PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Kancelária Amekageho

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin

Poèet pøíspìvkù : 292

PříspěvekPředmět: Kancelária Amekageho   Mon Apr 28, 2014 3:22 pm

First topic message reminder :

Kancelária Amekageho sa nachádza v jednej z najvyšších budov Amegakure, ako je to už zvykom. Amekage v kancelárii denne vybavuje papierovačky, žiadosti ľudí, shinobi a podobne. Pravda, ak má na to nervy, pre taký prípad je tu aj kôš, ktorým sa môže zbaviť hôrd papierov, i keď to nie je zrovna profesionálne. Kancelária má aj sklenenú časť steny, čo teda znamená, že Amegake má krásny výhľad na temer celú dedinu. Čo však veľa ľudí nevie, za drevenou stenou sa nachádza aj jedna malá, skromná izba s posteľou... nuž, je to hold pre núdzové prípady únavy.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Reikin Shindo
Shinobigashiru

Poèet pøíspìvkù : 239

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 08, 2014 1:22 pm

Mávol som na Michiko. Ani som sa nenazdar Reina tu prišla tiež, sa mi zdá, že keď tu je Natsuo, nemá tu nikoho, ale keď tu prídem ja hneď tu príde minimálne pár ľudí. A už viem prečo mal nervy, keď som nečakal na pozvanie dnu.
Reina mi najskôr robila ochranku, ktorú som nepotreboval.
"Nooo tak Mikoto? Chcela si zaradiť do nejakého týmu. Bývala Yukikage je voľná, nemá tým. Lucy Arashi tiež. Máš na výber... "
Pousmial som sa na ňu a kukol na Reinu.

Návrat nahoru Goto down
Mikoto Uzumaki
Chūnin

Poèet pøíspìvkù : 58

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 08, 2014 1:51 pm

Keď tá kunoichi odišla, stočila som pohľad späť na Reikina. Som rada, že si spomenul na to, že som tu najprv prišla po tím. Rovno mi dal na výber dve osoby, ktoré som nepoznala a nevedela som, s ktorou z nich by som si rozumela viac. O Yukikage som čosi počula, vraj je to chladná osoba. Ako ľad. Či to je vážne tak, neviem. Tým ste mi to veľmi neuľahčili, Reikin-sama. Obe poznám tak maximálne z videnia. Pokrčila som ramenami. Možno by ste mi o nich vedeli povedať trochu viac vy, že? Usmiala som sa a naklonila hlavu na stranu.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 08, 2014 1:56 pm

"Asi ti to neuľahčím, moc dobre ich osobne nepoznám. Lucy je mladšia, s ňou by si si mohla rozumieť, ale má možno menej skúseností než Yukikage. Myslím ale, že bývala Yukikage nebude chcieť tým, vlastne ani neviem či sa vrátila. Tak tvoja senseika bude Lucy Arashi..."
Dodal som a vybral som jej.
"..Ak chceš môžem ťa trénovať aj ja, ale zameriavam sa na genjutsu, ovládam aj ninjutsu a taijutsu. Tak ako len chceš."
Dal som jej ďalšiu možnosť. V podstate som nikoho ďalšieho do týmu nemal, žiadny ďalší voľný genin o ktorom by som vedel tu nebol.

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 127

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 08, 2014 2:05 pm

Mlčela jsem dělala jsem jakoby tu nebyl nikdo. Poslat tu dívku do týmu k Yukikage? Chudinka to si nezasloužila, moje zášť vůči ní byla očividná na chvíli jsem opětovala Reikinův pohled a pak se podívala na tu dívku a pak jsem vstala a přešla k Reinovi a soci mu zašeptala: "Není dobré dávat mladou dívku k ženě, která ani neumí ovládat svou vlastní sílu, bylo by to za trest spíše, ale nebudu vám radit, jako bych tu nebyla." a pak jsem zase odstoupila

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 08, 2014 7:23 pm

Postavil som sa zo stoličky. Teraz som sa naklonil ja k Reine a do ucha jej pošepkal.
"Máš pravdu."
Ostal som stáť a čakal na rozhodnutie Mikoto. Myšlienky som mal trochu inde. Rozmýšľal som nad tým čo budem roibiť do konca dňa. Moc možností tu nebolo, ale tak moc sa mi nechcelo robiť nič. Najlepšie by bolo ísť domov a odpočívať.

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 08, 2014 8:30 pm

"Jako vždy." ušklíbla jsem se šeptem doufala jsem že to neslyšel a opět jsem zaujala své místo u okna a sledovala venku déšť. Připomínal mi Raizoua byla jsem zvědavá jak se mu s tou ženou daří, napadla mě i myšlenka že ji miluje. Byla bych mu jen přítěží. přemýšlela jsem a občas se podívala na Raikina. Jediný se od té chvíle návratu o mě trochu zajímal.

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 08, 2014 8:48 pm

Zrazu som začal byť unavený. Tiež som toho dnes trocha zmákol. Kukol som na Mikoto. Vytiahol nejaké ďalšie zložky a položil ich pred ňu na stôl.
"Mikoto, tu máš zložky mňa, Tategami Raizou-a a Lucy Arashi. Preštuduj a vyber si jedného z nás."
Prečo som tam pridal Raizou-a? Nuž nepozval ma ani na jeden pohár whiskey od vtedy čo sa prebudil.
Prešiel som okolo Mikoto k dverám.
"Ja potrebujem spánok. Vďaka za pomoc Mikoto."
Poďakoval som a kukol na Reinu. Potom som otvoril dvere a na dvere som dal nápis na papieri, že tu nikto nieje, ktorý som si predtým napísal. Bolo na Reine či mi pôjde robiť hliadku alebo nie. Nuž ja som šiel von z budovy rovno domov.

Presun

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 08, 2014 8:52 pm

"Muži." pronesla jsem naštvaně a vydala se za ním. "Doporučuju ti vybrat si Raizoua." mrknu na ní a rázným krokem jdu za Reikinem abych mu vynadala.

/přesun)

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Mikoto Uzumaki
Chūnin

Poèet pøíspìvkù : 58

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Fri May 09, 2014 12:06 pm

Odrazu sa to rozprúdila debata. Medzi Reikinom a Reinou. Pozorne som ich počúvala. A neozývala som sa. Až nakoniec, keď sa mi Reikin poďakoval, som sa letmo usmiala. Nemáte za čo, aj nabudúce. Potom som sa usmiala ja na Reinu, ktorá mi doporučila Raizoua. Ďakujem vám za radu. Pekne som sa poďakovala. Do zložiek som sa teda ani nepozrela a vybehla von, aby ma tu Reikin nezamkol. Kto vie odkiaľ som vytiahla daždník a vybrala sa do ulíc Raizoua pohľadať. Bolo na čase začať trénovať. Musím sa toho ešte k tomu veľa naučiť, aby som splnila svoj sen. Byť ako Tsunade. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Sat May 10, 2014 9:51 am

dorazila jsem ke kanceláři zase opět úplně mokrá a jelikož byla kancelář zamknutá tak jsem ta čekala. Vážně bylo skoro jedenáct a nikdo tu nebyl?
Je nejvyšší čas odejít. pomyslela jsem si

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Sat May 10, 2014 11:04 am

Dobehol som až ku kancelárií. Ani som sa poriadne neobliekol len rýchlo na seba nahodil čo šlo, nuž bolo mi aj tak jedno ako vypadám. Keď som vybehol po schodoch len som zastavil a už pomaly dokráčal ku kancelárií. Mávol na Reinu a odomkol si kanceláriu. Zaspal som, ale to sa stávalo aj častejšie. Nikto tu nečakal, takže to problém nebol. Pokojne som si sadol na stoličku a začal si ako tak upravovať vlasy, keď že som ich ráno mal pekne strapaté...

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Sat May 10, 2014 11:18 am

"Krušná noc?" zeptám se ho a hodím batoh ke dveřím a přejdu ke stolu.
"potřebuju laskavost."

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Sat May 10, 2014 11:28 am

"Tak trocha."
Odpovedal som s menším úsmevom.
"No čo to bude?"
Opýtal som sa, nuž nevedel som čo chcela, ale dúfal som, že to nebude niečo problémové.

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Sat May 10, 2014 11:30 am

"Přemýšlela jsem. O mou práci tu nikdo moc nestojí. A já se tu nemůžu poflakovat po vesnici a nic nedělat.
Chci požádat o povolení opustit dočasně vesnici."
vysypala jsem se to na něj. Chybět tu nikomu nebudu. Amekage se stejně nezajímá jestli ho někdo chrání či ne a hlupáka tu dělat nikomu nebudu.

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Sat May 10, 2014 11:39 am

"Nejdem ti v tom brániť, hlavne nevyhľadávaj problémy a prosím ťa vráť sa.. "
Vytiahol som nejaký papier a začal ho vypisovať.
"Dúfam, že ma za to Raizou a Natsuo nezabijú, ale ja ti verím."
Pokojne som sa na ňu usmial a vypísaný papier som dal na okraj stola.

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Sat May 10, 2014 11:49 am

Vzala jsem si ho a strčila do uniformy.
"Stejně je to nezajímá, ani si nevšimnou, že tu nejsem a já se potřebuju někdy vybít." potřebovala jsem ze sebe dostat emoce, které se mi shromažďovali v podobě kurai shotonu, tady jsem ho ukázat nemohla.
"Na jak dlouho mohu odejít?"

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Sat May 10, 2014 11:52 am

"Je tam doba neurčitá, príď ak sa budeš cítiť dobre."
Usmial som sa a pokojne sa oprel o stoličku a ruky dal za hlavu.
"Ešte niečo?"
Nasledovala moja otázka a čakal som na odpoveď.

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Sat May 10, 2014 11:58 am

"kdyby něco tak mě volat zpátky." položila jsem na stůl červený krystal a šla jsem ke dveřím vzala si svůj batoh a odcházela jsem
"Na viděnou."

/přesun/

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Sat May 10, 2014 12:02 pm

"Tak ahoj."
Odzdravil som a sedel za stolom. V podstate som pokračoval v papierovaní. Moc tu toho nebolo.
Hneď ako som skončil som sa postavil k oknu a pozeral von oknom na dedinu.
Chvíľku som rozmýšľal nad Reinou, prečo vlastne odišla a potom som sa zas posadil a čakal kým príde Natsuo alebo niekto iný to tu prevziať.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

Poèet pøíspìvkù : 268

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Tue May 13, 2014 10:33 pm

Ulicami som sa dostal až pred hlavnú budovu. Dav ľudí tu síce fakt bol, len už pomerne menší, keďže sa asi väčšine nechcelo už stáť v tom daždi. Ja som si však akoby nič len prešiel okolo davu a pokračoval do budovy. Cestou som stihol zmoknúť, no už i tak, kvôli sprche, mokrým vlasom to mohlo byť jedno a oblečenie proste vyschne. Prípadne ochoriem a bude ma tu niekto obskakovať s čajom a liekmi, takej predstave som sa len na moment uškrnul, hoc ten výraz nestál za nič moc, než mi bývalo vo zvyku. Nebol som hold vo svojej koži. Výťahom som sa napokon dostal v pokoji až hore a rovno vstúpil do kancelárie, zabuchnúc za sebou dvere. Pri okne som zazrel Reikina, ktorý akonáhle, čo sa otočil, odo mňa dostal len kývnutie hlavy na pozdrav a hodil som sa do kresla. Nie však za svoj stôl, aktuálne som nemal chuť nič riešiť, aspoň nie teda papiere, ktoré zvykli niekedy smerovať priamo len a len ku mne a beztak to vždy boli nejaké zbytočné pripomienky občanov. Vystrel som pred seba nohy a prekrížil ich pri členkoch, zadívajúc sa neprítomne von oknom, po ktorom stekalo množstvo kvapiek.
"Nejaké novinky?" Spýtal som sa po chvíli a bez pohľadu, ktorý by mal smerovať obvykle na toho, koho som sa to pýtal, som naďalej sledoval mokré okno, viac akosi vnímajúc práve tie kvapky než výhľad za ním. Nik tu predsa nebol, len ja a Reikin, tak som sa snáď nemusel na neho zvlášť pozrieť, aby pochopil, že sa to pýtam jeho. To by bol na tom teda fakt dobre, keby som to musel spraviť.

» C » Teshi Sendan| Karamatsu no Mai | Hone Keimusho | Shikotsumyaku Bunshin no Jutsu
» D » Shunshin no Jutsu | Kanashibari no Jutsu | Sōshuriken no Jutsu
Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 5 ~ Genjutsu: 3 ~ Sila: 5 ~ Rýchlosť: 5 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Wed May 14, 2014 2:49 pm

V kancelárií som stravil dosť času, keď že sa tu stavil Amekage o pár dní, tak som nestál len pred oknom, ale aj dačo riešil celý deň...
Ten pohľad bol fakticky suprový, preto som tam trávil čas, keď som na niečo čakal. Keď sa tu konečne dostavil Amekage, tak som sa znova pozeral von na dedinu. Iba som sa otočil, tiež kývol hlavou a znova sa pozeral na dedinu. Tiež som sa naňho nepozeral po tom čo mi položil otázku.
"Nič sa nedeje, nikto tu nebol mi nič oznámiť a ani v papieroch som sa nič moc nedozvedel, celkom nudných pár dní v kancelárií, ako zvyčajne."
Povedal som svojim otráveným hlasom a sledoval dedinu.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Wed May 14, 2014 11:42 pm

Nadvihol som obočie a znudene sa na Reikina zostal chvíľu dívať. Ťažko sa mi verilo tomu, že tu za ten čas vôbec nikto nebol. Nehovoriac minimálne o nejakej babe, čo som ešte pri odchode zahliadol na chodbe, ale keď teda považoval za potrebné mi nič nehovoriť, nešiel som to riešiť. Hlavu som mal i tak plnú iných myšlienok, pre mňa dôležitejších.
"Fajn. Mohol si aspoň vyriešiť dav pred budovou, keď už boli tak celkom nudné dni." Zašomral som a uvoľnil trup dozadu, zároveň čo som spustil i hlavu a oprel si ju o kraj kresla. Privrel som oči a mohol vidieť, že očividne mi ten dav vonku bol i tak jedno. Síce vybaviť sa mal, ale čo už, mal som s tým čo spraviť? Možno tak odohnať ľudí a Reikinovi to nejako zrátal, ale na to som nemal chuť ani náladu. Prehodil som špáradlo na druhú stranu úst, zasekol ho medzi zuby a zároveň s tým si ho jazykom len tak po kúskoch začal otáčať, aby som zahnal.. no, neviem, možno 1% nudy zo 100%. S tými ostatnými som nemal čo robiť, takže som len privrel oči a nechával kanceláriu stáť v tichu, keďže som sa na nič viac nespýtal.

» C » Teshi Sendan| Karamatsu no Mai | Hone Keimusho | Shikotsumyaku Bunshin no Jutsu
Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 5 ~ Genjutsu: 3 ~ Sila: 5 ~ Rýchlosť: 5 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 15, 2014 8:52 am

"To nikto tu nebol som myslel, že nikto zaujímavý, bola tu Mikoto Uzumaki, ktorá chcela senseia. Jop a je tu jedná správa. Reina chcela priepustku z dediny, ja som jej hu dal. Predsa len nechcel som aby tu napáchala škody, a tak som toto uvážil za vhodné. Chcela si oddýchnuť..."
Oznámil som mu dve správy a ešte som chcel dačo povedať.
"Nikto tu neklopal, asi chcú vidieť Amekageho a nie jeho zástupcu."
Toto som dodal k tomu a pohľad som zameral na Natsua.
"A kde máš Kasumi? A kto to vlastne bol?"
Bol som zvedavý, lebo mi ostala v pamäti. Natsuo vypadal trošku znudený a hlavne tak zaujatý inými problémami, nič som sa ho nevypytoval, však som položil na dnes dosť otázok.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 15, 2014 1:05 pm

Mlčky som ho prešiel pohľadom, pokračujúc ním opäť ku oknu, cez ktoré som sa znova zahľadel, akoby som jeho nevnímal. Očividne všetko vyriešil sám, tak načo sa ešte vyjadrovať. Hoc sám by som asi riešil tu Reinu inak, lebo podľa môjho názoru sa nemusela už ani vôbec vrátiť, či ešte skončiť na celkom inej strane, ale hold, i tak som k tomu nič nepovedal. Keď to však považovala za tak súrne, vypadnúť do sveta, nech. Rovnakú reakciu som mal i pri jeho druhej odpovedi, a vlastne aj pri tretej otázke. Akurát som prižmúril oči a pohľadom akoby som chcel prepichnúť celé to veľké sklo, cez ktoré som mal výhľad. Napokon som sa na Reia ale krátko kukol, už bez nejakého väčšieho výrazu.
"To je fuk." Stručná, jednoduchá a dostatočná odpoveď nato, aby pochopil, že sa o nej baviť nechcem. Mohol byť zvedavý ako chcel, ja som mal zmätok v hlave práve kvôli nej a nie nejako.. v zlom zmysle slova. Iba sa mi nepáčilo, že jej neprítomnosť a celkovo účel, za ktorým s Akiom odišla, ovplyvňoval i moju náladu. Bol to zvláštne nový pocit, s ktorým som sa musel ešte len zoznámiť! A začať sa baviť o niekom, kto je toho celého hlavou a najdôležitejšou vecou.. no, len by som sa viac asi zožieral, a to prosím pekne ani nepresne vediac z čoho. Alebo schválne nechcene.. To už ale boli pre mňa len nepotrebné detaily. Viac ma trápili otázky času či dôvodu, pričom som sa už neprítomne zas obrátil pohľadom z Reia ku oknu a nanovo sa zadíval von.

Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Thu May 15, 2014 5:05 pm

Zatiaľ, čo ja som sa snažil byť komunikatívny, Natsuo bol stále ticho, bez slova. Nakoniec sa na niečo zmohol, mierne som si povzdýchol.
"Natsuo? Budeš tu potrebovať ešte moju pomoc?"
Opýtal som sa, nejako som nevidel zmysel toho tu ostávať. Nezaujímal som sa, čo sa dialo v jeho hlave. Naviac by som z neho nič nedostal, už len keď som sa naňho pozrel, tak som to videl v jeho očiach. Preto som uvážil za vhodné, že bude najlepšie, ak sa popasuje s tým sám.
Ten pohár Whiskey, ktorý som tu mal, som celý vypil, viac tu už nebolo.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Amekageho
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure-
Přejdi na: