New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kancelária Uzukageho

Goto down 
+6
Kazuki (Uchiha)
Kaori
Nao Uzumaki
Yuna Kurama
Raiken
Rirī
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 03, 2013 9:07 pm

First topic message reminder :

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 SQart_open_358x185px

• Kancelária je luxusne zariadená, nachádza sa v najväčšej budove z celej dediny.
• Výhľad na celú dedinu si každý deň vychutnáva Uzukage, ktorý tu úraduje a pracuje.
• V kancelárii sa nachádza aj skrinka s technikami, misiami a informáciami, avšak veľká väčšina z nich sa nachádza ešte v inej miestnosti.
Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com

AutorZpráva
Kazuki (Uchiha)
Chūnin
Kazuki (Uchiha)


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 13. 05. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 9:00 pm

Po kratkem prednesu jsem se otocil a zase odkracel.
Návrat nahoru Goto down
Yuna Kurama
Chūnin
Yuna Kurama


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 30. 04. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 10:32 pm

Príde ti tu niečo smiešne? Mierne som zvýšila hlas, keď som si všimla Kaoriho, ako sa smeje. Ja by som sa mala smiať z teba...Také ženské meno máš, pche! Prevrátila som očami, tentoraz som mala totálne v riti, že má vyššiu hodnosť než ja. Ale zo mňa sa nikto smiať nebude! Víťazoslávne som sa na Naa ušrknula, vyzeral byť zdrvený z toho, čo som mu povedala. Tak mu treba! Nemá robiť sprostosti. Aj keď...Radšej by som ho uvrhla do Gen a pekne ho tam potrápila, na niečo také by dokonca života nezabudol! Páč viem byť pekne krutá a bezcitná. Proste...Nemala som príliš v láske. A zrejme ani on mňa nie, čo ma absolútne netrápilo. Odfrkla som si, keď nám Uzukage oznámil, že nič nebude. Z jednej strany som bola rada, pretože ma aspoň nepriradil do tímu, ale zas na druhej strane...Mi nedal žiadnu úlohu či misiu, s ktoru by som zabila nudu. Povzdychla som si, ruky strčila do vreciek a pomaly sa vybrala preč, bez akéhokoľvek pozdravu, pričom som si stále čosi hundrala popod nos. Keď som zbehla po schodoch dole a objavila sa pred budovou, zamierila som...Kto vie kam. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jōnin
Kaori


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 17. 12. 13
Age : 28

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 11:43 pm


Usmial som sa nad tým čo povedalo to dievča a možno keby bola ešte viacej naštvaná zmenila by sa na Hulka...Otočil som sa a vyšiel som z kancelárií zamával som rukou a po schodoch som napokon vyšiel z budovy... ( Presun )
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 11:18 am

Klon
A bolo to tu. Vianoce. Dedina bola po včerajšku už krásne zasnežená, ba snežilo ešte aj teraz, čo vytváralo ešte krajší dojem. Uzushiogakure okrem toho bola aj vyzdobená, o čo sa postarali nielen Shinobi, ktorých som tým vďaka klonovi poveril, ale aj obyčajní ľudia, ktorý si zdobili domy a nakoniec Uzu vyzerala prosto nádherne. Ktovie, aký účet za elektrinu príde, no keď už tie Vianoce, tak sa to snáď prežije. Môj druhý klon akurát prišiel do kancelárie. Bola už vyčistená, vynovená a rovno aj ozdobená. S červenou čiapkou s bielym brmbolcom vstúpil dnu, bez zastavenia prešiel k oknu a začal si hneď užívať pohľad na dedinu. Dnes, ak vôbec niekto príde, dostane zrejme len nejakú ľahkú misiu, typu "uži si sviatky!", "daj si kapra!", a bohvie čo iné ešte klona napadne. Ale ak by to bolo nutné, dal by aj niečo iné, samozrejme. Taká Vianočná oslava... tam keď sa pozve špeh, všeličo sa môže dozvedieť, hehe...
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 6:37 pm

Nakoniec som zmenil plán. Komu by sa chcelo chodiť do Ame, keď mohol využiť summona? Zrušil som svojho klona hneď čo som sa tu objavil a sadol som si na jeho miesto. Pohodlne som sa oprel a hrýzol som si do prsta, aby som vyvolal slabé krvácanie. Krvou som si potrel dlaň druhej ruky a po chvíli som už mal pred sebou zvolaného leoparda. Môjho najschopnejšieho z výberu, samozrejme.
"Želáš si niečo?" Uprel na mňa leopard svoj zrak a ja som zatiaľ vytiahol papier, na ktorý som niečo rýchlo napísal.
"Jop. Spravíš si výlet do Amegakure." Oznámil som mu a vytiahol som zo šuflíku akúsi kapsu. Tú som Akatovi pripol okolo krku, aby mu to nezavadzalo a zároveň som do tej kapsy rovno hodil ten list už v obálke aj s pečiatkou Uzushio. Plus k tomu aj jeden svoj kunai, ktorý bol tiež ukrytý v kapse.
"Nestrať to." Poškrabal som Akata za uchom, ale ten to nijak neocenil, len kývol hlavou a pomaly sa otočil. Bez slov sa aj rovno rozbehol cez pootvorené dvere až k bráne a od nej rovno do Amegakure.
~ Presun summona
Ja som sa už len následne usadil v kresle, kde som si z nudy začal len niečo čarbať na papier. Vlastne som teraz iba musel čakať na približne správny moment, kedy tam asi Akato dorazí, aby som dokončil svoj nápad, ktorý ma zachránil od cestovania.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jōnin
Kaori


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 17. 12. 13
Age : 28

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 30, 2013 1:54 pm

Prišiel som pred kanceláriu dlho som tu už nebol a začínal som sa nudiť...Zaklopal som dva krát na dvere a čaal som kým sa niekto ozve aby som moho, vstúpiť dnu...Medzi tým som si sadol do kresla ktoré tam bolo a čakal som...
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 30, 2013 2:36 pm

"Ďalej."
Ozval som sa po zaklopaní a spokojne som sa usmieval, pretože sa ku mne doniesli informácie od klona.
Podľa nich už sme s Amegakure boli spojenci, takže to bol dosť podstatný dôvod na úsmev.
Okrem toho, Amekage bol očividne v pohode, čo bola ďalšia príjemná správa.
Ale už som na to aj rovno prestal myslieť, teraz som čakal, kto vstúpi dnu.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jōnin
Kaori


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 17. 12. 13
Age : 28

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 30, 2013 6:24 pm


Postavil som sa z kresla ked som počul Uzukage a vstúpil som do kancelárií...Pristúpil som bližšie no ešte predtým som zatvoril dvere.Dobrý...Povedal som z úsmevom, pretože som dúfam že by mi mohla byť pridelená misia...
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 30, 2013 6:45 pm

Pohodlne som sa oprel a sledoval som Kaoriho, ktorý vstúpil.
Počkal som si, kým prišiel bližšie načo som sa opäť pousmial.
"Zdravím. Tipujem, že ideš po misiu, však?"
Nadvihol som obočie a ani som nemusel asi pokračovať v reči, či čakať na odpoveď.
Dostal by ju či chcel či nie, heh.
Stočil som sa na stoličke a presunul ku skrinke, kde som začal niečo hľadať.
Ľudia, čo mi čistili kanceláriu mi totiž poprehadzovali veci, takže som misie mal niekde inde než obvykle.
Budem si to musieť hold zas upratať na svoj štýl.
Vytiahol som jeden zvitok a vrátil som sa na stoličke naspäť k stolu.
"Dostaneš iba výpravnú misiu, zatiaľ nič ťažké."
Hodil som mu ten zvitok.
"Je to kópia zvitku o informáciach našich nepriateľov. Aspoň teda o miestach, kde sa najviac objavujú i zločinci, ich obvyklé taktiky, miesta, kde zrejme majú nejaké menšie tábory a tak ďalej. Jednoducho bezpečnostné informácie. Zanesieš to do Amegakure, Kagovi. Máme s nimi mierovú zmluvu, tak aby mali ako-taký prehľad o tom, čo by mohlo hroziť na našom území. Naopak vyžiadaj čosi také isté aj od Amekageho, aby sme navzájom vedeli čo a ako o územiach a ich rizikách."
Vysvetlil som mu a zas som si pohodlne sadol.
No čo, chcel som mať tieto veci už vybavené, zmluva obsahovala zdieľanie informácii o nepriateľovi, tak aby to už bolo medzi vecami, ktoré už netreba spraviť.
Hoc som to mohol poslať po klonovi alebo summonovi, ale naopak prečo to tiež nepoužiť ako misiu, že?
Kaori si aspoň vyrazí, okrem toho...
"Môžeš sa tam aj zdržať, ak chceš. Máš to zároveň ako taký výlet, ale do týždňa nech si naspäť."
Dodal som ku koncu, načo som to už považoval za vybavené.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jōnin
Kaori


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 17. 12. 13
Age : 28

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 30, 2013 7:35 pm


Zvitok som chytil do pravej ruky a počúval som pozorne aby nenastali potom konplikácie...Medzitým som si zvitok schoval a iba som pozrel či mám všetko čo budem potrebovať...Rozumiem...Povedal som z úsemvom ukľonil som sa a vyšiel som z kancelárií von a aj z budovy ( Presun ).
Návrat nahoru Goto down
Yume Uzumaki
ANBU
Yume Uzumaki


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 30. 12. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 11:16 pm

Spešně jsem se odebrala ke kanceláři, maska se mi houpala kolem krku, natož aby byla na tváři, protože jsem spěchala ještě z nemocnice a před Kagem jsem myslela, že bych mít masku nemusela, přeci jen, neměla jsem před ním co skrývat, byl to můj nadřízený a já ho na slovo poslouchala.
Upravit rudé vlasy lítající kolem tváře, vyšplhat schody nahoru a zastavit před kanceláří. Hrobové ticho mi napovědělo, že Uzukageho při ničem nevyruším a lehce jsem zaklepala na dveře. Nic se neozvalo, vzala jsem za kliku a dveře otevřela. Vešla jsem do kanceláře a jemně se před Uzukagem uklonila.
"Dobrý den.." Doufala jsem, že omluví můj vzhled i to, že nevypadám jako správný ANBU.
Probodla jsem jak jeho, tak i kancelář zvídavým pohledem a přesto pohled zanechala u jeho očí.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jōnin
Kaori


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 17. 12. 13
Age : 28

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 11:30 pm

Pred vstupom do budovy som skontroloval zvitky no našťastie boli všetky a tak som otvoril dvere na budove a vstúpil dnu vyšiel som po schodoch až na najvyššie poschodie kde bola kancelária...Prešiel som chodbou až k dverám na ktoré som dvakrát zaklopal a čakal som kým sa niekto ozve...
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 11:32 pm

Po tom, čo Kaori odišiel som sa len otočil zas k oknám a začal som kukať von. Nejako ma nič neťahalo k papierovačkám, bolo to furt to isté. Podpis tam, podpis tu, vypísať nejaké blbosti a na druhý deň to isté. Mal som chuť si niekoho najať, kto to bude robiť za mňa. Alebo komu budem len diktovať. Jop, to by bolo o moc lepšie. Ale čo už, zmieril som sa s tým, že som musel o tomto takto vždy rozmýšľať a predlžovať si prestávku pred papiermi. Väčšina z nich teraz vlastne i tak bola v koši, pretože som to všetko zhodil dole zo stola, takže to bolo vyriešené. Aspoň na pár dní, či na jeden. Onedlho sa ozvalo klopanie. Otočil som sa na stoličke zas k stolu, prisunul som sa, slušne sa vystrel a kukal som, kto vstúpi dnu. Bola to Yume, prekvapivo nevyzerala tak, ako Anbu má, ale ja som v tom nevidel až také prísne veci. Teda, mali by samozrejme mať pred ľuďmi masku, ale takto predo mnou to nemuselo byť.
"Dobrý." Privítal som Yume s úsmevom a podoprel som si hlavu rukou o stôl. Ostal som ju sledovať a vyčkávať, s čím prišla. Aj keď mi to mohlo byť jasné. V každom prípade, mal som pre ňu už jednu úlohu, len som si ju ešte chcel vypočuť. To ešte zaznelo ďalšie zaklopanie.
"Počkajte!" Zvolal som a zas sa s úsmevom kukol na Yume.
Návrat nahoru Goto down
Yume Uzumaki
ANBU
Yume Uzumaki


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 30. 12. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 11:41 pm

Sledovala jsem Uzukageho a i když to nebylo vhodné, krátce jsem se ušklíbla! A víte proč? Ten jeho frustrovaně znuděný výraz byl prostě k nezaplacení! Jen jsem ale zatřásla hlavou a tvářila se zase normálně. Pomalu jsem vytáhla z brašničky papíry a vydala se za Uzukagem.
"Právě se vracím z nemocnice, proto omluvte, že nejsem správně oblečená. Sestřička mě vyslala, ať vám sem donesu papíry na podepsání ohledně příjmu pacientů a dalších věcí. Máte si to tu nechat, brzo si pro to přijde..Dám vám to se.. ano, sem.." Hledala jsem nějké volné místo a bála se, aby se to všechno na mě nesesypalo!
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 11:53 pm

Ďalšie papiere, no super. Snažil som sa ostať tváriť normálne, s úsmevom, aj keď mi to asi nevyšlo už na 100%, ale tak koho by už len papiere potešili!
"To je v poriadku, nevyžadujem od teba nosiť neustále výstroj." Odvetil som milo a zvyšok jej vety som ako tak prepočul. Iste, zas práca, no čo už. Keď to položila na stôl, prestal som si opierať hlavu a len som kukal, či sa to nezosype. Ale držalo sa to bez pohybu nejakú minútu, takže som to už viac neriešil. Pozrel som sa zas na Yume.
"Asi si neprišla iba kvôli tomuto, že?" Spýtal som sa zvedavo, ešte stále som nespomenul to, čo som jej hodlal zadať za úlohu, ale to tiež príde. Stále som nechával ešte priestor pre ňu, mal som hold dobrú náladu, že som rovno nezadeľoval úlohu...
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 12:56 am

S kruhy pod očima jsem došel ke kanceláři. Dva dny jsem nespal. To všechno kvůli tomu zatracenýmu svitku kterej jsem měl v kapse. Byl jsem docela na dně. Bylo to proti srsti žádat o pomoc. Ale nebyla jiná možnost.Otec = mrtvý. Za klanem? Jistě! Co bys jim řekl. "Ehm... ukradl jsem svitek po otci kterej je tajnej a obsahuje jedno z nejcenějších tajemstvích našeho klanu. Naučíte mě ho používat?" To by teda dopadlo výtečně.Ne... jediná možnost která byla na skladě seděla pravděpodobně za dveřmi ke kterým jsem mířil. Jinak to nešlo. I mě to bylo proti srsti. Nevěřil jsem mu ale zoufalá doba si žádá zoufalá řešení. Vylezl jsem tedy před kacelář s rukami v kapsách a zabušil jsem na dveře. Kouknul jsem se do okna na chodbě a viděl svůj odraz. Panebože.. pomyslel jsem si při pohledu do odrazu. Vypadal jsem jako chodící zombie. Potřebuju spánek ale ne dřív než to dokončím. řekl jsem si v duchu a znovu zaklepal na dveře. Možná proto abych dal najevo důležitost možná protože jsem zapomněl že už jsem jednou klepal.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 1:09 am

Pozrel som sa zas k dverám, ktoré, keby to šlo, by som práve prepálil očami. Ľudia boli asi fakt nedočkaví, obzvlášť, keď mi teraz niekto zaklopal dvakrát za sebou na dvere, predtým ešte raz. Slabšie som buchol po stole, bolo zvláštne, že sa kôpka papierov nezosypala. Následne som vstal a ospravedlňujúco sa na Yumi usmial, zatiaľ si mohla premyslieť odpoveď. Následne som prešiel k dverám, prudšie ich otvoril, nie z nervov, len som mal taký šmrnc v ruke, a pozrel som sa na Mogena. V tú chvíľu som mal pocit, že nejde ani tak o Mogena ale skôr o jeho mŕtvu podobu, ktorá sa prebrala a prišla strašiť.
"Bože... tebe sa čo stalo?" Prekvapene som na neho pozeral. Ešte som si všimol Kaoriho, ale musel si ešte počkať, tento zombie mal teraz prednosť. Bolo totiž dosť možné, že ani nevydrží dlho stáť na nohách, takže čím skôr, tým lepšie a tým skôr ho asi tiež aj uložím na gauči tu v kancli.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 1:19 am

Vešel jsem dovnitř a všiml si Uzumaki. Červené vlasy... to jsem nemusel být génius abych poznal odkud je. Podíval jsem se na něj. Vypadal jako kdyby viděl mrtvolu. Sakra to je to tak zlý?
"Nic to neřešte. Tohle je důležitější." řekl jsem mu a hodil po něm svitek který jsem před několika chvílemi vytáhl z kapse. V očích bylo jasný že to jak vypadám mi bylo šumák. Měl jsem teď jediný úkol. Jediný cíl a bez něj se z místa nehnu. Musel jsem říct následující větu tak aby Uzumaki nepoznala o co se jedná. Snad to vyjde.
"Potřebuju s tím pomoc. Diskrétně. Nikdo se  o tom nesmí dozvědět že to mám a neptejte se kde jsem to vzal. Pomůžete mě?" řekl jsem a věděl že teď je to 50 na 50. Buď mě pošle do klanu a tam budou čekat vůdci klanu kteří mě svitek zabaví a ádie Senjutsu i s tím sem se smířil. Z hlavy mě to co jsem se naučil nevytlučou a časem bych to dotáhl na takovou úroveň že bych to zvládl i bez svitku. Ovšem s ním to samozřejmě bylo lehčí. Hrál jsem si s ohněm. Taky zde byla možnost že mě vyhostí z klanu. Eh... no to by bylo nepříjemný. Musel bych ukázal Mokuton aby měli důvod proč mě nevyhodit. To jsem nechtěl. Takže sem doufal že risk bude v tomhle případě ziskem. Snad jsem se nepletl. Sázel jsem na to že bude mít pochopení. Přeci jen se určitě někdy ocitl na mém místě.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 1:34 am

Prešiel som pohľadom na zvitok, ktorý mi hodil. Otvoril som ho a časť z neho prečítal, následne som ho zas uzavrel. Znova som pozrel na neho, keď rozprával ďalej až mi nakoniec položil otázku. Voľnou rukou som sa poškrabal na krku a letmo som pozrel na Yume, potom a Kaoriho a nakoniec zas na Mogena. Mierne som sa pousmial.
"Neviem, či som ten najvhodnejší, kto ti má pomôcť, ale ak na tom trváš, tak áno, pomôžem ti." Odsúhlasil som mu to, načo som však prešiel za neho. Bol som chrbtom otočený k dverám, ktoré som nohou zabuchol a zároveň som mu položil voľnú ruku na plece. Začal som ho len slabo ťahať ku gauču.
"Bude to mať ale podmienku a to takú, že si oddýchneš, pretože vyzeráš ako pár minút pred smrťou." Dodal som a letmo som na neho kukol. Potom zas ku gauču, ku ktorému som ho odtiahol. Alebo po smrti. Dodal som si v hlave, slabšie som sa uškrnul a ten zvitok som mu zatiaľ vrátil. Bolo len na ňom, či mi bude dôverovať, že sa nik nič nedozvie, ja som si ale hodlal spraviť to, čo sa po mne chcelo a čo som aj mal. Nebola to povinnosť k tomu zvitku, že by mal byť vrátený vyšším z klanu Senju. Bola to povinnosť pomôcť budúcej generácii! A to bola moja jednoduchá a tiež viac ako dostatočná výhovorka, keby na to niekto prišiel. Nikto proti tomuto rozhodnutiu proste nemohol nič mať. A bol som Kage, radu starších som nepočúval, čiže som mohol mať v paži xD.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 1:44 am

Když jsem vstoupil sedl jsem si na sedačku. Poslouchal jsem jeho slova která rozhodnou o mém osudu. "Hej.. nebudeš vyvrhel a zloděj. Yay!" pomyslel sem a mírně jsem se usmál. Sedačka byla tak pohodlná. Poté co dořekl první větu jsem dostal slovo.
"Děkuju." poté však přešlo k části kde jsem si měl odpočnout. To nepřícházelo v úvahu. Musel jsem se to naučit co nejdřív a poté nějak vymyslet jak dostat na svitek zpátky pečeť a vrátit ho. Podíval jsem se na něj a ukazovákem na něj namířil jako kdyby to byla nějaké ukazovátko.
"Ne... NE to nepřipadá v úvahu. Krom toho jsem plný ene..." poté si už jen pomatuju jak mi na prsa klesla hlava a oči se zavřeli. Ukazovák stále mířil na Kageho ovšem oči už mu pozornost nevěnovali. Seděl jsem tam jako socha. Kamenná chrápající socha.
Návrat nahoru Goto down
Yume Uzumaki
ANBU
Yume Uzumaki


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 30. 12. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 9:59 pm

Zrovna ve chvíli, kdy jsem otevírala pusu, že něco dořeknu, někdo se vřítil do kanceláře. Prohlédla jsem si toho kluka od hlavy až k patě a usoudila, že rozhodně není v pořádku. A ten chlapec nakonec ještě usnul.
"Mám jít pryč nebo ho zkontrolovat? Mohla bych mu třeba i pomoct.." Podotkla jsem, jo, bylo to zvláštní, ale já lidem ráda pomáhala. Potom jsem se podívala na Uzukageho, co mi na to řekne.
"Já jsem si sem přišla jen pro misi.. " Dodala jsem k jeho předchozí otázce, než jsme byli vyrušeni.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 10:44 pm

Pobavene som sa usmial na Mogenovi, ktorý úspešne zaspal počas vety, načo som sa posadil na kraj gauča a otočil sa k Yume. Bol čas zas pozornosť preniesť k nej.
"Preč? Nie, nemusíš. A on bude v pohode, len si potrebuje pospať." Pousmial som sa a kukol zas na Mogena, z neho opäť na Yume. Prezradila, že prišla pre misiu, tak napokon som ešte vstal a presunul sa k stolu.
"Určite ti niečo hovorí meno Nao Uzumaki." Podotkol som, pričom som vytiahol Naov spis a hodil ho na stôl, aby si ho mohla keď tak prezrieť. Ja som si sadol zatiaľ do kresla a poškrabal som sa vo vlasoch.
"Um, myslím, že by bolo nutné ho trochu... no, strážiť." Tým som vlastne prezradil vec, ktorú som jej chcel zadať už odkedy vošla do kancelárie. Pravda, povedal som to štýlom, akoby mala na výber, ale v skutočnosti som na tom trval. Tak snáď to nebude nutné preukázať, bol by som radšej za dobrého kageho, čo dáva na výber xD.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jōnin
Kaori


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 17. 12. 13
Age : 28

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 11:29 pm


Chcel som vstúpiť dnu no prebehol ma Mogen, ktorý nevyzeral že je na tom najlepšie no nechal som nech si to rieši Uzukage...Stál som vo dverách a čakal kým sa to vyrieši no netrvalo to ani moc dlho a Mogen zaspal na gauči. Vstúpil som do kancelárií a zatvoril som za sebou dvere no stále ešte na mňa neprišla rada...
Návrat nahoru Goto down
Yume Uzumaki
ANBU
Yume Uzumaki


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 30. 12. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 7:13 pm

Sledovala jsem Uzukageho, přede mnou přistála složka, prsty jsem jí rozevřela a stručně projela její obsah.. Nao Uzumaki. Jeden člen z klanu, asi bude ale lepší, aby nevěděl, že je nás víc. Jen málo lidí o mě ve vesnici vědělo. Nebyl mi vůbec podobný a to bylo jen dobře, nevěděla jsem, co by s ním mohla ta informace udělat. Jen jsem přikývla, tak nějak jsem tušila, co myslí tím strážit. Tohle bude dlouhodobý úkol a já hodlala splnit jakýkoliv mi Uzukage zadá.
"Rozumím. Mám ale otázku, mám ho strážit tak, aby o mě nevěděl, nebo mám odložit masku a snažit se spřátelit?" Možná to nechá i na mě, ale já poslouchala rozhodnutí Uzukageho.
"A ještě poslední otázka, už Vás nebudu zdržovat. Kde bych mohla Naa momentálně najít, napadá Vás nějaké místo?" Nechtěla jsem běhat po vesnici a hledat blonďáčka v davu tisíci lidí.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:46 pm

Pozrel som sa na Kaoriho, ktorý si len tak vstúpil do kancelárie. Akoby som tu už teraz nemal dosť ľudí! Fakt nikto nieje trpezlivý. Povzdychol som si a posadil som sa znova tak, aby som vyžaroval svoju "nadšenosť" z práce. Takže znudenejší výraz, opretie hlavy rukou o stôl a druhou rukou som začal iba bubnovať po stole. Radšej som sa pozrel na Yume.
"Oba dva spôsoby sú možné, vyber si ten, ktorý ti najviac vyhovuje." Odvetil som jej na prvú otázku, pričom som si vypočul druhú a následne som sa zamyslel.
"Naposledy bol pri nemocnici... následne však zmizol, takže môže byť hocikde. Neviem ti presne povedať kde." Ospravedlňujúco som sa pousmial a keď už zjavne jeho zložku nepotrebovala, stiahol som ju naspäť medzi ostatné.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelária Uzukageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelária Uzukageho
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kancelária Uzukageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: