PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Ulice

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Lucy Arashi
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 209

PříspěvekPředmět: Ulice   Sat Dec 14, 2013 12:51 pm

First topic message reminder :

Zavedou vás kamkoliv budete chtít.
Po krajích ulic jsou často i nějaké stánky jako se zmrzlinou, v zimě se svařákem, trdelníky a všechny pochutiny co si jen budete přát tu mají. Sice na to existuje i střed vesnice, ale dalo by se říci, že tady je mají opravdu kvalitní a především čerstvý.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Meizu
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 29

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Jan 02, 2014 1:40 am

Po jej odpovedi, vrátane tej otázky, ktorú mi dala naspäť až po dlhšej chvíli, sa mi potvrdilo hneď niekoľko vecí. V prvom rade tie prázdne miesta, aj to, že otázky vracia skôr z takej slušnosti než asi záujmu, a jednoducho že asi bola taký viac samotár. Aj keď nie úplný, pretože rozhovor s ňou nebol až taký zlý, aký by mohol byť s inými samotármi. Akurát som začal pochybovať, že by som ju mohol donútiť usmiať sa. Aká škoda...
"No, ja som taký uletený typ. Takže bar, pitie či cigarety, baby... to je u mňa obvyklé. Ale čo o mne nik vlastne nevie je to, že občas si tiež posedím na takom mieste, kde nik nieje a je len ticho. A sám. Kto by to povedal no, večne sa správam tak, že by to bolo nepravdepodobné." Poznamenal som a ruky som až teraz konečne sklonil spoza hlavy a nechal som ich voľne pri tele. Skúsil som zase stíchnuť zvedavý nato, či nejako ďalej povedie rozhovor alebo nie. Len ma to tak zaujímalo, no ani som si nevšimol, že ju tu vlastne skúšam, ale z istého hľadiska to bolo spoznávanie! Takže za to sa na mňa nemohol nikto škaredo dívať, že tu tak testujem Mitsuko. Hm... Mitsuko... jo, Mitsu bude milšie...

» C » Raiton: Hiraishin | Raiton: Jibashi | Kuchiyose no Jutsu
» D » Shunshin no Jutsu | Kanashibari no Jutsu | Kage Shuriken no Jutsu
Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 4 ~ Genjutsu: 2 ~ Sila: 4 ~ Rýchlosť: 4 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU

Poèet pøíspìvkù : 46

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Jan 02, 2014 1:48 am

Nějak mě to ani nepřekvapilo, nevypadal jako někdo kdo se drží při party stranou. "Já kouřit ani pít nemůžu." Jen tak jsem prohodila ani jsem nevěděla proč. Neptal se ale když už o tom mluvil připomněl mi to.
Takže má rád taky klidný místa?...Chmm.
Koutkem oka jsem se na něj letmo koukla, respektive na jeho barvu vlasů.
"Máš to od narození nebo je barvíš?"
Zeptala jsem se nakonec a dál kráčela mlčky.

Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Jan 02, 2014 1:55 am

"Nie? No... to je dobré, škodí to." Poškrabal som sa krátko vo vlasoch, následne som ruku zas spustil k telu. Nakoniec to moje nepodvedomé skúmanie prekvapila, keď hovorila ďalej. Trochu som sa pousmial a po dlhšej chvíli som pozrel aj pred seba, zabudol som nejako od nej odtiahnuť pohľad, to sa hold stáva, eh.
"Od narodenia. Aj keď neviem ako to mohlo vzniknúť, tie gény sa museli nejako zblázniť alebo čo." Poznamenal som. Ono, keď ani otec ani matka nemajú červené vlasy, a ani jeden z nich toho druhého nepodviedol, človek sa mohol len čudovať. Možno mal niekto pra- červené vlasy z mojej rodiny, to som ale netušil. Celkovo v dedine som ale týmto trošku vynikal, nebolo tu moc červenovlasých.
"Aj keď už viackrát mi niekto vravel, aby som do toho pridal nejaký melír." Dodal som ešte a zamyslene si vlasy prehrabol pravou rukou. Neviem ako by to vyzeralo s nejakým melírom alebo čím, no zatiaľ som to neskúšal. Možno som to ani skúšať nehodlal, nemal som prečo. Aj keď zas ja som bol občas za každú srandu.

Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 4 ~ Genjutsu: 2 ~ Sila: 4 ~ Rýchlosť: 4 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Jan 02, 2014 2:12 am

"Chm melír by to zkazil."
Poznamenala jsem prostě a utáhla si culík, který se mi trochu povolil.
Pro něj byla červená barva asi tou nejlepší..jiná by mu neslušela.
Dál už jsem zase mlčela a letmo se koukla na oblohu, krásná...klidná obloha.
Ta mě nikdy neomrzí. Všude byla stejná a tak jsem se cítila i na misi jako doma.

Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Jan 02, 2014 2:15 am

Nadvihol som zľahka obočie a pousmial sa.
"Tak dám na tvoje slová a melíru sa vyhnem."
Poznamenal som a s ponechaním si toho úsmevu som sa pozrel zasa z tej cesty na ňu.
Ešte stále tu však niečo nebolo splnené, kde nechala úsmev?!
"Ktoré je tvoje obľúbené tiché miesto?"
Spýtal som sa odrazu, možno práve to miesto a pohľad na oblohu z toho kľudu by ju donútilo usmiať sa!
Aspoň trošičku, to by mojej duši hneď pomohlo xD.

Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Jan 02, 2014 2:33 am

"Střecha lázní...je tam ticho a klid." Odpověděla jsem mu krátce. Moc lidí tam poslední dobou nechodilo a tak to bylo téměř nejklidnější místo ve vesnici.
"Co tvoje?"
Zeptala jsem se na oplátku.

Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Jan 02, 2014 2:39 am

"Hmm... áno to je pekné, neskočíme tam?"
Navrhol som odrazu a znova zvedavo som na ňu zakvačil bordové oči, takej farby ako aj moje vlasy.
No čo, chcel som vidieť jej úsmev, tak prečo by som neskúšal všetko!
"Ja ani obľúbené miesto nemám, zotrval by som všade kde je kľud."
Odvetil som s ľahším usmiatím a čakal som, či schváli ten môj návrh so strechou kúpeľov.

Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Jan 02, 2014 2:59 am

"Můžeme.." Přitakala jsem a změnila trochu směr aby jsme se tam dostali co nejrychleji. Teď už jen následovala tichá cesta tam.
Doufala jsem, že se nějak extra nenudí.
~přesun~

Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Jan 02, 2014 3:03 am

Iba som ju bez slova nasledoval.
-Presun-

Návrat nahoru Goto down
Chokoko Shizurin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 3

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Thu Jan 16, 2014 10:19 pm

Vydala jsem se k obchodu, kam mě poslala má matka pro vodu a trochu cukru. Pro mé tety je třeba cukru, aby nebyly po celodenní práci unavené. Je pravda, že jsem moc nespěchala, rychlou chůzi jsem vyměnila za pozvolné šoupání nohama po zemi směrem vpřed, občas i do strany. Připadala jsem si trochu jako král na šachovnici. Pozorovat všechny ty pěšáky, koně a občas i střelce a věže mi připadalo jako dobré zabití času. Neznamená to snad, že bych se nad ostatní povyšovala, spíše jsem okolní svět potřebovala k něčemu přirovnat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Ulice   

Návrat nahoru Goto down

Ulice
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: