New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Dom klanu Shindo

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Dom klanu Shindo Empty
PříspěvekPředmět: Dom klanu Shindo   Dom klanu Shindo I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:24 pm

Dom Reikina a Yuri
Dom je dosť veľký a rozľahlý leží v dedine, presnejšie na okraji tejto dediny. Má veľkú rozlohu. Tiež je tam terasa. V kuchyni môžeme nájsť veľmi moderné zariadenie, Reikin tu moc času netrávi. Nie je na to čas. Pred kuchyňou je stôl na jedenie. Reikin vie trocha variť, ale moc to nepreferuje.V kúpeľni je záchod a pár umývadiel . V dome sú dve kúpeľne. Jedna je na prízemí a druhá na poschodí. Je tam taktiež menšia vaňa a sprcha, menšia skrinka na ručníky. Pár moderných zariadení. Spálne sú zariadené rôzne. Tá Reikinová je dosť veľká a hlavne tam má obrovskú posteľ . Oproti postele je veľká televízia. V dome sú 3 izby, z toho jedna je Yurina a tam má svoje plagáty Yaoi... tretia izba je hosťovská.  Obývačka je dosť veľká po okrajoch miestnosti je veľký gauč a oproti nemu je veľká televízia. Pred gaučom je menší sklenený stolík. Nachádza sa tu aj malý minibar, kde má Reikin dosť fľašiek, ale sú pod zámkou a kľuč od Minibaru má len on.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Dom klanu Shindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom klanu Shindo   Dom klanu Shindo I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:37 pm

Odomkol som si dom a vošiel som dnu. Najprv som si to do svojej spálne zamieril, hodil som si na posteľ plášť a schoval som do skrine darčeky pre Yuri. Bol celkom znudený som si pokojne ľahol na gauč v obývačke, zapol telku a sledoval čo ide, fakt som nemal náladu na to niečo robiť, no vlastne aj mal, ale nebolo s kým. V poslednej dobe som len pracoval alebo robil niečo pre sestru. Len som si tam tak ležal a čumel sa do TV.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Dom klanu Shindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom klanu Shindo   Dom klanu Shindo I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:40 pm

Rychle jsem se přihnala k domu a celou dobu se ohlížela. Doufala jsem, že za mnou nepůjde nebo mě nějak nenajde. Vrazila jsme do domu jako velká voda, odkopla jsem boty s nohou do kouta a vběhla do obýváku kde byl brácha. "Tě pic!" Křikla jsem a už jsem byla v kuchyni. Strčila jsem flašku do ledničky a přihnala se zpět k němu. Skočila jsem na gauč a spokojeně vydechla. "V lednici je flaška, jestli jí vypiješ čeká tě hrozivý trest!" Zakřenila jsem se na něj a koukla se na telku. "Na co to koukáš proboha?"
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Dom klanu Shindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom klanu Shindo   Dom klanu Shindo I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:46 pm

Z tej nudy som aj zaspal, samozrejme moja milá sestra s a v sekunde objavila v dome a mňa to zobudilo v sekunde. Keď si vedľa mňa sadla, konečne som sa na telku pozrel aj ja... zhodou okolností tam bežal Yaoi kanál, čo sa mi hnusilo, okamžite som to prepol! Samozrejme, keď som zaspával, tak som to prepol na ovládači. Ten kanál som kúpil len kvôli Yuri, donútila ma k tomu.
"T- To bola nehoda!"
Povedal som rýchlo a pravdivo, ale vypadalo to trošku inak.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Dom klanu Shindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom klanu Shindo   Dom klanu Shindo I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:51 pm

"Jááááááááááásně"
Drcla jsem do bráchy loktem a spiklenecky na něj mrkla.
"Já to vždycky věděla! Ale jááááásně byla to nehoda."
Znova jsem na něj mrkla a chvíli sledovala kanál na který to přepnul.
"Jééé já zapomněla na tu větev!"
Plácla jsme se do čela a zakřenila se na bráchu.
Stromeček byl trapný! U nás každý rok byla větev!
"Já pro ní ještě pak skočím"
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Dom klanu Shindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom klanu Shindo   Dom klanu Shindo I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:58 pm

"Ale, to bola naozaj náhoda! "
Zhodou okolností, aký darček som jej kúpil a kde až som bol, tak to bolo dosť blbé, teraz si o mne naozaj bude myslieť, že som teplý!
V hlave som sa už dvakrát obesil, nuž bol som zvedavý či aj ona mne niečo kúpi. Síce som neočakával toho veľa, skôr len niečo perverzné, v najlepšom prípade by mi dala obyčajné ponožky, čomu by som sa potešil...
"Tento rok by sme mohli vytiahnuť aj ten umelý stromček z podkrovia, ako normálni ľudia..."
Poznamenal som , stále som bol znudený ako nikdy predtým.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Dom klanu Shindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom klanu Shindo   Dom klanu Shindo I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 7:07 pm

"Ani za nic!"
Rychle jsem se postavila a už byla u dveří a obouvala se.
"Nechci stromeček!"
Křikla jsem a zmizela do zimy bez bundy.
Nééé stromeček ani za boha!
-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Dom klanu Shindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom klanu Shindo   Dom klanu Shindo I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 7:09 pm

"Tak a som tu zasa sám."
Poviem si úplne totálne znudene a pozerám sa, ako Yuri mizne, nemala ani budnu a asi si myslela, že jej veľký braček pôjde za ňou jej zobrať bundu, ale ja nie!
Vykašľal som sa na to a pozeral som sa na nejakú primitívnu telenovelu v televízií, samozrejme to bolo maximálne nudné, ale nemal som na výber.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Dom klanu Shindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom klanu Shindo   Dom klanu Shindo I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 9:08 pm

Dorazila jsem domů a s plnýma rukama kopla do dveří.
"Bráááááchoooooo!!"
zakřičela jsem a znova do dveří kopnula kdyby náhodou spal.
"Dělej! Je mi zima a mám plné ruce!"
Přešlapovala jsem na místě a čekala. Snad překoná lenost a přijde.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Dom klanu Shindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom klanu Shindo   Dom klanu Shindo I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 9:30 pm

Postavil som sa z gauča, trošku znudený výraz som mal na tvári. Otvoril som dvere a samozrejme jej pomohol s vecami, ktoré doniesla a tajne som hľadal medzi nimi aj darček či ho náhodou teraz nebola kúpiť.
"Etoo.. ja nie som tvoj rodič, tak ti nebudem dookola opakovať, že si máš zobrať bundu v zime, keď ideš von."
A práve teraz som znel ako jej rodič, čo bolo trošku čudné. Vlastne stále som ju upozorňoval a rozprával jej čo má a nemá, ale i tak neposlúchala. Všetko, čo som pobral som položil do kuchyne a dal som sa naspäť na gauč.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Dom klanu Shindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom klanu Shindo   Dom klanu Shindo I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 9:33 pm

"Však mám jsi slepej?"
Utrousila jsem když jsem skopla z nohou boty a vzala do ruky mikinu, kterou jsem měla přehozenou přes ramena. Sice nebyla moje ale měla jsem jí!
Vítězoslavně jsem s ním šla až do kuchyně a vrazila mu do ruky porci Danga co jsem koupila.
"Jestli to nebudeš jíst tak já to pak sním."
Houkla jsem do obýváku a prdla sexy větev do vázy.
Čapla jsem svojí porci a šla si sednou k němu.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Dom klanu Shindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom klanu Shindo   Dom klanu Shindo I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 9:38 pm

"Ale nie je tvoja. Zas ti ju nejaký blázon ponúkol."
Vyplazil som na ňu jazyk, bola pravda, že po mojej sestre šlo v dedine už niekoľko chalanov a vlastne i dievčat. Dango som si samozrejme zobral, bolo ešte teplé, a tak mi prišla naň chuť.
"Mali by sme naozaj vytiahnuť ten stromček, lebo tá vetva vypadá morbídne."
Povedal som pravdu a začal som jesť svoje Dango.
"A diky za Dango"
Povedal som medzi jedením. Musel som sa predsa poďakovať.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Dom klanu Shindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom klanu Shindo   Dom klanu Shindo I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 10:04 pm

"Có?!"
Přestala jsem do sebe cpát Dango a probodla ho pohledem.
"Jak můžeš říct, že moje sexy větev vypadá morbidně?! Ty si měj třeba smrk já budu mít větev"
Zamrmlala jsem a pokračovala v jídle.
Tseeeh člověk pro ní jde do zimy a pak aby se nakonec nepoužila?!
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Dom klanu Shindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom klanu Shindo   Dom klanu Shindo I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 10:12 pm

"Tak dobre dobre, ja len že ... ach"
Povedal som a už som radšej nedopovedal, lebo takto to hovoriť by bolo zbytočné.
"A čo mi vlastne dáš pod stromček.. teda vetvu? "
Opýtal som sa s úsmevom. Naozaj som bol zvedavý, lebo som nevedel, čo dostanem a v poslednej dobe mi to veľmi chodilo po hlave.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Dom klanu Shindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom klanu Shindo   Dom klanu Shindo I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 3:51 pm

Dojedla jsem Dango a pak se ušklíbla.
"Neřeknu..počkej si."
Vyplázla jsem jazyk a dál se věnovala telce.
Nakonec to dopadlo tak, že jsem u ní usnula.
__
Rozespale jsem zívla a bolel mě celý člověk.
"Uááách"
Zamumlala jsem a protáhla se.
Už nikdy nebudu spát u televize!
Asi půl hodiny jsem chodila po domě a snažila se probrat a vypadat jako normální člověk.
Už převlečená a připravená jsem líně došla do kuchyně a vytáhla flašku.
Nikam se mi nechtělo ale..to mě se nechtělo nikdy.
~přesun~
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Dom klanu Shindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom klanu Shindo   Dom klanu Shindo I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 5:09 pm

Večer som šiel skôr spať a pred odchodom od televízie som zareagoval na Yuri.
"Nie že budeš nocovať u telky."
Zas som sa cítil ako jej rodič. Šiel som do kúpeľne, o chvíľku som z nej vyšiel a ľahol si do postele.
_______________________________
Ráno som vstal neskoro, celý deň som pobehoval po dome a snažil som sa variť na večer a všetko prichystať, darčeky pre Yuri som mal a všetko šlo podľa môjho časového plánu. Tento rok som jej mohol dať už ja víno pri stole i keď som to robil aj ten minulý a vlastne ešte aj ten predtým, ale tentokrát to bolo oficiálne mala 18!
Nuž vytiahol som také čo najlepšie víno aké som mal v mojom minibare a potom som ho zas zamkol, lebo som nechcel aby mi odtiaľ mizli fľaše. Všetko bolo pripravené a ja som si užíval pohodu za televíziou.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Dom klanu Shindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom klanu Shindo   Dom klanu Shindo I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 11:06 pm

Vtrhla jsem zase domů a spokojeně začala skákat před televizí aby se nemohl koukat.
"Večeřéééé!! Mám hlad."
Zakřenila jsme se a dál skákala na místě.
Vážně bych teď snědla asi i jeho kdyby to šlo.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Dom klanu Shindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom klanu Shindo   Dom klanu Shindo I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 11:23 pm

Ešte než prišla, po vetvičku som dal Yuri darčeky. Niečo z jej Yaoi obchodu, kam som nešiel rád, ale čo by som pre ňu neurobil. A tiež tam bola Amekageho fotka keď mal 20-23 rokov.
"Hai, Hai hneď to bude."
Povedal som a jedlo, ktoré som chystal celý deň som jej nachystal do taniera a položil jej na stôl. To isté som urobil aj sebe a začal som večeriať tiež.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Dom klanu Shindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom klanu Shindo   Dom klanu Shindo I_icon_minitimeMon Dec 30, 2013 2:58 am

Pořádně jsem si pochutnala a vypila mu půlku flašky.
"Teda ty jsi dobrá hospodyňka brácho."
Uznala jsem když jsem myla nádobí a zazubila se na něj.
Kdybych vařila já něco by tady vybouchlo..tutově!
Pak přišla řada na dárky. Zmizela jsem na chvíli do pokoje a pak přinesla pod větev zabalený dárek.
"Tadááá."
Sledovala jsem ho a čekala na jeho reakci až to rozbalí a uvidí tričko s nápisem "I'm not gay I'm fabulous". xD
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Dom klanu Shindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom klanu Shindo   Dom klanu Shindo I_icon_minitimeMon Dec 30, 2013 10:44 am

"Supér!"
V očiach sa mi objavili iskričky, pri otváraní darčeka. Vypadal som teraz ako malé dieťa. Celý natešený, čo tam na mňa vybafne som roztrhal ten papier a pozrel sa na tričko. Pousmial som sa, čo bolo dobré znamenie.
"To je sugoi!!!"
Povedal som, fakt som sa tešil z takého darčeka... Bolo tam predsa napísané, "I m not gay" a dostal som ho od Yuri. I keď celkovo to tričko asi aj vyjadrovalo, že som gay.... Ale prišlo mi to celkom vtipné.
"Yosh, tak darčeky máme za sebou ... tú fotku Amekageho si stráž... lebo mi to dalo zabrať, a pozeral sa na mňa trochu čudne."
Pousmial sa a spokojne som si šiel vyskúšať tričko do izby. Potom som s ním prišiel k telke a pozeral som sa na ňu.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Dom klanu Shindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom klanu Shindo   Dom klanu Shindo I_icon_minitimeMon Dec 30, 2013 1:39 pm

Když si začal rozbalovat dárek on šla jsem na to taky a zatímco on si prohlížel tričko já jsem slintala na Yaoi dárečkama a nad fotkou.
OMG!!!
Schovala jsem si fotku do té mangy a koukla se na bráchu.
"Neboj, já si jí budu hlídat."
Zakřenila jsem se.
"To tričko je hustý, že jo?!"
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Dom klanu Shindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom klanu Shindo   Dom klanu Shindo I_icon_minitimeMon Dec 30, 2013 2:36 pm

"To je... Yosh sestrička, ja už niekam idem. Pekný zbytok večera."
Usmial som sa a mierne som sa natiahol, na tričko som si dal mikinu a hodil som si aj svoj plášť, zobral som si zo sebou svoju démonickú flautu a šiel som von z domu. Vlastne som sa chcel len prejsť, vonku bolo jasno a ešte celkom fajn počasie, tak prečo nie.
Presun
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Dom klanu Shindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom klanu Shindo   Dom klanu Shindo I_icon_minitimeMon Dec 30, 2013 5:38 pm

Mávla jsme na něj a usadila se spokojeně v křesle, vytáhla jsme novou mangu a začetla se do ní.
U toho jsem stihla slintat, rozplývat se nad tím a vydávat podivné zvuky radosti.
Když jsem jí dočetla sjela jsem jí celou ještě znova a pak mi pohled padl na tu mikinu.
"Sakra.."
Zaklapla jsem mangu, položila jí na stůl a vzala mikinu.
Nikam se mi nechtělo, jenže nechtěla jsem jí mít u sebe tak dlouho.
Obula jsem se, hodila na sebe lehkou bundu a vyrazila ven.
-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dom klanu Shindo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom klanu Shindo   Dom klanu Shindo I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dom klanu Shindo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Reikin Shindo / Shinobigashiru
» Yuri Shindo / Chunin
» Reikin Shindo (Shinobigashiru)
» Yuri Shindo (Chunin)
» Reikin Shindo / Shinobigashiru

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: