PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Klan Kokoro

Goto down 
AutorZpráva
AkiPoèet pøíspìvkù : 2
Join date : 09. 01. 14

PříspěvekPředmět: Klan Kokoro   Sat Jan 11, 2014 5:24 pmKlan Kokoro
Tento klan je dávno zabudnutí históriu, nikdy sa veľa o ňom nevedelo a nikdy sa nikto oňho nejako extra nezaujímal. Hlavne členovia tohoto klanu a nositelia KG si svoje tajomstvo radi uchovávali v tajnosti. Tento klan sa považoval za vymretý, zapadnutí prachom. No v Shiren sa objavil chlapec ktorý patrí a je krvne spojený s týmto klanom a tým je jeho oficiálne poznaním členom tohoto klanu. Vedenie Shiren si to nechávalo z určitých dôvod pre seba. Takže okrem Lena a pár záznamov zapadnutých v archíve, nie je šanca že by tento klan niekto poznal.(možno nejaký vojnový veteráni). Len sa o históriu klanu zaujímal, všetko naštudoval a postaral sa o spálenie všetkých historických dokumentov o svojom klane(ktoré sa mu podarilo získať). Tým sa stal akousi bránou k informáciam o jeho pôvode. Klan Kokoro a klan Tayuya zrejme spolupracovali a predávali si vedomosti. Teda aspoň klan Kokoro sa naučil využívať lepšie svoje zvukové Genjutsu od klanu Tayuya. Tým pádom existujú len dva klany ktoré ovládajú zvukové Genjutsu. Klan Kokoro a Tayuya.


Kekkei Genkai
Tajomstvo spočíva v ich neuveritelnému potencionálu a inteligencií ktorú keď rozvinú, otvoria sa im úplne iné možnosti ako normálne mysliacim ľudom. Jedná sa o to že ich krv a vrodená "deformácia" im umožňuje využívať väčšiu kapacitu mozgu, vďaka tomu premýšľajú rýchlo, efektívne a veľmi veľmi múdro.
Jedná sa o to že vďaka tomuto základu majú 100% predpoklady na vykovnávanie efektivných a priam dokonalých Genjutsu techník. Vďaka ich zameraniu na genjutsu môžu použiť očné genjutsu, genjutsu zvuku, genjutsu pečate a iné. Možnosti sú neobmedzené a jedinou prekážkou je ich vlastná fantázia a schopnosti. To že niekto vlastný toto KG neznamená! že dokáže ovládať naplno Genjutsu. Talent a predpoklady sú...je otázne či ich daný jedinec bude rozvíjať.
Ich známou ultimátnou technikou je takzvané Genjutsu v Genjutsu (Ilúzia v ilúzií). Tým sa dostáva nepriateľ do jedného fiktívneho sveta v druhom fiktívnom svete. Tým pádom Realita pre neho prestáva existovať, a jeho telo a duša v realite sú v akejsi kóme. Prekonať toto Genjutsu by sa podarilo len niekomu kto je na takej istej úrovni ako klan Kokoro.

Členovia
Len (žije)
Lenovi rodičia (mŕtvy, predpokladá sa že KG neovládali)
Lenovi predkovia (mŕtvy)


Klan Sakkaku je dá sa povedať vzdiálený klan. Medzi týmito klanmi vládlo prímerie a vzájomná podpora. No vzhľadom k času pomaly vymyzli ľudia z Kokora a tým sa konktakty prerušili.
Domienka je taká že tieto klany vznikli podobne ako UchihaxSenju.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
AkiPoèet pøíspìvkù : 2
Join date : 09. 01. 14

PříspěvekPředmět: Re: Klan Kokoro   Fri Jan 17, 2014 5:46 pm

....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Klan Kokoro
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: