PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Kancelář Kusakage

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Lucy Arashi
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 209

PříspěvekPředmět: Kancelář Kusakage   Sat Dec 14, 2013 12:07 pm

First topic message reminder :

Jedna obří budova uprostřed vesnice. Zde sídlí Kusakage, konají se tu i zasedání, sídlí tu i rada vesnice. Budova je opravdu velká, protože je tu i obří knihovna, spousta místností se svitky, které by měli být nedotčené. Kusakage sídlí v nejvyšším patře, aby měla rozhled na vesnici a její okolí.
Kancelář má za stolem dlouhé skleněné okno a především...všude je velký pořádek! Kusakage si potrpí na čistotě, proto nikdy neotvírejte žádnou ze skříní, tam sídlí hromada papírů, které je potřeba vypracovat.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Lucy Arashi
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Fri Jan 10, 2014 11:52 am

V moment kdy někdo zaklepal jsem dopsala na jednom z papíru svůj odpis a pohled stočila směrem k příchozímu. Chakra mi byla známá, proto mi hned bylo jasné, kdo to je. Navíc, když si znovu Katsuro kleknul, ušklíbla jsem se sama pro sebe a podívala se na jahody, které mi položil na stůl.
Usmála jsem se, přitáhla si krabičku blíž k sobě a jahody šla nejdříve opláchnout pod umyvadlo, nikdy nevíte, jestli je v obchodech vůbec mily, tak jistota je jistota.
"Hmm...děkuji." Darovala jsem mu pousmátí, vzala si jahody do ruky a půlku si odkousla, při čemž jsem si šla zpátky sednout a přes sebe si dala krabičku. Dala jsem si nohu přes nohu a s chutí jahodu zblajzla celou a podívala se na něj.
"Takže, misi už máš splněnou. Chceš abych ti sepsala nějakou pochvalu za, velmi dobře splněný úkol?" Nadzvedla jsem obočí a tvářila se, značně velmi spokojeně, což v poslední době nebylo na mém výrazu v obličeji moc vidět.

Návrat nahoru Goto down
Katsuro Nagasaki
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 41

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Sat Jan 11, 2014 12:43 am

Když si vzala jahody jen jsem se ušklíbl.. a šel na mé oblíbené místo - k oknu. "Jo.. to bys mohla..i když si myslím že si na to stejně nepotrpí..je to tu hezká vesnice, ale doma je doma" Pootočil jsem hlavu směrem k Lucy. "Co kdyby si mě odprovodila k aspon k bráně ? " Zeptal jsem se jí. Mohla by.. nechtělo se mi tam courat sám, pak zase tím bludištěm.. chjo.. najdu si nějakou ježibabu co mě bude vozit na koštěti.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Sat Jan 11, 2014 12:54 am

Vytáhla jsem ze šuplíku papír, na který jsem mu napsala pochvalu za slušné chování a ten-nejspíš-dobře provedený úkol...papírek jsem mu po sepsání podala. Povzdechla jsem si s dala si do pusy další jahodu s tím, že jsem se koukala, jak došel k oknu. Stále jsem seděla tak jak při jeho příchodu a po spolknutí sousta jahody jsem si povzdechla.
"Dobrááá, jen počkej minutku."
Stoupla jsem si a složila pečeť. Kage Bunshin...
Vedle mě se objevil klon, který si sedl za stůl, kdyby sem náhodou někdo přišel, tak ať si nestěžuje na to, že jejich Kage není tam, kde by být měla. Podívala jsem se na něj a pak s pousmátím prokoulila očima a kývla hlavou.
"Fajn, doprovodím tě, když jinak nedáš..."
Vzala jsem si z věšáku šátek a kabát. Zapla jsem si ho, trošku si upravila vlasy a podívala se na něj, otevřela dveře a pomylým krokem se vydala k bráně, samozřejmě jsem čekala jen na to, kdy mě to páčko dojde.

Přesun
Návrat nahoru Goto down
Katsuro Nagasaki
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 41

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Sat Jan 11, 2014 12:57 am

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Kensei
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 32

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   Wed Jan 15, 2014 8:50 pm

Konečně vyjdu po schodech a zastavím se přede dveřmi do kanceláře. Rozhlédnu se a pokud zde nikdo není, přistoupím ke dveřím a zaklepu. Po výzvě vstoupím, nehodlám udělat znovu stejnou chybu.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kusakage   

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kusakage
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: