PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Ulice

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Lucy Arashi
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 209

PříspěvekPředmět: Ulice   Sat Dec 14, 2013 12:51 pm

First topic message reminder :

Zavedou vás kamkoliv budete chtít.
Po krajích ulic jsou často i nějaké stánky jako se zmrzlinou, v zimě se svařákem, trdelníky a všechny pochutiny co si jen budete přát tu mají. Sice na to existuje i střed vesnice, ale dalo by se říci, že tady je mají opravdu kvalitní a především čerstvý.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Akihiro
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 107

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Sat Dec 21, 2013 5:46 pm

Zareagovala nejako príliš sadisticky. Len som sa usmieval po celý čas. Etoo a tiež tá moja povaha, stále do niekoho vyrívať sa prebudila.
"Tak to som nevedel."
Povedal som a tváril som sa už ako by sa nič nestalo.
"V niečom som sa predsa zmýlil, nepatríš do blázinca, ale na psychiatriu."
Na tvári sa mi objavil úškrn a odstúpil som si. Očakával som ďalšiu sadistickú reakciu. Samozrejme som bol pripravený a útek.

Návrat nahoru Goto down
Kensei
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 32

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Sun Dec 22, 2013 11:08 am

Všude bylo spousty lidí, přesně tak jak mi to poslední dobu vadilo. Zamračeně procházím ulicemi a pohledem přejíždím stánek po stánku. Skvělé ráno zažilo poněkud otřes, blížící se svátky a vše co k nim patřilo ve mě vyvolávalo pravý opak, než u ostatních. Konečně se po levé straně objevil stánek s něčím, co by se dalo zabalit a později i snad sníst. Zamířit k němu netrvalo vůbec dlouho, ale i tak jako vždy se přímo samy nabízeli detaily okolí. Které správný shinobi musel registrovat, aby zůstal neustále připravený. Což však přímo podstrkovalo spousty usměvavých tváří, mile se hádající dvojici u stánku a spousty dalších. Prodavač lehce poklepal prsty o desku stánku, aby mi připomněl že bych mohl sdělit proč jsem tady. Posunkem mu bylo vysvětleno, které jídlo si přeji zabalit sebou a on si pospíšil, aby měl už z krku podrážděného podivína. Tedy mne.
Hodil jsem mu peníze na pult a rukou shrábl balíček do torny. Už abych byl zase doma, ale vlastně to bude muset ještě chvíli počkat. Teď máme před sebou trénink, snad alespoň na cvičišti nebude skoro nikdo.
Při odchodu pohledem zaznamenám plášť Kage, posedávající s někým u jednoho stánku. Sice nebylo patrné že bych jí nezaregistroval, ale žádné pozdravení se jí nedostalo. Novou Kage osobně neznám a hlavně, nikdy jsem nikoho dalšího na její funkci neuznal. Přestože se to nestalo včera, v srdci se nikdy nevyrovnám s hlubokou ztrátou Velkého Bráchy (jejího předchůdce).
Ovšem pouhých pár vteřin pominulo a já byl prostě pryč, ať už si mě všimla či nikoliv. Stejně by si nejspíš nevzpomněla na někoho, koho zná pouze ze spisů.

Přesun Cvičiště
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 209

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Sun Dec 22, 2013 8:34 pm

Přivřela jsem oči a povzdechla si. On opravdu chtěl umřít, nebo se možná chystal na sebevraždu.
Jenže já byla Kage. Dřív než stačil utéct, jsem ho chytla i druhou rukou za límec a přitáhla si ho blíž.
"Tak teď mě hezky poslouchej. Nechceš poznat mou sadistickou povahu, proto se o to ani nepokoušej, jinak do tebe navalím takové mise, že ani o těch Vánocích nebudeš mít klid." Sladce jsem se na něj usmála a pak ho pustila. Jestli opravdu řekne ještě něco podobnýho, já byla schopna to udělat a rozhodně nikomu nedávám výhody a ani nenadržuju. Byl pro mě stejný jak každý kdo slouží ve vesnici, důležitý, ale pořád jsem byla jeho nadřízenou.
"No, mám ještě práci, sbohem." Poplácala jsem ho lehce po tváři a pak se rozpadla v obláčku dýmu.

Přesun

Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 107

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Sun Dec 22, 2013 9:03 pm

"Heh a zatiaľ som bez misie."
Povedal som víťazne, bola síce trošku výbušná, ale bavilo ma ostaných štvať, takže sa nedalo povedať, že by som s tým prestal.
Misia číslo jeden! Mohol som sa flákať... Začal som sa zas prechádzať a užíval som si pohodu, bez práce.
(Presun)

Návrat nahoru Goto down
Kensei
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Dec 26, 2013 10:25 am

O svátcích bývají lidé nejmilejší, nejšťastnější... Po tváři mi přeběhl náznak nesouhlasu, který vyústil v lehké ušklíbnutí. Ale hlavně zapomínají na opatrnost! Proto jako za starých časů, procházím ulice, vlastně po celé vesnici a kontroluji zda je všude klid a pořád. K mé nespokojenosti tak úplně není, lidí je všude mnoho a kolik toho namluví. S lehkým povzdechnutím po chvíli změním směr, abych obešel i hlídky. Nevím proč se mi zachtělo udělat kontrolu na kterou už nemám právo, ale bezpečnosti není nikdy dvakrát dost. A pak většina shinobi si mě pamatuje, takže by neměl být problém dojít je pozdravit. Nějak mne přepadla předtucha, že jsem něco přehlédl či neobjevil. Ale ať si, aspoň někdo zná o svátcích svou povinnost a pracuje.

Návrat nahoru Goto down
Kensei
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Dec 26, 2013 6:00 pm

Až na jednu výjimku byli stráže naprosto v pořádku a bdělí. Možná si nebyli tak jistí proč se netečně procházím kolem stanovišť, ale nikdo mi nebránil. Pár z nich mé podivné obcházení znalo z dob, kdy jsem dělával kontroly. Velký Brácha mi kdysi vtloukl do té mé zatraceně paličaté palice, všechny podle něho důležité zásady a především smysl pro povinnost a pořádek.
Strážného jsem zpražil pohledem, který říkal že o jeho nedbalosti vím a kdo ví, komu že jí nepovím. To bude stačit na to, aby se poučil pro příště.
Kontrolu zakončím vyhlídkou z vysoké budovy po celé vesnici, mám ten pohled rád. Zahloubám po chvíli ve starých vzpomínkách dojdu k názoru, že bych měl přepsat nějaké body v rozmístění stráží a později je přednést Bráchovi. Tak trochu jsem se zapomněl v čase a zadumaně vyrazil naučenou cestou ke kanceláři.

přesun

Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU

Poèet pøíspìvkù : 46

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Mon Dec 30, 2013 10:19 pm

Došla jsem až na hlavní ulici a v tichosti se zastavila u stánku s náramky a ozdobami do vlasů. Takové jsem měla ráda, roztomilé malé doplňky, jenže jsem si to nemohla dovolit nosit. To už bych ztratila respekt asi i v jednotkách. To mi ale nebránilo v tom si to kupovat a doma schovávat.
"Tenhle prosím." Ukázala jsem na jednoduchý náramek ze stříbra na kterém byla uvázaná červená mašlička. Zaplatila jsem a strčila ho v pytlíčku do zadní kapsy.
Pak jsem popošla ke stánku s horkou čokoládou a jednu si koupila.
Objala jsem kelímek dlaněmi a vydala se pomalu davem zase dál.

Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 29

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Wed Jan 01, 2014 7:37 pm

Pohoda a kľud, to vládlo ulicami, ktoré síce boli plné ľudí, ktorý furt behali po stánkoch a ktovie čom, kým som sa tu neobjavil. Ono... kým ľudia "behali po stánkoch", čo sa myslelo len tak obrazne, ja som tak robil doslova. Bola pre mňa nuda sa totiž drať cez ľudí, dokonca len chôdzou, pfe! Takže som skákal po strieškach stánkov, div som sa doteraz pod žiadnou neprepadol. Doteraz...
"Whoú!" Nadšene som zvolal, keď som doskakoval na jednu z ďalších striešok, ktorá však pod mojimi nohami hneď zapraskala, látka sa roztrhla a ja som sa už len zúfalo skúsil odraziť, čo ale už bolo dosť nevydarené. Preto som vlastne rovno padol na zem medzi ľudí, čírou náhodou pred nejakú babu, čo bola dosť malá, takže som ju tipoval aj na taký rank. Podvihol som sa zo zeme a kukol na ňu.
"Éh, pardón." Uškrnul som sa, tiež na situácii, ale aj na tom, že som teraz iba kľačal, keďže som sa ešte celkom nezdvihol, no zároveň som nebol oproti nej, hoc na kolenách, moc malý. Veď to mi aj tak prišlo trochu komické, tak som sa trochu uškŕňal. Na druhej strane... prečo sa hneď nezoznámiť! Ale ešte som tak nespravil, len som čakal, či nejako bude Mitsuko reagovať alebo mi tichom dá možnosť znovu sa ozvať.
Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Wed Jan 01, 2014 10:50 pm

Koutkem oka jsem zpozorovala jak někdo skočil na stříšku stánku a zastavila se.
Co kdyby se někomu něco stalo, měla bych se o to postarat..
Naštěstí se ale nikomu víceméně nic nestalo a ta osoba co zapříčinila poprask teď klečela přede mnou.
"Umm.."
Vydala jsem ze sebe protože jsem právě přemýšlela nad tím o jak moc bude vyšší než já když si stoupne.

Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Wed Jan 01, 2014 11:05 pm

Tá je teda ukecaná. Opäť som sa uškrnul a vlastne som sa ešte ani nedvíhal z kolien. Netuším síce prečo, ale asi som ešte chcel byť menší než ona, keďže keby sa postavím, bola by pri mne jak bábika. I keď to bolo z jednej časti roztomilé, ale zatiaľ som taký dojem nemal právo mať. Musel som sa po chvíli ale obzrieť za seba, očividne ma niekto naháňal, keďže som mu buď zhodil stánok, podupal strechu alebo ho jednoducho naštval. Zaprel som sa rukami o zem a rýchlo som prešiel za Mitsuko. Samozrejme, stále som nevstal.
"Pozvem ťa na hocičo, ak ma neprezradíš." Zamrmlal som s úškrnom, pričom som si len tak sadol za ňu na zem a "nenápadne" som začal sledovať ľudí, ktorý sa hrnuli vôkol mňa i tej baby. Nebola to najlepšia skrýš, ale lepšie než nič, utekať sa mi už nechcelo. A kým som sedel, Mitsuko bola vyššia, takže som to i rovno mohol využiť bez ohľadu nato, aká bola skutočnosť.
Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Wed Jan 01, 2014 11:16 pm

Přešla jsem pohledem k majiteli stánku, který začal spolu s dalšími hledat právě jeho a na tváři pořád měla takový netečný výraz. Jakmile přešel za mě jen jsem se ohlídla a koukla se zpět na ty lidi.
Vážně si myslel, že se schová za mě? Za mnou by ho viděl snad i slepoň.
Když si to přihnala ta tlupa až ke mě a chtěla mě obejít a dostat se k němu udělala jsem krok stranou abych majiteli stála pořád v cestě.
I on byl samozřejmě vyšší než já a ještě to byl takový hromotluk.
Mlčky jsem si odepnula z boku váček a podala mu ho.
"Vyřešeno?" Promluvila jsem k němu i když se na mě díval jako na cvoka.
"Můžeme to samozřejmě řešit jinak, převezmu si ho a bude muset zaplatit. Jenže pochybuji, že něco má. Vsadím se s Vámi, že co vydělá hned utratí. Takže by musel na misi pod dohledem. To samozřejmě bude nějakou dobu trvat a Vy budete muset mít zavřeno než dostanete peníze na opravu. Což znamená, že Vám klesnou zisky a lidi přejdou ke konkurenci." Odmlčela jsem se a sledovala jak se jeho výraz změnil...přemýšlel.
"Takže?" Nadzvedla jsem obočí a nechala ho aby si pytlík s penězi vzal a s mrmláním odešel. Znova jsem se na něj letmo ohlídla a pomalu se vydala zase dál. Napila jsem se čokolády, která ale už byla studená. Potichu jsem si povzdechla a i přes to, že jsem normálně nemluvila pokud jsem nemusela jsem k němu přišla a oslovila ho.
"Chci novou čokoládu."

Naposledy upravil Mitsuko dne Wed Jan 01, 2014 11:43 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Wed Jan 01, 2014 11:29 pm

Nakoniec ta skrýš mala význam. Síce ma Mitsuko neukryla, ale vybavila to za mňa. A dokonca to vybavila tak, ako by som to od takej malej devy nečakal! Mala minimálne raz toľko rešpektu čo ja, pfe. No čo už, mne rešpekt ani nechýbal. Keď všetci obchodníci zmizli, so spokojným úsmevom som ostal sedieť na zemi a kukať na nich. Nakoniec som sa chcel otočiť na Mitsuko, lenže tá tiež vykročila niekde preč. Úsmev mi poklesol a radosť bola menšia.
"Hmh, no jó, čo som mohol čakať." Pobavene teraz na svoju adresu som sa poškrabal vo vlasoch, načo som sa zaprel rukami a začal som sa dvíhať zo zeme. Keď som sa akurát vystrel, Mitsuko sa zas ku mne vrátila. Nadvihol som obočie a kukal som, že bola ozaj dosť malá, aspoň pri mne. Ale to mi bolo fuk, vrátila sa! A chcela čokoládu! Hehé, nebude nuda, wuej!
"Ako si želáš. A vďaka za tú reč, to by som od teba nečakal." Prehovoril som a o chvíľu som jej už podával novú horúcu čokoládu, ako si vypýtala.
"Som Meizu, mimochodom." Predstavil som sa s úsmevom a naklonil som hlavu. Tak trošku som dúfal, že ma neodbije odpoveďou, bola by to škoda, keby teraz táto moja malá záchrankyňa odíde. To by som potom zas musel vymýšľať nejakú zlobu...

» C » Raiton: Hiraishin | Raiton: Jibashi | Kuchiyose no Jutsu
» D » Shunshin no Jutsu | Kanashibari no Jutsu | Kage Shuriken no Jutsu
Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 4 ~ Genjutsu: 2 ~ Sila: 4 ~ Rýchlosť: 4 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Wed Jan 01, 2014 11:42 pm

Stoupl si a já jsem musela zvednout oči... vedle něj jsem vypadala směšněji než normálně.
Netečně jsem na něj zírala a v duchu tentokrát odhadovala kolik měří.
180?
Když řekl, že by to ode mě nečekal jen jsem lehce přikývla.
To nikdo..
Vzala jsem si od něj čokoládu a opatrně se napila.
Po tom co se mi představil jsem chvíli mlčela, od dob velké války se nároky na všechny trochu změnily a ještě k tomu díky naší Kage jsem měla v soukromém životě na můj vkus až moc volnosti.
Byla jsem zvyklá na pravidla a najednou jsem skoro žádná dodržovat neměla...vlastně skoro nesměla! I teď jsem měla volno jen z donucení.
"Mitsuko." Odpověděla jsem mu nakonec a zase se napila.

Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Wed Jan 01, 2014 11:55 pm

"Hmm, Mitsuko." Zopakoval som potichšie a pousmial som sa. Ruky som si spojil za hlavou a tak som s nimi ostal sledujúc Mitsuko.
"Ešte som ťa nikdy nevidel, ani o tebe nepočul. Nedovolím si hádať tvoju hodnosť, preto sa musím spýtať... eh, aké vysoké máš postavenie? Lebo no.. tvoja výška síce pôsobí roztomilo, ale dosť skrášľuje možné informácie." Trochu som sa zas uškrnul a zvedavo som na ňu hľadel. U mňa to bolo jednoduché, ľudia ma tipovali buď na Jounina alebo Anbu a keďže som sa choval dosť blbo, Anbu mohli hneď vyradiť a ostalo už len jedno. Zatiaľčo u nej sa mohlo hádať toho viac a nielen u jej hodnosti. Hoc taký rešpekt by asi Chuunin, či až Genin mal asi ťažko, ale to bol detail. I tak nič z toho všetkého nemenilo na tom jednu vec, že vyzerala kawaii, taká malá. Gáh, mal by som už nad tým prestať toľko rozmýšľať. Prekrútil som nad sebou oči a mlčky som čakal, či mi odpovie na zvedavú otázku. Samozrejme som na ňu nechcel tlačiť, ale rozhovor som teda hodlal udržovať, aj keby mám hovoriť za nás oboch a ona by len prikyvovala.

Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 4 ~ Genjutsu: 2 ~ Sila: 4 ~ Rýchlosť: 4 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Jan 02, 2014 12:01 am

Překvapeně jsem se na něj koukla a mlčela. Lidi mi rovnou dávali nízkou hodnost..za celou dobu mě někdo tipl maximálně na Chuunina a měl blbé kecy ale on si jí nedovolí hádat? Pozastavila jsem se ještě nad jednou věcí kterou řekl.
Roztomile?
Sama sebe jsem si prohlídla svou malinkou postavu a koukla se zpět na něj.
"Velím ANBU jednotkám ve vesnici."
Odpověděla jsem mu a upřeně jsem ho sledovala. Výraz obličeje jsem nijak neměnila, pořád jsem se tvářila neurčitě jako vždy. Nemyslela jsem to zle ale na nic jiného jsem zvyklá nebyla. I přes to, že se takhle zeptal jsem čekala, že mi nebude věřit.

Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Jan 02, 2014 12:14 am

Teraz som trošku prekvapene kukal ja. Tipoval by som všeličo, nezáležalo mi až tak na výške, aj krpec mohol byť trebárs Kage, ako taký Tsuchikage kedysi, aj keď toho prezrádzal aspoň vek. Ale žeby bola až tak vysoko postavená? Trochu som podozrievavo prižmúril oči, potom som sa zas tváril normálne. Napokon som sa iba trochu naklonil a kukol jej na rameno, tetovanie potvrdzovalo jej slová. Trochu som sa usmial.
"No teda... tak veliteľka hej? Keby chcem veriť schopnostiam až príliš, maximálne by som ťa dal ako Jounina, ale veliteľka..." Pokýval som hlavou až som sa napokon znova len tak na ňu usmial.
"Je to génmi? Nó.. tvoja výška." Opäť som trochu vyzvedal, no čo, keď už bola taká malá, tak som chcel vedieť, či to je génmi alebo nebodaj niečím iným. Neviem síce, čo iné by to mohlo byť, možno ochorenie, nejaký iný reaktor xD alebo čo, ale v každom prípade som to chcel vedieť, keby mi náhodou napadne spraviť si z nej nejaký žartík z jej výšky. Aj keď som nemal príliš zapotreby si z nej uťahovať, iné to bolo pri nejaký otrasných ľuďoch, z tých som bežne dostával záchvaty smiechu, ale ona bola len a len malá, to som nepokladal za niečo, na čom by som sa mal smiať.
Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Jan 02, 2014 12:22 am

Rozpoznala jsem lehké známky nedůvěry i když se snažil pak tvářit normálně. Jenže to bych nesměla být já abych to neviděla. Mlčela jsem a když se naklonil aby se mi koukl na rameno automaticky jsem se na něj koukla taky..a zpět na něj abych zjistila jak se tváří.
Pak se zeptal na mou výšku..další věc se kterou měla hodně lidí problém, takže mě už u nikoho nepřekvapovalo, že se ptá.
"Netuším...možná jo."
Pokrčila jsem lehce rameny a zase se napila. Možná, že někdo z mé rodiny byl taky pidi...jenže to bych je musela znát. Pak jsem se myšlenkami vrátila k výšce i já...ale k té jeho. Takhle vysokou osobu jsem viděla snad jen dvakrát. I kdybych si stoupla na špičky moc by to nepomohlo..pořád bych vedle něj vypadala komicky.
Nakonec jsem to u svého odhadování nevydržela, musela jsem znát fakta a nespoléhat se na své odhady...no a tak jsem se poprvé taky na něco zeptala já.
"Kolik měříš?"

Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Jan 02, 2014 12:33 am

Poškrabal som sa na temene hlavy, následne som zas ruky spojil za hlavou a vykračoval som ďalej.
"Ospravedlň ma, som iba zvedavý. Asi ťa už nebaví počúvať stále veci na tvoju výšku." Skonštatoval som a iba s kratším ospravedlňujúcim úsmevom som na ňu kukol, následne sa to zas vyparilo a tváril som sa tak normálne, ešte bez úsmevu. Ostalo nejaké ticho, keďže som nehovoril po jej odpovedi nič ďalšie. Už-už by som aj niečo povedať šiel, ale to ma predbehla. Čo bolo trochu prekvapujúce, ako som si všimol, nebola veľmi výrečná, ani zvedavá. Hold Anbu.
"No podľa posledného merania by to malo byť asi 181 cm. Neviem to presne, ale tak dá sa z toho spraviť aj priemer z vlastného usúdenia." Odvetil som jej a pousmial som sa. Následne mi napadla ešte jedna otázka, na ktorú som aj pozabudol. Zvedavo som na ňu kukal a uvažoval. Koľko môže mať? 17? 16?
"Ešte niečo... umm, máš toľko rokov, na koľko vyzeráš alebo je to opäť taký menší bluf ako s tou hodnosťou?" Spýtal som sa. Už som ale dúfal, že to bude posledná otázka toho typu, aby ju to už neotravovalo, to počúvala iste od každého, s kým sa mohla takto zhovárať. Veru aj mňa by to už nebavilo, ale snáď ešte toto jej vadiť nebude.
Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Jan 02, 2014 12:40 am

On měl nějaké skvělé pozorovací a dedukční schopnosti jako já? Nebo si to prostě logicky odvodil, jeho by to asi taky nebavilo...jenže mě to zas až tak nevadilo za tu dobu jsem si na to zvykla a nepřišlo mi to nijak otravné...ráda jsem lidem poskytovala informace a uváděla vše na pravou míru. Přesně tak jak to má být.
181.. Znova jsem ho celého sjela pohledem a opět zvedla oči k jeho obličeji. "Záleží na tom na kolik si myslíš, že vypadám."
Odpověděla jsem mu na to a zase se napila. Chvíli jsem mlčela a sledovala ho.
"Je mi 17." Dodala jsem nakonec.

Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Jan 02, 2014 12:51 am

"No, ja by som to videl tak od 16 do 18. Viac nie." Odvetil som jej. Na 15 by som ju fakt netipoval, síce bola malá, no na 15 už podľa mňa nevyzerala. Aj keď to mohlo byť tiež mylne, dnes už niekedy aj 14 ročné baby vyzerali na 18! Ale o chvíľu mi svoj vek prezradila, nebol som našťastie mimo svojho názoru.
"Takže 17, hm?" Zopakoval som a pousmial sa. Netušil som, či chce vedieť aj môj vek, ale o tom som ani zatiaľ nešiel hovoriť. Totižto som sa videl tiež na trochu mladšieho, než vek vravel, ale čo som mohol robiť. Maximálne sa len tomu číslu vyhýbať, aj keď to ešte nebolo také vysoké číslo. To bude, keď sa vôbec dožijem 30-tky! A viac! V tomto som bol bohužiaľ z nejakého dôvodu... háklivý?
"Aspoň ťa budem vedieť spoznať, keby ťa uvidím niekedy, ale v maske." Poznamenal som pobavene a kukal som, že s touto čokoládou, ktorú teraz mala, sa nejako krotila.
"Nemusíš si to šetriť, ak chceš kúpim ti aj ďalšiu." Milo som poznamenal, čo som si však všimol bolo to, že sa doteraz ani raz neusmiala! Ani len náznak úsmevu! A mám to! Dostal som chuť ju dnes donútiť usmiať sa. Síce som netušil ako to chcem spraviť, no jednoducho som to hodlal dosiahnuť. Niečo tak malé a milé sa predsa muselo vedieť aj usmievať! Nech aj bola u Anbu, to mi bolo jedno.

Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Jan 02, 2014 12:58 am

No jo, teď mi připomněl, že když mám na sobě Anbu výbavu často mě považují za genina co jde na karneval. Koukla jsme se na svou čokoládu když se o tom zmínil, nepřišlo mi, že bych si jí šetřila, spíš vychutnávala. A s další už jsem počítala...minimálně ještě dvě za ten stánek.
Jenže...hodlala jsem si to vybrat někdy jindy, teda jestli ho někdy ještě vůbec potkám.
Mlčela jsem a soustředila se na dopití čokolády, za chvíli jsem hodila kelímek do koše.
"Tak děkuju za čokoládu."
Poděkovala jsem slušně a chystala se jít zase dál.

Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Jan 02, 2014 1:07 am

Opäť zostalo ticho, nebol som z toho zrovna dvakrát nadšený, ale lepšie než keby bolo ticho a kráčal by som sám! Musel som v tom hľadať nejaké pozitíva, aspoň niečím som sa teda v tom tichu zabával. O chvíľu už tú čokoládu dokončila, kelímok odhodila a rovno mi aj poďakovala. Nadvihol som obočie.
"Nemáš začo.. om, vadilo by, keby ťa ešte sprevádzam ďalej?" Zvedavo som sa spýtal. Tým poďakovaním som to totiž aj zobral tak, že už zrejme hodlala kráčať sama, ale tak za opýtanie sa nič nedám. Len som ju tak zvedavo pozoroval a čakal, či jej ešte bude vadiť moja spoločnosť alebo nie, v každom prípade, ak by nevadila, mohol by som ďalej skúšať vykúzliť na jej tvári úsmev, v tom druhom prípade by mi to proste muselo ostať na inokedy. Ak by som ju teda ešte stretol, v čo som trošku dúfal, bola dosť zaujímavá! A roztomilá, no ale, to som už párkrát spomínal.

Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Jan 02, 2014 1:19 am

"Ne, ale já nemám žádný určitý cíl kam jdu. Tak jestli to nebude vadit tobě..." Odpověděla jsem mu a pořád ještě stála na místě. Ne každému se zamlouvalo neurčitě bloumaní ulicemi sem a tam. A já vlastně nedělala skoro nic jiného. Strčila jsem si ruku do kapsy a pak se mlčky vydala pomalu pryč. No i kdybych šla rychle tak jemu by stačilo jít normální chůzí. Nějak jsem ho ještě zapomněla upozornit, že moc výřečná nejsem toho si ale už jistě všiml...a tak jsem prostě šla dál a mlčela.

Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Jan 02, 2014 1:24 am

"Nemám čo iné na výber, takže beriem aj to." Pobavene som zareagoval a tak som teda zas vykročil po jej boku len tak ulicou. Začal som dumať nad tým, čo povedať. Ona veľmi nehovorila, tipoval som, že teda nebude mať nejaké otázky na mňa, len ak také na oplatenie. Napokon mi aj znova niečo napadlo.
"Máš nejaké záľuby? Okrem kráčania po uliciach." Slabšie som sa uškrnul a prehodil pohľad z cesty na ňu. Ako tichá osobnosť mala určite rada tiché a prázdne miesta! O to som sa aj sám so sebou v podvedomí stavil, že to tak bude! Ak mi to vôbec prezradí, Anbu boli totiž vždy záhadní.

Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Jan 02, 2014 1:31 am

"Knihy, sledování oblohy a odpočívání na tichých místech." Odpověděla jsem mu bez nějakého delšího přemýšlení a sledovala ženu co šla proti nám a pak nás minula. Byla naštvaná a já právě přemýšlela nad tím proč asi. V duchu jsem si vybavila její výraz a zkoumala ho podrobněji. Pak jsme si ale uvědomila, že tu mám vlastně někoho dalšího a slušné by bylo se ho zeptat na to samé a tak jsem se taky zeptala. "Co ty?" Zeptala jsem se po opravdu dlouhé době, že bych se ani nedivila kdyby zapomněl na co se mě ptal.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   

Návrat nahoru Goto down

Ulice
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: