PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Sídlo Klanu Tategami

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

Poèet pøíspìvkù : 232

PříspěvekPředmět: Sídlo Klanu Tategami   Wed Dec 18, 2013 4:32 pm

Nacházejíc se na krajích vesnice mezi sídli jiných klanů je Sídlo klanu Tategami vybudované teprve nedávno. Sídlo je jako každé jiné klanové sídlo. Žije zde poměrně slušný počet rodin a dokonce i Amekage. Klan je na to co byl před pár desítky let poměrně velký a proto ještě do nedávna sídlo neměl. Avšak po nástupu nového Kage byla záležitost cti aby tenhle klan měl své sídlo. V sídlu je několik budov z nichž jedna slouží jako menší tréningové místo a jiné jako ubytovny a společná jídelna.

Naposledy upravil Tategami Raizou dne Sun Dec 29, 2013 2:12 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Tategami   Sat Dec 21, 2013 1:10 am

Dorazil jsem do "svého" sídla. I když říkat mu moje nebylo zrovna správný. Moje byla jen čtvrtina. Cestou jsem pozdravil pár ponocných členů a poté už zamířil ke svému domu. Byl největší z domů v sídle a měl nádherný výhled z okna. Uvnitř to bylo moderně zařízené a pečlivě uklizené.
Doma je doma. řekl jsem si pro sebe a shodil ze sebe mokré oblečení. Mlíko sem si položil na noční stolek a všechny hadry na židli. Spával jsem nahý protože mi to přišlo nejvíc pohodlné. A taky proč nespávat? Bydlel jsem sám a nebyl tu nikdo komu by to vadilo. Přemýšlel jsem nad dnešním dnem. Nad Yuri, Natsuem a Nao. Přemýšlel jsem co mi přinese zítřek a přemýšlel o všech možných a nemožných věcech.
Potřebuju si povyrážet častěji. pomyslel jsem si a s tou myšlenkou usnul.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Tategami   Sat Dec 21, 2013 8:11 pm

Probudil jsem se asi o 12 hodin později. To bylo jediné co se mnou alkohol dělal. Měl jsem po něm zvyk zaspat zimu. Poté jsem se zvedl. Natáhl se pro mlíko na nočním stolku a vyjel sem ho. To aby mě přestala bolet hlava. Za dvě nebo víc chvilek byla bolest hlavy ta tam. Vyskočil jsem a oblíkl se do trenek. Protáhl se udělal pár cviků a na chvíli rozehnal mraky abych si užil trochu toho slunečního svitu ale jen fakt na chvilku.
"Čas vyrazit do ulic." řekl jsem si. Potom co jsem včera práci udělal na dva dny dopředu měl jsem volný čas. Přemejšlel jsem projít obchody dojít si na cvičiště a vyzkoušet jak bude fungovat vánoční dárek pro  Ame. Napadlo mě že by Ame byla hezká kdyby jí někdo pokryl sněhem. Tak proč to neuskutečnit aspoň na Vánoce? Oblíkl se do neformálního oblečení a vyrazil směrem neznámo kam.

~Přesun~

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Tategami   Tue Dec 24, 2013 12:46 am

Opět jsem dorazil do svého sídla. Jelikož už byli Vánoce zaklepal jsem na dveře taťky. Po cestě jsem koupil flašku Sake. Sice podle něho abstinuje ale vždycky když jsem u něj a řeknu mu jestli mi nedá napít té saké co jsem mu dal na vánoce řekne mi že jí někomu daroval. Jasně... přátelům jménem játra a žaludek. Zaklepal jsem tedy na jeho dveře a pohovořil o tom jak bylo v práci zavtipkovali jsme já mu hodil flašku on dal mě prsten se symbolem klanu a po vymění pár přátelských vět jsem šel domů. Doma na mě nikdo nečekal a já tam nikoho nečekal. Tedy vlastně skoro nikdo. Stála tam krabice se vzkazem "od sestřičky". Teoreticky už bylo 24 takže jsem si to rozdělat mohl. Byl to plášť který byl pro Amekageho ale tenhle byl pravděpodobně ušitý pro neformální používání Neměl rukávy a na místo formální čepice měl kapuci. Poté když jsem ho otočil tam kde měl být symbol vesnice byl nápis "Nejúžasnější Amekage". Až na ten nápis vypadal docela slušivě. S úsměvem sem se podíval na plášť a pomyslel na dárek který jsem poslal jí. Snad se jí ten diamantovej náhrdelník bude líbit. Poté jsem lehl na postel a usnul.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Tategami   Tue Dec 24, 2013 3:49 pm

24.12, 3 dny do konce svátků

Ráno jsem se vzbudil a koukal se kolem sebe. Vánoce. Yay!. pomyslel jsem si s úšklebkem. Vzal jsem si na sebe dárek od ségry. Budu ho nosit a nikdo mi nebude říkat že ne. Vstal jsem usedl na gauč a aktivoval jutsu kolem budovi pro případ že by tam někdo šel. Rozdělal jsem si Whiskey a začal oslavovat. Tak že jsem měl hlavu na polštáři a klopil do sebe panáka za panákem. V rádiu hráli jen samé vánoční koledy a s*ance takže jsem zapnul svoji kolekci Rockové hudby a úžíval si volna. Dokud teda mě technika neupozornila že se do budovi přištvali hned tři lidi. Akio, Nao a ještě jeden koho jsem neznal.
"Sakra to si nedaj pohov aspoň na Vánoce." řekl jsem nabručeně a vytvořil Mizubunshin. Klon se na mě podíval zmučeným výrazem.
"To nemyslíš vážně že ne? Chceš si jenom pít ve dvou viď?" zeptal se s nadějí v hlase ale moje jednoduché "Ne" ho ujistilo o tom aby se vydal ke kanceláři. Já jsem mezitím do sebe vyklopil dalšího panáka a poslouchal Rock. Po nějaké chvíli sem nabil vědomosti které můj klon získal. Z úsměvem jsem pohlédl na strop a vychutnal si cigaretu ve vzpomínkách spolu s ním. Poté jsem celkem dostal chuť na flašku kterou Yuri donesla ovšem do kanclu to bylo daleko. Proto jsem se spokojil se skromnou zásobou kterou můj dům nabízel. Vytáhl jsem z minibaru další flašku, tentokrát vína, a opět se začal trošku dostávat do nálady. Přes den nikdo nepřišel a když už bylo hodně pozdě tak jsem čekal na další případné návštěvníky. Nepřišli. Při čekání jsem se dopracoval k tomu že jsem přenocoval na gauči.

25.12, 2 dny do konce svátků

Vzbudil jsem se rozlámaný a v hlavě jsem se ptal sám sebe. Co tu pro Kristovi rány dělám? Můj mozek pracoval na plné obrátky aby našel odpověď a když na ní přišel automaticky sáhl po další flašce aby na ní hned zapomněl. Neměl jsem rád svátky. Nikdy je neslavil a nikdy ani nebudu. Ovšem být sám na tenhle den v roce nebyla příjemná zkušenost pro nikoho. Zvedl jsem se tedy z gauče skočil si do malé kuchyně uvařit kávu, 2 lžičky cukru s mlékem, a vrátil se opět do obývacího pokoje kde tento mok vypil. Posléze když nebylo co k snědku a pití už vysychalo jak studna na Sahaře, sáhl jsem po poslední věci která si vyžadovala moji pozornost. Sáhl jsem po svitku pečetících technik. Musel sem se ji naučit co nejrychleji kdyby na mě rada začala apelovat. Hnusilo se mi to dělat. Tomu koho vyberou to odtrhne kus jeho života a přidá novou, nechtěnou část. Kdo to ale bude? Takové myšlenky jsem zahnal stranou a začetl se do svitku.

26.12, poslední den svátků

Ráno sem se probudil s mnohem lepší náladou než včera. Už tomu byl konec. Měl jsem v plánu zajít za týmem a dát si první trénink. Vyčistil jsem si zuby aby mě netáhlo z pece jako z putiky oblíkl si plášť s nápisem "Nejlepší Amekage" a byl připraven odejít když v tom "ťuk ťuk" ozvalo se na dveřích. Otevřel jsem a tam Ai. Byl to strážce brány v nejlepších letech a za ním tvor z Uzu.
"Pane. Tenhle ... leopard vám nese zprávu z Uzu." řekl strážce.
Jako bych si to neuměl vydedukovat sám. pomyslel jsem si a kývnul na znamení odchodu. Poté co odešel jsem se podíval na brašnu toho tvora a natáhl jsem k ní ruku. Pak jsem s ní ale cuknul zpátky.
"Můžu?" zeptal jsem se nejdřív a doufal že leopard bude komunikativní.

Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin

Poèet pøíspìvkù : 292

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Tategami   Thu Dec 26, 2013 8:40 pm

Akato
Akato len stále mlčky vykračoval až sem do sídla, kde sa posadil a čakal na Amekageho.
Čoskoro sa s ním aj stretol, ale ešte nejavil známky rozprávania, keďže len nemo sledoval Kageho.
Až keď k nemu Amekage natiahol ruku a zas ju stiahol hodlal prehovoriť.
"Iste, poslúž si."
Ozval sa hrubým tónom hlasu a podvihol hlavu, aby sa mu lepšie vyťahovali veci z kapsy, ktorú niesol na krku.
Kapsa obsahovala iba list a jeden Hiraishin kunai, nič viac.
List:

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Tategami   Thu Dec 26, 2013 8:53 pm

Vzal si list a přečetl ho od vrchu dolů. Na tváři se mě objevil úsměv. Namikaze a kunai. Věděl jsem že studium historie se jednou hodit bude. Za chvíli zde můžu očekávat Uzukageho klon pokud přijmu jeho nabídku... a vůbec jaký důvod mám ji nepřijmout. Uzu a Ame proti sobě za celou svoji historii neměli nic. Ano, Uzu sice byla spojenec někdejší Konohy s kterou měla Ame celou řadu let potičku ale Ame se změnila. Už není jen krvelačná země plná válek. Teď je plnohodnotná země s mnohem větším územím a s velkou vojenskou silou. Jedna ze 4 hlavních vesnic. Uzu je na tom podobně. Neměl důvod odmítnout ho hned u dveří.
"Tak pojď dovnitř ať nenecháme Uzukageho čekat. Přeci jen máme tu teď trošku zimu." pomyslím si a podívám se na závěje sněhu který ještě po troškách padal. Měli jsme štěstí. Mrak vydržel déle než se předpokládalo. Vzal jsem flašku whiskey a dvě sklenice a postavil jsem je na stůl.

Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Tategami   Thu Dec 26, 2013 9:06 pm

Akato
Akato sa bez slova dvihol a prešiel dnu, keď ho už teda Amekage pozval. Prešiel tam, kde už chystal Amekage poháre s whiskey a len sa tak posadil niekde opodiaľ. Zo zvedavosti si to tu chvíľu obzeral, načo sa ale odrazu, z ničoho nič, len tak vyparil v malom výbuchu dymu, ktorý Amekagemu len na chvíľu zobral možnosť dívať sa do rohu miestnosti, kde leopard doteraz sedel. Kým Amekage mohol asi prekvapene kukať na to zmiznutie, za jeho chrbtom, keďže mal pri sebe ten kunai, sa objavil môj klon, ktorý sa hneď po objavení rozhliadol, kde sa to ocitol. Následne uprel pohľad na Amekageho.
"Zdravím.. Nejlepší Amekage." Ozval sa už hneď s pobavením, keď si prečítal nápis na jeho plášti a s rukami vo vreckách ostal iba postávať za Raizom. Aperitív si ešte nevšimol, ale jeho úloha bola predsa iba vziať Amekageho do Uzu, takže sa po takom ani neobzeral. Vlastne by ani takého Amekageho nečakal, skôr takého, akého mu tvorili dejiny Amegakure a podľa toho si tak vytvoril možný obraz toho, čo za Kage to asi bude.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Tategami   Thu Dec 26, 2013 9:37 pm

"Yo!" řekl jsem s úsměvem a se zvednutou dlaní na znamení pozdravu. Teprve teď jsem si uvědomil že na sobě mám stále svůj plášť od sestry ale s pokrčením ramen sem si řekl že na tom nesejde. Ukázal jsem mu na židli a sám sem si sedl na další.
"Takže... jaký jsou vaše požadavky a co ze smlouvy plyne pro nás a pro Vás? Stejně jako Vy i já mám starost o vesnici. Napadlo mě že by jsme to vyřešili tady. Vědomosti se stejně vrátí k originálu." řekl jsem a do ruky uchopil skleničku Whiskey. Nebylo třeba chodit kolem horké kaše. Byl jsem chlápek kterej rád šel přímo k věci bez nějakých těch slušností jako jaký byl váš den a co jste měli k jídlu. Krom toho on o naší vesnici moc nevěděl. Pravděpodobně bude mít nějaké ty otázky. To bylo vidět na postoji jakým se na mě díval. Měl mě za padoucha. Předsudky který každý měl k naší vesnici mě ranili každý den kdy jsem je slyšel. Každý si myslel za jak dlouho zaútočíme. Lidé se nás báli. Já se to snažil změnit stejně jako Kage předemnou.

Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Tategami   Thu Dec 26, 2013 9:55 pm

Klon
Klon chvíľu váhal, či sa posadiť, keďže pôvodne mal v pláne Amekageho len vziať do Uzu, ale nakoniec sa po Amekageho slovách teda pohodlne posadil a stiahol si z hlavy klobúk.
"Dobre teda, kde začať, hmm." Poškrabal sa vo vlasoch a zároveň sa pozrel na pohár whiskey, ktorý ostal bez dotknutia. Druhý mal v ruke Amekage. Žeby to mal pre mňa pripravené? Slabšie sa uškrnul a tak teda pomaly chytil pohár do ruky.
"No, čo také sa dá čakať od mierovej zmluvy no.." Začal, hoc sa ešte sám prerušil pri tom, ako do seba hodil pohárik whiskey. Následne si oblízol pery a pohár vrátil na stôl.
"Takže v prvom rade by pre obe strany platila pomoc pri napadnutí dediny, ak by už teda jedna o pomoc požiadala. Potom bezpečný prechod územiami Uzu či Ame, zdieľanie informácii o nepriateľovi či vzájomná pomoc. K tomu samozrejme neútočenie Vás na Uzu a zas nás na Ame." Prehovoril a s ľahkým úsmevom sa pritom na Amekageho díval. Snáď nebolo potrebné dodať, že ak sa niečo z toho poruší, zmluva sa ruší. Len na neho teda ostal hľadieť s rozličnými očami, čo mohlo byť zvláštne, ale pre mňa naopak nič špeciálne. Nevyzerá nejako nebezpečne... práve opak, zdá sa, že je v pohode. Zamyslene si zatiaľ v duchu mrmlal. Už len ten plášť, teda, ten nápis na plášti značil, že to nieje nejaký znudený a vážny Kage. Takže to bolo trochu potešujúce, takých som totižto veľmi nemal v láske.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Tategami   Thu Dec 26, 2013 11:24 pm

Po celou dobu jsem kýval hlavou protože se nezdálo že by dohoda byla nějaká lest. Myslel to vážně.
"Ano, to se zdá přijatelné ovšem. V minulosti se stávalo že spojence rád někdo obracel proti sobě aby z toho měl vlastní prospěch. V případě že budeme mít kdokoliv z nás podezdření že druhá strana porušila smlouvu měli by jsme to nejdřív prodiskutovat než začneme jednat. V tomto prohnilém světě jsou spodiny které zajímá jen válka. Válka jim dává moc manipulovat s lidmi a proto ona spojenectví jsou jediné čemu můžeme věřit. Přátelstí, oddanost a čest. To jsou to co vesnice v tuhle dobu potřebují. " řeknu s mírným úsměvem na tváři ale bylo jasné i podle tónu že s tímhle nežertuji a to už bylo co říct. Pak tu ještě byla jedna věc která mě trápila.
"Jeden dotaz by tu přeci jen byl. I když se mě zdají Vaše důvody čestné. Mám na Vás dotaz. Proč jste nepřišel osobně?" zeptal jsem se s pozvednutým obočím. Důvěřuj ale prověřuj. Nevěří mi snad? Bojí se od naší vesnice hrozby a proto chce smlouvu která by ho před námi uchránila? Takhle na nás nahlížel každý. Jako na spodinu. Zajímalo mě teda jediné. Proč klon?

Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Tategami   Thu Dec 26, 2013 11:35 pm

Klon
"Súhlasím. Treba všetko riešiť s chladnou hlavou, nie rovno jednať." Prikývol na jeho slová a iba sa usmial. Asi sa tak veľmi nemýlil, Amekage bol v pohode. Snáď taký budú aj ostatní Kagovia. Ktovie, bolo ale ťažko uveriteľné, že by sa aktuálne nikde nenachádzal vo vedení nejaký starý suchár. Aj keď bolo možné už všetko, aj nemožné bolo možným. Keď na radu prišla ale Amekageho druhá otázka, trochu sa klon nervózne začal dívať na prázdny pohárik.
"No.. neviem, či tomu budete veriť." Rozpačito sa na Amekageho uškrnul a poškrabal vo vlasoch.
"Ono.. v prvom rade ma prevládla lenivosť. Teda, mňa originála. A druhá vec.. v dedine mám chalana, ktorého je treba mať na pozore. Nedovolil som si nechať doma klona a ja by som šiel. Naposledy som na nejaký čas prišiel o kanceláriu kvôli jeho vyvádzaniu, tak by som sa tomu už chcel vyhnúť. A posledný dôvod... opatrnosti nieje nikdy dosť." Zakončil odpoveď a len tak na neho mrkol okom. Posledný dôvod si mohol Amekage vynaložiť po svojom. Či už opatrnosť voči nemu a Ame, alebo opatrnosť voči niečomu inému, čo by mohlo ešte Uzu ohrozovať. To si musel domyslieť sám, ako to on chcel.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Tategami   Sun Dec 29, 2013 2:11 am

Usmál jsem se na něj. Věřil jsem mu. To u mě byla neobvyklá věc. Věřil jsem lidem mimo naši vesnice jen zřidka kdy protože oni nevěřili mě. Tenhle ale ... něco mi říkalo že on mi věří taky. Tu opatrnost si pravděpodobně pokazil tím že si bez zaváhání vzal whiskey. I kdyby spoléhal na to že je klon nějaká ta prodleva tam byla.
"No tak to vám rozumím. Každej máme ve vesnici někoho takovýho. No tak snad abychom to uzavřeli. Nemám dalších námitek a připomínek. Pokud dodržíte dohodu já pro Vás hrozbou nebudu. Doufám že naše spolupráce bude dlouhá." řeknu s úsměvem a natáhnu ruku na zpečetění dohody. Nepotřeboval jsem nějakej dlouhej papír ve kterým by někdo hledal kličky a obchůzky. Papírem se ohánějí jen strany které nevěří že druhá strana dohodu nedodrží. Teď mi to přišlo zbytečné.

Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Tategami   Sun Dec 29, 2013 11:02 pm

Klon sa znova pousmial, nemal čo dodať ani on, všetko prešlo v pohode, takže mu aj ostal spokojný pocit. Natiahol k Amekagemu ruku, ako to spravil on a pri podaní rúk mu dlaň pevne stisol.
"Som rád, že sme sa dohodli." Po zaznení týchto slov klon už iba kývol hlavou, akoby v úklone, či skôr pozdrave spojenom s úctou, načo Amekage mohol cítiť, ako sa mu ruka klona v dlani začína strácať. Klon nevybuchol ako obyčajne, prudko. Ale akoby sa premenil na dym, ktorý začal miznúť. No čo, aspoň tu Amekagemu nevytvoril hmlu v izbe. Spolu s ním sa vyparil aj leopard, načo sa už iba všetko prenieslo k originálu, ku mne...
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Tategami   Mon Dec 30, 2013 5:45 pm

Poté co odešel jsem neměl moc co na práci. Vyjel jsem flašku ve které byl zbytek whiskey a kouknul se po místnosti. Oči mi sjeli na bordel který se nashromáždil v domě za 3 dny které jsem tu v kuse strávil. Ne že by se mi to nějak líbilo. Spíš naopak avšak co se mi nechtělo bylo uklízet. Pane bože jak já nenáviděl uklízení. Nechtěl jsem tu uklízet a nechtěl jsem se na ten bordel koukat tím mi zbývalo jediné. Odejít pryč a nechat to na budoucího Raiza. Ten už si s tím nějak poradí. Kam ale teď mám jít? Do kanceláře se mi nechtělo. Takže mě napadlo proč si nezatrénovat když už mám ten tým? Zvedl jsem se ze židle a došel do ložnice. Tam ze sebe shodil veškeré oblečení a navlíkl na sebe Jouninský oblek.
"Jak tomu bylo dlouho co jsem ho na sobě měl naposledy?" přemýšlel jsem nahlas. I když jsem se hodně snažil nezjistil jsem to. Podle prachu který se na něm usadil jsem však odhadoval že docela dlouho. Poté jsem se pomalými kroky vydal za svým týmem.

~ Přesun ~

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Tategami   Wed Jan 08, 2014 10:05 pm

Došli jsme spolu s Yuri k mému domu. Proč ke mě? Měla staršího sourozence. Vím jakej jsem byl já na svoji sestřičku a kdyby mě takhle přišla domů tak bych jí to dal pěkně sežrat. Čím víc někoho miluješ tím víc je ti líto když ho vidíš ... takhle. Věc kterou nesnášel byla když mě někdo odtrhával od chlastu. Každej alkoholik to nesnášel. Co mě však překvapilo jak v pohodě to Yuri zvládá. Něco mi říkalo že je to jen klid před bouří. Všiml jsem si nové postavy na cvičišti. Reina. Pravděpodobně hledala mě. Červený obličej najednou zezelenal jelikož jsem věděl co bude následovat. Otec mi vždycky říkával že čím déle necháš ženu čekat tím více nepříčetná bude. Proto jsem se postaral aby mě našla. Volnou rukou jsem v těsné kapse nahmatal klíče. Neobešlo se to bez četného zasyčení. Po krátkém boji s vlastní kapsou jsem klíče vytáhl a otevřel můj dům. Uvnitř to bylo luxusně zařízeno ovšem od vánoc jsem jaksi zapomněl uklidit takže flašky se tu ještě povalovali. Stejně tak jako ledabyle poházené kusy oblečení. Jelikož jsem neměl pokoj pro hosty zavedl jsem ji do své ložnice. Vypadalo to jako bych na ni něco zkoušel a upřímně jsem doufal že si to takhle nepřebere. Přeci jen jsem byl její sensei a i kdybych chtěl sebevíc bylo to nemorální.
"No není to nic moc že jo ale lepší než nic. Potřebuju aby jsi byla na misi připravená. Takže se vyspíš a zejtra budeme pokračovat ok?" řeknu s úsměvem na tváři a doufal že to vezme s klidem. Doufal.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

Poèet pøíspìvkù : 265

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Tategami   Wed Jan 08, 2014 10:23 pm

Cestu jsem nevnímala až do té doby co jsem se ocitla před jeho sídlem. To už jsem začala vnímat kde jsem a zamračeně si prohlížela okolí.
Co to sakra..
Než jsem se nadála vedl mě sídlem někam..někam já nevím kam! Zatím mlčky jsem sledovala věci na zemi, flašky a tak..no kdyby doma brácha neuklízel asi by to tam vypadalo stejně. Když mě dovedl do pokoje nadzvedla jsem obočí.
"Co?"
Hlesla jsem a začala vypadat trochu podrážděně. No kdo by taky nebyl! On mě odtáhl od flašky jen aby mě hodil spát?!
Vážně?!
Pustila jsem jeho ruku a našla rovnováhu.
"Moje pití.."
Navázala jsem na to moje "co" a zamračila se.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Tategami   Wed Jan 08, 2014 10:53 pm

"Hele hele hele. Já to s tebou myslím dobře víš. Nechci aby jsi zkončila jako já!" řeknu abych odvedl řeč jinam a koupil si tím čas. Obličej mi zrudnul a rukama sem před sebou začal máchat jakoby jsem se bránil před nečekaným útokem. Potom jsem přemýšlel. No ták... Raizou... Mysli! Co platilo na tebe ... co na tebe používali aby si tě koupili z tohohle stavu... a pak. "Pomatuj si. 1. Dárky 2. Prosby. 3. Výhružky 4. Taktický ústup. Při troše stěstí díky chlastu stejně na všechno z toho zapomene." vzpomněl jsem si na to co mi říkal otec.
"Yuri... poslyš. Když budeš hodná... dostaneš odemně zítra jednu láhev chlastu podle tvýho výběru..." řeknu a zkusím první věc na listu zásad "dostaň ho z opice". a doufal že otec má v tomhle pro jednou pravdu

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Tategami   Thu Jan 09, 2014 9:41 pm

"Hm?!" Zareagovala když začal s tím, že to se mnou myslí dobře.
Když pak pokračoval nakročila jsem k němu a tvářila se pořád stejně.
"Zítra...zítra... mohla jsem jí mít teď."
Odsekla jsem rozladěně.Až si vzpomenu po kocovině jak jsem se chovala k Amekagemu budu si určitě chtít prostřelit hlavu ale teď mi to bylo jedno...připravil mě o veselé chvíle s flaškou.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Tategami   Thu Jan 09, 2014 10:22 pm

Na to jak se ke mě chovala jsem vůbec nemyslel. Áno byl jsem Amekage ale ... no řekněme že správný Amekage by nikdy netahal ožralou holku do svého sídla. Jiný kage by ji vyhodil ze služby za to že ohrozila funkci týmu ale to nebyl vážně můj styl. Přišlo tedy na další část. Č.2 Prosby. zazněl tichý hlásek v mé hlavě. Nikdy jsem ale nebyl ten tip kterej by prosil. Takže jsem si to upravil na "Krok 2 vyjednávání".
"Yuri buď rozumná. Co kdyby jsme se zkusili nějak domluvit? Určitě je zde nějaká střední cesta? No ták řekni si a nějak se domluvíme." řeknu a podrbu se na hlavě. Sakra... ten věk se mnou dělá divy. Před 6ti lety bych ji ještě vybízel aby se opila víc a potom doufal v něco víc. Teď dělám pravej opak... Dědkovatím. pomyslel jsem si a věděl že tyhle myšlenky zažene jen dobrá whiskey. Ovšem teď nebyl ten pravý čas se tu napájet. Přemýšlel jsem nad všemi různými východisky.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Tategami   Thu Jan 09, 2014 10:29 pm

"Aish.."
Zavrčela jsem naštvaně a stáhla si čelenku z vlasů, používala jsem jí i jako gumičku do vlasů a tak jsem si teď vlasy svázala do culíku.
"Můžu kafe?" Ozvala jsem se nakonec, možná tam někde ještě byla pidi část normální Yuri.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Tategami   Thu Jan 09, 2014 10:40 pm

"Kafe? Jasně!" řeknu s úsměvem a oddechnu si nad tím že jsem z toho vyvázl lehce. Zatím. Odešel jsem teda do kuchyně a vytáhl pixlu s kafem které jsem dostal od sestry. Nasypal jsem ho do kávovaru a čekal až ona káva překape do hrnku. Mezi tím jsem rychlým pohybel sáhl pod linku a nalil do sebe trochu whiskey. Pokrytče. ozval se tichý hlásek v mé hlavě a já nad tím mohl jen svěsit uši protože měl pravdu. Potom jsem chytl hrnek a do druhé ruky jsem vzal cukřenku a mlíko pro případ že by něco z toho chtěla a pak jsem je zázračným způsobem dopravil do ložnice k malému konferečnímu stolku. Chvíli jsem čekal až si Yuri vezme její hrnek.
"Kdyby jsi ještě něco potřebovala jen řekni." řeknu s širokým úsměvem.
No krok 2 rozhodně větší úspěch. pomyslím si v duchu a čekám

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Tategami   Thu Jan 09, 2014 10:49 pm

Když zmizel sedla jsem si na kraj postele a založila si ruce na prsou.
Právě jsem pohledem vraždila zeď a snažila se přemoct svou opilou, naštvanou a protivnou stránku.
Zatímco připravoval kafe přesunula jsem svůj pohled od bodu na zdi jinam a začala zkoumat pokoj, kde jsem právě byla.
Pak dorazil zpět a mlčky jsem ho sledovala dokud nepoložil věci na stolek. Vyhoupla jsem se na nohy a zase hledala rovnováhu, pak jsem se pomalu došourala k hrnečku. Kávu jsem si trochu osladila a dolila mlékem. "Kuju.." Zamumlala jsem a napila se i když to bylo horké. Díky veselému opojení, které mizelo jsem zase začínala cítit bolest v ruce...a k tomu ta hlava. Stála jsem tam a dál upíjela z hrnečku.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Tategami   Thu Jan 09, 2014 11:10 pm

Podíval jsem se na její ruku a hlavu a pak jsem si vzpomněl na svoje ruce. Takže se o to snad postarám.
"Dej mi chviličku." řeknu a odejdu do koupelny hned vedle ložnice kde ze sebe zhodím obvazy a podívám se na rudé ruky plné puchýřů a spálené kůže. Vzal jsem si mast na popáleniny a natřel jsem si je. Pálilo to jako čert a chvíli jsem uvažoval že by bylo dobrý k tomu zavolat lékaže ale můj metabolismus byl na popáleniny zvyklej takže jsem byl přesvědčenej že za dva dny to bude v pohodě. Potom jsem zahrabal v lékarničce a vzal nějaký prášky na bolest. Chtěl jsem jeden vzít taky pro Yuri ale na ten alkohol jsem jí ho asi neměl dávat. Co teď? pomyslel jsem si a při tom přemýšlení pohled padl na vitamín C. Hm.... pomyslel jsem si a přišel k Yuri a podal jsem jí onen vitamín se slovy.
"Na tohle je na bolest. Mě to pomůže vždycky." řeknu s úsměvem. Když jí nemůžu dát normální prášek dám jí placebo. Lékaři s tím léčí rakovinu takže proč bych nemohl s tím vyléčit bolest hlavy?

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Tategami   Thu Jan 09, 2014 11:18 pm

Když odešel pokračovala jsem v tom co jsem dělala doteď a pila.
Nad ničím jsem nepřemýšlela a měla v hlavě víceméně prázdno, až když přišel koukla jsme se na něj a na to co mi podával. Práškům jsem nikdy nevěřila ale i tak jsem si to bez mrmlání vzala. Zapila jsem ho posledním douškem kafe a hrníček odložila.
"Asi bych měla jít ne?"
Koukla jsme se na něj a trochu přimhouřila oči abych omezila to jak se vše co jsem viděla trochu třáslo a kroutilo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Tategami   

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Klanu Tategami
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: