New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Akademie

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSat Dec 14, 2013 2:59 pm

Akademie 1mfAA
Akademie je velmi velká.
Je to díky tomu, že se Kusakage rozhodla vycvičit opravdu dobré shinobi, proto Akademii dala hodně prostoru na boje, zkoušky a vše co by se dalo dát.
Je tu taky internát, využívá ho jen pár žáků, ale je tu k nabídce také.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSun Dec 29, 2013 2:21 pm

Dorazil som k akadémií, trošku svižne, aby som mal všetko rýchlo hotové. Hneď som si našiel riaditeľňu, nebol to problém. Zaklopal som, chvíľku som počkal a potom vstúpil, ako Anbu som si to mohol dovoliť.
"Dobrý deň, posiela ma Kusakage-sama. Mám Vám predať toto."
Povedal som a podal som riaditeľke na stôl to čo mi dala Lucy. Stál som ako socha, jediné čo som robil, že som dýchal. Čakal na jej odpoveď a na ten papierik čo mi má dať.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSun Dec 29, 2013 5:51 pm


Ředitelka
Žena která seděla za stolem a vyřizovala papíry a životopisy geninů bya vyrušena jedním z ANBU jednotek. Nevypadala moc přátelsky, spíš naopak, arogantně a nadřazeně. Nezvedla ani hlavu od papírů, pouze se natáhla pro papír co jí podal a dala si ho před sebe. Výraz v obličeji se jí značně změnil, i pod maskou se pousmála a papíry několikrát podepsala. Vstala od stolu a dala mu pokyn rukou, aby šel za ní.
Šli docela dlouhou chodbou a celou dobu nepadlo z jejich úst ani slovo, ona moc nemluvila, vždy jednala. Zastavila se před dveřmi a otočila se čelem k němu.
"Jestliže se stane nějaká nehoda, případné poranění ba dokonce úmrtí, potíže padnou na Vás, proto Vám radím je střežit jako oko v hlavě." Řekla bez špetky ironie a humoru, myslela to vážně. Podala Akihirovi papír, na které bylo napsáno KUSAKAGE. Samozřejmě, ten jí odevzdá hned po tom, co si splní svou misi. Za dveřmi na něj čekalo velmi velké dobrodružství tím si byli obě, jak Kusakage, tak ředitelka jisty. Hned po tom jak ho informovala aspoň o tomto se otočila a zamířila zpátky do ředitelny.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSun Dec 29, 2013 6:37 pm

Všímal som si všetko, čo som len mohol. Malé pousmiatie riaditeľky po prečítaní správy nebolo najlepšie znamenie. Celú dobu tá riaditeľka mlčala, nemal som žiadne informácie, čo mám robiť.. Nemal som najradšej, keď som nemal dostatok informácií. Potom ako sme prešli dlhú chodbu a zastavili sme sa pred dverami. Celkom ma to znepokojilo. Potom, čo mi povedala tú vetu, neveštil som z toho nič dobré.
"Hai..."
Odpovedal som klasicky, keď odišla riaditeľka, chvíľku som tam vstal a rozmýšľal, čo si na mňa pripravili tieto ženské, už teraz som vedel, že to nebude nič príjemné a fakt, že sme v akadémií to zhoršoval....
*Len nech nemusím strážiť deti! *
Pomyslel som si a otvoril som pomaly dvere. Na tvári som mal stále masku. Čo také úžasné ma čakalo za dverami som práve teraz chcel zistiť.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSun Dec 29, 2013 10:25 pm


Třída I.A
Jakmile Akihiro otevřel dveře, mohl spatřit třídu plnou dětí kolem 6-8 let. Byli to nováčci, co právě na akademii nastoupili. Šlo vidět, že se tu cítili jak doma, hlavně v moment, když kolem Akihirové hlavy proletěl kus rohlíku s nějakou pomazánkou.
"Héééj, to byl můj rohlík ty b*bečku!" Zařvala jaká si holčička ze zadní lavice, zatímco kluci běhali právě po ní (po té lavici). Několikrát tu cosi letělo, většina věcí vypadala jako křída, pak nějaké pochutiny a dokonce vzduchem proletěla i lžička s paštikou, no hotové peklo křiku a všeho házení.
Teď už jen zbývalo na Akihirovi, co udělá. Jeho prací bylo jim povykládat o tom, jaký je svět shinobi a co vše by se mohli naučit, samozřejmě tak, aby jim něco předvedl. Byl tam prostě od toho, aby je navedl na to stát se dobrými shinobi.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSun Dec 29, 2013 10:53 pm

Toto mi Lucy urobiť nemohla. Deti som ako mal rád, ale triedu detí a lietajúce kriedy a jedlá, nie to som naozaj nemusel.
*Tak na to budem potrebovať trošku viac hlasov aby som to prekričal.
Prešlo mi hlavou a urobil som nejaké pečate.
"Iwa Bunshin no Jutsu"
Povedal som a zatiaľ som sa medzitým úspešne vyhýbal lietajúcim objektom.
Keď bolo vedľa mňa 5 klonov naraz zakričali aj so mnou.
"Ticho!"
Malo by to tie decká utíšiť, samozrejme ak nie, klony začali ku každému chodiť a posadzovať ich a podobne. Ja som začal hovoriť mini prednášku. Bolo mi jedno či vôbec niekto počúval.
"Všetci chceme mať túto prednášku čo najskôr za sebou. Takže, tu môžete vidieť Iwa bushin no Jutsu. Poznáme základných elementov, toto je doton. Medzi ne patrí aj katon, fuuton, suiton,raiton. Mal by som vám tu rozprávať, aké je to super byť shinobi, ale to nie je zas tak pekné ako vám tu hovoria. Celý život musíte makať na sebe a keď si myslíte, že ste na vrcholu objaví sa niekto iný a zvrhne vás dole. Každá misia môže byť životu nebezpečná, ale jedno je na tejto práci super, máte stály plat, skvelý pocit, že bránite to, na čom vám záleží. A len tak niekto v bare vám nenakope zadok. Musíte jednať vždy s chladnou hlavou. Má to aj ďalšie výhody, je ich dosť."
Pravdupovediac som si zlepil niekoľko príhovorov a povedal som ich. Ešte som chcel ukázať niečo super, ale mal som len ničivé techniky... a zraniť som ich nemohol, ale nič nehovorila riaditeľka o stoličke. Zobral som stoličku, dal ju pred seba. Vytvoril som pečate a zmenšenu verziu techniky Fūton: Atsugai. Stolička sa rozpadla a ja som ju dal na koniec triedy.
"Hlavne to nehovorte riaditeľke."
Povedal som s úsmevom. Celý čas som mal masku. Dúfal som, že tie deti si zobrali niečo i keď som v podstate nič podstatné nepovedal a neurobil.
"Nejaké otázky?"
Opýtal som sa a čakal. Pff.. takáto misia pre Anbu ma zaskočila, nemohol som vyjadrovať city, ale keď tu boli tie deti inak to nešlo.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSun Dec 29, 2013 11:14 pm

Třída I.A
Hned po jeho zakřičení pomocí klonů všichni v třídě ztichli. Když uviděli někoho dospělého před tabulí, dostali respekt a hned jako by se nechumelilo zasedli do lavic a dělali ze sebe ty největší andílky.
Při jeho proslovu ho poslouchali, přeci jen to byli malé paka a když k nim přišel někdo kdo už bojoval v terénu, brali ho jako velkého hrdinu a jako někoho, kdo přežil. V jejich hlavách se takové ty "normální" boje objevovali jako jedna velká válka, takže není divu že měli k takovým lidem úctu, když si mise představovali v pojetí války.
Když pozorovali jak rozbil učitelčinu židli, začali jásat a pak hnedka ztichli, no možná díky tomu že k učitelkám a především ředitelce měli opravdu veliký respekt, ale byla to přeci hodina a toto byl jeho pokus, takže se jen začali smát a hned začali zvedat ruce.
"A už jste byl někdy mrtví?" Optal se jeden "inteligentní" žák v první lavici.
"Bojoval jste někdy s nukeniny?"
"Zabil jste někdy někoho?"
"Bojoval jste někdy proti silnějšímu?"
"Už jste někdy viděl nějaké Kage?"
Otázek měli nespočet a vlastně by se dalo říct, že křičeli jeden přes druhého a nemohli se dočkat, až jim ten muž v masce odpoví.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSun Dec 29, 2013 11:22 pm

"Nie mrtvý som nebol a nie som ani oživený pomocou edo tensei. Áno bojoval som s nukeniny, veľa nukeninov. Zabil som niekoho? no tak to je v popisu práce Anbu, aby som to lepšie povedal. Áno bojoval som proti silnejším a párkrát som zostal aj v nemocnici dlhšie než mesiac. Videl som zatiaľ len Kusakage-sama a ex-Kusakage. Je to veľmi silná a úžasná žena takže ak budete mať s ňou tú česť, tak sa chovajte najslušnejšie ako viete. Ešte nejaké ďalšie otázky?"
Odpovedal som hneď rýchlo a zreteľne, keďže to tu krásne utíchlo, užíval som si svoju chvíľku slávy. Keď že som bol Anbu, nikto ma neobdivoval, takmer celá vesnica si myslela, že som barový povaľač a ani nevedeli, že som Anbu, ale s tým som bol zmierený už dávno, len teraz mi ta zmena prišla celkom fajn.

Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSun Dec 29, 2013 11:30 pm

Třída I.A
Když jim Akihiro zodpověděl všechny otázky, vysmátě kývly hlavou. To že byl v nemocnici několik měsíců je opravdu překvapilo. Zanedlouho mělo zase zvonit, ale ještě před tím se postavil chlapec ze zadní lavice s ručkou natáhlou vzhůru.
"Chci se s Vámi utkat, tady a teď." Řekl odvážně a bylo vidět, že byl ve třídě populárním už jen proto, že dívky z něho pomalu omdlévali a zamilovaně na něj koukali. Z jeho očí byla ale znát menší arogance a ignorace všech dětí okolo, jako kdyby byl ve vlastním světě.
Všichni kluci si začali ve tříde brblat popodnos, až se na konec z přední lavice ozvalo.
"Jo! Pane, utkejte se s ním, aspoň mu už někdo dá konečně do d*žky." I na to že byli opravdu mladí, tak jejich slovník neměl mezery, včetně sprostých slov.
Klučina který čekal na jeho odpověď tam odvážně stál a šlo vidět že tu výzvu myslí vážně.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSun Dec 29, 2013 11:37 pm

"Ani by si nemrkol a bol by si ležal na zemi."
Za problémy mi to nestály, ale aj ja som si všimol, že to bol taký ten najpopulárnejší a najviac cool žiak triedy a tých som nemal rád. Asi komplex z akadémie, no to mi bolo jedno. Proste som ich nemusel, ale väčšinou to boli nadaní ľudia.
"Ale poď, zaútoč, práve tu a teraz."
Povedal som, ubližovať som im síce nemal, ale tak nejako som na to pozabudol. Ale neplánoval som mu nejako ublížiť, skôr ho len nejako zložiť bezbolestne na zem.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSun Dec 29, 2013 11:48 pm


Naoki
Ihned ten malý, ani pomalu genin vytáhl jakýsi veliký svitek.
"Fajn, ukážu ti čeho jsem schopnej!" Křikl nebojácně na Akihira a ze svitků začaly padat různé typy zbraní, které po něm hodil. Ano, byl z klanu Shiro, ale zbraní prozatím nedokázal ovládat chakrovými vlákny, pouze se učit pracovat se zbraněmi a díky tomu že jich měl takové množství, se nebál toho, že prohraje. Byl prostě nemyšlený a myslel si, že dokáže zabít někoho s maskou a silnými slovy, které pro tohoto kluka nic neznamenaly, chtěl ho jen pořádně zlikvitovat Oodama shurikenama, senbony a vším co ve svitku bylo. Taky už se nebylo čemu divit, že tu byl za kápo, když vlastnil tolik zbraní kterým každému tady mohl ublížit, i kdyby s nimi vlastně zacházet neuměl.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeMon Dec 30, 2013 12:01 am

Nechcel som a ani som nemohol odhaľovať ďalšie techniky, ako Anbu by som ich ani nemal odhaliť, ale ak tak sa vyhovorím na Kusakage. Obyčajné zbrane mi problém nerobili, použil som techniku ako predtým.
"Fūton: Atsugai"
Pomocou mojej schopnosti veľmi dobre ovládať chakru som toto jutsu sformoval len okolo seba a od tohto veterného štítu sa veci nasmerovali priamo na zem kúsok odo mňa, aby to nikoho nezranilo. Bol to strašné silný nápor vetru okolo mňa, preto to aj Oodama shurikenmi okamžite pohlo a tie zostali len nehybne ležať na zemi. Vyviazol som bez zranenia.
Keď prestal nápor zbraní od toho chlapca, len som sa pousmial pod maskou.
"Všetci musíte tvrdo makať. Poslúchajte učiteľky a kage, tiež hlavne aj rodičov."
Povedal som a už som jednoducho odišiel rovno za Kusakage-sama. Nevedel som či to budem hrať na mierne urazeného.. alebo radšej na šťastného, lebo pravdu povediac som bol síce zo začiatku znechutený, ale potom mi to prišlo celkom fajn, len že čo keď ma tam bude posielať viackrát?!
S ťažkou hlavou myšlienok som smeroval do kanclu Kusakage-sama.
Presun
Návrat nahoru Goto down
Chokoko Shizurin
Genin
Chokoko Shizurin


Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 01. 01. 14

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 4:09 pm

Tohle byla poslední chvíle, kdy jsem tudy procházela. Byla jsem ráda, že se mi akademii povedlo alespoň dokončit a mohla odtud odejít s mírem v duši. Nakonec, nebude to tak špatné už sem nikdy nevkročit.
Radši jsem přestala vzpomínat a přeťala řetězec smutného loučení s budovou, ve které jsem se učila tak dlouhou dobu. Miluju přírodu, takže pro mě bude lepší, když zaprášené lavice a potemnělé místnosti vyměním za volnost celého našeho kraje.
Ještě jsem se naposled ohlédla a nakonec zmizela.

Přesun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Akademie
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Akademie
» Akademie

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: