New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Horké prameny

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Horké prameny   Horké prameny I_icon_minitimeSat Dec 14, 2013 2:34 pm

Horké prameny 1mfvd
Místo uvolnění, tepla a odpočinku.
Lázně se dělí na dámské a pánské, jsou ty ale i společné, když člověk není stydlík.
Je tu spoustu mlhý díky teplu a výparům, voda je ale i tak průhledná.
Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU
Mitsuko


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 3:11 am

Dorazila jsem spolu s ním nejkratší cestou až k lázním a vyskočila opatrně na střechu.
Sedla jsem si a mlčky se koukla na oblohu.
Už byla tma a hvězdy tady byly vidět nádherně...k tomu měsíc osvětloval vodní hladinu pod námi.
Ticho, klid, nebe...pohoda. Co víc si přát. Aspoň k něčemu do volno bylo, mohla jsem si tu zase chvíli posedět a tentokrát jsem nebyla sama.

Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin
Meizu


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 3:12 am

Vyskočil som na strechu k nej a sadol som si vedľa.
Rukami som sa iba slabo oprel o strechu pod sebou a pohľad som uprel nad seba.
Hľadel som na hviezdy spolu s mesiacom, následne som kukol aj na Mitsu.
"Tu som popravde ešte neposedával."
Potichu som poznamenal a zľahka sa usmial, následne som sa pozrel pod nás, kde bola voda.
Čosi mi napadlo, ale rovno to čosi aj niečo zahriaklo.
Ani na to nemysli, ne-my-sli!
Pokrútil som trochu hlavou a radšej som sa zas zadíval hore.
Uvažovať o skoku do vody alebo o tom, že tam zhodím Mitsu, bolo v tejto chvíli neprípustné!
Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU
Mitsuko


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 3:25 am

"Je to tu fajn."
Promluvila jsem a protáhla se. Celý den jsem chodila po vesnici a seděla jsem v klidu vlastně až teď.
Upřela jsem pohled na měsíc a usmála se. Bylo to strašně, ale strašně uklidňující.
Stáhla jsem si gumičku z vlasů a rozpustila jsme si je.
Rozpouštěla jsem si je vždy když jsem byla doma a nebo byla někde v klidu a nemusela být v pohotovosti.

Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin
Meizu


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 3:32 am

Iba som súhlasne prikývol na jej slová a zas som na ňu kukol, keď sa naťahovala.
Zrazu sa však usmiala.
Ona sa fakt usmiala!
S iskričkami v očiach som ju ostal sledovať a ovládol ma spokojný pocit z tohto faktu.
"Tak predsa len to vyšlo."
Doširoka som sa usmial po tichšom poznamenaní tejto vety, pričom som ju ešte chvíľu sledoval.
Následne som už zas pozrel na oblohu a k spokojnému pocitu mi pomohlo aj to, že si rozpustila vlasy.
No, mne sa vždy viac páčili u báb rozpustené než uviazané v copy a v neviem ešte čo teraz niektoré vedeli vymyslieť.
Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU
Mitsuko


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 3:38 am

"Co?"
Přešla jsem pohledem na něj a věnovala mu teď pozornost.
"Co vyšlo?"
Upřesnila jsem svou první otázku a sledovala ho.
I když seděl pořád byl větší než já...jak jinak. Vedle něj jsem si vážně připadala jako panenka.
Ale když jsem nad tím tak přemýšlela kdyby byl menší nebo měl jinou barvu vlasů nesedělo by to k němu. Takhle to bylo všechno fajn.

Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin
Meizu


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 3:43 am

Pousmial som sa a zatiaľ som na ňu nekukol.
"Tvoj úsmev."
Odvetil som jej stručne.
"Chcel som ho vidieť, počas chôdze ulicami si sa ani raz neusmiala. Tak som dúfal, že sa usmeješ na takomto mieste."
Vysvetlil som jej a pozrel na ňu so svojim úsmevom.
Nejako som aj pozabudol na to, že bola oproti mne malá.
Teraz ma tešil proste jej úsmev, nič iné, keďže to bolo na babách samozrejme to naj.
Aj keď mali ešte niekoľko ďalších predností, eh, ale to bolo o inom xD.
"Snáď sa nenahneváš, že som to trošku takto naplánoval."
Dodal som iba pre istotu, niektoré by to naštvalo, že by som to takto docielil, ale zas.. ako inak by som to mohol urobiť, že?
Ostal som na ňu kukať s takým nevinným úsmevom, to bola už iba taká poistka.
Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU
Mitsuko


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 3:50 am

"Aha." Překvapeně jsem zareagovala a koukla se zase na měsíc. Z nějakého důvodu jsem se na něj teď nemohla dívat. Cítila jsme se divně...
Horší se mi zdravotní stav? Ale dneska jsem byla na kontrole a vše je dobré.
Nechápavě jsem na okamžik zamyšleně přimhouřila oči.
"V pořádku.."
Dodala jsem ještě, kdo by se kvůli tomu zlobil? Bylo tu snad něco co jsem nechápala? Pravda byla, že jsem co se týká společenských vztahů trochu pozadu a netušila jsem co a jak se má ale to nevadilo..
Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin
Meizu


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 3:56 am

Pobavene som ešte o čosi roztiahol úsmev.
Očividne som ju prekvapil, nuž, aj to patrilo k lichôtkam.
Následne mi ešte potvrdila, že je to v poriadku, takže som mohol pokojne zas otočiť pohľad na oblohu.
Nejako som ale stratil nápad na pokračovanie v rozhovore.
Ono, nedala mi žiadnu možnú odpoveď, ktorej by som sa mohol chytiť.
Musel som teda vymýšľať.
"Skúsila si niekedy tento pohľad vychutnávať vo vode? Je hneď pod nami, takže by to mohlo byť v pohode, čo povieš?"
Predsa len som na niečo prišiel, aj keď nebolo ťažké sa chytiť prvej veci, na ktorú som teraz kukol.
Hneď po vode to bola zas Mitsu, na ktorú som otočil hlavu a zvedavo ju zasa okukoval.
Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU
Mitsuko


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 4:04 am

Sjela jsem pohledem na vodu a pak pokrčila rameny. No..proč ne. Do lázní jako do lázní jsem vlastně skoro vůbec nechodila, nijak mě to nelákalo. Opatrně jsem si stoupla, došla na kraj a opatrně hupsla na dlažbu těsně u kraje vody.
Vlastně jsme se sem vkradli, což bych dělat neměla.
Pak jim tu nechám peníze.. Rozhodla jsem se, protože jsem to nemohla nechat jen tak být a začala si bez okolků sundavat oblečení.
Vyrůstala jsem oddělená od ostatních pod lékařským dohledem a tak jsem stud téměř neznala. Vlasy jsem si nechala rozpuštěné, protože i kdybych si udělala culík namočila bych si je.
Pomalu jsem vlezla do horké vody a spokojeně vydechla.

Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin
Meizu


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 4:10 am

Prekvapivo nejako nenamietala. Sledoval som teda, ako vstala a zoskočila na dlažbu pri vode. Vstal som a opatrne zoskočil aj ja. Kým som sa ale stihol otočiť k nej, už sa vyzliekala, akoby nič. Raz toľko prekvapený som na nej mohol aj nechať oči, keď som sledoval, jak si len tak dávala dole oblečenie a nejako jej.. ani nevadilo, že sa na ňu dívam. W-Wow. Keď som sa spamätal, už bola akurát vo vode. Tak som sa teda zbavil oblečenia aj ja a skĺzol som do vody, rovno až po krk, načo som príjemne privrel oči. Chvíľu som si to užíval až som sa napokon posunul, preplávajúc tesne okolo Mitsu, ku kraju o ktorý som sa oprel. Pohľad som ale nezakvačil na oblohu, ale na ňu. Nič som prekvapivo nevravel, nejako som teraz nemal slov, len mi v tvári panoval úsmev.
Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU
Mitsuko


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 4:15 am

Opírala jsem se o kraj a sledovala oblohu, souhvězdí jsem znala už nazpaměť a ráda jsem si je opakovala a ujišťovala se, že jsem nic nezapomněla. Lehce jsem se usmála když jsem se zastavila na Blížencích a pak mi došlo, že je ticho. Ne, že by mi to vadilo...to ne jen mě to překvapilo. Za tu dobu co byl se mnou vždycky něco říkal, to ticho mě donutilo se kouknout na něj.
Nadzvedla jsem trochu překvapeně obočí, když jsem zjistila, že na mě asi celou dobu kouká a mlčky ho pořád sledovala.


Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin
Meizu


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 4:20 am

Pohľad som skutočne nikam neodtrhával. Stále som sledoval ju, ju a ešte raz ju. Ani som si to teraz nijako nevyčítal, kto by sa predsa nekukal? Okrem toho mi v tejto situácii nabiehali trochu.. divné myšlienky a nápady, ale nijaký som nechcel splniť. Ono, s Mitsu som sa poznal pár hodín! To by nešlo, aj keď inokedy by som takto asi nerozmýšľal. Ale hold, človek to musel pochopiť, keď som mal pred sebou vlastne nahé dievča. Dokonca sa aj otočila na mňa a začala ma mlčky sledovať, ani som neuhol pohľadom, že by som to očumovanie chcel nejako zakryť. Len som trošku naklonil hlavu a pokračoval som v začatom. Ticho ostalo udržané, nemal som žiadnu pripomienku, ktorá by ho prerušila, takže si ho mohla užívať aj naďalej. Ja som to moc ani nevnímal, na vnímanie som tu mal teraz totiž len ju, heh.
Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU
Mitsuko


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 4:24 am

Nic neříkal tak jsem to nakonec nechala být. Vrátila jsme se pohledem zpět k obloze a trochu víc se ponořila abych se mohla o kraj opřít hlavou a po chvíli jsem zavřela oči.
V tom tichu, teplé vodě a pod hvězdami na mě přišla únava.
Doufám, že zítra už budu moct do práce..
Někdo jiný by se asi práci vyhýbal ale bylo to v podstatě jediné co jsem znala a v čem jsem si byla 100% jistá. Mít volno bylo nakonec taky fajn ale já si ho stejně neuměla dostatečně užít.
Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin
Meizu


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 4:30 am

O chvíľu už sa oprela hlavou o kraj a zavrela oči. Ktovie prečo, ale teraz som na ňu kukal s akousi väčšou chuťou, viac som si uvedomoval, že je roztomilá nielen tou výškou. Akurát zas chýbal nejaký úsmev, ale to nebolo teraz nejaké nutné. Posunul som sa k nej, nie veľmi, len proste bližšie. Otočil som sa na ňu, rukou som sa oprel o kraj a zároveň si aj oprel hlavu, pričom som privrel oči pritom, ako som na ňu ešte stále kukal. Nemohol som proste za moju zvrátenosť no xD. Alebo to bol iba úžas, z nej.. jo, to znelo lepšie. Hmm, prečo musím mať takú zábranu práve teraz? Nespokojne som si pomyslel, bol som si istý, že inú osobu v takejto situácii by som už minimálne pobozkal, ale tuná ma niečo držalo späť. Mitsu bola proste taká trošku zvláštna, tak akoby som nechcel nič riskovať. A keď už som sa teda takto celkom úspešne držal späť, aspoň som mal právo si ju prezerať.
Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU
Mitsuko


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 12:42 pm

Jelikož jsme sem přišli pozdě asi tak v 5 hodin ráno stačila tak hodina a začínalo být světlo. Hvězdy mizely a stejně tak měsíc. Vážně jsme tu celou dobu seděly skoro v úplně tichosti, mě to vyhovovalo doufala jsem, že i on s tím nebude mít nějaký větší problém.
Protáhla jsem se a koukla se na hromádku mého oblečení, která byla na druhé straně. Vypadalo to, že půjdu domů mokrá ale co...je to jen pár metrů a pak se převléknu. Ještě pořád jsem ale seděla ve vodě a přemýšlela.
Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin
Meizu


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 12:47 pm

Ani som si neuvedomoval to, ako dlho sme tu sedeli a dupľom to, ako rýchlo to ubehlo a už noc pominula. Už to tu teda nebolo také zázračné, keďže noc predsa len mala niečo do seba, ale i tak ma bavilo ju znova pozorovať, i keď v dennom svetle. Všimol som si, že sa už pozrela k veciam. Len som sa po nich tak ohliadol. Následne som sa od kraja posunul pred ňu nahodiac nevinný úsmev.
"Je šanca ťa ešte trošku zdržať?" Spýtal som sa potichu s naklonením hlavy. V podstate som sa tu mohol aj na nej rozplývať... vyše hodiny. To kto by vydržal?! Tak teraz som chcel aspoň zistiť, či sa to dá nejako predĺžiť.
Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU
Mitsuko


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 1:03 pm

Sjela jsem pohledem k němu a sledovala jak se přesunul přede mě. Zdržet? Mlčela jsem a přemýšlela kolik času ještě mám a jestli je to vůbec možné. Nakonec jsem jen pokrčila rameny. "Mám ještě půl hodiny. Stačí to?" Zeptala jsem se a pořád ho sledovala.
Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin
Meizu


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 1:08 pm

"Nó, lepšie než nič." Poznamenal som s úškrnom a tak som teda mohol na ňu znova kukať. Nejako ma to ešte neomrzelo, čo bolo trošku prekvapujúce. Ale len trochu. Prisunul som sa iba trošičku bližšie, zároveň zase skôr ku kraju. Niečo mi napadlo, jedna otázka, len to bolo dosť také... zvláštne.
"Umm, povedz.. čaká ťa niekto doma?" Spýtal som sa radšej takto, zvedavo som trošku viac otvoril oči a už som sa od nej nehol, len zasa čakal na odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU
Mitsuko


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 1:34 pm

Stále jsem ho mlčky sledovala a pak nadzvedla obočí nad jeho otázkou. Kdo by měl asi doma čekat na Anbu? A ještě k tomu na mě? Ještě chvíli jsem ho mlčky sledovala a nakonec zakroutila hlavou. "Ne." Odpověděla jsem mu prostě. Rodinu jsem neměla, žádné zvíře taky ne a ani spolubydlícího. Sice to asi určitě myslel jinak, ale to jsem netušila a i tak by odpověď byla stejná.


Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin
Meizu


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 1:41 pm

Budem dúfať, že to platí na každú stránku tej otázky. Pousmial som sa a trošku som sa stiahol viac pod vodu, začala mi byť zima na ramená.
"To je trošku škoda. Síce si zrejme samotársky typ, no spoločnosť s tebou je celkom fajn. Ak rátam aj to, že iný Anbu toho nahovoria ešte menej, alebo sa tak ani nedokážu usmiať." Poznamenal som a oprel som si hlavu o kraj, zas ale tak bokom. Musel som mať predsa výhľad na ňu. Hoc ma trošku tá voda a iba pozeranie uspávalo, ale to bol malý detail.
Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU
Mitsuko


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 2:36 pm

"Jsem na to zvyklá." Odpověděla jsem mu. Kdyby na mě doma někdo čekal nevím jak bych to snášela. Musela jsem mít svůj pořádek a systém v tom jak jsem měla uložené věci nebo něco dělala a kdyby tam někdo byl, celé by mi to zničil...nejspíš.
"Ty bydlíš s rodinou nebo ne?" Zeptala jsme se ho na oplátku.
Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin
Meizu


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 2:47 pm

Chvíľu som bol ticho, aj keď jej otázka už zaznela pred nejakou chvíľou. Napokon som sa len nakoniec posadil, stále mi z vody trčala len hlava a iba časť ramien, hoc aj to som bol trošku nadvihnutý.
"Um, nie. Myslím, že by so mnou len tak niekto nevydržal bývať." Uškrnul som sa a jednu ruku som položil na kraj, iba na také ľahké opretie.
"Nikdy by som nepovedal, že sa mi zapáči ktosi z Anbu." Schválne som takto, iba málinko provokačne zamumlal a sledoval som ju s podobným úsmevom v tvári, bol som zvedavý na jej reakciu. Mne sa síce mohla zapáčiť všelijaká baba, ale jej správanie by mi v iných situáciach asi nesadlo. Neviem teda, prečo mi sadlo teraz, no ale už sa to hádam nezmení.
Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU
Mitsuko


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 2:52 pm

"Ty od nás znáš ještě někoho?" Koukla jsem se na něj a nadzvedla obočí.
Jestli jo tak to byl jeden z mála.
Při mé inteligenci by mi to mělo dojít asi hned, jenže to bych to musela znát.
Mlčela jsem a sledovala ho.
Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin
Meizu


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 3:00 pm

"Hm, nie, ale o to ani tak nejde."
Odvetil som jej a nevinne som oči vytvaroval do oblúčikov.
Síce som ani nevedel, či majú v Anbu ďalšie takéto baby.
No ale čo sa týkalo tejto milej veliteľky, mala veľa mojich sympatii!
Aspoň zatiaľ no, ešte nespravila nič, čo by sa mi nejako nepozdávalo.
Len sa mohla viac usmievať, ale aspoň som mohol mať lepší pocit, keď sa usmiala, u nej to bolo také výnimočné.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Horké prameny
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Horké prameny a sauna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: