z vězení. Žije v klanovém sídle ale vztah mezi námi není zas tak dobrý jako jsem měl s Juutenem." řeknu a odmlčím se na delší dobu. Potom vezmu gin z baru a v tichosti si připiju na Juutena.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Mon Dec 23, 2013 2:38 pm

"Koukám, že to máte taky s rodinou složité."
Poznamenala jsem a napila se.
Páni jak se nám podařilo dojít k takovému depresivnímu tématu?!
V tichosti jsem chroupala sušenky a zamyšleně sledovala poloprázdnou skleničku.
"Chmm co vlastně chce k Vánocům takový Amekage?"
Koukla jsem se po chvíli na něj a nadzvedla obočí.
Mají kagové stejně sobecká přání jako my nebo ne?
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Mon Dec 23, 2013 3:33 pm

Co vlastně chceš k vánocům? Jednoduchá otázka na kterou se těžko odpovídalo. Chtěl jsem hrozně málo protože jsem prakticky měl všechno. Měl jsem skvělý dům, vysněnou práci a spoustu přátel. Měl jsem však určitý sen se který se mi často zdával. To bylo asi to co chci k vánocům.
"Víš.. občas když mám v krvi dost alkoholu a jdu si potom lehnout tak mám sen. V něm už nejsem Amekage ale jen prostý člověk. Mám rodinu, ženu a děti. V tom snu je svět bez válek. Vesnice si jsou navzájem otevřené a všichni jsou šťastní. Vím že je to pravděpodobně jen hloupá iluze ale to je to co bych chtěl na Vánoce." řeknu a s úsměvem se podívam na Yuri. Zamyslím se jak úžasné by to bylo. Už jen ta představa že by nebylo zapotřebí ninjů protože by byl mír mě dodávala hřejivý pocit na srdci. Potom jsem si ale uvědomil jak hrozně to muselo znít nahlas takže jsem se rozhodl odlehčit rozhovor větou.
"I když flašku Whiskey bych taky neodmítnul." nahodím s úsměvem a poté si objednám Sake.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   

Návrat nahoru Goto down

NONSTOP bar
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: