PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Sídlo klanu Kaguya

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

Poèet pøíspìvkù : 268

PříspěvekPředmět: Sídlo klanu Kaguya   Sat Dec 21, 2013 1:32 am

First topic message reminder :

- Sídlo klanu nieje nejako prevratne veľké, ale bude to aj tým, že v ňom nežije priveľa členov. V prvom rade tu býva Natsuo a s ním ešte pár ďalších, ktorý majú izby niekde v oddelenej časti domu od Natsua. On totiž vlastní tú väčšiu časť. Je to síce ťažké pochopiť, ale aktuálne je považovaný za hlavu klanu, takže preto to rozdelenie častí. Dom je luxusne zariadený, aj keď teda Natsuo v ňom neudržiava až taký poriadok, aký by asi mal. Ale je to jeho dom, keď tam chce bordel, nech tam je!

» C » Teshi Sendan| Karamatsu no Mai | Hone Keimusho | Shikotsumyaku Bunshin no Jutsu
» D » Shunshin no Jutsu | Kanashibari no Jutsu | Sōshuriken no Jutsu
Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 5 ~ Genjutsu: 3 ~ Sila: 5 ~ Rýchlosť: 5 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Tue Jan 07, 2014 7:20 pm

"Tse.. pochváli sa a vtrhne vám do domu, to je moc toto."
Zašomral som a zavrel som dvere, pričom som sa o ne chrbtom oprel a sledoval som Amekageho.
Ten tu blúdil akoby tento dom mal desiatky miestností, pritom mu stačilo zabočiť hneď do druhých dverí na chodbe.
Asi sa moc ponáhľal, keď si nevšimol izbu na prvýkrát, nuž... čo s tým no.
Odlepil som sa od dverí a prešiel som do izby a to aj v momente, keď akurát izbu našiel aj on.
Mlčky som sa jednoducho obliekol, ich som ignoroval a nakoniec som ešte nakukol do skrine s fľašami.
Ostala tam jedna... jedna! Kam zmizli tie ostatné?!
"Musím doplniť."
Zamrmlal som, tú poslednú som si vzal a iba v tričku a gatiach som zas prešiel na chodbu.
Teda, ešte som si vzal šatku! Síce bola ešte trochu mokrá, ale v tom daždi by tak skončila aj tak, takže to bolo jedno.
"Dovi!"
Zvolal som už od dverí, cez ktoré som vyšiel a bez výčitiek som vyrazil preč.
Síce som musel kráčať opatrnejšie, keď som mal čo-to v sebe, ale nebolo to až tak zlé.
Amekage zlodej nebol, ani lump, tak som veril v to, že keď sa vrátim, dom bude stále v pohode.
-Presun-

» C » Teshi Sendan| Karamatsu no Mai | Hone Keimusho | Shikotsumyaku Bunshin no Jutsu
Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 5 ~ Genjutsu: 3 ~ Sila: 5 ~ Rýchlosť: 5 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

Poèet pøíspìvkù : 265

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Tue Jan 07, 2014 7:55 pm

Přišel Amekage, chvíli jsem na něj mlčky zírala a pak nadzvedla obočí.
"Vy se mi zdáte? To mám ale hezkej sen."
Zakřenila jsem se a postavila se.
"Povinnosti, povinnosti.."
Zašveholila jsem a pomaloučku, opatrně jsme se dosoukala ke dveřím kde jsme si sedla abych si mohla normálně a bez pádu nazout botky. Nakonec jsem se zase vydrápala na nohy a zůstala opřená o zeď.
"Proč je náš náhradní sensei takovej blbeček? Lepší na skladě nebyli?"
Zamumlala jsme směrem k Amekagovi.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

Poèet pøíspìvkù : 232

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Tue Jan 07, 2014 9:16 pm

"No naneštěstí pro tebe se ti nezdám." řeknu s úsměvem na tváři, koukal se na Yuri a přemejšlel jak špatně na tom je. Podle toho že si nazouvala boty v sedě jsem jen nevěřícně koukal a pomyslel si že tohle bude zajímavý. Napadlo mě ji trošku potrestat. I když to nebyl příliš můj styl. No upřímně v jejím věku jsem byl na tom podobně. Kdoví jestli né hůř ale na druhou stranu... pokud půjde v tomhle stavu na misi třeba... doufám... si příště uvědomí že není jen chlast. Pane bože chováš se jako její otec! pomyslel jsem si a udělal tzv. facepalm.
"No nic ... připravená?" zeptám se z úsměvem a přijdu k ní blíž abych ji "navigoval" při chůzi která jí pravděpodobně bude dělat potíže. Venku pršelo takže jsem už preventivně vytvořil deštník a čekal.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

Poèet pøíspìvkù : 265

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Wed Jan 08, 2014 8:35 pm

"Jasně, vždycky a na všechno."
Zazubila jsme se na něj a přestala se opírat o zeď.
Jenže přece jen jsem toho v sobě měla dost, plus to co mi píchli v nemocnici, byla jsem holt trochu slušně řečeno vyvedená z míry. Jelikož byl Amekage po ruce omotala jsem své ruce kolem té jeho a trochu se o něj opírala abych sebou nesekla.
Rozhodla jsem se to radši nekomentovat a sunula se pryč. Nakonec mi to i tak přišlo blbé a letmo jsme se na něj koukla.
"Jen na chvíli.." Zamumlala jsme omluvně a s jeho pomocí pokračovala.
~přesun~
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

Poèet pøíspìvkù : 232

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Wed Jan 08, 2014 9:40 pm

Stál jsem tam a koukal se na ni co tam předvádí. Na misi se mě chtělo jít míň a míň. Upřímně jsem si myslel že na tom bude líp.
"No... víš co lepší bude když se z toho vyspíš. Na misi můžeme pak." řeknu po chvilkovým uvážení. Opravdu na tom nebyla nejlíp. Bylo vidět že má nějakou ránu na hlavě plus obvázanou ruku... Navíc moje spálené ruce taky nebylo to pravý. Když jsme vycházeli z místnosti omotala se mi kolem spálené ruky. Zatnul jsem zuby a z oka mi ukápla slza. Tvářil jsem se jako člověk s opravdu silnou zácpou a držel jsem se abych nevyjuknul. Ovšem jak už to tak bývá můj vnitřní hlásek mi říkal. "Přeci ze sebe neuděláš sralbotku kvůli pár puchýřkům. Si chlap! Udrž to v sobě!" a tak jsem ho poslechl. S rudým obličejem jsem následoval vedení Yuri a čekal kam mě zavede.

~Přesun~

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Thu Jan 09, 2014 9:01 pm

Dorazil som zas k sídlu.
Pootvorené dvere domu mi naznačovali, že sa niekto asi vypratal z domu von.
Asi Amekage, ktorý očividne nemal silu zavrieť dvere, keď asi Yuri odviedol preč.
Bohvie jak to dokázal, ja by som jej s radosťou ešte ponúkol ďalšiu fľašu.
Veď sa žije len raz, tak si to môže užiť!
Len som vstúpil do domu a už sa otočil k dverám, ktoré som pridržal, aby Kasumi vošla. Opäť som ignoroval to, že som zmokol, hlavné bolo, že som mal znova spoločnosť a tiež fľašu. Voda bola niekde v zadných častiach záujmov. Síce mi týmto spôsobom vlasy nevyschnú dosť dlho, ale...
"Tak vitaj teda." Poznamenal som s úškrnom a keď vošla, zavrel som dvere.
Vládlo v dome ticho, keďže tu v podstate nikto nebol. Svietilo iba z mojej izby, kde som mal vždy na večer zapnutú aspoň lampu, keby sa dotrepem v noci domov. Po tme by sa mi ťažko triafalo do izby, o to viac niekde do postele či kde! Takže som už mal zaužívané, že ma vítalo svetlo z izby, kým chodba a zvyšok domu boli tmavé, asi jak moje oči.

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

Poèet pøíspìvkù : 82

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Sun Jan 12, 2014 4:32 pm

Následovala jsem Natsua uličkami k domu. Že prší jsem ani nevnímala, proč taky, ničemu to neškodilo, spíš naopak. Přece v těch mokrých šatech nakonec nezůstanu, stejně jako on.To by bylo riskování nemoci a to nechceme ani jeden, že? Musela jsem se nad těmi myšlenkami pousmát, asi vážně neumím myslet na nic jiného.
Sotva jsem postřehla, ke kterému domu míří, musela jsem zůstat zírat. Víte, když jste zvyklý na pokoj s dalšími pěti lidmi a pak trávíte měsíce spánkem pod širákem, všechno vám pak přijde luxusní, natož když ta jeho menší rezidence opravdu luxusně vypadala. Rozhlížela jsem se kolem, jako bych takový dům nikdy neviděla, což vlastně byla celkem pravda.
Sotva mi podržel dveře, abych mohla vstoupit, gratulovala jsem si, že jsem si za příbuzného vybrala zrovna jeho. A pokud to není můj příbuzný, určitě se nechám adoptovat.. Zazubila jsem se sama pro sebe a vešla dovnitř.
Odkapávala ze mě voda a nechávala všude kolem mě spoustu kapek. "No.." pousmála se a pohodila mokrými vlasy. "Asi bychom si měli to oblečení usušit.." zase jsem to říkala tak nevinně, jako by to nemělo žádný podtext. Ovšem samozřejmě, že mělo.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Sun Jan 12, 2014 5:04 pm

Zamkol som dvere, len tak pre istotu, keby ma chcel znova niekto prekvapiť návštevou a pomaly som prešiel okolo Kasumi až do izby. Ignoroval som zatiaľ to, že z nás oboch padalo dosť kvapiek vody na zem, veď to nikomu neublíži. Teda, ublíži, ale nie tak, aby ma to muselo začať trápiť. V izbe som si strhol čelenku, hodil ju na radiátor a sklonil som pohľad na svoj zvyšok vecí, ktorý sa mi lepil na telo od toho, ako som zmokol. Nebolo to príjemné, mal som radšej uvoľnenejšie veci. Teda, o dosť radšej. To som sa ale otočil ku Kasumi a v slabšom šere od iba slabšieho svetla som sa nenápadne pousmial.
"To by sme asi mali." Poznamenal som a iba som tak postával uprostred izby. Voda kvapkala len na koberec, ten to vsakoval, takže to bolo u mňa vyriešené. Voda v ňom vyschne a hotovo, nemusel som to viac rozoberať. Aj keď ak tu budem stáť stále v tom mokrom, vysušiť sa to nemusí. Možno by som potreboval pomôcť. Uškrnul som sa potiahol som tričko trochu dopredu, lebo ma začínalo chladiť na tele, ale dalo sa to zniesť. Zažil som aj horšie, napríklad nedávno na mňa Yuri vyliala ľadovú vodu. Keď som si to tak pripomenul, zas som si uvedomil, že som čoraz častejšie v spojení s vodou. A čo je asi horšie, studenou vodou. I keď vriaca by mi asi ublížila viac, um...
"Chceš vari aj niečo náhradné na seba, či si chceš spraviť pohodlie po vlastnom?" S ponechaním si úškrnu som sa spýtal a trošku naklonil hlavu. K fľaške som zatiaľ nevenoval toľko pozornosti, najprv predsa treba vybaviť to podstatnejšie.

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Sun Jan 12, 2014 5:17 pm

Následovala jsem ho do domu. Jestli on neřešil, že za námi zůstává menší potopa, já už teprve ne. Konec konců, můj dům to není. Bylo mi ale jasné, že zodpovědný nebude ani majitel, tak jsem to prostě přešla. Pochybuju, že zrovna on tu uklízí, nebo snad vytírá..
"Pěkný dům.." odtušila jsem, když jsem si v mihotavém světle prohlížela místnost, zatím co mě měkký koberec šimral na kůži. Ne, že bych se zaměřovala na majetek, ale když už ten luxus byl, uměla jsem si ho užít.
Nakonec jsem ale otočila pohled na něj, konec konců on tomu nádhernému domu dával korunu, a usmála se. "Snad mi něco půjčíš, nerada bych tu někoho pohoršovala." měla jsem samozřejmě na mysli jeho slova o tom, že bydlí víceméně sám, ale nerada bych vypadala.. no zkrátka tak, jak obvykle vypadám. Navíc mi začínala být zima.
Sáhla jsem si na mokré tričko, zvedla pohled a sladce se usmála. "Mohl bys mi pomoct?" zvedla jsem ruce nad hlavu. Komu by nedošlo, co jsem měla na mysli, že?

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Sun Jan 12, 2014 6:05 pm

"Dík." To jediné som povedal na pochvalu domu, pričom som odložil fľašku zatiaľ na vrch skrine a zas sa otočil smerom k nej. I v tom šere sa na ňu dalo dobre dívať, tak som toho i využil. Navyše, moje oči teraz dokonalo mohli splývať s menšou tmou v izbe, takže si dokonca ani nemusela všimnúť, kam môj pohľad smeruje. Hoci v tomto prípade nebolo vôbec ťažké si aj dopnúť, kam asi tak čumím.
"Nó, myslím, že by sa pre teba niečo našlo." Zamrmlal som a poškrabal sa v mokrých vlasoch. Následne som nadvihol obočie a úmysel, že by som fakt šiel po nejaké veci pre ňu, som úplne vymazal z cesty. Zapríčinil to jej sladký úsmev a požiadavka o pomoc. Znova som sa tak zvláštne usmial, pomaličky pristúpil k nej a tesne pri nej sa aj zastavil. No, až moc tesne, ale stále to bolo od nej! Bez slova som prstami prešiel až ku kraju jej trička, o ktorý som zakvačil prsty a v šere som sa jej zadíval do očí. Možno schválne som onen okraj začal iba pomaličky, veľmi pomaličky vysúvať hore a pri tom sa čírou "náhodou" obtierať studenými prstami o jej pokožku. Ale požiadala predsa o pomoc, a toto mohla byť kľudne náhoda, takže som bol samozrejme nevinný. A iba som sa jej díval do očí, v čom som aj zatiaľ nateraz ostal. Jo, bola to veľmi nevinná situácia... v podstate ale ešte bola! A to možno iba preto, že som sám čosi zisťoval podľa jej nasledujúcej reakcie.

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Sun Jan 12, 2014 6:47 pm

Musela jsem se tiše zasmát. Bylo tak předvídatelné, co udělá.. nebo spíš co neudělá, sotva jsem zvedla ruce. Samozřejmě jsem neměla v úmyslu se znovu oblékat, ale tuhle jednoduchou poznámku jsem si jak jinak nechávala pro sebe. Však mi něco tiše našeptávalo, že to stejně ví, ať se tvářím jako andělíček, nebo nikoliv.
Užívala jsem si tu chvíli, mlčenlivé ticho, skoro úplnou tmu, jeho příjemné prsty a hluboké oči, v nichž se nedalo nic vyčíst. Bavila mě ta čistá náhodnost, nebo naivita, či hra, těžko to pojmenovat, co mezi námi panovala. Jako bychom oba věděli, co je záměrem, ale ani jeden to nechtěl dát najevo. Proč taky, byla to daleko větší zábava.
Trvalo to hodnou chvíli, než jsem tam stála bez trička, ale určitě jsem si nehodlala stěžovat. Spíš jsem litovala, no i když konec konců tušila jsem, že litovat nebudu ani pokračování.
"Děkuji.." zamumlala jsem tiše, protože zkrátka daná situace byla taková příjemně šerá a tichá, že se mi jí nechtělo narušovat zbytečnými slovy, i když jsem svou vlastní myšlenku vzápětí porušila. "Můžu..?" přejela jsem dlaní po jeho hrudi a maličko zatáhla za promočené tričko. Ano, byla to celkem zbytečná otázka, protože jsem vážně pochybovala, že by nesouhlasil. I když, člověk nikdy neví!

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Sun Jan 12, 2014 7:15 pm

Tričko som odhodil niekam stranou a teraz som ju teda mohol zbehnúť pohľadom už aj bez toho, aby mi zavadzala jedna vrstva látky. Vykúzlilo mi to ešte väčší úsmev, samozrejme taký potmehúdsky, či ako ho nazvať. Ruky som od nej odtiahol, akoby som náhle dostal zákaz sa jej dotýkať a spustil som ich popri svojom tele. Samozrejme to bolo opäť z provokácie, veď ako inak. Aspoň som teda nechával pracovať oči, kým po jej tichom poďakovaní neprišla jej otázka. Nadvihol som obočie a nechal som si ten istý úsmev aj naďalej, pričom som pomaly dvihol ruky nad hlavu. Nijako som tentoraz neodpovedal, zas ja som si udržal ticho, nechal všetky poznámky iba v hlave a tak isto som aj nechal naďalej blúdiť oči po nej. Mal som to šťastie, že som ju videl lepšie než ona mňa. Stála oproti svetlu, kým ja som k nemu bol chrbtom. Čiže ona bola lepšie viditeľná, čo pre mňa bolo príjemným faktom. Aj keď v izbe nebolo až také šero, že by o veľa prichádzala. Ale osvietené to hold bolo lepšie, hm! A to som ju najprv videl ako nevinnú. Pomyslel som si s úškrnom, síce teraz mohla mať akékoľvek správanie, už mi nevinne rozhodne nepripadala.

Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   Sun Jan 12, 2014 7:55 pm

Už jsem se nějak nebránila tomu, aby mi rty sami od sebe vykouzlily ironický úšklebek, který jsem na rtech měla snad od narození, nebo si spíš už ani nepamatuju, že bych se tak někdy netvářila. V téhle situaci jsem si ho prostě nedokázala odpustit. Choval se no,.. jako já, což byla přímo změna po všech těch chudáčcích, co se báli i podívat. Nene, tohle jeho chování, ta sebe vědomost v jeho očích ve všech pohybech i dotycích. Věděl, co chce, což bylo příjemné. Nemusela jsem všechno dělat sama.
Když začal pomalu zvedat ruce, jen jsem si nepřítomně olízla rty a pokročila k němu. Nutno dodat, že už tak jsem se ho skoro dotýkala vlastním tělem, ale kdepak ještě nechci nic uspěchat, právě teď když to začíná být zajímavé!
Nic jsem mu na to samozřejmě neřekla, slova už byla dávno zbytečná. Pěkně pomalu a pečlivě jsem rukou, ještě stále umístěnou na jeho hrudníku, sjela po bříšku až dolů, kde jsem uchopila lem trička a pomalu ho sunula nahoru. Kochala jsem se pohledem na pomalu se odhalující pokožku, se spokojeným úsměvem. Vzhledem k tomu, že jsem byla o dost menší než on, jsem se postavila na špičky a nahou kůží se o opřela o nově odhalenou část jeho těla. Překvapilo mě, jaké teplo vyzařuje.
Stáhla jsem mu tričko, pustila ho na zem a zůstala stát sotva pár centimetrů od něj.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Kaguya   

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: