PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

NONSTOP bar

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin

Poèet pøíspìvkù : 136

PříspěvekPředmět: NONSTOP bar   Mon Dec 02, 2013 9:28 pm

First topic message reminder :

Bar se nachází kupodivu na kraji vesnice aby případní opilci nerušili lidi okolo.
Jede se tu nonstop ale pokud to někdo hodně přepískne vyhodí ho nemilosrdně na ulici.
Alkohol se zde nalévá jen osobám starších 18-ti let!!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ns-new-times.forumczech.com

AutorZpráva
Michiko
Potulný Shinobi A+

Poèet pøíspìvkù : 265

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Tue Dec 31, 2013 3:33 am

"Já myslím, že se nějaká určitě najde."
Mrkla jsme na něj na oplátku já a zamračila se když řekl, že si bude muset vytáhnout nové.
"To si zkus.."
Zasyčela jsem a můj falešný úsměv zmizel.
"Ty máš určitě nápadů dost tak si to s nimi užij."
Utrousila jsem, rukou se o něj trochu opřela a pomalu se zvedla.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

Poèet pøíspìvkù : 268

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Tue Dec 31, 2013 3:50 am

"Ktovie, no ja hľadať nebudem, keď už jeden objekt mám."
Ľahostajne som pokrčil ramenami a provokačne som sa na ňu usmieval, kým ona sa mračila.
Aj by som skúsil vytiahnuť nové, ale čo tam po tom.
Bude na to čas aj neskôr.
"Nápadov je vždy veľa, len možností nie."
Poznamenal som a po dlhšej dobe som sa zas na ňu trochu pohŕdavo kukal, keď sa dvihla.
Možno som mal nápad ju na sebe uväzniť s kosťami, vedel som byť aj taký zákerný, ale nakoniec som sa len dvihol zo zeme aj ja.
"Ležať s tebou na sebe na zemi... dá kostre zabrať."
Začal som sa naťahovať, až som sa pozrel na jej ruku, ktorá stále trochu krvácala.
Ešte si ju neobviazala a mal som stále obväz po ruke.
Prižmúril som oči a natiahol k nej ruku aj s tým obväzom, aby si ho vzala.
Nič som nepovedal, len som ju sledoval s tmavými očami.
Mohla ma nenávidieť ako chcela, mohol som byť haj*el aký chcel, no keby použije tričko na tú ranu, moc by si nepomohla.
Takže som čakal, kedy si ten obväz vezme. Nepožadoval som po nej vďaku, ani vec, že prijala v podstate pomoc.
Pre mňa za mňa si to mohla vziať a bez slova zmiznúť, ale čosi vo mne dbalo nato, aby tak učinila. Možno to bolo čosi, čo malo naznačovať menšiu odplatu za to, že som vlastne tú jej ranu vyprodukoval v bare... alebo som len nechcel neskôr počúvať obvinenia, že je zranená.
Bohvie čo presne to vo mne bolo, no ignoroval som tie pocity.
No čo, jeden obväz, preň sa predsa nezmením na svoj opak...

» C » Teshi Sendan| Karamatsu no Mai | Hone Keimusho | Shikotsumyaku Bunshin no Jutsu
» D » Shunshin no Jutsu | Kanashibari no Jutsu | Sōshuriken no Jutsu
Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 5 ~ Genjutsu: 3 ~ Sila: 5 ~ Rýchlosť: 5 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Tue Dec 31, 2013 8:50 am

"Pravda.." Poznamenala jsem škodolibě na tu část o nápadech a možnostech.
Koukla jsme se na svojí ruku a chtěla si utrhnout kousek látky z trička.
"Chceš snad říct, že jsem tlustá?!"
Uraženě jsem se na něj koukla a když ke mě natáhl ruku s obvazem hodila jsem na něj pohled "wtf"?
To mi ho jako vážně pořád nabízel?
Čekala jsem za tím nějakou zradu, kdybych to byla já tak těsně před tím než by si ten obvaz vzal bych s ním něco udělala.
Chvíli jsem na něj jen čuměla a nakonec si ho uraženě vzala. Nijak jsem to nekomentovala a amatérsky jsem si ruku omotala. Aspoň nezničím to tričko...
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Tue Dec 31, 2013 1:51 pm

Neskryto som ju začal prechádzať pohľadom, akoby bola nejaký vystavený kus.
Hoci pre mňa boli väčšinou všetky veci zaradené medzi vystavené kúsky.
Prebehol som ju niekoľkokrát od hlavy až po päty, často krát sa zastaviac v oblasti od krku až po boky.
Vlastne, to bola hlavná časť, ktorú som sledoval.
I keď nepochybne by ma bavilo ju takto prechádzať aj celý čas.
Privrel som oči tak pri obzeraní jej pása, kde som sa zdržal o čosi viac, načo som dvihol nič nehovoriaci výraz i pohľad zas smerom na jej tvár.
"Zatiaľ nie." Poznamenal som k tej váhe, provokatívne dvihol kútiky a následne som si už iba počkal, kým si vzala obväz.
Dlhšie na mňa čumela jak keby som jej dával niečo otrávené, až si tú ruku napokon nejako obviazala.
"Ty asi veľa zručností s obväzom mať nebudeš, hm?" Poznamenal som zas z provokácie ale už som sa moc netváril provokačne. Skôr zas tak znudene. A s tým pohľadom som aj stíchol, nenašiel som nejaké potrebné ďalšie pripomienky, takže som na ňu už len kukal.

» C » Teshi Sendan| Karamatsu no Mai | Hone Keimusho | Shikotsumyaku Bunshin no Jutsu
Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 5 ~ Genjutsu: 3 ~ Sila: 5 ~ Rýchlosť: 5 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Wed Jan 01, 2014 10:23 pm

"Pff.."
Zareagovala jsem na to jeho zatím ne a zatnula ruku v pěst abych zjistila jak silně jsme si to ovázala.
Jde to..na chvíli to stačí.
To jak mě očumoval jsem naštěstí neviděla.
"Ty snad jo?" Odsekla jsem a naposledy si oprášila mikinu a kalhoty.
Pak jsem kolem něj mlčky prošla zpět na hlavní ulici a courala se k nemocnici.
Musí tam mít přece něco zázračného po čem rány hned zmizí aby to brácha nepoznal ne?!
-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Wed Jan 01, 2014 10:29 pm

Nijako som nereagoval, iba som sa otočil na mieste a to vtedy, keď okolo mňa prešla a šla preč.
Len som ju zas očumoval zdiaľky a nakoniec som sa rozhodol, že to ešte nestačí.
Vyskočil som na stenu jednej z budov, od ktorej som sa odrazil na ďalšiu a ďalšiu, nasledujúc Yuri.
Zohnať špáradlo, nestratiť ju z dohľadu.
V mysli som si vyslovil potrebné veci, ktoré som hodlal teraz spraviť, pričom s úškrnom som pokračoval po stenách budov v podstate za Yuri.
Bolo až prekvapujúce, že som sa tak ochotne hýbal za ňou... aspoň raz som nebol lenivý no.
-Presun-

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

Poèet pøíspìvkù : 82

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Tue Jan 07, 2014 7:41 pm

S trhnutím jsem se probrala a nechtěně se při tom praštila hlavou o dřevo pultu.
Pozvedla jsem hlavu, promnula si oči a porozhlédla se kolem, abych si uvědomila, co se děje. Ušklíbla jsem se, protože poslední dobou se mi stávalo poměrně často, že jsem se budila neznámo kde. Dnešek byl ovšem v porovnání s jinými dny celkem v pohodě.
Zvedla jsem se ze židle, odporoučela se na toalety, kde jsem si alespoň opláchla obličej a znovu se vrátila zpátky. Měla jsem tu k vyřízení jednu důležitou záležitost, ale už pár dnů jsem se motala z baru do motelu a zpět a marně hledala důvody, proč se nesebrat a nesplnit to. Nerada jsem si to přiznávala, ale prostě jsem si tím krokem nebyla tak úplně jistá.
Sedla jsem si na stoličku, zeptala se barmana, co jsem včera pila a po zjištění, že to byla tequila, celkem spokojeně jsem v tom pokračovala.
Něco mi říkalo, že ani dneska se nedostanu k tomu, abych zvedla zadek a vydala se hledat rodinku. Tak jsem do sebe alespoň vrazila panáka a utěšovala se myšlenkami, že si dám ještě tak čtyři a bude mi to všechno úplně fuk!

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Tue Jan 07, 2014 7:57 pm

Vtrhol som do baru už teraz s fľaškou v ruke, ktorú som mal z domu a posunul som sa k baru.
Ignoroval som to, že som zmokol a teraz zo mňa až kvapkalo a iba som sa posadil na svoje miesto.
Svoju, už načatú fľašu, som položil na pult a začal som sledovať široký výber jej ďalších kolegýň.
Možno by som nemal kupovať v bare... ale do obchodu sa mi nechce. Uškrnul som sa a díval som sa na barmana.
Asi odo mňa čakal, že splatím ten dlh ešte za Amekageho... vlastne počkať, Yuri vtedy zaplatila!
I keď bohvie či iba za mňa alebo aj za nich, spoliehal som sa na prípad spojenia týchto možností.
Až teraz som sa s ľahko pripitým výrazom začal obzerať po zvyšku spoločnosti, kým som nenarazil na nejakú babu neďaleko.
Opäť bielovlasú, tých v Ame začínalo byť čoraz viac a viac.
Prižmúril som oči a chvíľu ju sledoval, hodnotil, až som nakoniec zas zatiaľ zvrtol pohľad na svoju fľašku, z ktorej som si odpil.
Zaujímalo by ma, či aj zvládnem odniesť novú zásobu... pohľadom som prešiel zas k tej babe, načo som sa uškrnul a pritom si odpil.
...možno by mi pomohla. Ponechal som si úškrn a aj taký bočný pohľad nasmerovaný na ňu.

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Tue Jan 07, 2014 8:27 pm

S myšlenkami na to, že zítra už fakt musím najít ten dům a svou "milovanou" rodinku, jsem do sebe pomalu lila už druhý panák. Spásná chuť mě hřála zevnitř a pomaloučku odplavovala tu zpropadenou zvědavost mísící se se strachem. Jo, nejspíš to byl strach, který mě tížil na prsou vždy, když jsem byla střízlivá. Snad proto jsem byla tak často tady. Prostě jsem se děsila toho, že má očekávaní budou jiná, než realita..
Zavrtěla jsem nad sebou hlavou a chtěla pokračovat v utápění žalu, když jsem si všimla, že mě někdo pozoruje. Zcela nepokrytě jsem se na něj podívala, neměla jsem zapotřebí tvářit se nenápadně. Naklonila jsem hlavu na stranu, prohlédla jsem si ho a ušklíbla se. Ano, líbil se mi!
Všimla jsem si, že asi není tak úplně v nejlepším stavu, jeho kalné oči poněkud jasně říkaly, kolik toho už vypil, ne že by mi to vadilo.
Čím víc jsem si ho prohlížela, tím víc mi připadalo, že jeho tvář znám. Ty důvěrně známé rysy.. Moje rysy! Přimhouřila jsem oči a prohlížela si ho pozorněji, trochu mě děsilo, že zatím co já utíkám od problémů, mohlo by se stát, že by problém přišel až sem..?
Znovu jsem se napila a rozmýšlela, co udělám. Měla bych za ním jít.. Nespokojeně jsem nakrčila nos. Konec konců, i kdyby to nebyl on.. alespoň bych měla dneska kde spát. Ušklíbla jsem se, protože čím déle jsem odkládala vyřízení, tím méně peněz jsem měla. Tedy.. právě teď jsem neměla ani floka!
Nakonec jsem koupila dva panáky, nutno podotknout, že za poslední peníze, zvedla se a se sladkým úsměvem před něj postavila jednu skleničku. "Můžu si přisednout?" aniž bych čekala na odpověď, posadila jsem se a znovu si ho prohlížela.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Tue Jan 07, 2014 9:27 pm

Stále bez výčitiek, že si ma tá baba aj všimla, som na ňu kukal a pritom odpíjal ešte z vlastnej fľašky.
Nebol by som to ja, keby niekoho neočumujem, obzvlášť, keď to tej osobe ešte ani nevadilo.
Začal som rozmýšľať nad blbosťami, teda, niekto by to nazval blbosti, ja som bol skôr za iné pomenovanie, ale to sa na verejnosti nepatrilo, um.
Takže som sa iba venoval myšlienkam a zároveň ťahal stále smer pohľadu k nej, hoc som si začínal niečo uvedomovať.
To mi je už zas niekto podobný? Prižmúril som oči a začal som uvažovať o tom, že som bol asi vytvorený na základe vzoru iných ľudí. Za krátke obdobie som spoznal dve mne dosť podobné osoby.
Paradoxne ešte ženy! Nejako mi to aj vnútilo trochu blbšie myšlienky, ale už nie také príjemné.
Pre istotu som pokrútil hlavou, zas si odpil a následne som si uvedomil, že mi fľaška došla.
Bol by som už aj nespokojne niečo zahrešil, i keď ešte nejaké tie zvyšky peňazí som pri sebe mal, ale to sa ku mne dostal ďalší drink, dokonca zadara. A k tomu bonus - sexy bielovláska. Pretočil som na ňu rovno pohľad z tej prázdnej fľašky, ktorú som nechal na pulte a následne som pozrel na drink, ktorý predo mňa postavila.
"Ale isteže." Zareagoval som trošičku opozdene s úškľabkom, aj keď jej to zjavne nevadilo, prisadla si tak či tak. Ono, robil som to občas tiež, takže mne to teda určite nevadilo. Pritiahol som k sebe pohárik ale to som sa kukol znova na ňu, i rovno som na nej aj pohľadom ostal. Nejako som ani nepostrehol, že si ma prezerá tak ako ja ju, možno to bolo alkoholom, pretože inokedy by mi taká vec neunikla.
Ale v mojom aktuálnom stave mi mohlo byť jedno všetko, vlastne i v tejto situácii. Teda, skoro všetko. Schválne som teraz ostal mlčky sedieť a iba ju prechádzať pohľadom, celkom nápadne, vlastne som nedbal na nenápadnosti, takže táto stránka pohľadu to bola len minimálna.
Bol som iba trošku zvedavý, akú tému nadhodí, možno by mi to aj lepšie pomohlo spraviť si na ňu i názor... nielen pohľad, ktorý hold ale stál za to.

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Tue Jan 07, 2014 10:27 pm

Spokojeně jsem se usmívala. Stávalo se mi sice málokdy, že bych nedosáhla toho, co jsem chtěla, ale přece jen.. pokaždé mi to zvedlo náladu a tak nějak jsem věděla, že i kdybych se chovala jako naprostá slepice, jemu to bude fuk. Nešlo mu o mě.. ale to ostatně mě taky ne! Nevypadal na slušnýho kluka.. nebo tomu alespoň ta flaška a neodmítnutí moc nenasvědčovalo. Ne, že bych snad někdy měla výčitky z toho, že jsem lidi využívala, ale u něj by to bylo vzájemné, takže žádný problém.
Napila jsem se, olízla si rty a znovu se usmála. "Snad je neslušné, to co právě dělám, ale někoho mi připomínáte, i když je celkem nepravděpodobné, že bychom se někdy potkali." hraní si na slušnou holčičku mi celkem šlo, i když jakýsi ironický podtón jsem si prostě nedokázala odpustit. Rozhodla jsem se, že přímo se ho ptát nebude taková zábava. Už takovou dobu jsem neměla možnost pobavit se, nedokázala jsem skrýt své nadšení. Na lidi jsem měla cit, takže mi.. řekněme ženský instinkt říkal, že dneska se bavit budu.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Tue Jan 07, 2014 10:44 pm

Zatiaľ som si podvihol pohárik a odpil si z toho, čo mi doniesla. Iba tak trochu, zatiaľ, dnes som sa už alkoholu riadne nahltal dosť a ešte ma to aj čaká, takže som sa aspoň chvíľku šetril.
Navyše, bolo by lepšie, keby túto spoločnosť vnímam.
Len som si teda špičkou jazyka oblízol pery a pohárik zas položil na pult, vytočiac sa následne na stoličke k nej.
Chvíľku som ostal ticho, uvažujúc, či je ozaj taká slušná alebo mi k tomu pomohlo to napitie, keďže prv sa mi tak nezdala, ale tak zdanie mohlo klamať.
Okrem toho som sám dobre vedel, že aj slušná baba slušnou neostáva stále, he.
"Po svete behá veľa mne podobných, ako si to tak v poslednej dobe uvedomujem.. niežeby boli úplne ako ja, originál je predsa len originál, ale zmýliť sa dá aj tak." S úškrnom som si znova odpil a keďže to vlastne bol len menší pohárik, už týmto som celý obsah stiahol a pohárik položil zas na pult.
S ďalším oblíznutím pier som sa znova natočil k nej a znova ju tak prebehol pohľadom. Jo, bola z tých, čo sa na mňa podobali, aj keď bola iného pohlavia. Ale stavím sa, že keby na seba hodí Henge chalana, tak tu stojí predo mnou môj klon. Hmmh, len to správanie je prehnane slušné.
Akoby som ale nemohol nakaziť aj slušných ľudí, mno...
"Prezraď, aké meno nesie moje ďalšie spríjemnenie dňa?" Nadvihol som zľahka obočie a zvedavo na ňu visel pohľadom, pričom som sa iba tak slabo usmieval. Niekto by bol povedal, že "nebezpečne". Niekto by to zas nazval "priblblo", možno nejaké krajné názvy by boli "de*ilne". Ja som to však volal iba "úsmev", nuž ale pri pohľade na babu a pri myšlienkach, ktoré mi behali hlavou, sa to bez nejakých nenápadných prídavkov nedalo zaobísť.

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Tue Jan 07, 2014 11:14 pm

Jen těžko jsem se držela, abych se nezačala šklebit, protože co si budeme povídat, já byla spíš na takové ty úšklebky, než na sladké úsměvy. Sama nevím, proč jsem se teď chovala jako bych právě vylezla z nápravného zařízení, když normálně jsem byla spíš jedovatá a cynická, ale ta osamělost dělá z lidí blázny! Vybavila se mi při téhle myšlence Ren a naše ustavičné hádky a provokace.. chyběla mi!
Jeho slova mě bavila, protože ač se zdálo, že při tom množství alkoholu v jeho krvi nemůže ani mluvit, jeho slova byla zajímavá. Přišlo mi to nadmíru roztomilé.
"Kasumi.. jmenuju se Kasumi." odvětila jsem, zatím co jsem dopila sklenku a odložila i jí, i když jsem z ní prsty nespustila a rozpustile si s ní pohrávala.
"Tobě taky dali nějaké jméno?" plynule jsem přešla z vykání na tykání, aniž bych z něj spustila pohled. Líbilo se mi, jak vypadal i mluvil, protože mi silně někoho připomínal. Kdybych právě neházela cukrbliky, padaly by ze mě asi pěkně necudná slova. Ale vždy jsem si zakládala na momentu překvapení, tak si to teď nezkazím.
Nakonec jsem si ho opět, asi tak po sto padesáté důkladně zhlédla a zavrtěla hlavou. "Jsem si jistá, že jsme se ještě nepotkali. Tebe bych si pamatovala." dodala jsem a myslela při tom na to, co všechno bych si ještě pamatovala. Kdybych nebyla tím čím jsem, asi bych se červenala..

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Tue Jan 07, 2014 11:31 pm

Kým ešte chvíľu bola ticho, barmanovi som naznačil objednávku, načo som sa zas kukol na Kasumi a ďalej som ju počúval. No, síce som ju viac sledoval než počúval, ale to bolo už akože u mňa známe a stále rovnaké.
Už keď sa predstavila, ten priblblý úsmev sa mi trochu rozšíril a jednou rukou som sa oprel o pult.
"Tak Kasumi.." Zopakoval som a potiahol k sebe pohárik novej objednávky, pričom barman položil druhý pohárik pred ňu. Ten prázdny jej vziať nemohol, keď sa s ním tak hrala. Brať jej ho z ruky hádam nebude, tak sa znova odobral trochu ďalej od nás.
"Veru dali.." Odvetil som a stíchol. Jo, nejako som zabudol, že by sa asi patrilo prezradiť aj to svoje.
Doplo mi to až o kratší moment, kedy som sa uškrnul a poškrabal v bielych, trochu mokrých vlasoch.
"Som Natsuo." Dodal som druhú časť odpovede a prižmúril som oči, iba tak zľahka. Očividne ma tak ako vždy neprestávalo baviť obzeranie, ktoré som prevádzal aj teraz, a vlastne som robil to isté, čo ona, takže žiadne výčitky. Hoc tie by som nemal ani tak, ale koho už len to zaujímalo..
"Nápodobne.. taká pozoruhodná postava by mi z hlavy určite nevyprchala." Poznamenal som s ďalším úškrnom, pri ktorom som chytil už ďalší pohárik a odpil som si z neho. Šlo o whiskey, nejako mi zachutila, predtým som jej toľko nepil, ale v tomto období som jej dával prednosť. Aj keď zvyčajne ani nešlo o prednosť, vždy bolo hlavné to, aby nebol pohár prázdny. A nielen to...
"Podľa toho, ako na mňa zatiaľ pôsobíš... čo robí taká slušná baba na takomto mieste, hmm?" Nebola to síce moja vec, ale podľa obrazu, aký som o nej mal, by som ju neradil do baru.
Hoc to mohla byť pretvárka, jo, tie ja tiež rád, ale v tomto stave by som si žiadnu neudržal.
Takže bolo pre mňa ľahšie hrať samého seba, stále sa uškŕňať, vypytovať a samozrejme obzerať. Tentoraz aj z menšej zvedavosti počúvať, ale to nebolo až také najpodstatnejšie. Zatiaľ nebola nejaká vážna téma... hold, aspoň som si odniesol to, že viem zatiaľ jej meno. V niektorých prípadoch to v minulosti bolo eh.. to jediné.. niežeby mi to vtedy či teraz vadilo.

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Tue Jan 07, 2014 11:48 pm

"Těší mě.." pousmála jsem se a v duchu jeho jméno převalovala na jazyku, zatím co jsem si ho podvědomě spojovala s jeho majitelem.
Přestala jsem si hrát s prázdnou sklenkou a spokojeně ji vyměnila za tu plnou. Kdyby nic jiného, alespoň ten panák se mi vrátí.. Ušklíbla jsem se pro sebe a trochu se napila. Nemínila jsem se opít, jako několik nocí před tím, protože on střízlivý určitě nebyl a já od něj něco potřebovala.. nebo možná chtěla. Při těch myšlenkách jsem se neubránila přimhouřenýma očima klouzat po jeho tváři níž a níž až..
"Totiž.." odtrhla jsem se pohledem a zaměřila se radši na vystavené flašky nad pultem, zatím co jsem se v duchu okřikovala. "Někoho hledám.." řekla jsem nakonec neurčitě a pousmála se, protože jsem si byla téměř jistá, že už jsem ho našla. "Ale zatím se mi příliš.. nevede." dodala jsem posléze.
"A ty..? Jaký důvod tě sem přivedl? Nebo spíš.. přiměl k tomuhle?" aniž bych domluvila, lehce jsem svou sklenkou přiťukla k té jeho a ušklíbla se.  "Že by snad nešťastná láska?" říkala jsem to tak naivně, jako bych tomu opravdu věřila, ale cukaly mi koutky.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Wed Jan 08, 2014 12:03 am

Nadvihol som obočie, keď prezradila, že niekoho hľadá. Napadlo mi hneď pár možností, koho môže hľadať, len ani jedna sa mi nejako nepozdávala. Teda, každá by ju odviedla niekam inam, takže pochopiteľne sa mi nepáčili.
"Kto je ten šťastlivec, ktorého hľadáš?" Zvedavosť u mňa nemala veľké zábrany, takže mi táto otázka vykĺzla von z úst celkom ľahko. Mohol som jej pomôcť. Nie, lepšie povedané, iba poradiť. Keby ale chcela doprovod cez Ame k nejakému domu, to by si ma musela buď nejako kúpiť alebo vymeniť. Do toho dažďa som nehodlal ísť len tak, znova.
Z myšlienok ma vyrušilo až to, ako mi cinkla pohárom o pohár, kedy som naň kukol a zas späť na ňu.
Jej posledná poznámka ma takmer rozosmiala, ale nakoniec som sa zdržal iba pri úškrne.
"Vážne vyzerám ako niekto, koho trápi ta.. oná.. láska?" S pobavením a trochu neveriacky som sa spýtal naspäť, načo som pokrútil hlavou a opäť som si odpil.
"Povedzme, že som mal dôvod piť a ten dôvod sa prerušil iba pre to, lebo došla zásoba. A to ma priviedlo sem." Skonštatoval som a slabo pokrčil ramenami, zdalo sa, že taká brzda, teda pokojné pitie, mi pomohlo sa dostať z toho stavu, že som pomaly nevedel ani koľko je 1 a 1, no tie drinky mi tiež zrovna nemuseli pomôcť. No čo ma po tom, ak sa už ožrať, tak vždy poriadne, až do nemoty jak sa hovorí!
"Ale asi bude párty pokračovať zas vo dvoch, ak by si dostala chuť na viac týchto drinkov." S úškrnom som si teraz našiel dôvod, aby som jej oplatil cinknutie pohára o pohár, načo som si opäť odpil a už takmer dopitý pohár som položil zas na pult. Následne som na ňu hodil slabo skúmavý a trochu zvedavý pohľad, akoby som sa snáď mysľou vrátil k otázke, ktorú som jej položil pred chvíľou.

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Wed Jan 08, 2014 12:17 am

Zasmála jsem se. "Šťastlivcem bych ho nenazývala. Možná mě teď bude mít na krku." nahnula jsem se blíž k němu a pokývala hlavou. "Bude poslouchat, jak zpívám ve sprše, sbírat moje oblečení po bytě, věšet mi vyprané prádlo.." zasmála jsem se. Celkem jsem se bavila při představě, až mu říkám tu veselou novinku o nalezené "sestřičce". Dokonce jsem se tak tiše uchechtla, nedokázala jsem to potlačit. I když.. nebylo mi úplně jasné, jak by reagoval. Vlastně mě celkem zajímalo, jestli by hodil zpátečku, nebo by na to kašlal.. Já měla odpověď jasnou, protože ten jeho úšklebek mě lákal čím dál víc.
Jeho druhá odpověď mě rozesmála ještě víc. "Nevypadáš. Ale nikdy nevíš.. někteří lidé se zdají být jiní, než ve skutečnosti jsou." upřeně jsem se mu zadívala do očí a olízla si rty. Ano, byla to narážka, ale pochybovala jsem, že ji zachytí.
Nakonec jsem jen zvedla skleničku, dopila její obsah, spokojeně se ušklíbla a položila ji vedle jeho prázdného pohárku. "Párty ve dvou? Tomu se nedá odolat." pronesla jsem zamyšleně, i když nebylo vlastně nad čím přemýšlet.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Wed Jan 08, 2014 12:30 am

Nechal som nadvihnuté obočie, obzvlášť keď sa ku mne nahla bližšie. Ale o to väčší úškrn som mal, očumovanie mohlo pokračovať "v lepšom rozlíšení". Nehovoriac o tom, že to moje rozlíšenie bolo trošku blbšie po toľkých fľaškách a pohárikoch.
Keď sa rozrečnila o činnostiach, napadlo mi pár vecí.
"Hmmh, ak by ten dotyčný rozmýšľal, v sprche by sa ponúkol na duet." Provokačne som potichu poznamenal a už som sa na chvíľu uškrnul pobavene na plnej čiare, ale zas som to trochu stiahol.
"A keď hovoríš oblečenie po byte.. znamená to, že sa ho rada zbavuješ v každej časti domu?" Ďalšia provokácia, jo, vôbec som si neuvedomoval, že hľadá vlastne mňa. A už raz toľko som si neuvedomoval ani to, že by mi bola príbuzná, ba blízka jak nikto! Bohvie, či by to tú moju skazenosť teraz vlastne aj nejako zastavilo.. okrem toho som bol pod parou.. no, to bolo vo hviezdach, jak sa hovorí.
"Tak tu ťa môžem uistiť, že moc iný nie som." Zareagoval som na jej narážku, ktorú som si pravda nevšimol, a zároveň som sa nechal nachytať na jej pohľad z očí do očí, od ktorého som sa nešiel veľmi odliepať. Jo, mňa to bavilo, baví a baviť aj vždy bude.
"Hmm, tak nedá hej? O to lepšie, mám zaručenú kladnú odpoveď." S úškrnom som skonštatoval a dopil svoj už temer prázdny pohár. Následne som sa zas natočil na ňu a pokračoval v začatom - v dívaní sa. Nikam som sa neponáhľal, doma ešte i tak možno Yuri bojovala s rovnováhou, takže zatiaľ mohla "párty" pokračovať i tu.

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Wed Jan 08, 2014 12:48 am

Hodně, ale opravdu hodně jsem se musela přemáhat, abych ho k tomu "duetu" nevyzvala hned teď. Tak jsem se tam jen dál usmívala jako naivní třináctka a snažila se nešklebit všem těm provokacím, protože kdyby náhodou ujela nějaká ta nemístná poznámka, kterých jsem měla plný arzenál, celá ta zábava by byla pryč, protože kdybych se chovala tak, jak se obvykle chovám, už bychom tu nejspíš nebyli..
Všechny ty narážky mě bavily, nešlo jim odolat! "No.. obvykle se doma skoro neoblékám, takže se pak nemám čeho zbavovat.." odvětila jsem s úsměvem hloupého králíka, aby to snad nevyznělo nijak provokativně, i když to celkem byla pravda.
Plynule jsem taky přešla další jeho větu, protože já to tak úplně říct nemohla a úplně lhát, to taky nebyla moje parketa, já si spíš jen tak lehce pozměňovala fakta!
"Nedá. Navíc.. hádám, že teď už mi ta osoba nikam neuteče." zamrkala jsem jako panenka a jen se sama pro sebe ušklíbala nad tou ironií, že "ta osoba" se dneska večer nejspíš ani nehne. Už teď jsem se škodolibě usmívala, až mu zítra mezi kocovinou oznámím tu pěknou zprávičku..

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Wed Jan 08, 2014 1:03 am

Príjemne ma prekvapila oznamom, že doma chodí vlastne bez oblečenia.
"To je teda velice potešujúce." S ostávajúcim úškrnom plným provokácie som poznamenal a krátko sa nad tým pozastavil. Najprv predstava jej iba v "domácom", následne fakt, že som robieval to isté.
Fajn, tá podobnosť ma už desí.. ale na druhej strane, môžem jej poskytnúť domov. Uškrnul som sa svojim vlastným myšlienkam a iba som si tak prehrabol vlasy, zároveň čo som od nej na chvíľu odtrhol pohľad. Ale iba na malú chvíľu!
"Tak v to dúfaj.. ja sa zatiaľ skúsim postarať o prísun tekutín." ..možno aj výmenu.. Dodal som si v duchu ale to už sa pri nej zas ocitol pohárik. Teraz ale iba jeden, len pre ňu. Ja som si dával výnimočne chvíľu pauzu, no, šetril som sa, podľa situácie to vyzeralo, že tu totiž nekončíme!
Ešte som sa ale pozastavil nad tým, čo posledné hovorila.
Znelo to, akoby tú osobu našla... to ako mňa? Nie, vylúčené, kto už by hľadal mňa?
Pokrútil som nad tým hlavou a vylúčil som to. A tak som teda aj ukončil nad touto vecou uvažovanie a radšej som sa vrátil k pozeraniu..
Jop, na ňu!

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Wed Jan 08, 2014 1:36 am

Ušklíbla jsem se, protože přesně to jsem od něj čekala, lépe řečeno čekala bych to od sebe a on mi byl podobnější, než by se mohlo zdát. Pohrávala jsem si s myšlenkou, že by mohl být dokonce mé dvojče, ale to bylo krajně nepravděpodobné a navíc.. věděla jsem pouze, že jsme příbuzní. Mohla jsem ale stejně dobře být jeho sestrou, jako tetou a to mě celkem pobavilo. Být tetička by bylo celkem úchylné.. ale to sestra taky!
"Naneštěstí teď zrovna nemám kde bydlet, takže nemám na vybranou a musím chodit oblečená." zazubila jsem se a s vděčným úsměvem prsty objala plnou skleničku. Tímhle tempem budu brzo vypadat jako on a to by byla velká chyba.. Kárala jsem sama sebe, ale bylo mi jasný, že to nebude mít žádný účinek.
Olízla jsem si rty a uznale pokývala hlavou. "Máš dobrý vkus." zhodnotila jsem jeho výběr. Skutečně mi to už pěkně stoupalo do hlavy a já měla nutkání čím dál víc se usmívat, nebo spíš tak lehce pošklebovat.
Sice mě trochu znervózňovalo, že na mě pořád tak kouká, no na druhou stranu většinou jsem tak týrala ostatní taky, tak jsem mu to ani neměla za zlé a jen se tak sem tam pousmála a pohazovala vlasy. Musela jsem uznat, že při těch jeho pohledech a jasných narážkách, jsem nedokázala udržet myšlenky v klidu a mou fantazií se proháněli kdejaké nápady.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Wed Jan 08, 2014 4:36 pm

Zamyslene som si prechádzal prstom po spánku a zároveň som sa nejako neprítomne dostal pohľadom až k pultu.
Samozrejme sa ku mne dostali jej slová, len som hneď nereagoval. Až po nejakej chvíli.
"Umm, sídlo, kde bývam je dosť veľké." Zamrmlal som akoby tak nenápadne, ale v skutočnosti som to samozrejme naschvál takto prezradil. I keď jej taká vec pri mne musela byť jasná, nemuselo ani tak celkom ísť o miesto v sídle, to sa dalo predsa nájsť všelikde.
Keď mi pochválila vkus, iba som sa pouškrnul a od-oprel som si hlavu.
Len tak som si v duchu zatiaľ zopakoval jej meno, akoby som sa bál toho, že by som ho zabudol.
Čo by možno nebolo prekvapujúce, ale teraz mi teda aspoň určite nevyprchá z pamäte.
"Iba dúfam, že vydržíš toho piť viac. Bola by škoda, keby skončíš skôr než by bolo treba." S ľahšou provokáciou, teraz ozaj iba ľahúčkou, som poznamenal a letmo kukol na drink, čo som jej objednal. Bol určite dobrý, inak by ani nebol taký drahý. Ale hold čo ma po tom bolo. Peniaze som si vždy užíval, nebol som vôbec typ, čo by si ich šetril a hľadal vždy nejaké najlacnejšie možnosti, práve opak. Vždy som všetky preflákal a to som hodlal spraviť aj s tým zvyškom, ktorý som mal ešte pri sebe.

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Wed Jan 08, 2014 8:23 pm

Pro sebe jsem se ušklíbla, protože všechno nasvědčovalo tomu, že ani dnes se historie nezmění a šikovnými cestičkami opět dosáhnu svého, aniž by si toho kdo všiml. Musela jsem sklonit hlavy a skrýt se za záplavu platinových vlasů, abych ten škodolibý úšklebek, který se mi vyrýsoval na tváři, před okolím schovala.
"A to jsi v něm sám?" zeptala jsem se tak nějak nezaujatě, jako bych právě probírala venkovní počasí. Těžko říct, zda věděl, o co mi jde, no mě to bylo jasné celkem dost. Ne, že by mi to nelichotilo. Bylo mi sice jasné, že budu asi tak tisící zářez v pořadí, ale upřímně.. sama jsem to už přestala počítat.
Jeho druhá věta mě poněkud rozesmála, prý jestli vydržím! Já! Bylo to až vtipné. Kdyby se zeptal barmana, zjistil by, že jsem tu permanentně naložená zhruba týden v kuse. Ale nechala jsem ho při tom, nebyla to věc, kterou by se holka měla chlubit, ale já nebyla tak docela obyčejná holka, tak mi to přišlo vlastně celkem v pohodě.
"Plánuješ snad něco.. určitého?" pozvedla jsem hravě obočí a zvedla jeden koutek úst do pokřiveného úsměvu. Napila jsem se a důvěrně jsem na něj upřela pohled, čekala jsem odpověď.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Wed Jan 08, 2014 9:26 pm

Chvíľku som uvažoval o tom, či mám rátať aj tých blbov, čo bývali v tej menšej časti sídla, alebo som to mal brať oddelene. Napokon som sa uškrnul, aj s menšou chuťou výrazu z tých fliaš, načo som pokrčil slabšie ramenami.
"Dá sa to tak povedať. Mám vlastnú časť domu, ostatní bývajú v druhej časti." Bolo to výhodné, mesačne platili v striedaní aj oni, takže som sa mohol zbaviť platenia párkrát do roka. Aj keď som ich všetkých už dlho nevidel, no bol som za to i rád. Nech si pekne zostanú tam kde sú, ja som mal i tak zvyčajne nejakú spoločnosť. Napokon som si objednal jednu fľašku, aby som tu už nesedel tak dlho na sucho a pozrel som na Kasumi.
Tá sa akurát začala smiať po mojej otázke, či vydrží.
Zjavne som narazil na ďalšiu podobnosť, ak ten smiech u nej nevyvolal iba nejaký moment z minulosti, kedy by sa doriadila, ale to som pochyboval.
Aspoň sa zas mohlo piť bez šetrenia!
"Určitého? Mhmm.. to sa uvidí podľa vývoja tej "párty"." Odvetil som už znova s tým provokačným úsmevom, ktorý som na nejakú chvíľu nepoužíval, ale teraz bola zas vhodná situácia.
Ostal som už ticho, ako inak, v jej pozorovaní, pričom som už naťahoval ruku naslepo po tú fľašku, čo mi barman doniesol. Už som cítil smäd, chcelo to uhasiť!

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   Wed Jan 08, 2014 9:56 pm

Spokojeně jsem se opřela o bar, ale pořád tak, abych seděla čelem k němu. Zjištění, že se mi nestane nějaké to nedorozumění v podobě náhodného střetu s příbuznými jen v negližé, nebo docela bez šatů, což už se mi bohužel také stalo, tedy nehrozí. To byla dobrá zpráva, nemusela jsem nic hlídat a na nic se soustředit.
Celkem mě taky pobavilo, kam až to zase plánuju a musela jsem se sama nad sebou ušklíbnout. Byla jsem z děcáku sotva pár měsíců, ale už dávno předtím jsem si navykla na jistý životní styl a bylo celkem těžké neřídit se jakýmisi popudy, které jsem měla. Jako například nad prázdnou skleničkou uvažovat nad tím, jestli by mě jeho matka/otec/babička náhodou nezahlédla v nějaké nemístné chvíli.
"Měl by jsi tam někoho mít, aby ses tam sám nebál." zasmála jsem se a musela se ušklíbnout, protože jsem jednak pochybovala, že se bojí a taky jsem si byla téměř jistá, že žádná společnost v jeho domě dlouho nepobude. Lépe řečeno, rychle je vyměněna za lepší/hezčí/prsatější.
Pousmála jsem se, ale než stihl vzít flašku, chytila jsem jí, zručně otevřela a ušklíbla se. "Tak na to se napijeme." krátce jsem mrkla a sladkou tekutinou zpečetila svá předchozí slova. Tak trochu už jsem se začínala dostávat do své obvyklé polohy a role naivní holčičky mi pomaloučku začínala vypadávat z kontextu. Přece jen, slušný holky si konec konců nikdy nic neužijou, to jsem zjistila už před lety a od té doby bažím po zábavě a jestli k ní patří trocha provokace a pletky s někým skoro neznámým, nebo příbuzným, no bóže, co je na tom?!

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar   

Návrat nahoru Goto down

NONSTOP bar
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: