New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Yuu Akasuna / Shinobigashiru

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Yuu
Shinobigashiru
Yuu


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 01. 05. 13

Yuu Akasuna / Shinobigashiru Empty
PříspěvekPředmět: Yuu Akasuna / Shinobigashiru   Yuu Akasuna / Shinobigashiru I_icon_minitimeTue Jan 07, 2014 6:55 pm


Meno a priezvisko : Yuu Akasuna
Pohlavie : Muž
Narodenie : 29.12.
Vek : 21
Klan : Akasuna
Kekkei Genkai : nicht
Sensei : spomenutý v životopise
Hodnosť : Shinobigashiru
Obľúbené : Yuu má rad slobodu , dobré jedlo . Ľudí , ktorý sú vtipný , ale nie moc vtipný , netreba to preháňať.
Neobľúbené : Yuu nemá rád namyslených ľudí , čo si myslia , že sú niečo viac . Keď mu niečo nevychádza, keď ho niečo nebaví.
Popis vlastností : Yuu má väčšinou kladné vlastnosti , vie sa zabávať , vie pomáhať nie je vôbec lakomý.
Vzhľad:
Yuu Akasuna / Shinobigashiru 3370c5b1d9_78995958_o2
Životopis:
Môj príbeh sa začínam v jeden studený deň. Snežilo a všade okolo bolo vidieť len krásne napadaný sneh. Vonku bol počuť detský smiech a nikto si na nič nemohol sťažovať. V deň keď som sa narodil som bol najväčšiu atrakciou v mojom klane.
Ako malý som mal v záľube všetko sa každého pýtať , a tak keď som videl niečo nové hneď som sa musel opýtať „Čo to je ?“ Časom to každému začínalo liezť na nervy a tak mi ďalej neodpovedali.
Ako malý som sa chodieval hrať z ostatnými deťmi von. Hrávali sme sa až do večera. Najviac sa mi však páčilo keď ma musela ísť moja mama hľadať. Bol som proste dobrý v schovávačke . Síce ma vždy zmlátila ale to je jedno.

Keď som mal asi tak 6 rokov nastúpil som do akadémie. Ľudí som tam poznal , a oni poznali mňa no pribudli tam aj nový ľudia o ktorých som nejavil záujem. Najviac sa mi však páčilo , že sme sa konečne mohli začať učiť nejaké techniky. Doteraz sme len zbierali kvetinky a učili sa čo pre mňa nepredstavovalo nejakú zábavu. Pochádzam z klanu , ktorý vedel najlepšie využívať lútky k boju . Predstava používať len techniky ninjutsu ma nejako nenapĺňala chcel som byť taký ako všetci ostatný shinobi zameraný nielen na nijutsu ale aj taijutsu.
Zo začiatku sme sa však učili pečate a ako z nich poskladať nejakú techniku. Bol som malý a radšej ma bavilo chodiť von a hrať sa než sa učiť a trénovať.
Opäť začínal nudný deň v akadémii. Prišli sme posadali si a zas celý deň počúvali nášho senseia. Dnes nás učil čo je vlastne kunai a čo je shuriken. Učili sme sa ako s ním zaobchádzať a tak. Celkom mi to išlo . Po celom dni som sa vrátil domov . Trošku som sa začal zaujímať o histórii klanu a o klanových technikách.
Asi tak o 2 roky som sa naučil všetky e rank techniky , ktoré sa v akadémii učia a asi tak o rok akadémiu úspešne ukončil. Zaradili ma do týmu s jednou dievčaťom a jedným chalanom. Dievča sa volalo Yuri (stop úchyláci Very Happy)  a chalan Yuji. Zadelili nám veľmi milého senseia. Keďže som vyšiel z akadémie mal som možnosť naučiť sa konečne nejakú  techniku klanu. Technika sa zdala pomerne jednoduchá ale ako každá technika sa veľmi ťažko učila. Pomáhal mi môj otec , ktorý ju vedel veľmi dobré ovládať. Raz sme sa vybrali na misiu aj s mojim senseiom. Mali sme venčiť psov. No keďže psy boli väčší než mi nedokázali sme ich udržať. Priviazali sme ich o strom no jeden nám utiekol a museli sme ho nájsť. Utekal hlboko do lesa , kde sme ešte pred tým nikdy neboli a báli sme sa . Stretli sme tam pár banditov , ktorý našli nášho psa. Banditi nás chceli chytiť a neviem čo by potom s nami urobili. Vytiahli sme na nich kunaie a shurikeny , ktoré sme nosili zo sebou a boli sme pripravený na všetko. Banditi na nás chceli zaútočiť , keď sa zrazu ukázal náš sensei a banditov porazil. Vrátili sme sa aj so psom do dediny a sensei nám dohováral aby sme nechodili do lesa. Ďalej sme už radšej psov nevenčili ale zbierali nudné kvetinky , zase! Napriek tomu sme si všetci dobre vychádzali a stali sme sa nerozlučnými kamarátmi.
Yuu Akasuna / Shinobigashiru 3370c5b1d9_78995958_o2
Keďže sa už blížil čas chuunínskych skúšok museli sme sa dobre pripraviť. Každý z nás vedel už dostatočné množstvo techník. Teraz sme sa len museli pripraviť na nejakú ťažkú úlohu v teréne. Sensei nás zobral na táborenie v lese. Museli sme spať v stanoch , ako inak. A dávať pozor na oheň , aby nezhasol a hlavne pozor na zvieratá a banditov. Strašne som sa v noci bál , ako inak , keď bol les plný nebezpečenstva. Najhoršie na tom , že začalo pršať. Celý zmoknutý som išiel spať do stanu. V lese sme strávili týždeň a keď som sa konečne dostal domov bol som najšťastnejší človek na svete. Konečne som sa mohol normálne vyspať. Nastali časy chuunínskych skúšok a všetci aj so senseiom sme sa stretli ešte pred skúškami. Bavili sme sa o tom , že sa nič nestane keď nevyhráme a , že si ich môžeme keď tak zopakovať. Proste , aby sme neboli v strese. Keď začali chuunínske skúšky zadali nám úlohu nájsť v lese stratené veci , ich zoznam sme mali nájsť v zvitku , ktorý sme tiež museli niekde nájsť. Všetkých nás presne o 12:00 vypustili do lesa a hneď sme sa vybrali hľadať zoznam. Hľadali sme no nič sme nenašli , kým sme nestretli inú skupinu , ktorá zoznam už mala. Potrebovali sme ho získať aj za cenu podvodu. A tak sme chytili jedného z ich týmu a pomocou henge som sa naňho premenil a zvitok jednoducho získal. Nemali ani len tušenie , že som to bol ja. Zvitok obsahoval aj mapu a tak sme sa hneď vybrali nájsť predmety. Neboli sme však jediný , ktorý sme mali mapu a na mieste , kde sme mali nájsť veci , už tam niekto bol. Museli sme bojovať a po tomto boji som ja a Yuri ostali smrteľne zranený. Zobudil som sa až v nemocnici , nevedel som čo sa stalo. Zrazu som si spomenul. Chunnínske skúšky! Nevedel som ako to dopadlo , myslel som si , že už je koniec a ja som ostal genínom. Avšak chunnísnke skúšky vzhľadom na to , že veľmi málo ľudí dokončilo skúšky , všetci sa stali chunnínmi. Raz v noci som sa necítil moc dobre , dokonca som opäť odpadol a môj stav sa zhoršil. Vtedy som myslel , že je môj koniec a už neuvidím svojich kamarátov. Opäť som sa zobudil a všetci stáli okolo mňa. Na mojej ruke bolo 6 pásov spojených a n a dlani znak. Čo to je ? Behalo mi v hlave až mi nakoniec vysvetlili , že je to technika , ktorá je naviazaná na moje telo. V tej technike je zapečatená čakra , ktorá pomáhala mojim orgánom. Túto čakru som mohol ľubovoľne uvoľňovať. Avšak povedali mi , ak posledný 6 pásik sfialovie odpadnem , no neumriem , znak na ruke sa zapečatí a už nebudem môcť vypúšťať ani používať čakru , kým sa neobnoví a pásiky opäť nesčernejú , vtedy sa znak odpečatí a môžem, používať čakru.

Keďže som sa zotavil a stal sa chuunínom , s väčšou kapacitou čakry pustil som sa do učenia nielen techník ale aj taijutsu. Dostali sme misiu v susednej dediny. Túto dedinu niekto napadol a mi sme mali zistiť kto to bol. Dostavili sme sa do tejto dediny. Situácia sa vyvíjala celkom dobre. Zisťovali sme od ľudí či nevideli niekoho podozrivého a tak. Obzerali sme si čo všetko spôsobili a koho zabili. Boli sme ubytovaný u jednej starej babičky , ktorá mala veľký dom a bývala v ňom sama. Strávili sme tu asi tak týždeň a už to tu pomaly nikoho nebavilo a chýbal nám domov. Postupne sa však situácia začala vyostrovať. V noci sme počuli výbuch. Všetci sme vyšli von z domu až na Yuri, ktorá ostala z babičkou. Rozbehli sme sa za miestom výbuchu no nikto tu nebol. Postupne tam prišlo viac a viac ľudí . Keď sme sa vrátili k babičke Yuri tam už nebola a ani babička. Hneď sme to nahlásili v kagemu , ktorý poslal ANBU jednotky aby Yuri našli. Ani po niekoľkých mesiacov ANBU jednotky Yuri nenašli. Strácali sme nádej , že ju ešte niekedy nájdeme. Avšak po niekoľkých ďalších pátraniach ANBU jednotky objavili gang s Uzu. Začali spolu bojovať a pri boji umrela moja mama. Dovtedy som nevedel , že je ANBU až kým mi to otec nepovedal. Avšak tento gang uniesol a mučil Yuri aby im povedala informácie a nakoniec ju aj tak zabili a Yuji utiekol z dediny. Konal sa dvojitý pohreb , ktorý ma kompletne psychicky zničil. Po tejto udalosti som už netrénoval ale viac spoločensky žil. Zoznamoval som sa s ľudmi , ktorých som dovtedy nepoznal a celkom ma to bavilo. Kage-mu bolo ľúto čo sa stalo mojej mame a Yuri a tak sme sa začali trochu viac rozprávať. Postupne sme spolu mali kamarátsky vzťah a dokonca ma prehovoril aby som začal opäť trénovať.

Dal som na jeho radu , keď sme sa už dlhšie poznali. Začal som trénovať nielen techniky, ale aj skladanie a používanie bábok. Otec ma musel zdokonalovať najmä v stratégii a v taijutsu , ktoré mi do vtedy nešlo. Časom som si vytvoril nejaké techniky , ktoré som používal alebo aj také , ktoré som vytvoril lebo som sa nudil. Otec bol na tom biedne, zostal som mu len ja. Robil som ešte pár misii aj s mojim otcom až kým som sa nedostal na hodnosť Jonina. Otec bol na mňa hrdý no nakoniec aj tak umrel.

Yuu Akasuna / Shinobigashiru 3370c5b1d9_78995958_o2
Po otcovej smrti sa ma ujal samotný Uzishiokage. Avšak nemohol sa starať aj o mňa a aj o dedinu a tak ma poslal študovať ďalej od dediny. Prihlásil ma na školu kde som mal študovať a po skončení štúdia som sa mal vrátiť naspäť. Začiatky boli ťažké , nikoho som nepoznal a keďže nepatrím medzi ľudí čo radi spoznávajú nových ľudí bol som sám. Sám až po kým som nešiel cez park do školy. Prechádzal som práve okolo dvoch báb , keď ma oslovili .Stŕpnutý som zastavil a po 5 sekundách som sa otočil. "To bolo na mňa?" , opýtal som sa. Dievčatá sa len zasmiali."Áno!" , povedali naraz. Zvyšnú cestu do školy sme sa bavili , že odkiaľ som a tak. Čas plynul a ja som sa s nimi učieval a trénoval keďže tiež patrili medzi ľudí , ktorí nečakali na smrť. Aiko patrila medzi majstrov v genjutsu. Zvuk z jej lútny dokázal oblbnúť hociakého človeka. Jej sestra Michiko patrila medzi najinteligentnejších študentov na škole a ovládala silné lekárske techniky. Študovali sme a plánovali ako sa po škole vyberieme na nejaké misie. Hovoril som im o mojich zážitkoch a oni počúvali z otvorenými ústami. Postupne sa naša skupinka rozrástla o viac členov a spoločne sme plánovali budúcnosť. Po skončení školy sa však naše plány rozpadli a ja som sa vrátil naspäť do dediny. O mojom návrate vedel asi len Kage ale bol som rád , že som bol opäť naspäť , a zo svojim vzdelaným mi ponúkol miesto jeho zástupcu. Keďže som mal len jeho prijal som to. Celý čas po škole som však dúfal , že ma Akio a Michiko nájdu a pôjdeme na misiu, no nič sa nestalo. Rok sa nič nedialo až mi prišiel list, list od ich rodičov. V liste sa písalo , že Aiko a Michiko umreli a že chceli aby som ich naposledy videl. Pohreb bol smutný , najmä pre mňa. Opäť som stratil ďalších členov "rodiny". V noci som však nemohol spať trápili ma nočné mory a tak som sa rozhodol vybrať sa na cintorín za nimi. Vykopal ich. A spravil jednu vec , ktorú som dúfal že nikdy neurobím , spravil som si s nich lútky aby navždy ostali pri mne.
Yuu Akasuna / Shinobigashiru 097m
Body schopností :
Nin : 5
Tai : 4,5
Gen : 3
Sila : 4,5
Rýchlosť : 4
Int : 4
Yuu Akasuna / Shinobigashiru 3370c5b1d9_78995958_o2
Techniky:
S-rank
Shirohigi: Jikki Chikamatsu no Shū
1 S rank vymenená za 2 A rank
A-rank
Shōsen Jutsu
Meisaigakure no Jutsu / Hiding with Camouflage Technique
Sōen: Hitomi Gokū
Fūinjutsu: Shishi Heikō
Jōmyaku no kyōdo kabā / Strenght cove in veins / 静脈の強度カバー (vlastná technika) *
B-rank
Sanbō Kyūkai
Fūka Hōin
Hair Camouflage*
Chakra Transfer Technique*
C-rank
Chakura no Ito
Kuchiyose no jutsu
Magen: Kokoni Arazu no Jutsu*
Sōshūjin
D-rank
Generic Sealing Technique
Exploding Dragon Strike
Shunshin no Jutsu*
Yuu Akasuna / Shinobigashiru 3370c5b1d9_78995958_o2
Inventár :
10x shuriken
5x výbušný lístok
Lion-Headed Kannon
Zvitok na Shirohigi: Jikki Chikamatsu no Shū
3 čisté zvitky
+zvitky na každú lútku
Yuu Akasuna / Shinobigashiru 3370c5b1d9_78995958_o2
Akio & Michiko
Akio : Ovláda techniky genjutsu a k boju používa lútnu.
Genkaku - Aiko začne hrať na lútnu. Technika spôsobuje halucinácie ako napríklad , že zasiahnutý môže vidieť 2 krát tú istú vec alebo počuje iné zvuky. Veľký rozsah.
Furūto no tekunikku: Torappu - Akio začne hrať na lútnu , každý kto bude počuť zvuk hrania upadne do genjutsu. Stráca kontrolu nad telom , cíti sa ako pripútaný lanami a postupne upadá do bezvedomia. Veľký rozsah.
Taishoku - Ak by bol nepriateľ blízko pri Yuuovi Aiko zahrá na lútnu a nepriateľ upadne do takého genjutsu , že jeho oči nebudú schopné nájsť Yuua.
Blízky útok : Aiko je prispôsobená viac na používanie genjutsu. Jej druhá ruka má v dlani zabudovanú malú díku  jedom. Lútna sa dá používať aj ako zbraň ale je z dreva.

Michiko :
Tengoku no tatchi - to isté čo toto http://naruto.wikia.com/wiki/Mystical_Palm_Technique
Blízky útok : Michiko má v rukách dýky napustené jedom. Je rýchlejšia ako Aiko a má väčšiu silu.

Gādo 
spoločná technika Aiko a Michiko. Keď spoja svoje ruky dokážu ochrániť toho kto sa nachádza v strede. Ide o barierovú techniku , ktorá sa dá zničiť so silným ninjutsu (A rank technika) ... ináč niečo ako toto len pre dvoch a nie je to oheň ale pevná bariera Very Happy http://naruto.wikia.com/wiki/Four_Violet_Flames_Formation
Yuu Akasuna / Shinobigashiru 3370c5b1d9_78995958_o2
Shīrudo :
-je to lútka pripomínajúca anjela v železnej zbroji. Jeho krídla sú zhotovené zo železa a sú ostré ako britva. Krídla sú mechanické takže lútka je schopná lietať. Tvár je akoby zakrytá , pretože lútka nemá žiadnu tvár. Ak sa otvorí helma zakrývajúca tvár je možné vidieť trubičku cez ktorú vypúšta silný oheň (ako keby to bola technika úrovňe C / B / A) . Lútka je veľmi mechanická a po vypustený silného ohňa sa môže prehriať a nefungovať. Okolo hlavy sa nachádzajú chladiace trubice s vodou. Vodá sa dá vypúšťať. (málo vody , málo chladenie ). Technika sa dá použiť aj ako brnenie , keď si do nej vlezie Yuu dokáže využívať všetky funkcie , okrem chŕlenia ohňa cez tvár, vtedy sa trubičky presunú na ruky. Pri použití silného ohňa a prehriatí lútky sa môže užívateľ popáliť. V prípade silného prehriatia funguje rýchli výstup (Evakuácia) čiže lútka sa okamžite rozpadne na 2 polovice. Krídla môžu slúžia aj ako štít. Ruky je možno premeniť na meče.
Avatar:
Yuu Akasuna / Shinobigashiru 3370c5b1d9_78995958_o2
Piero :
Lútka najväčšie kalibru , je rýchla a plná zbraní. Jej dlhé vlasy schovávajú veľké množstvo ihlíc. Keď s nimi začne trásť (ako metalista xD) vypustí ich (sú naplnené jedom). Pri blízkom kontakte sa dajú použiť aj ako drátenka xD doškrábe vás , keďže má vo vlasoch ihlice, taktiež môže zviazať ruky. Malý nenápadný klobúk je vlastne časovaná bomba , ktorá sa dá hocikedy odpáliť (silná asi ako 20 výbušných lístkov). V každej ruke má po bokoch schovaných 5 dík (t.j. dokopy 10 dýk s jedom). Na chodidlách má pružiny , ktoré jej dovolia sa odraziť vyššie do vzduchu a urobiť pár sált a hodiť ihlice na nepriateľa alebo proste len vyskočiť xD.
Avatar:
Návrat nahoru Goto down
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

Yuu Akasuna / Shinobigashiru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yuu Akasuna / Shinobigashiru   Yuu Akasuna / Shinobigashiru I_icon_minitimeTue Jan 07, 2014 8:36 pm

POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com
 
Yuu Akasuna / Shinobigashiru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Yuu Namikaze / Shinobigashiru
» Reikin Shindo (Shinobigashiru)
» Konan Kimura (Shinobigashiru)
» Reikin Shindo / Shinobigashiru
» Reikin Shindo / Shinobigashiru

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: