PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Shoton/kurai shoton techniky

Goto down 
AutorZpráva
Reina Kana
ANBU
avatar

Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

PříspěvekPředmět: Shoton/kurai shoton techniky   Tue Jan 07, 2014 11:21 am

černý krystal
- má pevnější strukturu než normální shoton krystal.
- proudí v něm chakra uživatele a reaguje na jeho emoce
- odolá všem útokům třídy E, D, C včetně zvukových vln, pokud je uživatel ve formě tak černý krystal ze začátku vydrží i útoky typu B u katonu a fuutonu.  (cca 2 - 3 posty)
- pokud černý krystal někde zůstane uživatel cítí z jeho okolí chakru, tím jak vypouští menší vibrace
- jelikož reaguje na uživatelovi reakci stačí pouhé rozzuření a člověk chycený v černém krystalu je zničen
- Amegakure neví že Reina ovládá černý krystal, ale zatím ho ani nehodlá ve vesnici použít

Mučící technika B
Kurai Shoton: Gomon no gurippu
je to technika obyčejného vězení s tím že se pomalu začne svírat a tím mačkat tělo ve vyšší fázi vypouští i menší hroty. technika se používá výhradně na mučení pro potřeb ANBU
nevýhody: pro uživatele: přirozeně je to velký žrout chakry a udržování psychické koncentrace. pro ty co jsou uvězněni v ní budou pociťovat návaly bolesti při hrotech a možné odkrvování končetin při ztlačování

krystalový shunsin C
uživatele tělo  obklopí krystal a ten i s ním praskne a zůstane po něm prášek a objeví se jinde v místnosti
nevýhody: jako obyčejný shunshin s vizuálním efektem zničeného klonu. nepřítel uvidí prasknout krystal myslíc si že to byl klon, ale nebyl.

zrcadlový štít A
Kurai Shoton: Kessho mugen no kurushimi
kolem očí se udělá černý krystal který se zformuluje do brýlích ale pak vybledne do zrcadlové podoby takže veškeré oční techniky se od něj odráží
nevýhody: jsou hlavně pro uživatele očních technik. Brýle jsou těžké tudíž je snížená orientace a vidění, ale brýle odrážejí genjutsu kromě genjutsu zvuku

název: Kurai shoton: kessho no goremu
v češtině: Přivolání: Krystalický golem

Tato technika potřebuje jako každé jiné přivolání krev uživatele. Nashromážděná chakra dá do kupy černý krystal a normální krystal a chakra tyto nerosty pospojí dohromady a vyhladí. Vznikne tak obrovský kus krystalu (který má hlavu, ruce nohy tělo hlavu.). Dosahuje výšky jako bijuu.
Složením kurai shotonu a shotonu, Golem odolává všem elementárním technikám kromě yotonu a zvuku. Zvukové vlny budou narušovat krystaly a ty pak ani chakra neudrží u sebe, vážně ho dokáže poškodit ranton (dokáže oddělit jednotlivé části těla od sebe).  
Uživatel Golema může plně ovládat a směřovat ho směrem, který on sám chce, nemá vlastní mysl a není živý. Přivolat a odvolat se dá kdykoli.  Golem většinou když je vypuštěn tak jen ničí vše co mu přijde do cesty dokud ho uživatel sám neodvolá nebo už není co ničit.


Ovládání: Golema lze řídit v dosahu 250 m silou vůle. Jakmile opustí tuto hranici Golem se stává neovladatelný a podle koncentrace se buď sám rozpadne nebo přestane ničit a jde tím směrem, který byl natočený a nezastavuje se.

Počet k přivolání: 1 + dva menší  (5 metrů)  malé lze vyvolat i bez velkého.

Nevýhody: však on si každý něco najde, třeba jeho výška, nevšímavost, pomalé pohyby, tupost a určitě ty tři KG (ranton, yoton, zvuk)

uživatel Golema bude mít zpomalenější reflexy, protože po psychické stránce ho bude těžké udržovat ho tam, kde má být. Tudíž zasažitelnost uživatele bude velká, pokud bude uživatel na místě, kde je Golem.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiken
Hlavní Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

PříspěvekPředmět: Re: Shoton/kurai shoton techniky   Thu Jan 09, 2014 11:51 pm

Povolené
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Shoton/kurai shoton techniky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: