New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hotel

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Hotel Empty
PříspěvekPředmět: Hotel   Hotel I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 6:07 pm

Tento velký hotel se nachází ve středu Yukigakure.
*Víc se mi psát nechce xD
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Hotel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hotel   Hotel I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 11:47 pm

Vstúpil som do hotela. Bolo mi naozaj zima, našťastie sa to zlepšilo. Zaplatil som si za izbu a pokojne som sa tam vybral. Prebytočné oblečenie som zhodil na moju posteľ v tej izbe a šiel okamžite do horúcej sprchy, kde bolo naozaj fajn. Po sprche som si ľahol na posteľ, nuž nespal som, lebo sa mi nejako nechcelo a ani som sa nesnažil zaspať. Napadlo ma, kde asi je Konan? Nuž o tú ženskú som sa radšej prestal zaujímať a myslieť na ňu.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Hotel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hotel   Hotel I_icon_minitimeMon Jan 13, 2014 7:13 pm

Ráno som vstal dosť neskoro, nikto ma nebudil, tak preto som tu mohol leňošiť. Nuž mal som tu ešte prácu. maximálne som sa obliekol kvôli vonkajšiemu počasiu a všetko som dal do pôvodného stavu. Odovzdal som kľúčiky na recepcií a samozrejme som som sa vydal pokračovať v mojej úlohe. Nájsť čo najskôr Konan a vybaviť to s Yukikagem. Veril som, že zmluvu podpíše a ja budem mať konečne voľno. I keď som nevedel, čo cezeň budem robiť, ale najskôr som plánoval len odpočívať na pohovke a sledovať TV po prípade si aj niekde ísť zacvičiť a podobne.
Presun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hotel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hotel   Hotel I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hotel
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: