PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Kancelária Amekageho

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin

Poèet pøíspìvkù : 292

PříspěvekPředmět: Kancelária Amekageho   Mon Apr 28, 2014 3:22 pm

Kancelária Amekageho sa nachádza v jednej z najvyšších budov Amegakure, ako je to už zvykom. Amekage v kancelárii denne vybavuje papierovačky, žiadosti ľudí, shinobi a podobne. Pravda, ak má na to nervy, pre taký prípad je tu aj kôš, ktorým sa môže zbaviť hôrd papierov, i keď to nie je zrovna profesionálne. Kancelária má aj sklenenú časť steny, čo teda znamená, že Amegake má krásny výhľad na temer celú dedinu. Čo však veľa ľudí nevie, za drevenou stenou sa nachádza aj jedna malá, skromná izba s posteľou... nuž, je to hold pre núdzové prípady únavy.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

Poèet pøíspìvkù : 268

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 01, 2014 4:37 pm

Dorazil som do kancelárie a zabuchol za sebou dvere. Fľašu whiskey som položil na stolík a posadil som sa do kresla, pohodlne sa oprúc. Privrel som oči a otočil sa smerom ku oknu, odkiaľ som mal výhľad na Amegakure. Že práve ja som bol donútený opúšťať takú spoločnosť.. V duchu som sa bavil na tom, ako to osud zariadil. I po tých dvoch rokoch to bolo stále pre mňa zvláštne a tušil som, že ešte nejakú dobu to tak aj do budúcna ostane. Ale čo sa dá robiť, už len teda čakať, či už na zmenu alebo príchod ľudí, čo by niečo odo mňa potrebovali.

» C » Teshi Sendan| Karamatsu no Mai | Hone Keimusho | Shikotsumyaku Bunshin no Jutsu
» D » Shunshin no Jutsu | Kanashibari no Jutsu | Sōshuriken no Jutsu
Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 5 ~ Genjutsu: 3 ~ Sila: 5 ~ Rýchlosť: 5 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 127

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 01, 2014 4:44 pm

Klon dorazil o chvíli později do budovy a zjistil, jestli zde není někdo kdo by mohl být nebezpečný. Pak došel před kancelář a opřel se zády o zeď vedle dveří a hlídal.

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

Poèet pøíspìvkù : 239

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 01, 2014 7:38 pm

Prechádzal som cez ulice a svižným krokom som sa dostal až ku vchodu do veľkej budovy. Bolo na mne vidieť plášť s kapucňou. Tú som zhodil po vstupe do budovy. Stiekali zo mňa ešte kvapky vody, keď že tu nikdy neprestávalo pršať. Moje kroky viedli až ku kancelárií samotného Amekageho. Pred kanceláriou, bola ANBU. Tipoval som Reinu, ona robila ochranku Amegakeho.
"Zdravím."
Pozdravil som Reinu, hneď na to som zaklopal a rovno aj vošiel, nechcelo sa mi moc vyčkávať.
"Nazdar, Natsuo. Nepotrebuješ tu pomoc s papierovaním alebo hocičím?"
Doma som sa nudil, bolo tam prázdno potom, čo tu už nebola moja sestra medzi nami. Preto som teraz svoj čas zabíjal prácou, viac menej.

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 01, 2014 7:41 pm

Klon

Mávla jsem mu na pozdrav a dál se věnovala dívání se do stěny nebo do země. OD něj nebezpečí rozhodně nehrozilo

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 01, 2014 8:09 pm

Možno by ma ten pohľad na Amegakure cez okno a posedávanie s nič nerobením aj uspalo. Chýbalo k tomu hádam len to, že tu nebola posteľ, či skôr aspoň kreslo, v ktorom by sa dalo vystrieť a kľudne aj zaspať. No ale, to by som z neho asi nezliezol. Malo to výhody aj nevýhody. Spánok sa nakoniec ale i tak odložil, pretože niekto zaklopal a vstúpil. Lenivo som sa trošku otočil na stoličke a kukol sa bokom na osobu, čo prišla. Bol to Reikin. Kývol som mu hlavou a zamyslel sa nad tým, čo sa spýtal.
"Ak máš záujem, sprav tú kopu." Mávol som rukou na kraj stola, kde bola už poriadna hromada, keďže som.. proste nevypísal ani 5 papierov za celý čas! Ale očividne sa i tak žilo v dedine, takže to boli zas len nejaké zbytočnosti. Nechal som mu čas na rozmyslenie, pričom som sa posunul na stoličke ku druhému kraju stola a položil som ruku na fľašku whiskey.
"Alebo sa posaď a rozoberieme pár totálne zbytočných tém." Uškrnul som sa, schválne vynechajúc otvorenie fľašky, ktorú som vlastne hodlal odložiť na horšie časy. Už som v sebe mal z baru dva poháriky, to zatiaľ hádam stačilo.

» C » Teshi Sendan| Karamatsu no Mai | Hone Keimusho | Shikotsumyaku Bunshin no Jutsu
Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 5 ~ Genjutsu: 3 ~ Sila: 5 ~ Rýchlosť: 5 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 01, 2014 8:24 pm

Presne tak, on ich nikdy nevypísal, ale niekto to urobil. Ten niekto som bol ja. Nesťažoval som sa, práca mi moc neprekážala a plat som mal veľmi dobrý.
"Veď vieš, že nedám až tak na reči."
Odpovedal som a posadil som sa na stoličku za stôl.
"Ja dokážem robiť obe veci naraz."
Mierne som sa pousmial.Vytiahol som prepisku z košele a tú menšiu kopu som začal vyplňovať.
"No dozvedel som sa, že bývalý Amekage, je späť."
Odpovedal som a prvý vyplnený list som dal na druhú stranu stola.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 01, 2014 8:36 pm

"Hmmh, iste." Zamrmlal som a tak som sa teda zas odsunul ku oknu, zároveň čo som sa otočil tak, aby som videl na neho i na výhľad. Ešte som si ale vyzliekol plášť, pretože mi v ňom po prvé bolo teplo a po druhé som i tak nemal moc rád plášte. Aspoň nie tohto typu. Prevesil som ho cez operadlo a zas sa pohodlne oprel.
"Nikdy nepochopím, ako sa to môže tak rýchlo šíriť." Poznamenal som najprv a privrel oči.
"Je späť. Aktuálne je v bare s Milli." Dodal som. Nebál som sa, že by sa niečo stalo. Síce obaja boli svojím spôsobom po tej vojne poznačený, bola tam stále Reina, takže by som sa prípadne niečo dozvedel, keby sa teda niečo stalo. Aj keď pri Reine sa asi ťažko opijú, aspoň jedna polovica z nich.

Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 01, 2014 8:45 pm

"Však vieš, ako prvá to vedela sestrička, tá to hneď povedala doktorom, tam to niekto započul a povedal to najskôr niekomu ďalšiemu, dostalo sa to k Anbu a jeden Anbu mi to povedal."
Povedal som, ako to asi bolo. Ja som ďalej pokračoval vo vypisovaní.
"Kde inde by tak mohol byť náš ex-Amekage, jedine v bare."
Uškrnul som sa. Vždy keď nebol v kancelárií, doma alebo na misií. Tak som ho šiel hľadať do baru. Aj bývalému Amekagemu som robil zástupcu.
"A ty tam nie si s nimi prečo?"
Opýtal som sa pri to vypisovaní. Celkom ma to zaujímalo, Natsuo mi už taký prišiel, že by bol radšej tam, než tu.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 01, 2014 9:10 pm

Krátko som na neho kukol, keď začal rozprávať, jak sa to roznieslo. Síce mi nemusel odpovedať na takú rečnícku vetu, ale nechal som ho, nech to dopovie, aspoň tu nebolo o pár chvíľ viac ticho. Ďalej sa ozval s Amekagom a barom. Tomu som sa musel uškrnúť, znelo to, akoby hovoril o mne. Napokon, bar bol môj druhý domov.
"Chcel zapiť veci, ktoré sa dozvedel." Pokrčil som ramenom a odmlčal sa, keď sa ma spýtal, čo tam nie som aj ja. Trochu som sa zamračil, že práve mňa sa toto niekto musí pýtať. Jeho pocit bol totiž správny, bol som tam o dosť radšej než tu.
"Nuž, v prvom rade som nechcel byť piatym kolesom na voze." Poznamenal som a viac k tomu nepovedal. Inokedy by ma síce ani to netrápilo, ale teraz som to asi vnímal o trošičku inak.
"Napokon, mám tu predsa prácu, ne?" Opäť som sa uškrnul a prehodil z okna pohľad na Reikina, ktorý vypisoval papier za papierom. Mňa by trafilo, keby mi niekto blízky zomrie a ostala by mi len takáto chuť k práci. Veď to bolo.. nezáživné!

Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 01, 2014 9:21 pm

"Uhm, máš tu veľa práce."
Pousmial som sa, chuť do práce sa to nazvať nedalo. Skôr som s tým zabíjal viac času. Vypísané papiere pribudali.
"Tá žena pred kanclom je Reina, však? Čo nie je radšej tu, ťa tu nechala samého. Nebyť mňa, tak by si sa ešte nudil."
Znova som nahodil menší úsmev.
"Posledné obdobie, tu je väčšinou nuda... Denne robím to isté, asi by som cez voľno mál ísť niekam. "
Povedal som si sám pre seba, naozaj som z domu cez voľno moc nevyťahoval päty.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 01, 2014 9:35 pm

Mlčky som sa kukol smerom k dverám a krátko som sa zamyslel nad jeho slovami. Ono, akosi som si ani neuvedomil, že by niekto bol pred kanclom. Čo asi bol aj dôvod, prečo Reina, teda, jej klon nebol tu.
"Možno máš pravdu, ale si tu takže to napokon teraz nie je treba riešiť." Poznamenal som a vstal. Prešiel som pomaly k oknu a ostal sa z neho znova dívať von, počúvajúc Reikina.
"Stále však máš viac možností než ja. Aspoň čo sa týka voľnosti." Zamrmlal som a otočil sa čelom vzad. Bol som na tom podobne. Posledné obdobie som navštevoval nemocnicu, čo po dnešku budem musieť už vyradiť, alebo som bol v bare či tu. Nebol ani čas na nejaké úlety, mohlo sa hocičo stať a ja by som bol mimo. No za tie dva roky už som sa s tým trochu zmieril, a s inými vecami zas naopak ešte stále nie...
"Musíš si nájsť hobby." Pokrčil som ramenami. Stále sa dalo hocičo robiť aj bez toho, aby sa muselo ísť niekde cez voľno na "výlet". Akurát bolo ťažšie zistiť čo.

Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 01, 2014 9:51 pm

"Náááh, ale stále neviem čo robiť, nič ma nebaví. S nikým pomaly nenájdem spoločnú reč. Ty môžeš byť tiež volný, som tvoj zástupca. Ak by si tu nebol, som tu predsa ja... "
Odpovedal som a znova som pokračoval vo vypisovaní.
"To sme dopadli zaujímavo. "
Uškrnul som sa a dopísal som posledný papier. Dnes tu toho tak moc nebolo ako sa mohlo zdať, väčšina boli len obyčajné potvrdenia, kde to potrebovalo len obyčajnú pečiatku alebo podpis. Nemusel som to ani čítať, všetko predtým ako sa tu donesie je preverené.
"Misií teraz asi nie je veľa však? "
Opýtal som sa a oprel som sa o operadlo na stoličke.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 01, 2014 9:58 pm

"Som si toho vedomý. Ale tiež aj toho, že by sa tvoje zastupovanie mohlo predĺžiť o veľmi dlhý a nechcený kus." Uškrnul som sa. V tomto na mňa nebolo dobré sa spoliehať. Preto som sa aj držal od toho, aby sa stalo, že sa mi predĺži "voľno" a jemu zasa zastupovanie. V každom prípade, po jeho druhom poznamenaní som sa rovnako uškrnul a len zľahka sa oprel o veľké okno za chrbtom. Ako som si všimol, už mal hotovo. Nadvihol som obočie a po jeho otázke som len naprázdno vyfúkol vzduch.
"Veru nie. Iba ak také, čo sú pre menšie ranky a čo sa vybavia behom chvíľky." Odvetil som mu. Hold, na území bolo akési podozrivé ticho a kľud, nikde nebolo veľmi treba riešiť nejaké veci. Až to bolo strašidelné, ako sa vo svete nič moc nedialo.

Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 01, 2014 10:07 pm

"Tak by sa ti predlžilo voľno... Ja by som dostal príplatok a bolo by všetko fajn."
Odpovedal som mu, predsa len som stále nič nerobil a nemal som ani čo robiť.
"Dedina je zatiaľ v pohode. Nič sa nedeje, nie sú tu žiadne organizácie a veľké dediny s ktorými by sme museli mať konflikty. Nie je tu nič takého."
Poznamenal som k celkovému stavu a potom nasledovali ďalšie vety.
"Celý život sa snažím dosiahnuť niečo takéhoto a keď sa konečne dožijem toho okamihu, tak tu nie su tí, ktorých som tu chcel mať so sebou."
Dopovedal, nemyslel som len na Yuri, sestru. Ale aj na ďalších ľudí.
"Nejdeme niekam? Mne je jedno kam..."

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 01, 2014 10:08 pm

Dorazila jsem do budovy, stále ještě ve mě zuřil vztek a měla jsem co dělat, aby budova ihned nezkrystalizovala, ale to bych se prozradila, takže jsem se uklidňovala. Klon jen co mě spatřil tak se rozbil a já se nadechla a vydechla a pak zaklepala na dveře kanceláře.

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 01, 2014 10:19 pm

"Tvoju vec ohľadom činnosti by ti to ale i tak nemenilo." Poznamenal som. Musel by trčať tu a vybavovať i tak papiere, sem tam ľudí. Keď sa rozrečnil o tom, že na svete nie je žiadna organizácia, teda ani nepriateľ, trochu som sa zamračil. Nemohol odo mňa očakávať, že teraz, keď sme po 2 roky starej vojne, budem brať výhru tak, že tu už nie je žiadna hrozba. Vždy tu bola hrozba. Sám som to tak nevnímal na začiatkoch, ale aspoň pár vecí som si na túto pozíciu hold musel vziať a vtlačiť do hlavy. Prešiel som to však mlčaním, berúc to len ako jeho názor na danú vec. Prehovoril znova a donútil ma sa mračiť ešte nejakú chvíľku. Nie kvôli tomu, že by mi jeho slová prišli voči mojej histórii zle a nefér, ale donútil ma spomínať.
"S tým už nenarobíš nič." Zamrmlal som. No, bolo tu ešte Edo Tensei, ale to je myslím o trochu inom.. beztak by to boli mŕtve postavy. Keď som chcel reagovať ale už na jeho posledné slová, vyrušilo ma klopanie. Nadvihol som obočie a zapichol pohľad na dvere.
"Ďalej!" Ozval som sa a ponechal si odpoveď pre Raikina zatiaľ iba v hlave.

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 01, 2014 10:25 pm

Vstoupila jsem dovnitř a zavřela dveře.
"Je mi to trapné Vám to oznámit Amekage, ale Raizou odešel. Odešel s bývalou Yukikage." dívala jsem se jinam ne na něj, byla to pro mě hanba on mi dal úkol, abych na něj dávala pozor, ale Raizou mi dal rozkaz, abych ho nechala a šla to oznámit.
"Dal mi rozkaz a řekl.....dal mi rozkaz, abych vám to oznámila." skončila jsem.

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 01, 2014 10:34 pm

Keď sa tu objavila Reina, dostal som trošku blbý pocit. Ako som sa ale od nej dozvedel, Raizou si zdrhol aj s tou kočkou Yukikage. Ktovie, možno práve to mi na chvíľu do tváre vnútilo úškrn. Vari tá jeho brada funguje? Pokrútil som hlavou a otočil sa zas ku oknu.
"Zistila si aspoň dôvod?" Spýtal som sa a zatiaľ ešte nijako neriešil to, že ho nechala ísť. Síce on bol Amekage tiež, ale o to nešlo. Chcel som v prvom rade vedieť, prečo šli. A či sa vrátia. Ak nie, bol by som nútený totiž ich označiť inou "hodnosťou". Bolo to síce divné, ale ak som správne pochopil niektoré veci, tak som to hold musel spraviť. To by si inak každý odišiel a vrátil sa kedy sa mu zachcelo!
"Tak?" Ozval som sa ešte po chvíľke, keď som sa zas otočil a upol na ňu oči.

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 01, 2014 10:39 pm

"říkal že si nemáte dělat starosti, že se vrátí, zřejmě později. Co jsem vyslechla z hovoru Yukikage měla problémy a chtěla odejít odsud , aby neublížila nikomu co se týče její síly, kterou neumí kontrolovat. Nic mi do toho není, ale kdyby si řekla mohla jsem jí pomoci." podívala jsem se na NAtsua se vztekem v očích. Nenávist k té ženě už mi nikdo neodpáře.

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 01, 2014 10:50 pm

Prekrížil som si ruky na hrudi a sledoval s akým hnevom na mňa pozerala. Nemusel tom o tom vôbec rozmýšľať - znenávidela si Yukikage, ktorá jej takto asi nejako prehovorila Raizoua k odchodu.
"Bolo to ich rozhodnutie, následky rovnako ponesú oni. Nebudem ti vyčítať, že si ho nechala ísť. Dal ti predsa rozkaz." Prehovoril som a chytil stoličku za operadlo, otočiac ju smerom k nej. Rukou som poukázal nato, aby sa posadila. Takú nervóznu som ju totiž nehodlal ani pustiť z kanclu von.
"Ale bude to pod podmienkou, že ich po návrate necháš nažive." Trošku som sa uškrnul, no mysliac svoju vetu vážne. Minimálne som si bol istý, že by niečo skúsila na Milli. A takej peknej baby by bolo škoda, nehovoriac ešte o iných jej vlastnostiach, o ktorých som nemal veľa potúch.

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 01, 2014 10:57 pm

Posadila jsem se a křečovitě svírala opěradla, po poznámce Natsua jsem se na něj podívala stejně vražedně: "Cože?!" nechat je oba na živu? Raiza možná ale ji? Třeba se zabije sama. Uklidňovala jsem se. Žena v nesnázích na to že je kage je v celku citově labilní. Pomyslela jsem si, když jsem ji srovnala s Natsuem a Raizem.
Musela jsem se uklidnit, kdyby sem teď někdo vtrhl neudržela bych se a zabíjela a to by rozhodně nedopadlo dobře, teď když jsem přesvědčila všechny, že jsem se zase vrátila domů. Opřela jsem se a dala si nohu přes nohu. Ani jsem si nevšimla, ty opěradla, které jsem svírala byli mírně pod rudým krystalem.

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 01, 2014 11:04 pm

Vypočul som si zaujímavé novinky. Amekage si utiekol rovno aj s byvalou Yukikage.
"A čo získaš? Ak im niečo spravíš?"
Opýtal som sa okrajovo Reiny. Mala síce nervy, ale ja som sa proste musel opýtať. Možno som jej tým spôsobil menšie nervy alebo tak, v to som nedúfal.
"V podstate pôjdeme stále v tom istom chode. Amekage tu aj tak dlho nebol a povedzme si Yukikage potrebovala odtiaľto vypadnúť, lebo okolo nej bolo všetko na ľad. Doslova."
Zkomentoval som to, čakal na reakciu oboch prítomných.

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 01, 2014 11:15 pm

"Ano já bych si třeba ulevila!" postavila jsem se a založila si ruce na prsou.
"Yukikage kdyby sama chtěla, tak by nás požádala o pomoc s koordinací své schopnosti, jsem ze Sněžné vesnice stejně jako ona, vím jaké možnosti vesnice měla a i já se musela koordinaci naučit, aby se nestalo tohle." ukázala jsem na opěradla které se po lusknutí uvolnila z krystalického sevření.
"Prostě mi nejde do hlavy, proč zrovna teď najednou projevila zájem, když se Raizou probudil, místo toho aby odpočíval, tak si ještě víc škodí."

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 01, 2014 11:41 pm

Odtiahol som sa od stoličky, v ktorej Reina ostala sedieť iba chvíľu a cúvol som zasa ku oknu. Hľadel som cez neho, kým oni dvaja sa začali dohadovať, keďže sa Reikin ozval. Zas som im dal pozornosť svojich očí až v momente, čo Reina dohovorila posledné slovo. Vtedy som prešiel okolo nich dvoch akoby nič a posadil som sa na stolík, kde bola kopa už hotových papierov. Len som tam nejakú chvíľku sedel a kukal na jedného a druhého.
"A mne zasa nejde do hlavy, že vás nenapadajú ďalšie dôvody, prečo si vybrala práve jeho a prečo odišli." Poznamenal som a kukol na oboch, síce sa to viac týkalo Reiny.
"Sú to jediní kagovia, čo prežili vojnu.. poznali sa predtým, majú spoločných veľa vecí a Yukikage napokon nemá asi veľa iných ľudí, s ktorými by si rozumela až tak. A Raizoua v kóme by asi vziať nemohla, tak prišiel čas teraz. Ak sa teda neponúkol Raizou sám, to by bolo síce trošku inak, ale stále je pointa rovnaká. Ak vám to nedopína, tak si to predstavte ako celovečerný film. Romantika až vás gate tlačia." Uškrnul som sa, pretočil nad tým trošku očami a rozmýšľal nad tým, prečo to tu vlastne riešime. I tak boli preč a Reina jednoducho musela pochopiť, že ich nechá nažive. Bola to moja podmienka a musela ju rešpektovať, nech už mala zaužívané akékoľvek veci. Vlastne to bol i rozkaz, nechať ich tak. A to, ako ochranka kageho, musela rešpektovať taktiež!

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Amekageho
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure-
Přejdi na: