PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Vkladanie techník a summonov - kostra

Goto down 
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

PříspěvekPředmět: Vkladanie techník a summonov - kostra   Thu Apr 25, 2013 11:37 am

Vlastné techniky... spisovať budete iba a iba vlastné techniky, tie, ktoré sme videli v Narutovi nebudete, keďže tie asi každý pozná.
Techniky sa budú spisovať podľa tejto osnovy:

~~~
Názov techniky: (Český, Japonský, Slovenský, Anglický... hlavne nie nejaký blbý xD)
Rank: (E/D/C/B/A/S)
Element: (Tu je to jasné, iba napíšte element. Ak nijaký nemá, stačí dať pomlčku alebo len nejaký obyčajný znak ^^)
Zaradenie: (Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu, Fuinjutsu, Doujutsu, Kinjutsu,... jednoducho zaradenie techniky)
Popis techniky: (Stručný popis toho, čo technika robí, ako na koho vplýva, čo dokáže. Stačí tu dať aj obrázok, najlepšie gif)
Slabiny: (Sem budete písať, aké má tá vaša technika nevýhody, slabiny. Môže to byť napr. zraňovanie nejakej vlastnej časti tela, alebo nevýhoda proti druhému elementu (príklad: Katon <- Suiton). Proste niečo, v čom je technika "zlá")
Užívateľ/Vlastník/Povolené pre...: (Stačí tu napísať to, či túto techniku môžete používať iba vy, váš klan, alebo každý atď.)
~~~
Kuchiyose
Summoni! Ak si budete chcieť vytvoriť vlastného summona, riaďte sa podľa kostry pre summonov! Ale... žiadny draci, jednorožci, víly a podobné. Normálne, žijúce zvieratá, ktorým môžte akurát tak pridať nejaké tie špeciálne vlastnosti, ako napr. rozprávanie. ^^
3 je maximálny počet summonov, ktorých budete povolávať! Takže sa miernite, a túto trojicu si vyrobte z tých najlepších! ^^ Keď ale budete vyberať pre vaše zvieratko nejaký element, myslite nato, že môže mať iba jeden. Rovnako druh, budete povolávať iba jeden druh zvieraťa, ktorý vám musí stačiť...

Meno: (Meno summona, nič ťažké ^^)
Druh: (Je váš summon nejaká krysa? Mačkovitá šelma? Opäť, napísať!)
Opis: (Budete tu opisovať nielen výzor vášho summona, ale aj vlastnosti. Preto tu už nebude stačiť, keď sem hodíte iba obrázok ^^ Oh, a žiadne prehnané veľkosti! Už tu nebudeme mať také hovädá xD)
Schopnosti: (Sem napíšte, čo summon dokáže. Ak to budú nejaké techniky, spísať. Ak budete chcieť, aby váš summon rozprával, tak isto napísať. A nezabúdajte aj na "obyčajné" schopnosti druhu zvieraťa, napr. taký gepard je rodený rýchlik ^^)
~~~

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Vkladanie techník a summonov - kostra
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Techniky-
Přejdi na: