PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Kancelář Kusakage

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Lucy Arashi
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 209

PříspěvekPředmět: Kancelář Kusakage   Sat Dec 14, 2013 12:07 pm

First topic message reminder :

Jedna obří budova uprostřed vesnice. Zde sídlí Kusakage, konají se tu i zasedání, sídlí tu i rada vesnice. Budova je opravdu velká, protože je tu i obří knihovna, spousta místností se svitky, které by měli být nedotčené. Kusakage sídlí v nejvyšším patře, aby měla rozhled na vesnici a její okolí.
Kancelář má za stolem dlouhé skleněné okno a především...všude je velký pořádek! Kusakage si potrpí na čistotě, proto nikdy neotvírejte žádnou ze skříní, tam sídlí hromada papírů, které je potřeba vypracovat.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Akihiro
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 107

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Mon Dec 30, 2013 4:34 pm

Hneď po jednej misií som dostal ďalšiu, síce až o dva dni, ale nezdalo sa mi to prijateľné ísť do Yukigakure kde je v zime veľmi veľká kosa. Dokonca som tam šiel s Konan, ktorá ma pred vstupom označila za dementa. To mi snáď Lucy robila schválne? Mal som toľko možných riešení, ale mal som masku a jediné čo som povedal bolo.
"Hai, Kusakage-sama."
Najradšej by som na ňu vybafol aspoň pár výhovoriek, mal som ich v zásobe pre každý prípad. Nehccel som ísť s Konan do tej zmrzlej dediny.
"Ešte by som sa rád opýtal Kusakage-sama, je to mierová misia, mám mať po celú dobu masku na sebe? Myslím, že by to náhodou niekto mohol brať ako urážku, že im neveríme."
Navrhol som, lebo bolo niekoľko ľudí a ja som vedel, že maska ma zakrývať identitu a to mohlo vzbudzovať nedôveru.

Návrat nahoru Goto down
Katsuro Nagasaki
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 41

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Mon Dec 30, 2013 9:29 pm

Od brány kde jsem musel projít jsem zamířil hned ke kanceláři. Když už jsem teda stál před dveřma zatukal jsem na ně a počkal na výzvu ke vstupu
Návrat nahoru Goto down
Mikoto Uzumaki
Chūnin

Poèet pøíspìvkù : 58

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Mon Dec 30, 2013 10:41 pm

Ak sa mám priznať, myslím si, že tá misia nedopadne dobre. Ale pokúsim sa správať pomerne normálne a ignorovať tie jeho drzé poznámky, aby som mu nemusela jednu vraziť. Alebooo...Mu to len prospeje? Zamyslela som sa, dívajúc sa rovno na toho Akihira. Ten musel veľmi dobre vedieť, že vyskakovať na mňa nie je práve najlepší nápad. Po prvé, som agresívna, po druhé, môžem mu s tým jeho postom ANBU spôsobiť problémy. A to určite nechcel. Jééé, to je od teba pekné. Usmiala som sa a vzala si jeden hrnček s čajom, z ktorého som odpila. Príjemne ma zahrial. Niet nad teplý čaj. Poznamenala som nahlas, pričom som si Akihira premerala od hlavy po päty. Silou mocou držiac svoje ostré poznámky za zubami, som k nemu prehovorila. Myslím, že bude lepšie, ak budeš mať masku dole. To bolo to jediné, čo som mu mienila v tejto chvíli povedať. A akonáhle sa ozvalo klopanie, prázdny pohár som s nevinným úsmevom položila na stôl, zároveň vzala ten list, drsne chytila Akihira za lakeť a násilne ho ťahajúc za sebou som vyšla z kancelárie. Dobrý večer, môžete vojsť. Milo som sa usmiala na toho chlapa a čakala, kým vojde. Trošku ma sklamalo, že Kensei už odišiel, ale tak čo už...
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Mon Dec 30, 2013 10:53 pm

Ona mi chcela vraziť, no to by som chcel vidieť. Normálne som sa pousmial nad tým. Stále som však nič nehovoril a len počúval. Keď povedala, že by som mal mať masku dole, tak fajn, ale zložiť som ju chcel troška neskôr, lebo už niekto klopal a ona ma začala ťahať von. Len som Lucy stihol zakývať a ona ma ťahala von. Nuž nechcel som sa tu držať skrine ako malý, len kvôli naším mini sporom. Ťahala ma za sebou a ja som si ju obzeral zozadu, ešte som ani nemal tú príležitosť. Čakal som, kým odíde ten chlapík dnu a stále som sa pozeral na Konan.
"Pfff, to je za trest."
Povedal som si popod nos, keď už tu nebol ten chlapík, ktorého som ani nepoznal.

Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Mon Dec 30, 2013 11:01 pm

"Konan...prospěje to vám oboum, věř mi."
Řekla jsem o něco víc zmoudřele a povzdechla si když jsem slyšela další klepání.
Chakra mi byla o něco víc povědomá, i když jsem jí cítila asi před pár lety, zajímalo mě kdo to je.
Při pohledu na Konan a Akihira jsem se musela pousmát, jenže...to pousmátí spíš bylo zoufalé, než jako kdybych se bavila.
Jen jsem Akihirovi s úsměvem zamávala a Konan vlastně už pozvala hosta za dveřmi dovnitř, proto jsem už jen čekala, kdo se tu objeví, když mi chakra byla povědomá.

Návrat nahoru Goto down
Katsuro Nagasaki
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Mon Dec 30, 2013 11:06 pm

Pousmál jsem se. Místní sekretářky.. no mají své kouzlo, tuhle vesnici jsem měl z tohohle důvodu moc rád. Vešel jsem teda dovnitř a ve vší slušnosti jsem si klekl na jedno koleno a pozdravil kage s hlavou dolů. Po chvilce jsem ale hlavu zvednul a podíval jsem se jí do očí. "Yukikage-sama mě poslala pro vaše nejlepší jahody.. můžete mě nasměrovat... Kusukage-sama ?" Nahodil jsem svůj roštáckej úšklebek při mém přeměřování jejího těla od hrudníku po krk.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Mon Dec 30, 2013 11:16 pm

Opřela jsem se o parapet a držela hrnek s čajem v ruce a dívala se na toho muže co si klekl.
Yukikage ho posílá...pro jahody?
Řekla jsem si v duchu udiveně a pak se usmála, když jsem viděla ten jeho pohled kterým mě sjel.
"Pořád stejný Katsuro? Že mě to ani nepřekvapuje."
Usmála jsem se do široka a povzdechla si.
Popošla jsem ke stolu, na který jsem položila dopitý čaj a opřela se o stůl s rukami založenýma na prsou a škodolibě se usmála.
"Hmmm...asi bych taky měla naučit své shinobi si takto klekat, líbí se mi to, klidně ještě chvilku kleč."
Řekla jsem škodolibě a užívala si ty chvilky, když měl někdo ke mě konečně pořádnou úctu!

Návrat nahoru Goto down
Katsuro Nagasaki
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Mon Dec 30, 2013 11:22 pm

Postavil jsem se hned jak dořekla poslední větu.. už jen z toho důvodu že chtěla abych klečel "Víš.. tam to není nevychovaný zvěřinec jak tady.. jinak.. máš hezkou sekretářku." Opět jsem jí sjel pohledem ale tentokrát líp. A nejen sekretářku.. Projelo mi hlavou "Takže ty už jseš Kage jo ? .. no nic moc.. nudná práce.. zabíjet lidi, to je ono.. ty tu tak mlátíš hlavou o stůl, nemýlím se ?" Vyplázl jsem na ní jazyk
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Mon Dec 30, 2013 11:32 pm

"Ooo, ovšem, ale já tu mám taky vychované lidi..teda...většinu z nich."
Zamyslela jsem se a nakonec jsem usoudila že mám pravdu.
Taková Konan a Kensei, jo to ušlo, ti nějakou tu úctu (xD).
"A ano, Konan je mladá a jak říkáš i pohledná. Máš to ale smůlu že nejspíš zadaná."
Vyplázla jsem na něj pobaveně jazyk a pak si povzdechla.
Vlastně ano, mohla jsem tu jen mlátit hlavou o stůl, proto jsem tu měla vždy Konan, se kterou jsem se nenudila...výhoda Kage, že má svou pravou ruku!
"Ano...Kage, kdo by to byl řek. Ještě před pár lety jsem málem zahubila během jednoho dne akvarijní rybičky a mám se starat o vesnici? No, zjistila jsem, že mě to asi baví. Mnohem lepší než krveprolití, ve kterým se ty vidíš."
Povzdechla jsem si a podívala se na hodinky, bylo už pozdě...zase, ten den utíkal jak voda.
"Tak? Kdy plánuješ splnit svou S-rank misi?"

Návrat nahoru Goto down
Katsuro Nagasaki
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Mon Dec 30, 2013 11:44 pm

Podíval jsem se na ní s vykulenýma (krásnýma Razz) očima. "S-rank ? ..děláš si srandu ?" Začal jsem se smát.. "To je minimálně trojté S-rank ! ..neznáš yukikage... radím ti.. nedostan se s tou osobou křížku.. " Ale pak jsem se koukl z okna a viděl tu spoustu žen.. at už zadaných nebo ne.. nedalo se to vydržet.. volání přírody je prostě silné. "Ale co.. mě jen tak nezabije" Uchechtl jsem se. Vážil jsem svá slova.. věděl jsem jaký je trest za zradu.. a i když to byla stará známa.. nic jsem jí vykládat nehodlal.

Naposledy upravil Katsuro Nagasaki dne Mon Dec 30, 2013 11:56 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Mon Dec 30, 2013 11:51 pm

"Ooo, tak tu gratuju. A neboj se, nehodlám s ní jít do křížku, právě naopak."
Pousmála jsem se a pak si uvědomila, že by na zpáteční cestu mohl jít Katsuro v Konan a Akihirem...a nebo..nebo radši neeee.
"Jo? Když ne ona, tak já 100%, sice ještě nevím jak, ale rozhodně to pude."
Povzdechla jsem si když se s těma svýma "krásnýma" očima koukal ven na ty dívky.
Prokoulila jsem těma svýma, chytla ho za límec a odtáhla od okna.
"Tak hele, ojížděj si pohledem kunoichi z Yuki, ty naše necháš napokoji, ano?"
Usmála jsem si mile, i když jsem měla chuť ho prorazit zdí.
Příjde si sem a hned začně očumovat miliardu dívek? To ani náhodou!

Návrat nahoru Goto down
Katsuro Nagasaki
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Mon Dec 30, 2013 11:59 pm

Podíval jsem se jí opět do očí a nahodil svůj svůdný úsměv. "Takže né holky z Kusagakure.. ale z Yuki jo ?... chápu" Pomalu jsem se k ní přiblížil aby místo mezi náma bylo menší než by někdo chtěl.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Tue Dec 31, 2013 12:05 am

Podívala jsem se na něj.
Další takový pohledy...ach jo, začíná tu být nuda.
Povzdechla jsem si a couvla o dva kroky dozadu a mile se na něj usmála.
"Ano, dívky z Yukigakure...nebo..."
Přistoupila jsem já k němu o tři kroky blíž, že byl blízko víc než několik lidí normálně a nahla jsem se k jeho oušku.
"...nebo už máš pak na výběr jen kastraci, co ty na to?"
Usmála jsem se škodolibě stále s tím svým sladkým úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Katsuro Nagasaki
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Tue Dec 31, 2013 12:26 am

Přivřel jsem oči a zamyšleně "hmmnul" "Kupodivu tady znám jednu dívku.. je ze všeho tak na půl.. myslíš že ji mám pozvat na večeři ?" Ušklíbl jsem se a šel zase k oknu. Byl to hezký pohled.. vidět zase konečně něco jiného než sníh.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Tue Dec 31, 2013 12:47 am

Lehce jsem se usmála a pak otočila jen hlavu tím směrem kam šel.
"Hmmm...klidně. Pak mi dej vědět jak zareagovala."
Pobaveně jsem se uchechtla a popošla taky k oknu.
Ráda jsm se z něho dívala, byl odtud krásný výhled na vesnici.
"Taky se ještě divím, že jsi neumrzl, když se podívám na tvé oblečení...nejsi nabalený jak eskymák...jaký div."
Ušklíbla jsem se a dál pozorovala vesnici, ve které se začaly rozsvícet lampy a Vánoční výzdoba.
Návrat nahoru Goto down
Mikoto Uzumaki
Chūnin

Poèet pøíspìvkù : 58

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Tue Dec 31, 2013 12:45 pm

Takto, Akihiro. Prebodla som ho tým svojim vražedným pohľadom. Nerobila som to často. Teda pri ľuďoch, ktorých som mala rada, čo sa o tomto spratkovi nedalo povedať. Ocením, keď budeš po celú cestu do tej dediny mlčať. Žiadne blbé poznámky a tak ďalej. Nemala som rada namyslených ľudí. A on tak presne vyzeral. Len tak ti môžem zaručiť, že neskončíš vykastrovaný v kanály. Uchechtla som sa, nie, nebola som sadistka. A samozrejme by som ho nevykastrovala, to som ho len tak trošku chcela postrašiť. Avšak s radosťou by som ho zmlátila. Privítam každú šancu. Takže o dva dni pred bránou, zatiaľ dovi dopo. S týmito slovami som zmizla v obláčiku dymu. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Tue Dec 31, 2013 1:05 pm

Celý čas som mlčal a pozeral som sa na jej ehm.. hrudník. To však nemohla vedieť mal som masku kapucňu, oči som mal ako keby zahalené. Ani som poriadne neregistroval čo rozpráva. Zaregistroval som možno tak dovi dopo a to ako zmizla. Pod maskou som sa uškrnul a šiel som niekam preč z tejto diery, kde sa len rozdáva práca.
Konečne som mal voľno, ešte som chcel vysvetliť Lucy, že Anbu sa neposielajú do akadémie prednášať deťom, to naozaj nie! Nuž mala tam niekoho, možno to bolo osobné, preto som urobil rozhodnutie že ich tam nechám a odišiel som.

Návrat nahoru Goto down
Katsuro Nagasaki
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Wed Jan 01, 2014 12:26 am

Stál jsem tam u toho okna.. když najednou ohnostroj. "Dobrý.. to přemýšlení ti trvalo dost dlouho.. v tom případě.. vítám tě v novém roce.. vše nejlepší do něj ti přeji." Upřímně jsem se pousmál a objal ji, po obejmutí následovala pusa, čistě kamarádská. Pak jsem se otočil opět k oknu a koukal na ten krásný ohnostroj.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Wed Jan 01, 2014 5:25 pm

Podívala jsem se na ohňostroj a pousmála se.
"Hmm...tobě též, tento nový rok snad jiný, o něco lepší."
Když se otočil dal mi pusu, zčervenala jsem lehce pod očima a pak na něj zírala jak na puk.
Otočila jsem se na něj s pousmála se s tím, že jsem do sebe nalila čaj a povzdechla si.
"Tak co teď?"
Optala jsem se při pohledu na ohňostroj.

Návrat nahoru Goto down
Katsuro Nagasaki
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Wed Jan 01, 2014 5:29 pm

Pootočil jsem se k ní a pomalu se k ní naklonil a podíval se jí do očí. "Co ted ?" Pak jsem se prudce otočil celý, tak že sem byl zády k ní a čelem ke dveřím. "Ukážeš mi kde jsou ty jahody.." Pousmál jsem se šibalsky a šel ke dveřím.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Thu Jan 02, 2014 11:14 pm

Podívala jsem se na něj s pousmátím a kývla hlavou.
"Fajn, jak chceš...jde se na jahody."
Vyznělo to dost smutně, když zrovna já Kusakage řekla, že půjdu na nějaké jahody...hmmm.
Pousmála jsem se na něj, prošla kolem a vydala se směrem, kde jahody rostly.

Přesun

Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Sat Jan 04, 2014 10:07 pm

Došla jsem zpátky do kanceláře a nechala otevřené dveře, aby vešla i Mitsuko.
Sedla jsem si za stůl a z šuplíku vytáhla dva svitky které jsem položila na stůl.
"Fajn, mám tu pro tebe dvě mise, můžeš si vybrat, kterou z nich chceš. Jedna je, že půjdeš jako normální člověk do Uzugakure, kde mi seženeš informaci o tom, jak jsou na tom po hospodářké stránce. Když tě nikdo nebude podezírat, mohla by jsi mi ještě něco zjistit o shinobich z jejich vesnice. Například, jestli se u nich nevyskytuje nějaké-mě doposud- neznámé kekkei genkai, všechny zajímavosti se hodí. Kdyby tě někdo prozradil, nebo by jsi byla prozrazena, jsi z Amegakure."
Mile jsem se na ní usmála a pak se podívala na druhý svitek.
"A tato mise je o zjištění obrany Amegakure. I když, o té mám až příliš málo informací a mise by zřejmě byla riskantnější, navíc by jsi se musela vymluvit, že pocházíš třeba z Uzugakure, ale zrovna tam si myslím, že by ti to netrpěli a spory si nemůžeme dovolit."
Nepochybovala jsem o jejich dovednostech a schopnosti utajení, ale takovéto mise bývají často o náhodách, které se mohou stát komukoliv.
Bylo teď na ní, jak se rozhodne.

Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU

Poèet pøíspìvkù : 46

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Sat Jan 04, 2014 10:14 pm

Vešla jsem za ní a zavřela dveře. Zastavila jsme se před stolem a poslouchala jí.
"Amegakure má odjakživa techniku, která kontroluje lidi ve vesnici. Pokud nechceme žádné spory vezmu si Uzushiogakure."
Sáhla jsem po prvním svitku a strčila si ho za pas.
"Vrátím se až budu mít dostatek informací."
Lehce jsem se uklonila a zmizela abych jí i sebe neokrádala zbytečně o čas.

~přesun~

Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Sat Jan 04, 2014 10:22 pm

Kývla jsem s pousmátím, když si vybrala a otočila se na křesle k prosklené stěně a koukala se na vesnici.
"Bože můj, i když jsem Kage, nějakou tu misi bych taky brala...jak dlouho jsem vůbec nebyla v terénu."
Zamyslela jsem se a pak radši přestala, bylo to už dost dlouho, ale jinak jsem prostě nemohla.
Papírování se mi zdálo že neubývá, proto jsem se rychle začala znovu věnovat podepisování, i když jsem přemýšlela nad tím, jestli se Katsuro fakt chystal trhat jahody, nebo se Yukikagemu dostaví jen plechovka s jahody.

Návrat nahoru Goto down
Katsuro Nagasaki
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Thu Jan 09, 2014 10:55 am

Došel jsem do kanceláře a a zaklepal. Chvili jsem počkal a pak vešel kleknul jsem si na naznak pozdravu a pak se postavil a popošel ke stolu a polozil na nej jahody v plastove krabicce "Promin... čersté jsou pro yukikageho... tu máš koupené" Mile sem se pousmal
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kusakage
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: