New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kancelária Amekageho

Goto down 
+6
Lucy Arashi
Michiko
Reikin Shindo
Reina Kana
Natsuo
Raiken
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 28, 2014 3:22 pm

First topic message reminder :

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Mf_457726335_028fd61a7c4bea4f4b36dc847113ea80
Kancelária Amekageho sa nachádza v jednej z najvyšších budov Amegakure, ako je to už zvykom. Amekage v kancelárii denne vybavuje papierovačky, žiadosti ľudí, shinobi a podobne. Pravda, ak má na to nervy, pre taký prípad je tu aj kôš, ktorým sa môže zbaviť hôrd papierov, i keď to nie je zrovna profesionálne. Kancelária má aj sklenenú časť steny, čo teda znamená, že Amegake má krásny výhľad na temer celú dedinu. Čo však veľa ľudí nevie, za drevenou stenou sa nachádza aj jedna malá, skromná izba s posteľou... nuž, je to hold pre núdzové prípady únavy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 11:58 pm

Stiahol som si mokrú šatku z čela a ani ju neskúšal žmýkať, pretože by tej vody bolo fakt moc. Už teraz som tu kvapkal viac, než by som mal. Šatku som teda nakoniec položil na kraj stola, kde to až tak nevadilo a nanovo som sa oň i oprel.
"Čo neznie.. ešte keby vieš, ako nechutí.." Uškrnul som sa a zatiaľ ani neprezrádzal, kde je. To miesto síce nebolo nejaké extra tajné či nenápadné, ale stále bolo lepšie, keď som o ňom vedel zatiaľ iba ja. Aspoň na tých pár chvíľ, kým ju budem musieť asi vytiahnuť. Keď spomenul zápis do svojho spisu, iba som pokývol hlavou, ignorujúc jej rýpnutie. Nebolo pre mňa totiž.. mno.. postrehnuteľné..
"Ako vidíš, som mokrý jak fras. Snáď na to teda nezabudnem, pretože nemám teraz v pláne chytať spisy a hľadať tvoj." Poznamenal som a chytil tričko za malý kúsok pri hrudi, aby som ho odlepil od tela, hoc to nemalo význam. Tej tajnej izbe chýbala jedna vec a to skriňa so suchými vecami. Aspoň som teda vedel, čo sem zaviesť. A ešte automat, človek je vždy hladný, aj keď o tom nevie.. a keď nie, tak smädný určite.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 04, 2014 12:09 am

"Tak váš zástupce to jistí, ten tam má určitě taky nějakou." Zakřenila jsem se a neskrytě sledovala jak si mokré tričko odlepil od hrudi. Pak jsem se pohledem vrátila k jeho obličeji a vyhoupla se na nohy. "Skvěle, takže nezapomeň na ten spis a já si jdu užívat do lázní." Vysmekla jsem mu poklonu jako muž ve Starověku dámě a vydala se ke dveřím. "Pozvala bych tě ale koukám, že jsi mokrý dost." Prohodila jsem když jsme procházela okolo něho a na tváři se mi objevil drzý úsměv. "A hlavně jsem slyšela, že preferuješ mužskou společnost ale stavit se můžeš. Pokecáme o módě a tak." Prohodila jsem nakonec a vyšla z kanceláře.
~přesun~
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 04, 2014 12:15 am

Otočil som sa a sledoval jej odchod, počúvajúc ju. Kto vypustil z huby, že preferujem mužskú spoločnosť?! Zažmúril som na ňu a ostal sa aj kukať tým smerom po tom, čo už bola preč. Následne už som sa obzrel po kancelárii a začal zvažovať, či prijať to nepriame pozvanie. Nikto tu nebol.. značka, že som neprítomný bola na dverách tiež, takže.. čert to ber, voda jak voda. Vzal som si teraz aj ten plášť Amekageho, ale iba kvôli tomu, aby som ešte nezmokol viac. V jednom pohľade to slúžilo aj ako ochrana pred tým dažďom. Síce nie dokonalá, ale to je jedno. Už som teda len vyšiel von, zamkol radšej už na dvakrát, aby ma zas nezradili zámky xD, načo som sa vydal za tou drzaňou do prameňov.
-Presun-
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 04, 2014 4:40 am

Dorazil som opäť sem, už rovno do kancelárie. Nepotreboval som už viac moknúť na streche. Zavrel som na kancelárii dvere, znova ich zamkol a prešiel rovno do mini-miestnosti, kde som hodlal zalomiť. Uzavrel som i tie dvere, vyzliekol si nepotrebné veci, aby som ostal naľahko a proste som zaľahol. Nezaspával som ale kľudný. No ale čudovať sa nik nemohol. Dnes odo mňa každý len utekal, alebo po tom túžil. Preto mi aj v hlave vznikla celkom jednoduchá a možno i správna myšlienka...
Ak sa mi takto zrátajú všetky tie roky.. som v pr*eli.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 04, 2014 3:59 pm


Dorazil jsem přímo před věž a rozhlížel jsem se. Vždycky jsem si říkal že ji postavili za trest tak velikou. Za trest pro ty lenochy kterým se nechtělo do vrchu chodit pěšky. A proto jsem nechal zařídit výtah. Byl jsem rád za to rozhodnutí. Došel jsem k výtahu nahodil poslední patro a vyjel až na vrch. Tam jsem si stoupnul před kancelář a už už jsem chtěl chytat za dveře. Pak jsem si vzpomněl že tohle už není moje teritorium takže jsem se zasmál a zaklepal na dveře.
"Divnej pocit." řekl jsem nahlas a čekal.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 04, 2014 4:10 pm

Už nejakú chvíľu som sa proste len váľal a rozmýšľal, čo mi ostáva robiť, keď už spať sa mi nechcelo. No napokon to za mňa rozhodol osud, keď som po dlhej dobe začul zas klopanie. Dvihol som sa z postele a obliekol si veci, načo som vyšiel z tej mini-izby a zavrel. Následne som prešiel k dverám a odomkol, následne otvoril. Pohľad mi padol na Raizoua. Chvíľu som sa na neho iba tak kukal, načo som sa ale iba otočil a vybral sa ku stolu.
"Poď ďalej." Zamrmlal som a zastavil sa pri stole, o ktorý som sa oprel a ruky si prekrížil na hrudi. Pohľad som uprel na Raizoua a mlčky som čakal, čo mi povie.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 04, 2014 4:20 pm


Chvíli jsme čekal a koukal se na Natsua. Vypadal hrozně. Asi toho moc nenaspal. A to jsem si myslel že já vypadám blbě.
"Taky tě rád vidím." řekl jsem prostě když jsem vešel dovnitř. Nezměnilo se to tu. Teda až na pár detailů.
"Těžká noc beru to tak." řeknu s širokým úsměvem. Poté co jsem strávil noc mimo vesnici mi bylo tak dobře jak jen mohlo. Prospělo mi to a byl jsem plný enegrie. Porot jsem sem přišel abych "urovnal" neduhy ve vesnici. Abych mu pomohl.
"Přišel jsem tu abych on tebe dostal povolení k převzítí rady vesnice." řeknu s úsměvem. Byla tradice že předchozímu Kage byla udělena tato pozice takže jsem to neviděl jako žádný problém.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 04, 2014 5:22 pm

Mlčky som sa na neho ďalej díval, i po jeho prvých dvoch poznámkach. Po včerajšku mi už zostala nejaká otrávená nálada, čo bol aj dôvod, prečo nedostal odpoveď na svoje vety. Na tú tretiu som nadvihol obočie a mlčky som sa poškrabal vzadu na krku.
"Keď len po tom túžiš.." Zamrmlal som a zo stola som sa presunul do kresla. Vytiahol som nejaký papier, čo sa týkal práve tejto veci a vypísal som tam všetko potrebné, načo stačila už len pečiatka Amekageho. Síce ju používal viac Reikin než ja, keď mi pomáhal s papiermi.. viac než dosť, no ale čo už.
"Aspoň budem musieť počúvať o jedného starca menej." Poznamenal som s ľahším úškrnom, pričom som posunul papier po stole k nemu. Zbytočne som sa nepýtal, prečo ma o to žiada. Vedel som aspoň toľko, že sa ten post predával bývalým kagom, takže tak. Už som si iba podoprel hlavu a s povzdychom na neho znova umiestnil pohľad.
"Daj si bacha na Reinu. Po tom, čo ste si zmizli, nebola spokojná." Len som ho tak informoval, načo som sa odmlčal a dal mu priestor, ak ešte chcel niečo povedať.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 04, 2014 5:47 pm


"Dík."řekl jsem a vzal papír ze stolu. Takže jsem oficielně převzal radu vesnice. Byla to nudná činnosta ale byl to možnost jak stabilizovat vesnici. Natsua sem měl rád ale podle toho co říkala Mili lidi z ostatních vesnic jsou nespokojení. Možná to nebyla jeho chyba možná ano ale to bylo teď jedno. Přišel jsem mu pomoct. Při zmínce o Reině jsem přikývl. Ano. Nic jinýho jsem nečekal. řekl jsem s mírným úsměvem.
"Dík za varování. Jak ji znám nebude jí dlouho trvat a najde mě. Potom pravděpodobně dostanu do těla." Jelikož se ani nezeptal kde jsem to byl a co že jsem dělal chápal jsem to tak že to respektuje. Takže jsem mu to ani neměl vplánu říct.
"Potřebuješ něco nebo můžu jít?" řekl jsem s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 04, 2014 6:15 pm

Opäť som bol ticho a len som počúval, čo vraví.
Napokon, až na poslednú vetu, mi nedal žiadnu otázku či odpoveď, na ktorú by som mohol reagovať.
Takže mlčanie nemuselo byť ani nič zvláštne.
Síce ma trošku zaujímalo, prečo sa tak usmieva, kým so mnou bol vtedy skôr ako živá mŕtvola, ale zrejme na tom mala zásluhu Milli.
No nechal som to tak, veď sa ma to netýkalo a len som sa krátko zamyslel.
"Nie, môžeš ísť." Odvetil som mu jednoducho a uvoľnil trošku krk, čím mi hlava klesla akurát do dlaní. Spal som totiž dosť zvláštne, takže som stále nebol ani po tejto stránke vo svojej koži, čo šlo i vidieť, no ale nemohol som si ísť zas ľahnúť. Budem asi hold musieť trošku zmeniť štýl. Aspoň spánkový režim.. inak budem takto vyzerať každý deň..
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 04, 2014 6:45 pm


"Fajn." řeknu a přistoupím k oknu. Otevřu ho a podívám se kolem sebe. Vytáhnu ruce ven s dlaněmi mířícími vzhůru déšť začal být vydatnější a vydatnější. Bylo jasný že jsem někoho hledal. Když jsem ucítil Milinu chakru otevřel jsem oči a ruce opět svěsil podél těla. Stoupnul jsem si na kraj parapetu a rozhlédl jsem se okolo. Oči mi směřovali směrem k obloze ve která následně začala hřmít.
"Jo a doufám že ten alkohol omezuješ. Pro tvoje dobro. Jo a ... omlouvám se za ten nepořádek." řekl jsem s úsměvem. Modré světlo najednou zaplnilo kancelář a stejně tak hromové zadunění. Vzduch se doslova rozletěl do všech stran až to Natsuovi rozházelo papíry po kanceláři. Nemohl jsem říct že mě důchod nudil. S modrým světlem a z hromovou ránou jsem zmizel pryč a v tu samou chvíli se objevil u cvičiště.

-Přesun-
Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi
Kasumi Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 28. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 04, 2014 8:18 pm

Po dlouhém váhání, nezáživném courání a solidním promoknutí jsem se rozhodla, že první si ověřím tu horkou novinku, kterou jsem sebrala bůhví kde před týdny někde ve světě. Ne, že bych si pamatovala lidi, se kterými jsem se setkávala, no zrovna on mi uvízl v paměti. Snad pro tu sladkou vazbu, kterou jsme mezi sebou měli, aniž by to tušil..
Vyšla jsem těch pár schodů až nahoru, kde jsem stanula před kanceláří. Moc dlouho jsem se nerozmýšlela a prostě vešla dovnitř. Slušné vychování nikdy nebyla má silná stránka, co už. Zůstala jsem stát mezi dveřmi, rozhlédla se po místnosti a rty zvlnila do pokřiveného úsměvu.
"Takže ta vtipná informace je nakonec pravdivá.." ušklíbla jsem se, když jsem si konečně taky všimla důvodu své návštěvy.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 04, 2014 8:38 pm

Posledné vety od Raizoua ma celkom obišli. Síce mal možno pravdu, ale ja som to tak nebral. Skôr som to videl tak, že bez pitia by som to všetko zvládol asi len veľmi ťažko. Čiže to bolo pre moje dobro. Jeho odchod mi však i tak spravil robotu a to presnejšie v zbieraní celej kopy papierov, čo sa rozletela zo stola. Nejakú chvíľu som len tak sedel a ignoroval bordel, čo tu zostal, no nakoniec som vstal a začal ich zbierať. Mal som tie papiere síce na háku, ale aspoň neporiadok som tu nehodlal mať. Dvere sa ale opäť otvorili a vytrhli ma len z tichého zbierania. Otočil som sa v drepe a prezrel si postavu, čo stála na prahu. Bola mi povedomá. Vlastne to bola tá moja jedna z kópii, čo som kedysi stretol, no nešťastne na ňu zabudol. Síce nie úplne, ale meno som určite netušil.
"Vtipná až idem prasknúť od smiechu." Zamrmlal som a vrátil sa k papierom, ktorých na zemi bolo už len pár. S kopou v ruke som následne vstal, položil som ich na stôl a pravou rukou sa oprel o jeho dosku, otočiac sa znova k návšteve.
"Tak spusti, čo potrebuješ, nech to mám z krku." Ostal som sa na ňu dívať. Moje správanie mohlo byť arogantné.. a také.. dá sa povedať suché. No už som mal menší nápad, ako sa možno trošku pobaviť a vrátiť sa k starému dobrému správaniu, nie k tomuto nezáživnému. A na ten just som si aj bielovlasú babu prezrel od hlavy až po päty a poslabšie sa uškrnul.
Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi
Kasumi Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 28. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 04, 2014 8:59 pm

S úsměvem jsem se na něj dívala. On zjevně slušné chování do vínku taky nedostal.. to bude asi rodinný znak!
Aniž bych se ptala, nebo něco řešila, prošla jsem místností a usadila se do nejbližšího křesla. Rozpustila jsem si mokré vlasy, hodila nohy na stůl a sladce se usmála. "No.. vlastně mě přivedly dvě věci, dvě důležité věci." začala jsem, zatím co jsem zaklonila hlavu, abych viděla do jeho obličeje. "Tou první jsi byl ty, protože jsem fakt nevěřila, že z tebe je Kage a chtěla jsem se přijít zasmát. Mimochodem, vypadáš fakt hrozně." spokojeně jsem se uvelebila a s úšklebkem se mu podívala do očí. "A ta druhá.. ne, že bychom se znali, pravděpodobně si mě ani nepamatuješ, soudím z vlastních zkušeností, ale jsi jedinej v týhle vesnici, kdo by se mnou šel na panáka a já fakt nerada piju sama." obvykle mi nedělalo problém ignorovat kdejakou autoritu, tím spíš, když to měl být on.
Tiše jsem čekala na odpověď, aniž bych z něj spustila pohled. Moc se za tu dobu nezměnil, pořád měl ten sladce arogantní výraz nadřazenosti, který, troufám si říct, se v naší rodině dědil! Cukaly mi koutky, když jsem si představovala jeho výraz, až mu povím tu věc..
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 04, 2014 9:33 pm

Bez pohybu som sa na ňu len díval, jak sa posadila i vyložila nohy na stôl a k tomu doplnila iba sladký úsmev. Bol som si istý, že som ju už stretol, no meno mi nenapadalo ani za boha. Bude sa asi musieť znova predstaviť, um. Spomenula dve dôležité veci. S povzdychom som sa znova posadil na kraj svojho stola a naklonil som mierne hlavu. Nemusel som ju ani vyzývať, aby pokračovala, sama rozprávala ďalej. Nuž, z prvej veci som sa dozvedel, že sem prišla kvôli mne. Nadvihol som jedno obočie a čakal, či to aj objasní. Teda, inak, či to objasní aj iným spôsobom, ako tým, že neverila, že je zo mňa kage. Tomu som sám síce ešte sem tam neveril, no nad tým som nezačal premýšľať. Ona totiž pokračovala v druhom bode. Po dohovorení som ostal trošku nerozhodný. Predsa len, s tým pitím ma začínalo otravovať čoraz viac ľudí. Reina kvôli tomu hádam aj zmizla preč, Raizou si to neodpustil pri odchode.. a ešte keď bude v rade.. len aby nebol horší, než jeden z tých starcov. Prižmúril som oči a potriasol trošku hlavou, zároveň čo som sa zhlboka nadýchol.
"Nuž, prvú si vybavila, môžeš sa teda zasmiať a prejdeme k bodu dva. Mimochodom, díky." Zareagoval som na jej prvú "dôležitú" vec a spravil som si krátku pauzu, keď som len ticho kukal a snáď hádam sám zažíval vnútorný boj.
"To máš pravdu, veľmi si ťa nepamätám. Mám len také útržky.. niežeby mi to vadilo." Zamumlal som aj s úškľabkom a poškrabal som sa vo vlasoch. Vlastne som aj zabudol na čelenku, ktorá ležala stále na kraji stola a už pomerne oslobodená od dažďovej vody, ktorej včera mala ešte až-až. Ale nešiel som si ju ešte dávať, vlastne bolo celkom príjemné mať vlasy voľné. No ale späť k rozhovoru; chvíľu som mal zas pauzu a len som tak na nej behal očami.
"Bohužiaľ musím sklamať teba i seba.. Keby ma znova niekto zazrie v bare, neviem, ako by to znášalo niekoľko ľudí. Hoc ma to tak netrápi, no napriek tomu zostanem tu." Odvetil som napokon a poklopkal prstami po doske stola. Nebolo pre mňa bohvie čo odmietnuť bar a pitie s peknou babou, ale ono bolo to lepšie, než keby príde znova Reina a naštve sa. Vlastne i tak verila viac Raizou-ovi. Asi ako každý. Nah, veď kto by neveril.. Prekrútil som nad svojimi myšlienkami očami a nahol som sa cez stôl, akoby som chcel šmátrať rukou po koši pod stolom, no napokon som vytiahol tú jednu chuderu fľašu whiskey, čo tu prežívala už dva dni bez otvorenia. Tú som položil na menší stolík pred Kasumi, ktorá na ňom mala i vyložené nohy a zas som sa posadil na ten svoj.
"Inú možnosť ti zrejme dať nemôžem." Uškrnul som sa a zosadol, pričom som prešiel ku oknu. Ju som nechal trápiť sa nad tým, či má ísť radšej sama do baru alebo naopak piť tu. Ja som sa zadíval z okna rozjímajúc nad tým... ako sa sakra volá!
Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi
Kasumi Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 28. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 04, 2014 9:58 pm

Abych byla upřímná, moc z toho, co řekl, mě nepřekvapilo. Kromě Ren jsem si nepamatovala jméno asi nikoho, to jeho zřejmě nějakým pomatením smyslů, nebo ze všech těch povídaček. Proto mě ani v nejmenším neurazilo, že si to moje nepamatuje, vlastně že si nepamatuje celou mě. Nebýt v tom osobní záležitost, pochybuji, že bych si pamatovala já jeho. Ale co už, tak to chodí a chlastat se dá i beze jména!
Druhá věc mě sice mírně rozesmála, ale i tu jsem očekávala. Nezvolili ho pro nic za nic a pochybuji, že se svým stylem života by v tom křesle vydržel dlouho. Něco mi ale říkalo, že se svých starých návyků nezbavil tak docela..
"Změkl si.." ušklíbla jsem se, natáhla se a přitáhla si flašku k obličeji, abych zjistila s čím vlastně strávím večer.
"Alespoň že vkus jsi neztratil.." poznamenala jsem sarkasticky, odšroubovala zátku a ochutnala. Občas jsem přemýšlela nad svými alkoholickými sklony..
"Takže.." vstala jsem a prošla se místností, nahlédla do papírů na stole, přejela prstem po desce a pokračovala k němu. "Být kage je asi velká zábava..?" promluvila jsem, když jsem se ocitla u něj a podala jsem mu otevřenou lahev.
"Mimochodem, jsem Kasumi.." dodala jsem, když jsem se znovu vracela na "své" pohodlně vyhlížející křeslo. Ne, že by mě bavilo tlachání v kanceláři, ale nikoho jiného jsem neznala a neměla jsem chuť sladce se usmívat a hrát na první dobrou. Být s ním a jeho ironií mi pro dnešek stačilo.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 04, 2014 10:31 pm

Mlčky som prešiel jej poznámku o tom, že som zmäkol. Len som sa hold trošku priklonil k tomu, čo som vraj mal byť a toľké pitie a behanie za babami trošku obmedzil. Nie úplne, ale aspoň tak, aby to nevadilo. Hold pre mňa nebolo ľahké zrazu abstinovať, žiť jak mních a správať sa ku všetkým milo. A to, myslím, nepôjde do konca môjho života. Patrilo to ku mne a to sa nezmení...
"O zmenu vkusu sa bojím najmenej." Poznamenal som a pootčil hlavu tak, aby som na ňu kukol a svojsky sa uškrnul. Následne som zas prešiel pohľadom pred seba a ruky som spojil za chrbtom, až do momentu, čo sa ocitla u mňa. Znova som sa k nej otočil a nadvihol obočie, keď mi podala otvorenú fľašu aj s celkom zbytočnou otázkou.
"Ohromne veľká." S iróniou som jej to potvrdil a radšej si vzal tú fľašku až k ústam, aby som si odpil. Po tom, čo mi pripomenula meno, som sa znova uškrnul a ostal sa na ňu dívať.
"Oh jasné.. Kasumi.. ako som len mohol zabudnúť.." S predstieraním toho, že ma to mrzelo, som si znova odpil a spokojne si oblízol pery. Nato som prešiel od okna za ňou. Sadol som si do vedľajšieho kresla vedľa nej, fľašu položil na stôl a posunul k nej.
"Tak Kasumi." Zameral som na ňu pohľad a kútikom pier mi len sekane tikalo.
"Pripomeň mi, koľko už ubehlo odvtedy, čo si ma poctila svojou prítomnosťou?" Spýtal som sa zo zvedavosti, hoc nie z nejakej veľkej. Len som nechcel aby reč stála a nič iné ma teraz nenapadlo. Na vymýšľanie som predsa potreboval začať, akokoľvek. A keďže sa tak stalo, podľa jej reakcie budem už hádam vedieť reagovať ďalej. Keď aj nie, mal som tu fľašku a babu. Zábava pre ústa aj oči. Čiže vybavený zvyšok večera!
Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi
Kasumi Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 28. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 04, 2014 11:00 pm

S hlavou zakloněnou přes opěradlo jsem z něj nespouštěla oči. Bavilo mě pozorovat jeho obličej, protože, musím uznat, byl mistrem úšklebků! Ani já ten svůj výsměch neztrácela, nebyl důvod.
"Mohl jsi se snažit trochu víc.." na oko jsem zahrála smutek, když tak nepřesvědčivě zopakoval mé jméno. Nepochybovala jsem o tom, že když chce, všichni.. tedy hlavně ti opačného pohlaví, mu zobou z ruky. Ale já bych mu to stejně nevěřila.. Známe svoje lidi!
Úsměvná mi přišla jeho poslední věta, ale udělalo na mě dojem, že se se mnou vůbec o něčem baví. Myslím si, že poslat mě někam by mu zajisté nedělalo problémy, ale oba jsme v tom zjevně viděli střípek zábavy a to, jak se zdálo, stačilo.
"Hmmm ani ti nevím.." zamyšleně jsem se nahnula pro lahev a nechala tekutinu pomoci mi rozpomenout se. "Někdy před válkou?" pokrčila jsem rameny, když jsem ostrou chuť poválela na jazyku. Moje paměť, alespoň co se setkání s lidmi týče, nebyla žádným géniem, takže jsem o tom mohla leda polemizovat. Nebylo to, koneckonců, jedno?
"Hádám, že jsi vykonal nějaký hrdinský skutek, když tě posadili zrovna sem.." porozhlédla jsem se po místnosti. "Zachránil jsi nějakou slečinku?" to by tak sedělo.. Informace o válce jsem měla sporadické, netýkala se mě a neřešila jsem ji, takže mi nebyl znám důvod jejího konce, ani následků. Ne, že bych bez toho nemohla žít.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 04, 2014 11:19 pm

Chvíľku som sledoval jej hraný smútok, načo som sa len zasa uškrnul.
"Možno nabudúce." Poznamenal som i s trochou výsmechu vo význame, ale inak mi o nič znova nešlo. Nevravím síce, že sa znova nemohla stratiť a prísť o ďalšie dva roky, no podľa mňa by som si osobu, na ktorú som zabudol; prišla po rokoch; spomenul si a zas by sa vrátila o ďalšie roky; už spomenul veľmi ľahko. I keď ktovie, mohlo mi čistou náhodou niečo padnúť na hlavu a prišiel by som o pamäť. Ako by môj život asi bežal? Krátko som sa nad tým zamyslel. Ono, tak nejak som nevedel prísť na nikoho, kto by mi mohol vysvetľovať za takých okolností veci ako kto som, čo robím, kde to som, kde bývam a podobne. Možno Raizou, ale.. i tom som mal pochybnosti. Šupli by ma do domova a s*ali na mňa. Uškrnul som sa a iba nad tým pokrútil hlavou. Bolo zbytočné nad tým uvažovať. Radšej som začal zas vnímať a presnejšie to, čo mi odvetila na moju otázku.
"Asi dva roky, hmm.. potom sa nečudujem, že som zabudol na meno." Zhodnotil som a i si tomu po chvíľke prikývol, aby som svoju úvahu podčiarkol a viac sa ku nej ani nevracal. I tak napokon Kasumi posunula tému zas ku mne. Hoc radšej by som počúval o nej, ale čo sa dalo robiť.
"Hrdinský skutok, hm?" Poškrabal som sa na krku a akoby na chvíľu začal spomínať. V skutočnosti som ale iba hľadal čo najlepšie pojmy, aby som vytvoril vetu, nejaký výmysel, ale.. k čomu by to zas bolo?
"Ak sa dá považovať za hrdinský skutok to, že som bol jeden z tých, čo neskončili v nemocnici ale boli celkom v pohode - tak áno, vykonal." Odpovedal som na jej otázku, nahodil krátky úsmev, ktorému nechýbal ten môj "svojský šmrnc" a len sa bez ďalších slov natiahol po tú fľašku, aby som si mohol tiež odpiť.
"Len by ma tak zaujímalo, čo ťa sem priviedlo. Pochybujem, že si sem prišla na pár chvíľ, aby si sa mi vysmiala, zaspomínali sme pri fľaške a zas sa poberieš." Riekol som a trochu som sa v kresle natočil k nej, samozrejme aj s tým kreslom, inak by som sa musel vykrúcať jak had.
"Takže.." -natiahol som ruku s fľašou k nej, pričom som naklonil hlavu a tmavé oči upol do tých jej- "..čo ťa sem ešte privádza?" Dokončil som vetu a ostal na ňu tak kukať. Možno fakticky prišla len kvôli tomu, čo vravela. Ale možno nie. Od toho tu bola aj moja otázka, aby som to zistil a keď tak sa prekvapil ešte ďalším dôvodom. Ja osobne by som mohol kašľať takú návštevu. Hoc baliť nejakú sexy kage by nebolo zrovna najhoršie, ale to by bola zas iná situácia.
Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi
Kasumi Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 28. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 05, 2014 12:09 am

Ušklíbla jsem se. Kdo ví, jestli nějaké "nabudúce" někdy bude. Sice jsem se vrátila, ale já svoje rozhodnutí měnila jako jarní počasí a ani já sama jsem si nebyla jistá, jestli mě ten "vesnickej život" nebude nudit a otravovat stejně jako posledně. Neměla jsem problém sbalit se a prostě vypadnout, stejně na mě nikdo nečekal.. Ne, to nebyla nostalgická poznámka opuštěné čtyřicítky, bylo mi to víceméně volné..
"Příště se budu hlásit hned na začátku." ušklíbla jsem se, protože mi bylo jasné, že na mě zapomene jen co překročím práh. I když, něco by mu moje jméno přece jen mohlo vypálit do hlavy.. Pousmála jsem se jako malá bestie.
"Jistě.. nehrdinské je utéct, všechno ostatní je určitě v rámci ochrany vesnice.. nebo alespoň něco takovýho mi cpali do hlavy na akademii." uchechtla jsem se těm blábolům a sebrala mu flašku. Na vážné rozhovory jsem nebyla dostatečně opilá!
Nakonec jsem si jenom olízla rty, položila lahev na stůl a se zaujetím se na něj podívala. Pokud jsme měli něco společného, byla to absence jakéhokoli studu a taktu!
"No.." i já jsem se natočila tak, abych na něj viděla zpříma. "Ne, že by zrovna mě ty důvody nestačili.." poznamenala jsem s úšklebkem. "Ale co já vím, něco mě sem táhlo.. nebo někdo..?" dál jsem se usmívalo, ale bylo naprosto nejasné, co jsem se tím snažila říct. Nenene, ten epický pohled si chci ještě nechat... "Pravda je, že nikam nepatřit v tomhle zruinovaným světě je pěkná nuda.." poznamenala jsem nakonec s podtónem sarkasmu, i když to byla více či méně pravda. "Tak jsem si řekla, že navštívím jedinou osobu, kterou v téhle vesnici znám, a která je jako já.. i když teď trochu vyšla ze cviku." úšklebkem jsem dala najevo svou nespokojenost.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 05, 2014 3:06 pm

Napokon mi hádam aj potvrdila, že sa nejaké to nabudúce aj stane. Použila totiž slovo "příště", čo síce mohlo byť aj neúmyselné, či bez nejakého priameho významu, ale veď o to nešlo. Mohol som sa toho slova chytiť a basta, a to tak stačilo.
"Hmmh.. čudujem sa ti, že si tie blbosti ešte vôbec pamätáš." Poznamenal som na jej poznámku o hrdinských a nehrdinských skutkoch, načo som sa iba uškrnul a ostal ju len pozorovať, ako upíja z fľaše a napokon hádže pohľad na mňa. Popravde ma moc neprekvapilo, že sa tak natočila tiež. Tak nejak jej odvaha na takýto typ vecí bola asi jedinou vecou, čo som si pamätal. Síce mi to tiež muselo pripomenúť jej meno a z toho následne spomienky, ale hlavné bolo, že som si také niečo pamätal. Pri iných by som už znova nemusel vedieť ani len to meno. Nasledovala ale jej odpoveď na moju zvedavosť ohľadom jej príchodu. Nadvihol som obočie a počúval ju i ďalej. Veta, že ju sem niečo, či niekto, ťahal mi akosi ale nestačilo. Kvôli mne by totiž nik nechodil zo sveta do dediny. A keďže som sa toho držal už nejaký čas, tento pohľad na vec som ani nemenil. Ale rozvinula to natoľko, aby som sa s tým uspokojil a s uškrnutím sa zas normálne usadil.
"Tak vieš, nejaký čas bez každodenného prísunu chľastu a báb človeka trošku vykoľají z režimu." Poznamenal som a trochu si odfrkol. No kto by už len čakal, že sa mi to ale prihodí tak skoro. Ale ako som si už viackrát opakoval, bolo zbytočné to už rozoberať. Viac ma akosi zaujala jej nespokojnosť. No musel som sa tomu znova uškrnúť. Žeby niekomu fakt chýbalo moje správanie? Tomu sa až ťažko verí.
"Ale dostanem sa k tomu naspäť, o to sa báť nemusíš." Dodal som a natiahol sa po fľašku, aby som z nej stiahol ďalší kúsok obsahu a spokojne som si po tom oblízol pery. Oplatilo sa vziať si tú fľašku sem, inak by sme tu buď boli na suchu, alebo by som tu bol na suchu len ja. A popravde, ani jedna vec nebola príjemná čo i len pre predstavu.
Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi
Kasumi Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 28. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 05, 2014 6:08 pm

Pohodila jsem hlavou a zavrtěla se v křesle. "Já se taky divím.." pokývala jsem hlavou. Jasně, taky jsem moc nepobírala, že si ty žvásty pamatuju. Z akademie mi utkvěla tak možná Ren a její nenávistný výraz, deska tvrdé lavice a několik hodin spokojeného spánku, no tyhle kecy se používaly tak často, že i zatvrzelý odpůrce jako já si je chtě nechtě zapamatoval. Smutné..
No škola nebylo téma, které bych hodlala rozebírat. Mnohem víc se mi zamlouvala představa, že by se z tohohle všeho mohla vyklubat pořádná zábava se vším všudy. Už jen pro ten pocit vidět Amekageho na mol!
Vlastně jsem ho celkem litovala. Už tenkrát, když jsem tu byla sotva pár dní, jsem si přišla jako chycená v kleci, svázaná pravidly a těma ostatníma blbostma a musela jsem hodně rychle vypadnout, aby se ze mě nestala typická vesničanka s manželem a muškáty za oknem. Co teprve on?!
"Popravdě, nejvíc by mě zajímalo, proč se na to prostě nevykašleš.." uvažovala jsem nahlas, ale nebyla to tak docela otázka, spíš konstatování, na které jsem nečekala, že by chtěl reagovat. On žil zkrátka v trochu jiném světě, než já..
Zamyšleně jsem si podepřela hlavu rukou. "Řekla bych,.." zatím co jsem se pořád tvářila nesmírně vážně. "Že nejvhodnější podmínky k tomu dostat se zpět, máš právě teď." ušklíbla jsem se a klepla ukazováčkem do lahve. "Tedy pro začátek.. Jen doufám, že mě odtud nikdo nevyrazí za pohoršování a nabádání k nekalostem." vlastně mě tak napadalo, že musí být v něčem asi opravdu skvělej, protože do kolonky "ukázkoví vůdci" bych ho osobně asi nezařadila.. tedy alespoň jeho staré já. Jasně, několik úžasný vlastností měl, ovšem ty asi zrovna v tomhle úřadu nevyužíval.. i když kdo ví?!
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 05, 2014 6:19 pm

Prišiel som pred kanceláriu. *Vtrhnúť tam alebo skôr zaklopať? Hovoril som si v mysli a pre istotu som zaklopal na dvere. Mal som ešte niečo dodatočne vypísať na čo som zabudol, nebolo toho moc.
Čakal som pred dverami, málokedy som klopal, väčšinou som si otvoril a kašlal som na to, ale tentokrát som tam niekoho počul.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 05, 2014 6:40 pm

Jej reakciu ešte ohľadom akadémie som prešiel už len mlčaním, nebolo treba túto tému rozmazávať. Radšej som len vystrel pohodlne nohy pred seba, ruky potiahol pozdĺž opierky kresla a ostal som na ňu naďalej hľadieť. Jej myšlienky síce boli na správnej čiare. Čoraz viac som si uvedomoval, ako ma nové postavenie ťahá preč od mojich zvykov, no napriek tomu som sa k nim vždy nejako vrátil. Síce sa tieto zmeny aj sem tam začali prejavovať, no i to som sa snažil obmedziť. Keď začala vyjadrovať svoj názor, iba som podvihol obočie a pozorne ju počúval.
"Nó, minimálne by mi to len tak neprešlo." Prezradil som len jeden z viacerých dôvodov, pričom som naklonil trošku hlavu a počúval ju ďalej. Jej slová zneli.. vyzývavo. A síce by som mal plné právo ju teraz vyraziť za spomínané veci, teda navádzanie a to.. ostatné, no bol by som iný človek, keby tak spravím. Skôr som sa tomu trochu pousmial a skĺzol pohľadom na fľašku, po ktorej klepla prstom. Už tam toho moc nie je. Prižmúril som oči a vrátil sa pohľadom ku Kasumi.
"Tak sa zdá, že ti nejde už len o spoločenské pitie." Zamrmlal som a uškrnul sa tomu. Jej zámer mi bol čoraz zreteľnejší, hoc zaujímal ma aj presnejší dôvod. Hádal som, že to nebude len tak, no nechcel som sa zbytočne vypytovať. Dnešok mi to napokon možno sám ukáže.
"Nuž, také niečo by ale potrebovalo aj.. veď vieš.. nové zásoby.. či vhodnejšie miesto." Poznamenal som a na moment nahodil znova niečím svojský výraz, načo som sa ale otočil k dverám, pretože niekto zaklopal. Bez slova ku Kasumi som vstal a nechal ju zatiaľ premýšľať, hoc nebolo moc nad čím, zatiaľčo ja som dokráčal k dverám. Otvoril som a pohľad uprel na Reikina. Nadvihol som opäť obočie a v tichosti ho sledoval, akoby som rozmýšľal, čo s ním spraviť. Od toho baru sa totiž vyparil jak prd vo vetre. I keď na voľno mal právo, to som nemohol poprieť...
"Potrebuješ niečo?" Spýtal som sa zvedavo, pričom som odstúpil od dverí, keby chcel vstúpiť dnu. Ak tak spravil, zavrel som dvere a kukol hneď na Kasumi. Nepredstavoval som ich, akosi som nevidel dôvod. A ak nejaký bol, veď ústa mali, takže sa mohli predstaviť. To už mne bolo jedno.
Návrat nahoru Goto down
Kasumi Kaguya
Potulný Shinobi
Kasumi Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 28. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 05, 2014 6:59 pm

"Jistě, kage má určitě nějaké závazky." pokývala jsem hlavou v odpovědi. Moc jsem o tom nevěděla, nikdy to nepotřebovala a ani nad tím nepřemýšlela, ale když to tak nahodil, došlo mi, že to asi nebude tak jednoduché, jak si představuji. Já nebyla zvyklá mít jakékoli závazky nebo vztahy, takže pro mě nikdy nebylo těžké odejít, ale on zjevně přece jen nějaké důvody, proč zůstat, měl, takže už mi nepřišlo důležité to řešit. Ani jeden z nás o to zjevně nestál..
"Emm.." ušklíbla jsem se nad poznámkou o společenském pití. "Však mě znáš." první lež, která mi tak jednoduše vyklouzla. "Mám na srdci jen blaho ostatních." další solidní hloupost. "A chci ti pomoct.." vážně jsem kývla hlavou, ale mé rty se už dávno zvlnily do nepatřičného úsměvu.
Stejně jako on před chvílí, i já jsem teď koukala na flašku a nespokojeně vrtěla hlavou. "Potřebovalo.." souhlasila jsem s pozvednutým obočím a širokým úsměvem. "Není přece vhodné pít v kanceláři, že?" pokrčila jsem rameny, no v tu chvíli někdo zaklepal a on se zvedl.
Lehce mě napadlo, že mě snad nikdo nevyhodí, protože to už přece jen vypadalo na zábavný večer, no Natsuo mlčel, takže jsem jen znovu pokrčila rameny, přihnula si z flašky a zaklonila hlavu, abych měla přehled o situaci.. tedy o tom kdo přišel.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelária Amekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelária Amekageho
Návrat nahoru 
Strana 3 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Kancelária Amekageho
» Kancelář Amekageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure-
Přejdi na: