New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sídlo Klanu Tategami

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Sídlo Klanu Tategami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo Klanu Tategami   Sídlo Klanu Tategami - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Dec 18, 2013 4:32 pm

First topic message reminder :

Sídlo Klanu Tategami - Stránka 2 Phoenix_hall_by_heeeeman-d3kpwwi

Nacházejíc se na krajích vesnice mezi sídli jiných klanů je Sídlo klanu Tategami vybudované teprve nedávno. Sídlo je jako každé jiné klanové sídlo. Žije zde poměrně slušný počet rodin a dokonce i Amekage. Klan je na to co byl před pár desítky let poměrně velký a proto ještě do nedávna sídlo neměl. Avšak po nástupu nového Kage byla záležitost cti aby tenhle klan měl své sídlo. V sídlu je několik budov z nichž jedna slouží jako menší tréningové místo a jiné jako ubytovny a společná jídelna.


Naposledy upravil Tategami Raizou dne Sun Dec 29, 2013 2:12 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Sídlo Klanu Tategami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Klanu Tategami   Sídlo Klanu Tategami - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 11:29 pm

"Jak chceš je to na tobě. Můžeš přespat tady jestli se chceš vyhnout bratrovi." řeknu s pokrčením ramen. Když v tom. "ťuk ťuk" ozve se u dveří kde stojí jedna z sekretářek z "věže". Uklonila se a začala.
"Dobrý den Amekage-sama. Máme zde takovou situaci. Nějaká žena hovořila něco o "rekonstrukci" vaší kanceláře ale v papírech nic není. Je právě u Vás. Přiběhla jsem jak rychle to šlo." řekla žena stále v pokloně. Řekl jsem jí že může odejít a Vrátil jsem se k Yuri. Bylo mi jasný kdo to je v kanceláři a jelikož "rekonstrukci" jsem moc nevěřil rychle jsem skočil ke skříni shodil jsem ze sebe Jouninskou vestu spolu s trikem které sem nosil pod vestou. Poté jsem na sebe hodil normální triko a navlíkl na sebe plášť Amekageho.
"No je to na tobě. Můžeš tu zůstat jestli chceš. Já bohužel musím jít. Pokud odejdeš můžeš nechat odemčený. Stejně by nikdo neokrádal Amekageho. Nezapomeň zejtra mise!" řeknu s mrknutím a poté už jen vyběhnu z domu a zamířím ke kanceláři dříve než dojde k její kompletní destrukci.

~Přesun~
Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo Klanu Tategami
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tategami Raizou / Jonin
» Tategami Raizou (Amekage)
» Tategami Raizou / Shodaime Amekage
» Dom klanu Shindo
» Sídlo klanu Namikaze

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: