New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Horké prameny

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Horké prameny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 14, 2013 2:34 pm

First topic message reminder :

Horké prameny - Stránka 2 1mfvd
Místo uvolnění, tepla a odpočinku.
Lázně se dělí na dámské a pánské, jsou ty ale i společné, když člověk není stydlík.
Je tu spoustu mlhý díky teplu a výparům, voda je ale i tak průhledná.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Mitsuko
Velitelka ANBU
Mitsuko


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 3:06 pm

Na chvíli jsem se zamračila, protože jsem to nechápala. A já neměla ráda když jsem něco nechápala, nemohla jsem pak dobře vše posoudit a vyhodnotit situaci.
Nakonec jsem to nechala být a zvedla se. Jak jsem byla malinká tak i když jsem stála měla jsem vodu nad pas a pomalu mířila ke kraji kde jsem měla oblečení.
Vyhoupla jsem se na kraj, vlasy jsem měla přilepené na pokožce a začala se oblékat.
Když jsem byla hotová svázala jsme si je zase do culíku a sehnula se pro pásku, kterou jsem si dala na rameno.
Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin
Meizu


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 3:16 pm

Sledoval som, ako sa napokon dvihla a vykročila k svojim veciam. No čo, nemohol som jej brániť, aj keď by som to rád spravil. Aspoň som ju sledoval ešte pri obliekaní, keď už nič xD, načo som sa odobral pomaly k svojim veciam. Ignorujúc to, že som bol mokrý, som sa obliekol a otočil smerom na ňu.
"Ták.. snáď ťa ešte stretnem!" Vyhlásil som pobavene a asi som čakal, či mi niečo také potvrdí alebo nie. V podstate aj to mohlo byť ale jedno..
Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU
Mitsuko


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 3:21 pm

"Um..měj se." Přikývla jsem a vydala se dovnitř. Prošla jsem šatnou a vyšla u recepce. Recepční na mě koukala jako na cvok. "Omlouvám se, využili jsme je bez Vašeho vědomí." Položila jsem jí na pultík peníze a nečekala na její reakci. Prostě jsem odešla a vydala se domů pro oblečení.
~přesun~

Návrat nahoru Goto down
Meizu
Jōnin
Meizu


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 16. 12. 13

Horké prameny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 1:02 am

Nuž tak som teda nakoniec odišiel tak, ako sme sem prišli. Nie vchodom, ale normálne som odskočil na strechu a z nej som vyrazil preč.
-Presun-
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Horké prameny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Horké prameny
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Horké prameny a sauna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: