PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Ulice

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Lucy Arashi
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 209

PříspěvekPředmět: Ulice   Sat Dec 14, 2013 12:51 pm

Zavedou vás kamkoliv budete chtít.
Po krajích ulic jsou často i nějaké stánky jako se zmrzlinou, v zimě se svařákem, trdelníky a všechny pochutiny co si jen budete přát tu mají. Sice na to existuje i střed vesnice, ale dalo by se říci, že tady je mají opravdu kvalitní a především čerstvý.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akihiro
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 107

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Dec 19, 2013 8:45 pm

Poflakoval som sa po uličkách zamýšľajúc čo budem robiť. Samozrejme bola tu jedna vec, ktorú som nechcel robiť a to bola práca! Určite som nechcel stretnúť nejakého nadriadeného. Dnes som mal proste skvelý plán, poflakovať sa po dedine a nič podstatného nerobiť. Šanca, že by ma niekto zbadal, bola dosť malá. Pohodlne som si prechádzal stánky a hľadal čo si asi tak dať, nič takého čo by ma oslovilo tu nebolo. Ľudí tu bolo na môj štýl príliš veľa, čo mi trošku vadilo, ale ignoroval som ich. Mal som hlavne náladu niečo zaujímavé robiť, ale ísť pomáhať dajme tomu kapitánovi ANBU vypisovať papiere, to fakt nie. To by ma tam nedoniesli ani štyria kagovia naraz. Nuž mal som tu všetko ako by mal mať ANBU, akurát to bolo pod plášťom a tak to vypadalo, že som nejaký turista a nie ANBU. Masku som mal v plášti.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Dec 19, 2013 9:00 pm

Změna počasí byla opravdu zřejmá, chystala se zima. Právě proto jsem šla teple oblečená na procházku do ulic vesnic, kde jsem nebyla velmi dlouho. Tady se mi vybavovali všechny vzpomínky, když jsem byla menší. Krásná vůně ze stánků se šířila po celé vesnici, nic lepšího jsem si nemohla přát, než znovu ucítit ten pocit domova a úsměvů lidí na tváři, kteří na mě mávali v ulicích a ze stánků.
Cestou jsem se koukala do všech stran, že jsem si ani nevšimla, že se někdo předemnou objevil, no spíš šel pomalejší chůzi než já a omylem jsem do něj čelem napálila. Ne moc, ale mohlo ho to trošku poposunout dopředu.
"Omlouvám se." Usmála jsem se mile na muže, do kterého jsem tak nešikovně narazila. Pak jsem se podívala na tvář a vybavila se mi. Někdo z jednotek ANBU.

Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Dec 19, 2013 9:15 pm

Niekto do mňa narazil zo zadu, ako zvyčajne som sa tváril ako by mi zabil moje domáce zvieratko a začal som hovoriť, pri tom ako som sa šiel pozrieť tomu človeku do tváre.
"Sakra ženská! Ste slepá aleb.."
Skončil som, lebo som videl Kusakage. Okamžite som sa zmenil na poslušného ANBU a povedal som.
"Nie, bola to moja chyba Kusakage-sama. Ja sa ospravedlňujem."
Dúfal som, že to predtým nepočula a tiež, že nebude chcieť odo mňa žiadnu prácu, pomoc a podobne. Ospravedlnenie by som určite nepovedal, ak by to nebola Kusakage-sama.
"Dnes Vám to sluší!"
Nezabudol som menšiu lichôtku, aby zabudla na to, čo som hovoril počas otáčania.

Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Dec 19, 2013 9:22 pm

Reakce mě docela pobavila, docela dost na to, abych se tomu i trošku tišeji zasmála.
"Kdepak, měla jsem se dívat na cestu." Pokrčila jsem rameny s úšklebkem a při jeho lichotce jsem byla docela překvapená a udělalo mi to radost. Určitě tím napravil jeho první slova, ale tak...Ani mě nepřekvapovali, muži jsou prostě muži.
"A co ty tu tak sám? Měla jsem za to, že ANBU pracují ve dne v noci." Trošku jsem ho se zákeřným úšklebkem podpíchla a se uculila.
"Ovšem, někteří mají prostě výhody už jen tím že mi pokládají lichotky. Měla bych to prohlásit za zločin, začíná toho využívat až moc lidí."

Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Dec 19, 2013 9:28 pm

Po jej slovách som sa snažil poriadne zvážnieť.
"Ale ja pracujem vo dne v noci!"
Povedal som smrteľne vážne a hneď som aj vymýšľal, čo som vlastne robil. Nuž všetko som to tu hral.
"Monitorujem a odpočúvam rozhovory v uliciach medzi ľuďmi či sa náhodou nechystá vzbura."
Víťazne som sa pousmial nad mojou geniálnou výhovorkou, a tak som vyriešil aj svoje obavy, že by mi Kage pridala robotu. Vlastne ani nie, lebo ak by zistila, že jej nehovorím pravdu a klamem, asi by som mal menšie problémy. A keď bola pri tých lichôtkach, rovno ma aj jedna napadla s mojou vymyslenou prácou.
"Zistil som, že ľudia sú celkovo spokojný, ste veľmi dobrá Kusakage."
Dopovedal som s milým falošným úsmevom.

Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Dec 19, 2013 9:40 pm

"No ovšem. To je jedna z nejdůležitějších prací, já zapomněla." Zazubila jsem se na jeho výhovorky, ale nebyla jsem naštvaná, bavilo mě jak se snaží zakrýt ulejvání, ale byl Vánoční čas a já to omlouvala, taky si zaslouží volno.
"Opravdu? Tak to moc ráda slyším, ale je to hlavně i vaše zásluha." Mrkla jsem na něj a pak si trošku prokřupala prsty, prostě jsem se protáhla.
"Dala bych si svařák. Té vůni nejde odolat." Usmála jsem se na něj s náznakem, že jestli chce, tak může jít pomalejším krokem semnou rovnou ke stánku s tímto nápojem.

Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Dec 19, 2013 9:51 pm

Nuž, tušil som, že ma možno prekukla, ale to som nejako neriešil, lebo mi to prešlo.
"Yosh, ako ste hovorili Kusakage-sama, pracujeme vo dne i v noci."
Uškrnul som sa a rozmýšľal či by som mal ísť s ňou alebo nie.
"Tak, nó etóoo..."
Hľadal som niečo, ako povedať, že nejdem. Nuž nevedel som čo, vlastne momentálne nemala workoholickú náladu. To znamenalo, že si dať svařák nebol zlý nápad.
"Dám si s Vami, ak mi povolíte."
Pousmial som sa a šiel jej tempom k stánku.

Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Dec 19, 2013 9:58 pm

Pomalejším krokem jsem šla kupředu a za svým cílem.
"Nooo, nevím nevím jestli ve službě je povoleno pít alkohol. Leda že bych ti dala třeba Vánoční prázdniny." Opět menší podpíchnutí s úšklebkem. Bavilo mě ANBU něčím podpichovat, především když jsem měla dobrou náladu.
Došli jsme ke stánku a já si hned objednala teplý středně velký svařák. Ovšem že jsem svou řeč před tím nemyslela vážně, ale nedala jsem to znát, tudíž si mohl myslet opak. Tak co ty hrdino, dáš si taky nebo se přiznáš! Proběhlo mi hlavou s ďábelským úšklebkem.

Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Dec 19, 2013 10:06 pm

Začalo to tu nádherne rozvoniavať,a keď som tam tak stál a videl, že ako sa pripravuje tá skvelá pochúťka, nemal som na výber. Musel som si nájsť ďalšiu výhovorku. Pozrel som sa na hodiny, tak aby to videla aj ona.
"No, tak to mi skončila pracovná doba. Etoo... asi pred desiatimi minútami."
Pousmial som a bez výčitiek som si objednal aj ja. Nuž pred chvíľkou mi to pripadalo celkom výhodné, ale teraz som sa bál, že chytí zlú náladu a všetko si zliznem.
"Yosh a ako idú papierovačky v kanclu?"
Rypol som si, vedel som, že je to nehorázna nuda, raz ma to prinútili robiť ostatní ANBU!

Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Dec 19, 2013 10:19 pm

Jeho výmluvy byly opravdu promyšlené a má touha ho podpichovat stále rostla.
"Velmi chytré. Asi si tě zvolím za mluvčího u srazů Kage." Ušklíbla jsem se a teplý nápoj v kelímku jsem si chytla do dlaní a pomaličku se napila.
"Nikdy to tu nezklame." Spokojeně jsem dodala a na jeho otázku, jsem nadzvedla jedno obočí a pak pokrčila s přivřenýma očima rameny.
"Tak víš co, jsme v Kusagakure no Sato kde se papír vyrábí, nikdy nedojde a to znamená, že nikdy má práce neskončí, ale o Vánocích si dávám pauzu." Znobu jsem si usrkla svařáčku a projelo mnou teplo.
"A co ty? Doufám že se často nenudíš, mám v kanclu několik misí." Mrkla jsem na něj s podpichkou. Šířil z něj pocit strachu, že bude něco dělat a já se tohoto podpichování nemohla nabažit.

Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Dec 19, 2013 10:28 pm

"Etoo, ale ja si nevymýšľam!"
Povedal som pomalšie a s úsmevom, ako by som to ani nemyslel vážne.
Vzal som si svoj svařák a pomaly som si odpil. Bola tu zima a tú som moc nemal rád, preto som chytil ten plastový pohárik do oboch rúk.
"V kanclu misie?"
Zopakoval som čo povedala trošku vážnejšie a zdesene.
"Ja mám na pilno, určite sa teraz niekde chystá nejaký gank santa klausov vykradnúť banku a ja ich budem musieť vystopovať."
Pousmial som sa ako keby som bol nevinný a pomaly som si popíjal svařák.

Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Dec 19, 2013 10:36 pm

Sedla jsem si na lavičku a dala nohu přes nohu.
"Jooo? Santa Klaus je velký kápo, na toho si dej bacha mladej." Vyplázla jsem na něj jazyk a pak se pousmála. Byl tu klid a já možná chtěla zažít nějaký vzrůšo, zábavu.
"Slyšela jsem že tu má dnes kdosi zpívat, tak by jsme se mohli jít podívat. Pokud tedy nemáš napilno s tou misí o Santa Kalusích." Mrkla jsem na něj zvědavá na to, co mi asi odpoví, kdo ví co máš od chlapa čekat. Ti jsou možní všeho.

Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Dec 19, 2013 10:44 pm

Hneď som si aj prisadol k nej.
"To viete Kusakage-sama, Santa klausovia sú teraz všade a nikdy nemôžeš vedieť, čo môžeš od nich čakať. Navyše Vianoce moc nemusím, mám síce voľno čo je pekné, ale moc sa mi nepáčia. Preto každé vianoce lovím zlých Santov."
Pousmial som sa nad tým, a bol tam aj zlomok pravdy, nie to so Santom, ale tým, že vianoce nemusím.
"Hai Kusakage-sama."
Odpovedal som jej, ja by som tam ani nešiel, ak by to nebola Kusakage-sama. Jej som si nejako nechcel dovoliť odhovárať, za to by ma poslala na misiu, tak radšej pár hodín s ňou, než na nejakej týždňovej misií na vonku v tomto mraze!

Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Dec 19, 2013 11:23 pm

Bylo zajímavé, jak se dokázal v některých situacích přetvařovat. Samozřejmě že jsem to vždy poznala, ale neřešila jsem to, byla jsem vděčná že se takto chová aby mi tím nijak neublížil, i když jsem to pořád něčím podpichovala.
"Vystoupení jsem neviděla už několik let..." Prohodila jsem při cestě ke středu všeho dění a očkem hodila po Akihirovi.
"Tak co pane? Oplýváte nějakým jiným talentem než velmi dobré přetvařování a až brilantní výmluvy?" Ušklíbla jsem se na něj pohotově.

Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Dec 19, 2013 11:33 pm

"Uhm, ak tým myslíte niečo, čo nedokáže len tak nikto, tak ma napadáááá"
Trošku som naťahoval a spomínal som v čom som výnimočný okrem mojej schopnosti.
"Jop, vyhral som dvakrát za sebou súťaž v jedení varenej kukurice, ale to je dávno."
Uškrnul som sa, a hneď ma napadla otázka. Medzitým som šiel vedľa Kusakage.
"A Kusakage-sama? Čo je to za vystúpenie. Snáď sa nebudú snažiť malé deti hrať na husliach, lebo to vŕzganie mi príde skôr vtipné."
Dodal som s tým mojim znudeným výrazom, ktorý hovoril o všetkom, vianoce som nemal rád! Predsa len zlé spomienky a nemal som ich ani len s kým tráviť. Nuž aspoň som nemal problémy s upratovaním.
"A vy ovplyváte nejakým iným talentom než narážanie do ľudí?"
Rýpol som si teraz ja s veľkým úsmevom.

Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Dec 19, 2013 11:39 pm

Hlasitě jsem se zasmála a pokroutila nemožně hlavou.
"Jedení kukuřice jo? Ummm, velký talent to máš, nevidí se často." Úsměv mi na tváři ze smíchu zůstal, nebyl až tak nudný jak ostatní ANBU, což se taky moc často nevidí.
"Děti ze sirotčince mají zpívat, tento rok bych to chtěla vidět a nějak je povzbudit. Přeci jen není lehké být sám a tento pocit by neměl být především u dětí, ne?" Pohled jsem přesunula k jeho očím a usmála se na něj. Vždy jsem tyto děti měla ráda, protože byli silné a dokázali to, co děti v některých rodinách ne.
"A to si piš že jo. Jsem talentovaná ve všem...včetně narážení do lidí." Ušklíbla jsem se do poloúsměvu a došla do středu dění, kde jsme už jen stáli a čekali na vystoupení. V dlaních jsem svírala kelímek a usrkávala si.

Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Dec 19, 2013 11:58 pm

"Tak to je pravda a tieto deti sú samé celý život. No každý ma nádej."
Poviem si skôr a spomeniem si, že ja som mal v živote aspoň matku, ale oni nemajú nikoho. Nuž bol som teraz trošku priateľskejší, hlavne kvôli Kusakage.
"Spievať? Skvelé"
Uškrnul som sa a zas som sa usmial. Hlavne na jej poznámke. Pekne som si odpíjal z kelímku. Keď sme tam tak stáli, tak mi začala byť viac zima. Začal som sa húpať z päty na špičku a potom opačne.
"A Vy Kusakage-sama s kým oslavujete toto zimné obdobie?"
Povedal som netrpezlivo, snažil som sa nesústrediť na tú zimu, čo mi je.

Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Fri Dec 20, 2013 4:18 pm

Začalo to dlouho očekáváné vystoupení a musela jsem uznat, že v těch dětech dřímá velký talent.
"Ano, vždy je naděje." Reagovala jsem na Akihirova slova. Při jeho otázce jsem se trošku zasekla a pohledem jsem od vystoupení trošku uhla.
"Hora papírů v pracovně mi dělá vždy společnost." Mrkla jsem na něj s poloúsměvem a dopila svařák s tím, že jsem kelímek vyhodila do opodál stojícího koše.
Vrátila jsem se zpět a tentokrát se nad jeho otázkou opravdu zamyslela a byla to vlastně pravda.
"Co vy?"

Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Fri Dec 20, 2013 4:53 pm

Ako náhle vystúpenie začalo sledoval som tie decká, ako spievali a pozorne som ich počúval. Po chvíľke však povedala niečo Kusakage-sama a ja som uškrnul a povedal.
"Yosh, tak ak toto plánujete robiť, tak to Vám nezávidím, ja aspoň kukám do bedne a prejedám sa alebo vypijem všetok vianočný likér. Nie že by mi ta samota nejako vadila, skôr je to dobré, nemusím sa stresovať či je všetko dokonalé, a ták. "
Moja odpoveď bola pravdivá, Vianoce som netrávil s nikým. Bol to pre mňa depresívny deň v ktorom som mal aspoň zámienku všetko vianočný likér vypiť.

Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Fri Dec 20, 2013 5:24 pm

Hlasitěji jsem se zasmála a pak si povzdechla.
"Jo, toto bych asi dělala raději. Bohužel, mí rodiče bydlí daleko a domů se mi ani nechce. Když o tom tak přemýšlím, dalo by se říct, že tam ani nebydlím. Naposledy jsem tam byla asi před 14-ti dny." Má výhoda byla, že jsem tam měla služebné co mi ho udržovali v čistotě a provozu, i přes to že jsem se tam nezdržovala.
Ruce jsem si schovala do kapes a povzdechla si, no spíš jsem hlasitěji vydechla, byla tu opravdu zima.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Fri Dec 20, 2013 5:35 pm

"Heh, aj moja matka býva ďaleko. Chcela zabudnúť na túto dedinu, tak ju chodievam navštíviť asi tak raz za mesiac, možno dvakrát."
Odpovedal som a počúval som naďalej spev. Dopil som svařák a vyhodil kelímek. Najprv som chcel na zem, ale bola tu Kusakage-sama, preto som si radšej urobil pár krokov ku košu a vyhodil to tam.
"Vám aj niekto upratuje dom? Ja bývam v malom byte, v nejakej čudnej štvrti."
Trošku som sa posťažoval, lebo som tam mal hlavne neporiadok a upratovať sa mi večne nechcelo.
"Takže vy spíte aj v kancelárií pri robote? Nepreháňate to trošku? Asi by som Vám mal pomôcť z vašej pracovitosti. "
Usmial som sa nevinne. Konečne tu bola pravá misia pre mňa!

Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Sat Dec 21, 2013 3:56 pm

Byl to zajímavý muž, opravdu. Věnovala jsem mu úsměv a pak si založila ruce na psou.
"Hai, můj otec je podnikatel, snaží se pro mě dělat první poslední, i když už jsem dospělá a mám zodpovědnost za naší vesnici." Povzdechla jsem si a podívala se na hodinky. Za chvilku by se mělo začít stmívat.
"Spát v práci, blázníš? Většinou vypiju tolik energetických nápojů a kafe, že spánek není možný." Zazubila jsem se ironicky. Já vlastně v kanceláři opravdu občas usnula, ale to nikdo nikdy nemusí vědět a rozhodně to nikdy nepotvrdím!
"Tak se teda ukaž, zaměstnej mě něčím." Založila jsem si ruce na prsou a hodila na něj lišácký pohled. Zajímalo mě, co má teda v plánu.

Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Sat Dec 21, 2013 4:14 pm

"Takže vy ani nespíte a namiesto spánku ste v kancelárií? Patríte do blázinca."
Povedal som s úsmevom a niekde tam som si ju zaradil. Však ja nevydržím vyplniť ani dve papiere o misií, za to ona ich vyplní denne asi niekoľko stoviek.
"Tsss, to nebude také ľahké, lebo ani neviem, čo Vás baví."
Dodal som trošku povýšenecky, ako by som stále niekomu pomáhal z pracovitosti. Nápad mi vnuklo to, že som zbadal mačku na streche.
"Nuž tak si niečo vymyslíme. V tomto prípade to odkopírujem od uchihov. Počul som nejakú legendu, že dvaja mladý uchihovia, jeden starší a druhý mladší hrali hru, chytanie mačkovitých šeliem a ich packy si odtlačili, to ale my nemusíme. Aby sme to trochu okorenili, ten kto prehrá platí tomu druhému buď nejakú večeru alebo všetko pitie v baru. "
Pousmial som sa, nevedel som či je to zrovna niečo, čo by ju bavilo, ale tak určite lepšie než ísť pracovať.
"Tak skúsime si to? Vidím prvý cieľ. Tamtá mačka na streche."
Ukázal som a napäto čakal či sa jej to zapáči alebo nie.

Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Sat Dec 21, 2013 5:08 pm

Na chvilku jsem se zasekla a jeho další slova poslouchala jen napůl. Jedník uchem tam a druhým ven.
Pomaličku jsem na něj otočila svůj-značně psycho-obličej, jako bych se právě rozhodla mu vyrvat vnitřnosti.
"D-...Do blázinca?!" Chytla jsem ho za límec a stiskla jeho košili pevněji. Jenže se na nás začalo koukat až moc lidí, proto jsem jen prokoulila očima a pustila ho.
Poplácala jsem ho dlaní po tváři a naklonila se k jeho uchu.
"Ještě jednou toto řekni a skončíš na kapačce." Usmála jsem se znovu mile. No, zrovna poznal mou druhou stránku, tu více sadistickou. Copak jsem nějaký cukr, který si nechá všechno líbit? Respekt musí být.
"Kočky jsou pro geniny, já se za nima hnát nebudu, mám na kočky alergii." Oznámila jsem mu a sladce jsem se na něj usmála. Nebyla jsem cvok, jen více méně výbušný člověk.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   

Návrat nahoru Goto down

Ulice
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: