New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kancelária Amekageho

Goto down 
+6
Lucy Arashi
Michiko
Reikin Shindo
Reina Kana
Natsuo
Raiken
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Apr 28, 2014 3:22 pm

First topic message reminder :

Kancelária Amekageho - Stránka 7 Mf_457726335_028fd61a7c4bea4f4b36dc847113ea80
Kancelária Amekageho sa nachádza v jednej z najvyšších budov Amegakure, ako je to už zvykom. Amekage v kancelárii denne vybavuje papierovačky, žiadosti ľudí, shinobi a podobne. Pravda, ak má na to nervy, pre taký prípad je tu aj kôš, ktorým sa môže zbaviť hôrd papierov, i keď to nie je zrovna profesionálne. Kancelária má aj sklenenú časť steny, čo teda znamená, že Amegake má krásny výhľad na temer celú dedinu. Čo však veľa ľudí nevie, za drevenou stenou sa nachádza aj jedna malá, skromná izba s posteľou... nuž, je to hold pre núdzové prípady únavy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 3:33 pm

"Super, ak mi niekto niečo bude vykladať, tak je to na teba."
Vyplazil som na ňu jazyk a potom sa usmial.
Vyskočil som na nohy, zobral svoj plášť a prehodil cez seba.
"Asi by som si ťa nedokázal predstaviť chladnú a úplne zlú. Vlastne tá predstava je dosť vtipná."
Pousmial som sa, taká menšia provokácia z mojej strany, ale na to si každý musel zvyknuť v okolí.
Otvoril som dvere, počkal kým pôjde von zkancelárie, keďže mala prednosť a vyšiel som aj ja. Nakoniec som zatvoril a zamkol.

presun
Návrat nahoru Goto down
 
Kancelária Amekageho
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Kancelária Amekageho
» Kancelář Amekageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure-
Přejdi na: