PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Tréningové priestory

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin

Poèet pøíspìvkù : 136

PříspěvekPředmět: Tréningové priestory   Tue Dec 03, 2013 9:06 pm

First topic message reminder :

• Veľké, priestranné cvičisko sa nachádza na kraji dediny.
• Tí, ktorý majú záujem si potrénovať alebo vyskúšať techniky, tu isto nájdu všetko potrebné, rátane veľkého priestoru či už normálnej plochy alebo vodnej.
• Cvičisko je ohraničené menším lesíkom.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ns-new-times.forumczech.com

AutorZpráva
Kiyoko Kurama
Chūnin

Poèet pøíspìvkù : 5

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Fri Jan 03, 2014 5:19 pm

Když se lekla, v duchu jsem se pobaveně zasmála a pak si povzdechla s pokrčením ramen.
"Gomen, gomen...netušila jsem že ses tak moc zasnila."
Povzdechla jsem si a dala si ruce do kapes mikiny a ušklíbla jsem se, při jejím názoru na tým.
"Asi tak. Já tam raději ani nebyla. Kdo ví, co za trolla bych mohla dostat."
Prokoulila jsem očima a podívala se na ní a na ten její vražedný pohled, který jsem jí oplácela.
"Občas mám pocit, jako kdyby jsi mi chtěla vysát krev a mé tělo předhodila vlkům."
Přimhouřila jsem na ní podezíravě oči, i když jsem se vduchu velmi bavila.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Daichi Hoozuki
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 57

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Sat Jan 04, 2014 7:33 pm

Tak v rámci mojej misií som prišiel aj na tréningové priestory. Nebol tu neobvyklý počet ľudí, z toho som usudzoval, že Uzu asi nekoná nič zlého voči iným dedinám. Všade bolo len štandardné zabezpečenie, nikde nebola väčšia neobvyklá aktivita. Všetko som si podrobne všímal a Samehada mi dodávala informácie o chakrách. Po ceste som nestretol nikoho s nejakým enormným množstvom chakry. Teraz som sa oprel o strom. Samehadu som oprel oň tiež a sledoval som ľudí na cvičisku.

Návrat nahoru Goto down
Yuna Kurama
Chūnin

Poèet pøíspìvkù : 43

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Sun Jan 05, 2014 10:12 pm

Takto. Keď dostaneme senseia, urobíme mu zo života peklo, hm? Škodoradostne som sa usmiala. Rada som druhým robila zle. Možno to spôsobila práve Shi, ktorá sa vyžívala v týraní ľudí. Milovala to. Oplatila som Kiyoko ten prižmúrený pohľad. Vieš, že boli už aj také situácie, kedy som vážne premýšľala nad tým, že to urobím? Uchechtla som sa. Chcela som ešte čosi dodať, keď v tom na cvičisko dorazil nejaký...Bielovlasý čudák. Skoro ma hodilo o zem, keď som ho zazrela. Bóóóže, to človek tu nemôže byť ani na chvíľu osamote. Vražedne som na toho dementa zazerala, pričom mi na čele navrela žilka. Héééj ty, otoč sa o 180 stupňov a vypadni! Alebo ti mám pomôcť?! Nepoznala som ho. A i napriek tomu mi začal brnkať na nervy. Bude ľutovať, že sem vôbec vkročil.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Sun Jan 05, 2014 11:04 pm

Zrazu na mňa niekto začal kričať. Samozrejme som sa robil, že ho nepočujem a nahodil som ignor. Proste som ju ignoroval, nech si kričí po niekom inom. V tomto som bol naozaj dobrýň a nech sa snaží čo len chce, mne to bolo fuk.
Robil som, že ju nepočujem a obzeral som si nechty. Mierne som sa uškrnul a ruku dal do vačku. Pozrel som na ňu, čo po mne kričala trochu som zdvihol obočie a potom zas sledoval radšej oblohu aj tá bola zaujímavejšia.

Návrat nahoru Goto down
Yume Uzumaki
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 8

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Sun Jan 12, 2014 11:14 am

Po naprosto beznadějné prohlídce vesnice, jsem se dotřepala až sem. A jak jsem zjistila, i tady to bylo naprosto zbytečné. Někdo by řekl, že najít jednu osobu v Uzu, bude ta nejjednodušší věc. Ale mě spíš teď než jeho hlídání, což se mi zrovna moc nelíbilo, ale mise byla mise, takže jsem nemohla odporovat. Ale najít jednoho blonďatého klučinu v davu tisíce lidí, bylo jako hledat jehlu v kupce sena.
Jen jsem si povzdechla, masku ANBU jsem měla dávno schovanou a dlouhé rudé vlasy se mi tak volně rozprostírali po zádech a přepadávali ve volných pramenech dopředu. Rudé oči jsem upírala do okolí, ale po blonďáčkovi ani stopy. Tak kde by mohl být? Napadlo mě se jedině poptat, nebo vyčkat.

Návrat nahoru Goto down
Nao Uzumaki
Genin

Poèet pøíspìvkù : 20

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Sun Jan 12, 2014 11:22 am

Avšak nájsť mňa bola asi tá najjednoduchšia misia akú mohla dostať. Bol som v celej dedine dostatočne známy takže sa stačilo proste vydať do centra všetkého rozruchu a ničenia. Dnes to bolo ale hardcore, pretože som nevystrájal ani nič neničil ale na samotnom konci civičska na mieste odlúčenom od všetkých ostatných som ležal na zemi, s roztrhnutým tričkom, spálenou rukou a udýchane som sa snažil nabrať ďalšie sily aby som mohol pokračovať v tréningu. Bolo to ale príliš ťažké, v tento moment som nevedel ako len tak načerpať prírodnu energiu preto som sa to snažil vytvoriť za pomoci obyčajnej čakry. Pein nebude jediný so svojou Shinrou!
"Ksóóóóó" Ozval sa ohromný rev po cvičisku, keď som po dlhom čase strávenom ležiac na zemi, násilne buchol do zeme. Nevládal som, ale napriek tomu som sa mienil nejako postaviť, nešlo to. Po chvíľke neschopného vstávania som to vzdal, uznal že by som si mal aspoň na chvíľu oddýchnuť, zatvoril som oči, v rukách zovrel čelenku a odpočíval. Na zemi, na konci cvičiska v okolí zdevastovaného okolia.
Návrat nahoru Goto down
Yume Uzumaki
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 8

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Sun Jan 12, 2014 2:15 pm

Je pravda, že nebýt toho řevu, asi bych se vážně otočila a šla. Je pravda, že v hledání věcí, nebo snad i osob, jsem nebyla zrovna tou nejspolehlivější osobou. Vůbec mi to nešlo!
Vydala jsem se za zrdojem toho rámusu, o Naovi Uzumakim jsem toho věděla prach málo. Díky ANBU jsem se totiž stranila okolitého světa a jenom plnila rozkazy a mise. To, že existuje někdo jako já, jsem vůbec netušila.
Na konci cvičiště, jsem našla blonďatého klučinu, jak ležel, těžce oddechoval. Viděla jsem popáleniny a únavu, vepsanou v obličeji. Ale i jisté odhodlání, když před chvílí vstával a znovu padl na kolena. Objevila jsem se na stromě nad ním, bez jediného zvuku, tiše jako myš.
"Hej ty tam. Děláš to úplně blbě, tímhle tempem se jen rozsekáš a nic z toho.." Pokrčila jsem rameny a čekala, až si mě všimne. Pak jsem seskočila dolů, sundala si rukavici a dlaň mu položila na spáleniny. Začaly jako zázrakem mizet. Ale ta odvaha, tak podobná klanu Uzumaki.. Ano, byl to jistě on. Ale nemohla jsem mu říct - hele, znám tě, mám tě hlídat. To by byla blbost a jen bych ho vyděsila. Viděla jsem v něm samu sebe, před několika lety, kdy jsem se marně snažila dobít svět a ukázat klanu, kdo jsem.
"Musíš to dělat postupně. Věř mi, sama jsem to zažila. Co se vůbec učíš?" Bylo to po dlouhé době, co jsem s někým mluvila bez masky, jen tak..

Návrat nahoru Goto down
Kiyoko Kurama
Chūnin

Poèet pøíspìvkù : 5

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Sun Jan 12, 2014 2:39 pm

Podívala jsem se na sestřičku a škodolibě se smála s pokývnutím hlavy.
"Samozřejmě. Pochybuji o tom, že by jsme dostali někoho autoritativního. A i kdyby, bude rád když to přežije."
Zazubila jsem, jenže můj úsměv zmizel hned potom, co souhlasila s tím co jsem řekla.
Povzdechla jsem si, už jsem jí chtěla něco udělat, buď zlechtat do bezvědomí a nebo a si hrát, kolik řezů kunaiem vydrží, ale to už jsem si stejně jako Yuna všimla blonďáka a nejen jeho, najednou se tu nakupilo docela dost lidí.
"Touha potom jím něco udělat je opravdu silná...hmmm...ne, dnes je neděle, nechám je žít, v týdnu lidi trpí."
Uchechtla jsem se a kunai co jsem nevědomky z jakého si důvodu držela v ruce opět dala zpět do ZVN a propichovala pohledem toho blonďáka.
"Je mi sice patnáct ale...co myslíš? Namakanej, ten vy v posteli hned tak neodpadl."
Ano, začala jsem myslet nahlas a mé myšlenky ne vždy byly normální a občas i takto perverzní.
Návrat nahoru Goto down
Nao Uzumaki
Genin

Poèet pøíspìvkù : 20

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Sun Jan 12, 2014 2:45 pm

Premýšľal som nad veľa vecami, ako presnejšie tú techniku spustiť, skôr než sa naučím ten prekliaty rasengan čo ma tak štve. Predovšetkým som si ani poriadne nevšimol prítomnosti novej osoby vedľa mňa, ktorá sa mi pokúšala niečo vyliečiť. Akoby ma nepoznala mi vyčítala, moju vôľu sa nevzdať, preto to nemohla byť dobrá osoba! Oči som ponechával zatvorené aj pri jej liečení a otvoril som ich, až konečne dokončila svoju prácu.
"Ja sa nerozsekám, nejaká technika ma neporazí.." Prehovoril som obvzlášť divne, čo už dopredu všetkým v okolí napovedalo že začiatky s nami budú naozaj ťažké, ak sa rozhodne ďalej plniť svoju úlohu. Pretože so mnou to mal ťažké každý a jediný, koho som naozaj rešpektoval bol len Uzukáge a nikto iný. Vedel som asi približne čo si o mne myslí, už dopredu som ju odsúdil ako ostatok dediny, ale predsa, možno som jej dal aj možnosť sa predviesť.
"Rasengan.." Prehovoril som strho, než som sa ale zarazil a pozrel sa na vyliečenú ruku. To že za mnou niekto prišiel, a vyliečil ma, tak to mi okamžite doplo že ho musel poslať Uzukáge aby na mňa dával pri tréningu pozor. Krv vo mne sa trošku rozčerila a ja som sa prudko posadil, pričom som si bolestne chytil rukou hlavu, ktorá od vyčerpania dosť bolela. Pozrel som sa na ňu, svojimo očami som prepichoval jej, akoby mi bolo jedno že je vyššej hodnosti ako ja samotný. Až budem Hokágem, nebude nikto vyššie ako ja! Tak či tak mi to bolo jedno!
"A vy ste?" Spýtal som sa takmer okamžite po tom čo skončila s liečením úplne. Mohlo my dôjsť podľa vlasov že sa jedná o Uzumaki klan, hlavne keď sme mali tak silnú a rovnakú farbu čakry, napriek tomu ma nešlo považovať za niekoho inteligentného, komu by to hned došlo. Avšak ak bude vážne z nemocnice, utečiem.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 39

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Sun Jan 12, 2014 11:01 pm

Prišiel som na tréningové priestory kde bolo ceľkom dosť veľa ľudú netrvalo dlho a už som videl toho za kým mám ísť...Pristúpil som ku dievčaťu z ktorým som sa už viac krát pochytil a predpokladal som že to druhé dievča bude tiež z klanu Kurama.Ako pre vás tak aj pre mňa je to nepríjemné ale som váš nový sensei...Povedal som z úškrnom a čakal som na ich reakciu pričom v duchu som sa na ňu pripravoval...

Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
Yuna Kurama
Chūnin

Poèet pøíspìvkù : 43

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Mon Jan 13, 2014 4:36 pm

Moja farba tváre prechádzal z modrej na zelenú, žltú a ešte na neviem akú, keď som si všimla, koľko ľudí sem dorazilo. Nao, nejaká červenovláska. A ten bielovlasý kretén tu ešte stále bol...Tak rada by som sa s ním pohrala. V Genjutsu samozrejme. V živote by na to určite nezabudol. Namakaný byť môže, v hlave má vzduchoprázdno. Uškrnula som sa. Ale sestričkááá, zdá sa mi to alebo máš perverznú náladu? Heh, typická tínedžerka. Vyplazila som na ňu jazyk a pohľadom si od hlavy po päty prezrela toho bielovláska. Mne sa zas až taký sexy nedá. Zabrblala som a oprela sa chrbtom o strom, keď v tom k nám dorazil Kaori. Dívala som sa naňho pohľadom, ktorý jasne naznačoval že sa má strčiť do riti. A len čo nám oznámil, že je naším senseiom, zdesene som naňho vyvalila oči, tvár mi viditeľne zmodrala a...Odrazu som ležala na zemi, šokovane sa naňho dívajúc. To nie je pravda, Bože, povedz mi, že to nie je pravda! Prečo, prečo?! Pretočila som sa na brucho a tvár zaborila do trávy (nie, nebolo tam žiadne hovno xD). Momentálne som sa hrala na chameleóna a tvárila sa, že som splynula s trávou a že ma nikto nevidí.

Naposledy upravil Yuna Kurama dne Mon Jan 13, 2014 9:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Mon Jan 13, 2014 7:07 pm

Trošku sato tu zahustilo, takže by som mal už vypadnúť. Niekoľko informácií o dedine som už mal. Nuž stál som tu ešte chvíľu, moja ignorácia od tých sestier sa v sekunde zmenila, keď k ním prišiel ten chlapík. Oznámil im nejakú správu. A tá ženská čo na mňa kričala, začala byť modrá a po chvíľke sa tvárila, že je chameleón. Nevedel som, čo im povedal ten chlapík, ale cestou von z tréningových priestorov som šiel náhodou okolo tých Kurama sestier a zaznelo len.
"Nechcel by som."
Potom veľký úškrn a už som odtiaľto zmizol čo najskôr preč. Kto vie čoho by boli schopné.
Presun

Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 39

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Mon Jan 13, 2014 9:33 pm

Sledoval som jej výstup a iba som krútil hlavou toho týpka čo prešiel som si nevšímal...To ja by som sa mal pýtať prečo som dostal práve vás...Povedal som a sledoval som ju ako sa vála po zemi čakal som skoro všetko ale toto až nie.Len dúfam že nie si ako ona...Povedal som smerom ku Kiyoko a stále som krútil hlavou...

Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   

Návrat nahoru Goto down

Tréningové priestory
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: