PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

NONSTOP bar

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin

Poèet pøíspìvkù : 136

PříspěvekPředmět: NONSTOP bar   Mon Dec 02, 2013 9:28 pm

First topic message reminder :

Bar se nachází kupodivu na kraji vesnice aby případní opilci nerušili lidi okolo.
Jede se tu nonstop ale pokud to někdo hodně přepískne vyhodí ho nemilosrdně na ulici.
Alkohol se zde nalévá jen osobám starších 18-ti let!!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ns-new-times.forumczech.com

AutorZpráva
Michiko
Potulný Shinobi A+

Poèet pøíspìvkù : 265

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Mon Dec 23, 2013 3:53 pm

"Ou.." Uniklo mi když se zmínil o rodině, ženě a dětech.
No jasně ty blbko..
Když se pak zmínil o Whiskey uchechtla jsem se a začala si namotávat pramínek na prst.
"Chmm... mohla bych Vám dohodit nějakou ženskou. Já jsem rozená dohazovačka."
Ušklíbla jsem se.
"Tak 25 let, vysoká blondýnka? Černovláska? Jaký vlastně preferujete?"
Nadzvedla jsem obočí a znova se zakřenila.
"Zrzek tu v Ame je taky pár myslím. Sem tam nějakou zahlédnu."
Dodala jsem zamyšleně a dál si namotávala pramínek na prst.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

Poèet pøíspìvkù : 232

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Mon Dec 23, 2013 4:30 pm

Rodina a děti bylo pro mnoho lidí samozřejmostí. Ovšem já nikdy takový štěstí neměl a dokud nebudu mít jistotu že se nenarodí do špatné doby ani mít nebudu. Nechci aby vyrůstali bez pravé rodiny tak jako já. Horší pocit už snad ani není. To vědomí že i vlastní matka vás opustila je něco co si ponesete celý život jako velký kříž na zádech. Když se zmínila o tom jaký typ vlastně preferuju zamyslel jsem se.
"Bílá je docela hezká barva." řeknu s mrknutím oka. Lichotky vás hold neomrzí i po třicítce. Podíval jsem se na hodiny. Byl už čas taky na trochu práce. I když se mě to příčilo jak jen to šlo musel jsem udělat pár papíru a zaslat žádost pro výstavbu výtahu.
"No nic. Vyseděli by jsme tu důlek kdyby jsme tu byli ještě chvilku déle. Kdyby si něco potřebovala víš kde mě najít. Do té doby. Šťastný a veselý." řeknu s úsměvem a zamávam jí na rozloučenou. Platit jsem nepotřeboval protože Natsuo to dneska bere na sebe. Poté jsem také kývl na rozloučenou právě jemu. Otevřel jsem dveře, vytvořil si deštník a vydal se zasněženými ulicemi ke kanceláři.

~Přesun~

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Mon Dec 23, 2013 4:50 pm

Chvíli jsem jen tak seděla a pak začala nabírat rudou barvu.
"Hej!"
Otočila jsme se ke dveřím jenže za tu dobu co jsem jen tak zírala odešel.
Otočila jsme se zase zpět a rudá až za ušima dopila pití.
Pff co si myslí, takhle si ze mě utahovat.
Podepřela jsem si hlavu rukou a nakonec se jen nějakou tu dobu blbě usmívala.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

Poèet pøíspìvkù : 268

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Mon Dec 23, 2013 6:08 pm

Neviem ani, ako to bolo možné, no i počúvanie ich rozhovoru ma začalo po krátkej chvíli nudiť. Bolo tu ticho, skoro žiadny zákazník, takže to šlo ľahko počuť, obzvlášť keď som nesedel nejako ďaleko od nich. A vlastne aj keby počujem len mrmlanie tak by mi to stačilo nato, aby ma to začalo s nudou i nútiť zaspávať. Ale aspoň som sa vždy zobudil tým, že som sa napil a zas si objednal, pravda, to zas bolo na Amekageho účet. Zrejme zabudol, že platí mne, takže dlh sme tu asi hodlali nechať obaja. Veď ja zariadim, že bude platiť aj to svoje i moje. Uškrnul som sa, iba tak sám pre seba a neskôr som ani nezaregistroval, že Raizou zmizol preč. Len som sa letmo obzrel po tej babe, s ktorou sa bavil, načo som sa zas vrátil pohľadom k poloprázdnemu poháru na pulte predo mnou. Chce to nejakú zábavku. Znudene som pozrel na barmana, ktorý zas sledoval mňa a asi každú chvíľu čakal, kedy odídem, aby som tu nespravil ešte väčší dlh. Ono, to by skôr malo barmana tešiť, lenže ten zas vedel, že dlh nemusí dostať odo mňa celý. Takže čím väčší bol, tým menšia šanca bola, že dostane celú sumu späť. Čo už. Zajtra sú Vianoce, hmh? To aby som... Zamyslene som prerušil na chvíľu tok svojich myšlienok, keď som si odpil, načo som sa zas uškrnul. ...to aby som navštívil klub, čo bude najviac pripomínať čosi Vianočné. Už som si predstavil nejaké baby v mikulášskych čiapkach, jo, to by mi celkom stačilo. S touto myšlienkou som si nakoniec zložil ruky na pult a na ne hlavu. Napriek tomuto plánovaniu som tušil, že sa budem zas len niekde nudiť. Ako aj teraz.

» C » Teshi Sendan| Karamatsu no Mai | Hone Keimusho | Shikotsumyaku Bunshin no Jutsu
» D » Shunshin no Jutsu | Kanashibari no Jutsu | Sōshuriken no Jutsu
Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 5 ~ Genjutsu: 3 ~ Sila: 5 ~ Rýchlosť: 5 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Mon Dec 23, 2013 6:31 pm

Nakonec jsem se zvedla a přišla k baru.
"Tak ukaž co tu mám.."
Zakřenila jsem se spokojeně na barmana a ten mi podal lístek s dluhem.
"Eh..není to zas tak hrozné jak jsem čekala.."
Utrousila jsem ale nálada mi trochu klesla.
"Víš co, dej mi k tomu flašku...ehm."
Odmlčela jsem se ale nic jsem dál říkat nemusela. Barman měl uši všude a tak přede mě postavil přesně tu flašku kterou jsem chtěla.
"Chmm...díky."
Zakřenila jsem se a podala mu peníze za dluh a za flašku.
Vzala jsem si flašku a koukla se na toho kluka co vypadal, že spí.
Naklonila jsme se k barmanovi a něco mu pošeptala. Najednou jsem tomu klukovi vylila studenou vodu za tričko a rychle zmizela.
Nechala jsem tam jeho i pobaveného barmana.
~přesun~
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Mon Dec 23, 2013 6:57 pm

Zrejme by som tam aj poriadne zaspal a možno sa zobudil až po celej tej ceremónii, akou boli Vianoce, ale zobudil som sa. Nie z vlastnej vôle. Niekto mi totiž vylial studenú vodu za chrbát, čo ma donútilo sa prudko vystrieť a čakať, kým ten chlad jednoducho prejde a voda stečie, lebo nič iné som nemohol robiť.
"Ty malá.." Nadávka mi zaznela len v hlave, pričom som sa s vražedným pohľadom pozrel na barmana. Toho ten smiech prešiel, alebo aspoň to teda skryl.
"Tse, ty sa čo škeríš?" Odsunul som prudko pohár tak, aby začal padať na zem a barman sa poň musel teda rýchlo hnúť, aby oň neprišiel. Len taká menšia odplata. Vstal som a stále s takým výrazom v tvári som sa bez slova otočil a vyrazil von. Teraz nech barman nečakal, že sa mu ten dlh vráti. Aspoň nie hneď, tsch! Zmizol som odtiaľto a mieril som... no, to mi zas nebolo známe.
-Presun-

» C » Teshi Sendan| Karamatsu no Mai | Hone Keimusho | Shikotsumyaku Bunshin no Jutsu
Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 5 ~ Genjutsu: 3 ~ Sila: 5 ~ Rýchlosť: 5 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Toru
Chūnin

Poèet pøíspìvkù : 10

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Mon Dec 23, 2013 7:01 pm

Prišiel som do baru moje kroky smerovali priamo k barmanovi ten už vedel čo má naliať môj najoblúbenejší rum captaina...Usmial som sa a počkal som kým do dalšieho poháru naleje kofolu netrvalo dlho a tak sa aj stalo pohár kde bol alkohol som si dal pred ústa a vypil. Brzda na seba nedala dlho čakať a aj tá putovala do mňa oba poháre som položil na pult a posúnul smerom k barmanovi a ten nalial znova...Zopár krát som si to takto zopakoval no ked som sa postavil zo stoličky vedel som že mám dosť zaplatil som za alkohol a veľmi čaptavým krokom som šiel domov ( Presun ).
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Mon Dec 30, 2013 5:44 pm

Dorazila jsem do baru a přihnala se k barmanovi.
"Tak co? Tak co?!"
Sledovala jsem ho nedočkavě a čekala až mi dá odpověď, kterou jsem chtěla.
Barman se na mě tajemně zakřenil a pak přikývl.
"Super!"
Vydechla jsem spokojeně a sedla si na vysokou stoličku.
"Tak jako vždycky."
Položila jsem složenou mikinu na stoličku vedle a sledovala barmana jak mi podává skleničku.
"Dík..hele nebyl tu ten...chmm...jo ten jak jsem mu nalila vodu za tričko?"
Nadzvedla jsem obočí a napila se. Předpokládala jsem, že je to ochlasta tak kde jinde ho hledat.
Když mi odpověděl, že tu od té doby nebyl pokrčila jsem rameny a začala si s ním povídat o všem možném, tak jako vždycky.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Mon Dec 30, 2013 9:44 pm

Iste, kam inam by som zamieril, než do baru. Ale ono to vlastne ani nemohlo byť inak, pretože som ani nemal kam inam chodiť. Kancelária? Nemal som dôvod, ulice? Tam by som sa zas ostal nudiť, pravdepodobne zas na nejakej z lavíc. Takže hold som skončil zas tu. Prešiel som k baru, opäť na krajné miesto, kde som sa usadil a vyhrnul som si rukávy mikiny až po lakte, bolo tu dosť teplo i na mikinu.
"Whiskey poprosím.. a dlh bude splatený inokedy." Oznámil som barmanovi a mávol som prstami na náznak toho, aby odišiel vybaviť objednávku. Aj keď mal nejaké pripomienky, zas som len tak mávol, aby šiel vybaviť objednané a mňa neobťažoval s reagovaním. Následne som sa iba bez väčšieho záujmu pomaly otočil a rozhliadol. Z ľudí, čo tu boli, som si všimol tak riadne len Yuri, ale tú som tiež iba prebehol pohľadom. Už som ale nešiel "oddychovať" na pulte, zas by som skončil s mokrým chrbtom. To nebolo nič lákavé, hoc som zimu inak vedel strpieť, ale mokrý už teda nie.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Mon Dec 30, 2013 10:42 pm

Když někdo vešel barman zmlkl a mlčky leštil skleničky.
Nechápala jsem proč a tak jsem se na nově příchozího koukla a protočila očima.
Jooo chtěla jsem mu vrátit tu mikinu ale asi jsem doufala, že ho nepotkám, nerada jsem někomu za něco děkovala. Na posilněnou jsem se napila a protože si sedl k baru jako já, položila jsem mikinu na pult a šoupla jí až k němu.
"Díky.."
Zamumlala jsem a nechala si dolít.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Mon Dec 30, 2013 10:55 pm

Potiahol som k sebe pohár a chvíľu som kukal na jeho obsah, napokon ma od toho vytrhla tá mikina, ktorú mi Yuri šupla až ku mne. Najprv som pozrel na mikinu, potom na ňu.
"Za málo." Zareagoval som znudene na jej díky a jazykom som si prehodil špáradlo na druhú stranu úst. Mikinu som si iba tak hodil na chrbát, rukávy som uviazal okolo krku, aby mi nespadla a natočil som sa k Yuri. Bola tu jediná baba, aspoň teda taká, čo ju stálo zato osloviť k pokračovaniu rozhovoru. A predovšetkým.. bola proste baba!
"Len tak pre informáciu, chodíš sem často piť.. sama?" S touto otázkou som sa k nej opäť ozval a to aj s divným ksichtom. No nevedel som ho ani nejako priradiť, bolo to hold znova čosi typu nadradenosti, aj keď z časti menšej než obvykle. Nie že by to tak mohlo byť, ale zatiaľ som sa tak tváril. Bohvie prečo, no alkoholom to ešte nebolo, ten som doposiaľ iba stále držal v ruke v pohári, položený na pulte pred sebou.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Mon Dec 30, 2013 11:02 pm

Koukla jsem se na obsah dolité skleničky jako bych si něco kontrolovala a nevinně se zazubila na barmana, který nad tím nadzvedl obočí.
Když zareagoval tak znuděně trochu jsem se zamračila a pak jen pokročila rameny. No což ať se nudí, není to moje věc. Napila jsem se ve stejnou chvíli když na mě promluvil a málem se zakuckala nad tím faktem, že on vůbec mluví..a na mě.
Koukla jsem se na něj a všimla si toho jeho výrazu.
"Hmm jo máš s tím nějaký problém? A jestli si myslíš, že jsem něco míň než ty tak si ušetři tvé božské hlasivky a vůbec nemluv." Odpověděla jsem mu a ještě ho sjela za ten xicht.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Mon Dec 30, 2013 11:26 pm

Podoprel som si hlavu voľnou rukou a vypočul som si, čo má na srdci k tej mojej otázke. Takže chodí... prvé +. Sám pre seba som sa uškrnul, ona asi ani netušila z akého dôvodu, načo som si len trochu odpil z whiskey, prekvapivo som dnes akosi šetril. Pohár som zas položil na pult a špáradlo som si zas prehodil na druhú stranu, zachytiac ho zubami. Len tak pre istotu, keby sa malo "náhodou" pošmyknúť a skončiť mi v krku.
"To je mi reakcia.. takto by si ma ešte mohla nebodaj uraziť." Zamrmlal som a výraz som nejako nemenil, teda, ostal taký znudený. Nie preto, že by som sa nudil. Skôr to bol spôsob, ako som dával najavo nezáujem k jej pokračovaniu odpovedi, presnejšie od "A jestli..". Pri Kagovi sa mi zdala utiahnutá.. prečo vlastne?.. Teraz je skôr pravým opakom. Iba poľahky som privrel oči. Lepšie než keby to bolo naopak, bolo by to až moc jednoduché. Potiahol som kútik pier na ako-taký úsmev, nie nejaký milý samozrejme, načo som si zas odpil.
"Povedz, štveš sa za každým, keď sa ťa niekto niečo opýta? Či ti len dnes niečo spôsobilo zlú náladu?" Opäť som vyslovil otázku tónom, z ktorého určite muselo ísť tóóóľko záujmu... ako bolo aj percent znudenosti v mojej tvári.
"Alebo žeby niekto.." Zamrmlal som iba taký dodatok k poslednej vete, no čo, až v tomto momente pre mňa prebiehalo zoznámenie, aj keď ona to mohla brať pravda inak. Nemohol som teda tušiť, ako je na tom s tým, čo ma zaujímalo ako druhé, i keď do toho mi asi nič nebolo. Ale to by nebola vec, ktorá by mi bránila mať možno o chvíľu aj také otázky. Ak to teda vydrží a zas tak nevyštekne, inak povedané, skončí s nervami. To sa tak totiž dialo obvykle, ja som bol kľudný a to ešte viac vytáčalo ľudí... no, ľudí, čo mali so mnou problém. Teda ešte inak povedané - všetkých ľudí.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Mon Dec 30, 2013 11:44 pm

"Tak se uraž, jen do toho."
Odfrkla jsem s nezájmem i já a sledovala barmana při práci. To jak utíral skleničky, rovnal je a nebo do nich naléval bylo stokrát zajímavější než ta bílá kedlubna vedle... i když já vlastně taky měla bílé vlasy ale to teď nehrálo žádnou roli! "A ty jseš tak protivnej pořád nebo jenom dneska jsi dostal krámy?" Hodila jsem na něj xicht a napila se.
Mě vytáčet teda nebude.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Tue Dec 31, 2013 12:04 am

"Znie to lákavo, no nedovolil by som si už prebrať tú vlastnosť za teba." Zamrmlal som a posledným odpitím som dosiahol toho, že som mal prvý pohár za sebou. To teda trvalo, oproti iným dňom! Oprel som prsty o pohár a prudko som nimi pohol, aby som pohár posunul po pulte približne pred barmana, ktorý stál trochu ďalej od nás. Nemusel som mu nič hovoriť, tušil, že neostanem pri jedinom pohári. Zatiaľ som sa pozrel na Yuri, ktorá reagovala. Naklonil som zľahka hlavu.
"Pozrime sa, používaš na mňa veci vlastnej skúsenosti." V tvári som na chvíľu nechal falošný úsmev, ktorý sa následne zmenil zas v ten znudený výraz.
"Mohol som ja dumať nad tým, kto ti pokazil náladu. A ono sa to prezradilo samo." So spokojným pocitom, že som to očividne vyriešil, som si vzal už pohár s obnoveným obsahom a odpil som si. Ako inak som potom zas pozrel na ňu.
"Veľmi ma to mrzí,.." začal som s akýmsi previnilým tónom, čo sa začalo meniť ale na škodoradosť samú, vyrytú v mojom výraze.. "ale na moje chovanie si budeš musieť zvyknúť." Nepovedal som jej samozrejme dôvod, čo by som to bol za blázna. Dozvie sa to, keď bude treba. A teraz to teda treba nebolo. Nakoniec som aspoň na chvíľu nahodil fakt taký nevinný úsmev, ktorý rázom aj zasa zmizol za znudenosť, ktorá hold mala prevahu a svoje reakcie som už len menším dúškom zapil.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Tue Dec 31, 2013 12:21 am

Dobře tak mě asi vytáčet bude... První jeho věta zůstala bez povšimnutí.
Při další jsem se zhluboka nadechla a vytrvale zírala před sebe na barmana a drtila v ruce skleničku.
Klid... Yuri...přece nevybouchneš kvůli takovému volovi..
Uklidňovala jsme se v duchu a počítala do desíti....moc to nepomáhalo.
Jak dál mluvil prokřupla jsem si krk a sledovala jak barman nalévá skleničku vody pro zákaznici co přišla.
Ne klid..voda už tu byla a hlavně je to pro tu ženskou.
Když pak dodal, že si na to budu muset zvyknout stiskla jsem svojí skleničku tak, že křupla a zůstalo z ní jen pár střepů na pultu a v mé ruce.
Proč bych si měla sakra na něco zvykat?! Neměla jsem zájem se s ním bavit a vůbec....!
Nevnímala jsem střepy v ruce, pff proč taky...bolest nebyla žádnou novinkou. Prudce jsem se postavila a a přišla až k němu jako nějaký namakaný borec co se chce rvát. Měla jsem přesně ten postoj kdy jsem měla lehce vystrčenou bradu a tělem ho tlačila trochu dozadu.
"Ty jsi tak..."
Procedila jsem skrz zuby a nedokázala najít pro něj ani vhodné pojmenování! Jak seděl levou rukou jsem do něj strčila a jeho skleničku s pitím pravou smetla na zem a zanechala na pultu pár kapek krve. Jak já bych mu ráda jednu vrazila!! Strašně moc! Jenže bych naštvala bráchu a tak jsem se v rychlosti otočila, hodila na pult peníze a nasupeným krokem vyrazila na ulici. Tam jsem do někoho strčila a šla dál zatímco jsem si z ruky vytahovala střepy a nadávala jako špaček. Nedávala jsem vůbec pozor takže teď by proti mě mohl běžet i býk a já bych si ho nevšimla.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Tue Dec 31, 2013 12:42 am

Zostalo ticho, žeby sa mi podarilo umlčať ženu? Tomu som neveril, očividne za tým bolo niečo iné. A veru bolo. Stačilo mi to, že som si všimol, ako čumí na barmana a stíska pohár. V duchu som sa na tom bavil, ale navonok som to nejako neprejavoval. Ak sa mi podarilo naštvať ju za tak krátko, musel som jej pridať hold -, čo sa dalo robiť. Stratila u mňa +, ale to sa nejako spraví. Teda, ona niečo spraví, ja som to mohol len posúdiť ako dobré či zlé. Ale ona sa hold ľahko vytáčala, to nebolo bohvie čo. Dúfal som, že bude treba väčšej snahy, a ono to tak rýchlo preplo. Teda, jej tak rýchlo preplo, heh. Čoskoro totiž z pohára ostali len kúsky, vtedy som trošku lepšie začal vnímať, čo robí. Natočil som sa k nej, keď vstala a vyzerala jak Boh pomsty, len to telo mala pre moje oči pôvabnejšie a prijateľnejšie. Ba ma ním dokonca trochu tlačila, to vám bolo čosi! Len som sa provokatívne usmial, tmavé oči mi v jednom momente chytili záblesk a sledoval som ďalej, ako vyvádza. Už ma šla aj uraziť, len asi nemala veľkú zásobu nadávok, takže to nedopovedala a namiesto toho ma strčila a zhodila mi pohár aj s whiskey. Obzrel som sa po ňom a s hranou ľútosťou som sa pozrel zas na Yuri. Tá už ťahala čiaru von z baru.
"No teda... taký šmrnc. To by sa dalo využiť aj inak, keď takto vyvádza." Poznamenal som pre seba a zoskočil som zo stoličky. Pozrel som sa na barmana, ktorý mi nalial ďalší pohár, namiesto toho, čo mi Yuri rozbila a rovno som aj zaplatil. Len časť, ktorú som dlžil za dnešok, ani o cent viac. Ešte som ale druhou rukou zotrel krv z pultu, ktorý tu Yuri zanechala a skúmavo som na krv ostal kukať.
"Čo už tie hormóny narobia." Pokrútil som hlavou, spustil som ruku a špáradlo som si prehodil zas na inú stranu. Následne som vyšiel z baru a obzrel som sa i s tým, že som si odpil z pohára, ktorý som si vzal von. S kľudom v tvári som sa díval po Yuri, nakoniec som si ju aj všimol, nebola ďaleko. Vykročil som pokojne a pomaly za ňou, nikam som sa neponáhľal.
"Asi som ju fakt naštval... mal by som sa ospravedlniť." Zamrmlal som si, chvíľu som sa tváril vážne a napokon som sa uškrnul. To iste. Odfrkol som si, zas odpil a nasledoval som ju, bola stále ešte vzdialená predo mnou, no nečudoval som sa, ona kráčala rýchlejšie, ja som kráčal asi tak ako študenti ráno do školy, pómálíčky...

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Tue Dec 31, 2013 12:47 am

Vytáhla jsme si poslední střep z ruky a nechala ho dopadnout na zem.
Já jsem se opravdu snadno vytáčela, měla jsem to v povaze... a vlastně to tak nějak patřilo i k mým schopnostem. Zahnula jsem do uličky kde nikdo nabyl, ušla ještě pár kroků a pak zatřepala rukou.
Až teď ke mě přicházela bolest když můj vztek opadal.
"Ksóó..."
Sledovala jsem jak mi z ruky kape krve jak z vola a stiskla ruku v pěst.
To se brácha nesmí dozvědět..
Jenže jak to udělat! Když si to doma obvážu pozná to...leda, že bych pár dní nosila pořád ty rukavice.
"Blbec.." Utrousila jsem, kdyby tu nebyl on tohle by se nestalo.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Tue Dec 31, 2013 1:07 am

Ako som si všimol, v diaľke zahla do jednej z ulíc, asi ju už nebavilo kráčať cez toľko ľudí, ktorý sa obzerali po jej ruke. Nuž čo, kráčal som stále za ňou, pričom som už aj dopil whiskey a ostal mi len prázdny pohár. Ten som cestou niekomu podal so slovami "šťastné a veselé", načo som sa ocitol na začiatku tej prázdnej ulice, kde som si Yuri opäť všimol opodiaľ. Vytiahol som oba kútiky pier hore a prižmúril som oči. Náhle som použil Shunshin, dostal som sa vďaka jeho pár použitiam až k nej a vlastne som si dovolil až-až. Zozadu som sa k nej naklonil ako nejaký prízrak, k jej uchu, pričom som využil tú chvíľu, kedy si ma asi nemohla všimnúť.
"Hľadáš... pomoc?" Šepol som aj s dosť divným smiechom, ktorý ľuďom, aspoň v hororoch, väčšinou tvoril mráz na celom tele. Bolo to akési tenké, vysoké a otravné hyhňanie. Následne som sa ale prudko odrazil dozadu, dopadol niekoľko metrov od nej a nahodil som úsmev, akoby som bol nejaký jej známy, čo ju tu len náhodou stretol. Iste, mohol som teraz očakávať to, že sa začne biť, že bude agresívna raz toľko, čo v bare. Ale... ono, s tou rukou by bola už hneď v nevýhode, okrem toho, ja som sa určite nebál bitky, aj keď proti babe to bolo iné. Tie som nebil, bolo to úbohé, i keď neviem, čo v mojom živote úbohé nieje xD.
"Pochybujem, že tu máš niečo na rany. Len mi tak napadlo, že by si nemusela riskovať infekciu, či niečo iné. Aj keď neviem z akého dôvodu si si v dlani rozbila pohár, to som ešte moc nepobral." No, i teraz som si dovolil provokáciu, pretože som sa tváril, akoby som za jej výbuch zlosti nemohol ja. Veď čo, ja som tam len sedel a rozprával, to ju predsa nemalo čo vytočiť, nie? Slová boli teraz neškodné... aspoň tak som to videl. Tak či onak, z ruky do ruky som si práve prehadzoval obväz, aby som dával najavo, že jej to obviažem, i keď neviem prečo, nemalo mi na nej čo záležať a prúser u mňa nebolo neznáme slovo. Asi som len nechcel nechávať babu so zranením uprostred opustenej ulice. Oh, aký som ja dobrák. Ironicky som sa k sebe ozval a špáradlo som si zas prehodil k druhej strane pier, pričom som Yuri sledoval. Jedno bolo jasné... ak ma nezabije, zrejme ju budem nepriamo nútiť k tomu, aby si ten obväz zvala. A s tým by som mal aj tie svoje provokácie, takže... bol som zvedavý, či to bude chcieť znášať, alebo si dá povedať, aspoň takto. Hoc ani ja by som na jej mieste nezobral odo mňa obväz, no ale čo, ona mala vlastné myslenie, čo ja som sa vyznal v ženskej logike... obzvlášť v tomto prípade, bola hold špeciálna, než iné baby. Minimálne tým, že sa vytočila behom niekoľkých minút. Alebo že zvládla odísť s krvavou rukou, akoby nič, aj keď po tom hneve ju to teraz muselo bolieť.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Tue Dec 31, 2013 1:32 am

Když se ozval přímo za mnou prudce jsem se otočila a ohnala se rukou.
Vztek se mi zase vrátil. Nejen, že mě vytočí on ještě jde za mnou a dělá jako by nic?!
V životě jsem nepoznala člověka, který by mě vytáčel tak moc jako on...teda až na přítelkyně mého bratra, o které jsem se ale postarala.
A já abych hledala pomoc? To bylo pod mojí úroveň, nikdy...nikdy! jsem o pomoc vážně neprosila.
Měl štěstí, že uskočil...měla jsem co dělat abych udržovala přeměnu na hranici. Držela jsem se zpět vážně jen kvůli bráchovi jenže když pak měl poznámku o té skleničce kousla jsem se silně do rtu a pomalu se vydala k němu. "Hmm takže ty máš obvaz...jak milé."
Pronesla jsem během chůze sladce a dokonce se i usmála jako by můj vztek byl zapomenut. Jenže když jsem už od něj byla kousek rozeběhla jsme se proti němu a svalila ho na zem do prachu. Zraněná ruka mi začala hnědnout a právě tou rukou jsem ho tlačila k zemi. Naklonila jsem se k němu a zatnula zuby.
"Proč mi prostě nedáš pokoj? Nestojím o konverzaci s tebou, nestojím o tvůj pitomej obvaz a nestojím o to aby jsi ze mě dělal blbce."
Zavrčela jsem.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Tue Dec 31, 2013 1:54 am

Nadvihol som trochu obočie a sledoval som, ako kráča ku mne. Bol by som idiot, keby som si myslel, že ten jej úsmev niečo znamená. Zažil som už dosť prípadov zlostných žien, ktoré sa usmievali, aj keď by ma najradšej zabili na mieste. A tu to rozhodne nemohlo byť inak, keďže táto osoba mala asi nervy za všetky tie baby, čo som stretol, naraz. Tomu som sa už musel uškrnúť aj navonok. Bolo teda určite pre mňa veľmi nečakané, keď sa zrazu rozbehla, zvalila ma na zem a pomocou trochu premenenej ruky ma začala tlačiť k zemi. Naklonila sa ku mne a niečo milé na mňa zavrčala. Očividne som to bral stále na ľahkú váhu, pretože som na tvári nechával úsmev, či úškrn, niečo medzi tým.
"To ti je otázka.. sám ani neviem." Pokrčil som ramenami, ako mi to teraz na zemi šlo a uprel som tmavé oči do jej očí. Zatiaľ som nerobil žiadne pohyby, hold som tam len tak ležal a pozoroval ju.
"Zrejme mám slabosť pre nervovo-zložité baby, ktoré ma bežne zhodia na zem a držia ma pod sebou." Čo iné by som ja zas mohol povedať... Ehm, vykúzlil som nevinný úsmev, ktorý zas zmizol behom momentu a keďže ruky som mal voľné, zaprel som sa nimi o zem.
"Ale ty si mi trochu iný prípad. Možno to bude tým, čo vlastníš, nemôžem ťa hold viniť za to, kým si." Zmenil som akosi tón, ten večne provokačný bol už teraz nejaký ľahostajný, akoby mi bolo jedno, či ma tu aj zabije alebo čo.
"Nieje medzi nami veľa rozdielov... ale to nieje podstatné, mala by si vedieť, že niet baby, ktorá by ma nezaujímala." Posledné vety som už hovoril šeptom a ku koncu som na ňu aj žmurkol jedným okom, zas provokácia, zároveň čo sa mi pomaličky podvihli kľúčne kosti, ktoré vychádzali z tela a jej začali tlačiť ruku od môjho tela. Buď ich zlomí silou, alebo si naopak ublíži na ruke, pretože už boli automaticky aj spevnené, akoby šlo o oceľ, ba aj čosi silnejšie. Bohvie, či mala silu zlomiť tieto dve kosti, ktoré jej zospodu tlačili ruku, ale nebolo to zas nemožné. Ja som však nič stále nerobil. Len som tam ležal, rukami sa opieral o zem a pozorne som ju sledoval, kým sa pomaly hli iba tie dve kosti. Reakciu si mohla zvoliť akú chcela, keďže to vlastne nebol ani útok, skôr nepodstatná obrana proti tomu tlačeniu, ktoré mi vlastne ani tak moc nevadilo, ale tak pre istotu som zvolil tie kosti.. Mohla mi vraziť, mohla mi tie kosti zlomiť, hocičo. Pohľadom som jasne naznačoval, že ak niečo chce spraviť, nech to spraví. Mal som až psychopatický výraz, ale to mohlo byť len z prvého dojmu. V skutočnosti som si ešte z kľudu bol schopný zas prehodiť špáradlo na druhú stranu úst, akoby som tak spravil čosi, čo by ma malo zabaviť viac než situácia, ktorá sa o to starala i tak lepšie, aj keď niečo také som najavo nedával.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Tue Dec 31, 2013 2:07 am

Zamračeně jsem ho sledovala a snažila se uklidnit dech. Pro boha jak tenhle člověk mě dokázal vytočit už jen tím jak čuměl! A horší to bylo když promluvil, jeho by měli někam zavřít a zalepit mu pusu.
Když řekl, že mezi námi není moc rozdílů najednou jsem se pobaveně ušklíbla a dala ruku pryč...no aspoň jsem mu tam na oblečení nechala pořádnou skvrnu krve z dlaně.
Potichu jsem se uchechtla a poplácala ho tou krvavou dlaní po tváři, takže i tam pak měl otisk.
Stále s tím úšklebkem jsem ho sledovala a ruka se mi vrátila do normálu.
"Tak to se pleteš, já nejsem takové ho*ado jako ty."
Prohodila jsem a najednou to vypadalo jako bych našla klid v zemi zaslíbené.
"A ty by jsi měl vědět, že kluci jako ty mě nezajímají."
Sladce a falešně jsem se usmála...co na tom, že jsem byla pořád na něm.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Tue Dec 31, 2013 3:11 am

Pozoroval som ju súdiac, že kosti napokon ani neboli potrebné. Ruku totiž stiahla i bez toho, aby ju k tomu mali donútiť kosti. Prudko sa stiahli naspäť a ja som ju naďalej sledoval. Zrazu sa uškŕňala, uchechtla a ešte ma aj potľapkala rukou po tvári, kde mi nechala krvavý fľak. Nejako ma to ale netrápilo, ani krv na oblečení, odniesla si to i tak len mikina.
"Možno nie si také ho*ado, no čo ak je to jedna z mála vecí, ktoré nás odlišujú?" Provokatívne som zamrmlal a ďalej som sa opieral o zem rukami, čím som sa ale aj trochu teraz nadvihol. Vlastne mi bolo jedno či sme si podobní alebo nie, zaujímala by ma i tak. Ako každé iné... hoc ona bola čiastočne špeciálny prípad.
"Nie? Aká škoda, budem musieť mať tú chuť za nás oboch." Slabšie som vystrčil jazyk, na ktorom som si špáradlo preniesol na druhú stranu pier. Následne som sa falošným spôsobom usmial podobným spôsobom ako ona, zároveň čo som ju prepaľoval pohľadom. Napokon som sa ešte o čosi podvihol, naschvál, aby som zas provokoval. A to tým, že som k nej bol bližšie, takže si ešte viac mohla vychutnať môj, pre ňu snáď neznesiteľný výraz, i pohľad!

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Tue Dec 31, 2013 3:18 am

A teď zkoušíš jako co?!
Nechávala jsem si svůj falešný úsměv a sledovala ten jeho nesnesitelný výraz.
"Proč prostě nejdeš otravovat jinou holku. Je jich tu snad málo?"
Zašveholila jsem sladce a pořád si držela úsměv.
Já bych mu snad i zaplatila za to aby šel otravovat jinou!
Štvalo mě na něm všechno...jeho výraz, chování i to pitomé párátko!
Usmála jsem se ještě sladčeji a to de*ilní párátko mu vzala a odhodila.
"Ach...promiň já nechtěla."
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Tue Dec 31, 2013 3:29 am

Pokrčil som slabo ramenami a ešte naposledy som si prehodil do špáradlo v ústach.
"Iné zrejme nestoja až o takú pozornosť."
Objasnil som aj so žmurknutím, pričom som len letmo sledoval ten jej úsmev.
Nato, že bol falošný si ho držala pomerne dlho.
Mňa by už štvali líca, tak dlho sa usmievať... ešte tak sladko, pf.
Keď mi Yuri vzala špáradlo a odhodila ho, ostali mi chvíľu pootvorené ústa.
Čo ja som mal teraz hrýzť?!
"Budem si zrejme musieť vytiahnuť nové, hm?"
Provokačne som zamumlal a tak som ju teda znervózňoval už iba chovaním a výrazom.
"Alebo máš lepší nápad, ako ho nahradiť?"
Samozrejme, takú príležitosť na túto poznámku som si nemohol nechať ujsť.
Jedno mi ale ešte ostalo... piercing v jazyku, hoc ten som nemohol moc ohrýzať a posúvať zo strany na stranu.
Aspoň som si piercing teda otieral o podnebie, keď už nič.
To ale nešlo vidieť, i keď to príliš nenahrádzalo to špáradlo, hoc ma ani to nejak extra neštvalo.
Veď ja sa nejako vynájdem. Možno kúpou danga, to malo tiež paličku. Síce dlhšiu, ale stále existovalo lámanie.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   

Návrat nahoru Goto down

NONSTOP bar
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: