PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Sídlo klanu Kaguya

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

Poèet pøíspìvkù : 268

PříspěvekPředmět: Sídlo klanu Kaguya   Sat Dec 21, 2013 1:32 am

- Sídlo klanu nieje nejako prevratne veľké, ale bude to aj tým, že v ňom nežije priveľa členov. V prvom rade tu býva Natsuo a s ním ešte pár ďalších, ktorý majú izby niekde v oddelenej časti domu od Natsua. On totiž vlastní tú väčšiu časť. Je to síce ťažké pochopiť, ale aktuálne je považovaný za hlavu klanu, takže preto to rozdelenie častí. Dom je luxusne zariadený, aj keď teda Natsuo v ňom neudržiava až taký poriadok, aký by asi mal. Ale je to jeho dom, keď tam chce bordel, nech tam je!

» C » Teshi Sendan| Karamatsu no Mai | Hone Keimusho | Shikotsumyaku Bunshin no Jutsu
» D » Shunshin no Jutsu | Kanashibari no Jutsu | Sōshuriken no Jutsu
Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 5 ~ Genjutsu: 3 ~ Sila: 5 ~ Rýchlosť: 5 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Sat Dec 21, 2013 1:38 am

Dorazil som po nie veľmi dlhej chvíli z baru domov. Rovno v chodbe už som zo seba zhodil mokré veci, šatku som hodil tiež niekde na zem a mlčky som prešiel do svojej izby. Dal som zo seba dole temer všetko, a tak som aj zaľahol. Komu sa chcelo ešte obliekať do niečoho.. obzvlášť ešte nie v úplne triezvom stave. Zakryl som sa, mokrú hlavu som bez výčitiek uložil na vankúš a začal som sledovať plafón. Rozmýšľal som chvíľu iba nad tvárami, ktoré som dnes postretával. Niet divu, že ma to aj rýchlo unavilo na číslo 0, takže som i rovno zadriemal...

» C » Teshi Sendan| Karamatsu no Mai | Hone Keimusho | Shikotsumyaku Bunshin no Jutsu
Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 5 ~ Genjutsu: 3 ~ Sila: 5 ~ Rýchlosť: 5 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Sat Dec 21, 2013 10:26 pm

Prišlo ráno. To aj bez výsledku na mojom stave ale zas odišlo, nahradil ho večer a práve v tejto chvíli som sa zobudil na až bodajúcu bolesť v hlave. Zrejme miešanie toľkých nápojov za tak krátku chvíľu, čo som s Raizouom stihol, mi spôsobilo až taký hnusný budík. Hneď som si hlavu zakryl dlaňami a zas nejakú dobu som len ležal. D*bilná hlava.. d*bilné ráno.. d*bilné zobúdzanie! Každou nadávkou som sa mračil viac a viac, až som si po tej dlhej chvíli nakoniec uvedomil, že hlava už tak strašne nebolí. Vstal som a len v trenkách som prešiel k balkónovým dverám. Mal som v izbe totiž dusno, takže som chcel trochu vzduchu. Keď som však dvere otvoril, prvé, čo ma ofúklo bol studený vietor, a k tomu, aby toho nebolo málo, s vetrom na mňa padli ešte aj snehové vločky. A to stačilo nato, aby som hneď prudko cúvol a uzimene som začal sledovať balkón, ktorý sa začínal meniť na akúsi mokrú plochu, lebo sa ten sneh hneď aj topil. A vôbec, čo tu robil sneh?! Nikdy tu nič také nebolo, tak načo to sem kto pchal?! To si zo mňa niekto robí pr*el. Prižmúril som oči, načo som dvere zas zavrel a urýchlene som vybavil potrebné veci, ktoré síce boli skôr ranné, ale ja som mal ráno teraz. Čiže som sa prezliekol, umyl, trochu upravil, aby som tak výzorom nedával najavo, že ma ten včerajšok ráno tak doriadil, načo som vyšiel z domu. Nemal som chlad v láske, ale proti tomu som ani nerobil nejak veľa. Mal som okolo krku šatku, okolo čela tiež, na tenkom tričku som mal čiernu mikinu a inak som sa na zimu viac nepripravil. Čo už, komu sa chcelo nosiť nejaké hrubé veci. Vykročil som preč už ale s jasným cieľom. Akoby nestačil dážď, ono musí aj snežiť! Ak v tom má prsty Raizou.. tak ho v tom snehu utopím.
-Presun-

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Tue Dec 24, 2013 12:57 am

Vrátil som sa zase domov. Zabuchol som dvere a ohúrilo ma hneď príjemné teplo domova, aj keď pravda, mohlo byť vnútri aj teplejšie, ale čo už. Bolo to stále lepšie než tam vonku. Vyzliekol som si ešte stále trochu vlhké tričko, odhodil som ho ku kope vecí, ktoré som sa už čoskoro chystal hodiť do prania, načo som prešiel do izby. Zas som sa nahodil len "do spacieho", čiže takmer všetko dole a zaľahol som. Takže už dnes sú tie Vianoce, hm? Rukami som si podložil hlavu a zavrel som oči. Tak hurá ich prespať, tak ako každý rok. S touto vetou som aj kúzelne zaspal po niekoľkých sekundách, možno približne minúte...

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Tue Dec 24, 2013 2:27 am

Učenie techniky
Tsubaki no Hone {A}
24.12. -> 2.1.
(1246 slov)

Prišiel čas už aj na mňa. Neviem, ako mi to napadlo, prečo, ale jednoducho ma niečo donútilo si vziať zvitok s technikou a prísť proste von, kde som sa to hodlal naučiť. Bohvie čia moc ma donútila to spraviť. Možno Vianočný zázrak, ktovie. Alebo tiež fakt, že sa mi to bude hodiť na tie misie, ktoré ma podľa slov Amekageho čakali. Lietanie sa vlastne zíde vždy, nech by šlo aj o misiu alebo niekedy aj o niečo iné. Napríklad taká kancelárie, jednoducho sa tam vyletí a hotovo! Ale to boli len také bonusy pre mňa, mňa teraz čakala drina pri učení sa tejto techniky.

Prešiel som von, napriek zime, ktorá vonku vládla iba v tričku a čiernych gatiach. V ruke som mal zvitok s popisom techniky. Otvoril som ho a rýchlo som si prečítal, o čo ide. Následne som zvitok rovno aj hodil bokom, teda, hodil som si ho do vrecka a sadol som si do tureckého sedu. Ignoroval som, že je zem studená, teraz ma trápili iné veci. Ruky som spojil do pečatí a začal som sústrediť chakru, vďaka ktorej som hneď zo svojho chrbta nechal doslova prudko vyraziť niekoľko kostí, ktoré mi aj prederavili tričko. Ešte šťastie, že to bolo len také, čo som schválne vzal, pretože som ho už nenosieval. Z chrbta mi teda teraz trčalo niekoľko kostí. Až bolo pre mňa otravné čakať, že to je len obyčajný a najmä ľahký začiatok techniky, keď už po tomto sa mi chcelo dvihnúť riť zo zeme a vrátiť sa dnu, do tepla a do postele. Ale hold, už som sa k tomu odhodlal, tak to už dokončím, nie? Sústredil som chakru ešte viac a snažil som sa kosťami nejako hýbať, tvarovať ich medzi sebou, ale namiesto toho som ich nechtiac iba vysunul viac. Ku*va. Zamračil som sa a dostal som hneď chuť do niečoho riadne udrieť, ale ešte som si nervy šetril. Veď tu ich budem potrebovať ešte habadej. Skúsil som to znova, pričom som sa snažil využiť len tie kosti, ktoré som potreboval, nie aj tie ostatné. Tie už len skôr vytvárali nejaký efekt, ktorý tam ale pravdaže ani byť nemal. Kosti sa po chvíli aj začali trochu hnúť pod náporom chakry a snaženia, ktoré som po dĺĺĺhom čase zo seba nedostal. Začali sa vzájomne pliesť medzi sebou, jedna druhú opierať a samotné vytvárali už počiatok krídel. Lenže zrazu to spravilo *puk* a niekoľko z nich sa zlomilo. Až mi striaslo telom, ale zas boli to špeciálne kosti, duté, takže som sa nemal čoho báť. Skúsil som to znova. Kosti sa nanovo pohli z chrbta von a začali cez seba prechádzať a tvoriť tie počiatky krídel, lenže dosiahol som iba toho, že som to zvládol držať bez puknutia o pár sekúnd dlhšie. A tak sa to opakovalo, každý pokus to len trochu predĺžil. Niekto by sa tešil, že robí pokrok za pokrokom, lenže ja som v mysli nadával jak šľak, že som neni schopný to udržať dlho. Ale nakoniec to aj vyšlo! Kosti som s drinou a s veľkou stratou chakry dokázal utvoriť do pomerne dosť veľkých krídel, ktoré mi teraz trčali z chrbta. Tričko medzitým všetky tie kosti stihli už dávno roztrhnúť, takže som bol teraz vonku hore bez, ale čo ma to tak trápilo. Ignoroval som zimu, ktorá ma možno síce donúti onedlho len ležať v posteli kvôli chorobe, ale teraz ma zaujímalo niečo celkom iné. Vstal som a chvíľu som si musel zvyknúť na ten pocit, že mi z chrbta trčia dve veľké krídla, hoc boli ľahké, keďže to boli duté kosti, no i tak, mali predsa len váhu. Skúsil som nimi pohnúť. Dopredu, dozadu, do strany, do druhej strany.. každý pohyb vydával škrípanie, ale to sa malo tiež ešte doladiť. Bol to ale len detail, musel som sa naučiť ešte druhú, o to podstatnejšiu časť. Lietať! Prikrčil som sa a pozrel som na oblohu. Následne som sa prudko odrazil od zeme a skúsil som hýbať krídlami tak, ako to aj robia vtáky, prípadne iné okrídlené zvieratá. Lenže... nič sa nestalo, zas som začal padať naspäť. Do r*ti, veď lie-taj-už! Mohol som nimi robiť, čo som len chcel. Vzlietnuť na prvý pokus... musel by som byť génius, aby som to dokázal. Takže som to skúsil znovu.. a znovu a znovu.. Nič iné som v podstate v tej chvíli nerobil, než skákal a zas dopadal s tým, že som len hýbal krídlami. Až na ôsmy pokus mi to ale konečne trochu vyšlo. S krídlami som spravil spoločný pohyb hore a zas dole, čo ma hneď vynieslo vyššie a tak som spravil niekoľko pohybov, dokonca sa mi podarilo aj ísť dopredu, nie len hore. Ale potom zas *puk*. Začal som padať zase k zemi, kde už som ale len nemohol teda nič spraviť, len tie krídla aj rovno využiť k tomu pádu. Takže som s nimi vletel do zeme a krídla boli rázom na niekoľko častí. Šťastie, že som sa ešte na nejakú z nich nenapichol. To by bolo už ozaj moc, napichnúť sa na vlastnú kosť.. Tak som teda zas vstal, vytvoril tie krídla nanovo, už ale z trochu hrubších kostí, načo som opakoval to skákanie, ktorým som nedávno dosiahol to, že som vzlietol, aspoň na pár metrov. Tentoraz mi to dalo len štyri pokusy a podarilo sa mi znova lietať. To je ono! Nahodil som spokojný úškrn, keď som si rázom uvedomil, že ma krídla tými spoločnými pohybmi udržovali vo vzduchu. To bolo ozaj cool! Skúsil som sebou trhnúť do strany, čím by som sa naklonil a zároveň som rovno skúsil vyletieť tak, aby som sa vlastne hol dopredu. Verte či neverte, vyšlo to! S náklonom som pohybmi krídel svoje telo vo vzduchu posúval dopredu, až som ale začal aj z vlastnej vôle klesať dole, kým som neskončil na nohách. Prikrčil som sa a krídla som skúsil čo najrýchlejšie stiahnuť naspäť do tela, pričom som sa snažil aj rovno zapamätať si ich štruktúru a kostru, ako boli vyrobené. S tým som ich zas prudko z chrbta vysunul a boli takmer rovnaké, možno na pár detailov, ale tie neboli podstatné. Zas sa mi v tvári objavil spokojný úškrn. Toto bude treba zapiť. Pomyslel som si, no ešte nebol koniec. Vlastne, bol... už som vedel krídla vytvoriť, vedel som s nimi hýbať, vedel som vzlietnuť, udržať sa vo vzduchu a dokonca aj lietať smerom, ktorým som chcel. Takže... mal som to! Aj keď som sa ešte musel pohrať s rýchlosťou, štýlom, obratnosťou počas lietania, ale to budem musieť skúšať už inokedy. Práve v tejto chvíli mi toto už stačilo, takže som sa vrátil do izby. Krídla som samozrejme stiahol už pred vchodom. Zaľahol som, zas som sa nanovo vyzliekol a pozrel som na hodiny. Napriek tomu, že som tréningom stratil dosť času, ktorý som hodlal prespať a už som v podstate mohol čoskoro očakávať ráno, som sa i tak rozhodol ísť spať. Veď tu boli sviatky, ideálny čas na spánok. Aspoň pre mňa...

V okolí sídla klanu Kaguya teda po mojom tréningu len ostalo roztrhané tričko, niekoľko kúskov kostí, ktoré sa stratili v snehu, nuž a stopy v snehu. Inak nič nenaznačovalo, že by sa tam nejaký blázon rozhodol trénovať techniku. Ale hold... inokedy by sa mi možno ani nechcelo, takto som to aspoň mal z krku a nemusel som túto vec riešiť v iný deň. Už mi teda zostávalo zlepšiť sa len v jedinej technike a tou bolo brnenie z kostí. Ale to už samozrejme inokedy, teraz som mal vecí tohto typu na nejaký čas dosť, takže... hurá! Znova sa flákame!
~~~~~~~
Následne, na druhý deň, som sa v podstate zobudil až neskoro večer. Vyšlo mi to, čo aj po každý rok. Vianoce už boli minulosťou, pre mňa vlastne ani nesplnenou minulosťou. S odfrknutím po tomto zistení som sa obliekol už do teplejšieho oblečenia, čo vlastne bola len hrubšia mikina, inak zvyšok tvorilo rovnaké oblečenie čo aj naposledy, načo som vyšiel z domu a vykročil som niekde preč.
-Presun-

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Sun Dec 29, 2013 1:04 am

Vrátil som sa zas domov. Zabuchol som dvere aj s tým, že som musel pobudiť tých pár ľudí v menšej časti tohto domu, načo som prešiel do svojej izby. Vyzliekol som si bundu, s ňou zároveň rovno aj tričko a začal som sa hrabať v jednej z poličiek. Trochu trvalo, kým som našiel čo som chcel, predsa len som tu mal bordel, ale svoj bordel, takže som sa v tom aspoň ja trochu vyznal. Nakoniec som aj vytiahol z poličky to, čo som zháňal. Fľaša whiskey, správne, čo iné by to bolo? Vrchnák som odhodil niekde preč, nečudo, že tu potom vznikal takto bordel, načo som si ľahol a aj som sa napil poriadnym dúškom.
"Dúfam, že mi táto hladina vydrží čo najdlhšie." S úškrnom som si sám pre seba zamrmlal a každou chvíľou som si zas odpil. Bolo iba otázne dokedy mi to takto vydrží. Či už zaspím, či ma niekto vyruší, čo by nebolo ale pre neho dobré, alebo sa mi minie chľast. Aj keď v tom som nevidel veľký problém...

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Mon Dec 30, 2013 9:36 pm

Zas ubehol nejaký čas, až som napokon znova vyšiel z domu. Na sebe som mal to čo obvykle, čierne gate, čierne tričko, šatku, výnimočne aj ďalšiu mikinu. Pri pomyslení na tej prvej som sa trochu pre seba uškrnul, mala ju vo vlastníctve ešte Yuri, no čo, ak by malo ísť všetko podľa môjho zmýšľania, bude každý deň odchádzať s mojou mikinou. Ale to bolo o niečom inom, pravdaže. Vzal som si už aj peňaženku, konečne. Hoc i tak nebola až taká plná, akú by som si ju želal.
"Ten dlh bude musieť ešte počkať." Zabuchol som dvere domu a vyrazil som do ulíc. Cestou som si do úst hodil špáradlo, aby som sa tak nenudil, nahodil som typický otravný, alebo skôr.. pohŕdavý výraz a mieril som ulicami preč.
-Presun-

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu Jan 02, 2014 4:39 pm

Cestou som onedlho Yuri predbehol a kráčal som pred ňou.
Šiel som pomaly, aby so mnou ako tak ešte vedela držať krok.
Ani som si nevyčítal, že som nechal zranenú osobu kráčať len tak.
Sama si to vybrala, ja som ju len proste nechal robiť, čo chcela.
Až sme prišli pred sídlo. Otvoril som dvere dokorán a ustúpil som, aby vošla predo mnou.
"Zaboč na chodbe doľava."
Zamrmlal som, tam bola totiž moja izba, inde zatiaľ nemusela chodiť.
Možno tak hosťovská, ale to neskôr.
Ja som si len počkal kým vošla a následne som zavrel dvere.
Hneď nato som sa začal zbavovať mikín, v ktorých mi bolo už moc teplo.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

Poèet pøíspìvkù : 265

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu Jan 02, 2014 4:45 pm

Cestou se mi podařilo najít optimální tempo ale stále jsem musela mít přimhouřené oči aby se svět okolo točit minimálně. Nakonec jsme se přece jen dostala do cíle! Pomalu jsem vešla a zabočila tak jak řekl, došla jsem asi do jeho pokoje a bez okolků se svalila na postel.
"Ouuu..."
Zanaříkala jsem bolestně a chytla se za hlavu
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu Jan 02, 2014 4:52 pm

Mikiny som hodil niekde na vešiak a rovno som vstúpil do izby.
To Yuri už ležala na posteli a držala sa za hlavu.
Tá ju bude bolieť ešte dosť dlho, mala by si na to zvyknúť.
Prešiel som k voľnej časti postele a sadol som si.
"Ak nechceš ďalšie bolesti, skús sa nehýbať prudko."
Zašomral som a oprel som sa chrbtom o stenu.
Zrak som uprel na ňu, rozmýšľal som o jej stave.
Hádam sa jej tu nezhorší, musel som ju proste vyvarovať od pohybov, ktoré by jej spôsobili bolesti hlavy.
Aspoň toľko som mohol urobiť, aj keď popravde som bol lenivý aj na to, eh.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu Jan 02, 2014 4:56 pm

"Ano mami."
Zamumlala jsem a nechala si ruku ležet přes oči.
Zhluboka jsem se nadechla a zase vydechla.
Bolest se ustálila takže jsem si na ní zase mohla začít pomalu zvykat.
"Ty nejsi zas tak zlej.."
Poznamenala jsem jen tak do ticha a dál v duchu naříkala.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu Jan 02, 2014 5:02 pm

Na prvú jej vetu som nereagoval.
Len som mlčky zaklonil hlavu k opretiu o stenu a privrel som oči.
Začal som iba tak letmo kukať pred seba, niekde na skriňu, kým sa znova neozvala.
To som zas oči viac otvoril a pozrel na ňu.
"Keď myslíš.. spomeň si na tie slová aj keď budeš zas zdravá."
Slabšie som sa uškrnul, samozrejme, že som plánoval ju provokovať aj potom, čo sa uzdraví z toho nárazu!
Snáď nečakala, že sa teraz k nej budem, v rámci svojich možností, teraz chovať "dobre" aj naďalej.
Mala len chvíľkové šťastné obdobie, mohla ďakovať lampe.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu Jan 02, 2014 5:06 pm

"Jasně..jasně.."
Zamrmlala jsem znova a zůstala už jen potichu.
No bylo to tu lepší než ve nemocnici sice nebyl víceméně v ničem rozdíl ale tady šlo o ten pocit.
Nenáviděla jsem když jsem musela zůstávat delší dobu v nemocničním pokoji..
Ty jo já tu snad i usnu..
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu Jan 02, 2014 5:13 pm

Ostal som na ňu kukať.
Očividne zaspávala, bola totiž len ticho a vlastne sa ani nejako nehýbala.
Nuž tak som si hodlal počkať nato, kým fakt zaspí.
Potom som plánoval skočiť do vane a zvyšok dňa asi stráviť s kamarátkou fľaškou, ktorých som mal v skrini plno.
Zatiaľ som ale stále len posedával.
Síce som prv myslel, že ju ubytujem v hosťovskej, ale to bolo myslím už jedno.
Vyháňať som ju už nehodlal, to by bolo barbarské, vyhnať babu z vlastnej postele.. pfe..

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu Jan 02, 2014 5:33 pm

Už v takovém menším polospánku jsem sáhla po polštáři, převalila se na bok a objímala ho.
Spokojeně jsem zavrněla a jednou rukou si stáhla čelenku kterou jsem někam hodila.
Ještě jednou se zavrtěla a spokojeně vydechla.
Po chvíli jsem se začala ze spánku usmívat jako idiot.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu Jan 02, 2014 5:48 pm

Všimol som si, že už sa pretočila na bok a v objatí vankúša očividne zaspala.
Alebo iba práve zaspávala, keďže si ešte stihla stiahnuť čelenku.
Potom nasledovalo už len to, že sa začala usmievať zo spánku.
Bohvie čo sa jej zas snívalo, bláznivej.
Tak som pomaly vstal, zo skrine som si vzal nejaké ďalšie veci a vyšiel som z izby.
Zavrel som dvere na izbe a odobral som sa do kúpeľne.
Pustil som sprchu, vaňu som nakoniec vynechal, keďže tam by som bol možný stráviť aj celú noc.
Obzvlášť, keby ešte aj vo vode zaspím.
Takže som sa nakoniec postavil pod prúd vody a vybavil som všetky potrebné hygienické blbosti.
Zabralo mi to niekoľko minút, i desiatok minút, pretože som sa pri vode zdržal dosť dlho.
Kto by sa predsa ponáhľal preč?
Takže až po dlhšej chvíli som už vyšiel zas na chodbu.
Špinavé veci, vrátane zakrvaveného trička, som hodil iba niekde do rohu. Potom ich predsa vezmem.
Niečo mi však napadlo. Lepšie povedané, niečo som si uvedomil.
Bol som zvyknutý chodiť po dome iba tak v gatiach, v ničom inom.
A tak som bol oblečený, no, "oblečený".. aj teraz. Ale hold Yuri spala.
Aj tak som si nemal čo vyčítať, bol som doma, mohol som tu chodiť aj nahý keby chcem!
Vrátil som sa potichu do izby a skontroloval som, či už Yuri spí.
Keby bola hore, aspoň by som jej tu nebehal len v gatiach, ktoré boli tiež dlhé akurát tak po kolená.
Ale zdalo sa, že ešte spí, alebo inak povedané, aspoň ležala.
Prešiel som ku skrini a začal som uvažovať o tom, ktorú fľašku si vezmem.
Bolo ich v skrini niekoľko, takže som pohľadom skákal z jednej na druhú.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu Jan 02, 2014 5:52 pm

"Nééé neber mi to!"
Zamumlala jsme a prudce otevřela oči.
Někdo mi ve snu kradl Yaoi mangu! Zmetek...fuj to teda byla noční můra!
Když jsem si uvědomila, že to byl jen sen zase jsem se pohodlně uvelebila a zavřela oči.
V tu chvíli akorát vešel on, opatrně jsme otevřela oči když byl ke mě zády a nadzvedla obočí.
Hned se mi v hlavě začala odvíjet scéna z jedné Yaoi mangy, přesně takhle to bylo akorát já bych měla být kluk a pak..
Sáhla jsem si pod nos a koukla se na prst...
Krev. Sakra.. ještě to nějak blbe pochopí.
Dál jsme ležela a dlaní si mlčky zakrývala nos.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu Jan 02, 2014 6:01 pm

Vytiahol som nakoniec jednu z nich, keď som to vyberanie vzdal.
Bol to moc pestrý výber nato, aby som si vyberal, ostávalo mi teda len siahnuť po prvej, ktorú som mal po ruke.
Skriňu som zavrel a stočil som sa smerom k posteli.
Prižmúril som oči pri pohľade na Yuri a náhle som už sedel na kraji posteli.
Jednou rukou som si prehrabol mokré vlasy a druhou som si zároveň otváral fľašku, držiac fľašu kolenami o seba.
Následne som vrchnák odhodil a slabo som Yuri šťuchol prstom do boku.
"Dáš si? Prírodný liek."
Poznamenal som a slabo som sa uškrnul. Zároveň som fľašou pohýbal pred jej tvárou, šlo o sake, avšak nič slabé.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu Jan 02, 2014 6:09 pm

Málem jsem vykrvácela když si prohrábl mokré vlasy a stiskla si nos víc.
"Chmm"
Zamručela jsem souhlasně a posadila se.
"Koupelna?"'
Zahuhlala jsme a dál si dlaní zakrývala nos i když jsem měla trochu krvavé prsty.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu Jan 02, 2014 6:13 pm

Bol by som jej už podal fľašku, ale spýtala sa na kúpeľňu.
Prižmúril som oči a všimol som si aj trochu krvi, ktorá jej pomedzi prsty v troške pretiekla.
"Na chodbe doľava, prvé dvere vpravo."
Zamrmlal som a fakt sa trošku čudujúc, som na ňu hľadel.
Fľašku som pritom držal tak podvihnutú, takže mohli si ju vziať a zároveň to ani nebola ponuka, aby si ju vzala.
V každom prípade.. prečo krváca?

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu Jan 02, 2014 6:23 pm

"Um.."
Zvedla jsme se a pomalu se vydala do koupelny.
Opláchla jsem se a zastavila krvácení z nosu, a zároveň se snažila vyhnat z hlavy myšlenky na Yaoi.
Ještě jednou jsem si opláchla celý obličej a vrátila se zpět.
Nekoukala jsem se na něj protože by se zase projevila moje bujná a Yaoiem poznamenaná fantazie.
Vytrhla jsem mu flašku z ruky a pořádně se napila.
No asi nebylo moudré míchat alkohol s tím co jsem v sobě měla a díky čemu se už tak celý svět točil a měl divné barvy ale co.. jednou to vadit nebude.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu Jan 02, 2014 6:30 pm

"Hm, no čo už."
Obsadil som posteľ, teraz som sa len vlastne oprel o stenu na strane, kde som mal vankúš.
Jednu nohu som natiahol pred seba, druhú som pokrčil a odpil som si z fľaše.
Dovtedy sa aj Yuri vrátila, vzala mi fľašku a poriadne sa napila.
Mlčky som ju pritom sledoval, asi jej niečo bolo, keď si dala taký dúšok.
"Si v poho?"
Zašomral som otázku, tak nejak nezaujato.
Keby jej aj bolo zle, moja reakcia by bola asi len "ak chceš vracať, mimo mojej izby".
Aj keď krv z nosa bolo asi niečo iné, plus miešala ten liek s alkoholom.
Tak aspoň možno bude pod vplyvom povoľnejšia xD.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu Jan 02, 2014 6:39 pm

"Jo...nestarej se."
Odsekla jsem a uvelebila se vedle něj.
Čuměla jsem před sebe a znova se napila.
Tak jo...žádné Yaoi!
Bylo štěstí, že tu neměl třeba spolubydlícího...to už bych asi ležela na zemi v kaluži vlastní krve.
Jó ta fantazie byla mocná.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu Jan 02, 2014 6:46 pm

Uchechtol som sa, už teraz pohŕdavo, no zároveň aj potichšie, načo som ostal ticho.
No prosím, liek pominul a už je znova nepriateľská.
Ostal som sa tváriť pohŕdavo, pričom som zaklonil hlavu a oprel si ju tiež o stenu.
Privrel som oči, vlastne ich rovno zavrel a po chvíli mi zmizol ten výraz z tváre.
Ostal tam len nič nehovoriaci výraz, taký neutrálny poker-face.
Keď už som teda nič nepovedal, nič ma ani nahlas nerušilo od blbých nápadov, aké som mal už v nemocnici.
Sem tam som sa na moment pousmial, keď som predstavou zablúdil ďalej niekde viac, než by som veľmi chcel.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu Jan 02, 2014 6:52 pm

Letmo jsem se koukla akorát když měl ten svůj výraz a zamračeně do něj strčila.
"Netvař se tak pořád.."
Zamrmlala jsem a vrazila mu flašku aby se radši napil místo toho xichtění se.
Založila jsem si ruce na prsou a čuměla před sebe.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: