PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Horúce pramene

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin

Poèet pøíspìvkù : 292

PříspěvekPředmět: Horúce pramene   Mon Apr 28, 2014 3:32 pm

First topic message reminder :

Horúce pramene sú jedným z najobľúbenejších miest z celej Amegakure. Predsa len, kto by si dovolil nenavštíviť bazény s príjemnou, teplou vodou? Okrem toho si tu ľudia môžu aj dať masáž, či využiť izby na prenajatie, ak by ich relax a príjemná voda udržala na viac dní. Bazénov je niekoľko, sú tu oddelené časti, spoločné či dokonca aj súkromné, ak by niekto nechcel byť rušení niekým cudzím. Je jednoducho na vás, čo si vyberiete!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Reina Kana
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 127

PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Tue May 06, 2014 8:04 pm

"Ano stále a nejen jeho alkoholismus." usměju se a víc se ponořím do vody i vlasy jsem si namočila bylo mi příjemně.

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

Poèet pøíspìvkù : 239

PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Tue May 06, 2014 8:06 pm

"Snáď z toho vyrastie."
Trošku som sa pousmial i keď ja som tiež pil, ale nie tak často a moc. Preto ma vtedy porazila tá ženska!!
"Povedz niečo o sebe, v podstate stále o tebe nič neviem. Vlastne len to, že ťa vedia Amekagovia ľahko vytočiť a keď si vytočená, tak aj nebezpečná..."
Uškrnul som sa a čakal na jej reakciu.

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Tue May 06, 2014 8:09 pm

"to jsem, i já mám občas problémy s kontrolou sebe samotné." podívala jsem se na něj.
"Můj život není zajímavý pocházím z Yukigakure a tady se mě ujal Raizou a byla jsem jeho ochranka, ted bohužel jak jsem byla rok v infilitraci se mi odcizil moc tomu nerozumím, ale t oje jedno. Já také o tobě nic nevím." podívala jsem se na něj a čekala co mi řekne

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Tue May 06, 2014 8:14 pm

"Pffff.. no môj život je stále len o stratách na životoch mojich blízkych a nakoniec, keď je všetko v pohode, už je tu ako taký mier i keď nevieme na ako dlho. Tak tu už nikto z tých, s ktorými som tu chcel byť nie je. Ale taký je život a sťažovať sa ti tu je dosť ženské.
Narodil som sa tu, vyrastal som tu taktiež, mám to tu celkom rád, celú Ame."

Uškrnul som sa, tak nejak som prebehol rýchlosťou celý môj život, bola to čistá pravda a vlastne som sa o tom nerozprával už veľmi dlho s nikým takým, komu by som to povedal.
"Ale čo je za nami, na to zabudnime. Ako si predstavuješ budúcnosť, čo myslíš, budeš stále v Ame?"
Ďalšia vec, ktorá ma o nej zaujímala.

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Tue May 06, 2014 8:18 pm

"to záleží na tom jak mě bude chtít a potřebovat vesnice." promluvila jsem.
"POkud se tu nezlepší morálka nemám tu co dělat." řekla jsem opatrně abych nevzbudila nějaké podezření nebo tak.
"Co si myslíš ty?"

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Tue May 06, 2014 8:24 pm

"No, ak sa to týka či by som odišiel. To nie. Som tu celý svoj život, bránim to tu ním. Jednoducho prečkám toto obdobie, budem sa to tu snažiť stále zlepšovať."
Pousmial som sa. Nevedel som ako to cíti Reina, možno chcela odísť. Nemal som jej to za zlé, jej rozhodnutie.
"Páčia sa mi tvoje vlasy, pristanú ti k očiam."
Priznal som sa, naozaj ich mala také jedinečné, ale nechcel som tým niečo naznačovať, len som ju chcel pochváliť.

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Tue May 06, 2014 8:26 pm

překvapeně jsem se na něj podívala. On mi lichotil? pomyslela jsem si. Nebylo moc lidí co mi lichotilo.
"Děkuji, jsou tak nějak od mého shoutonu." sáhla jsem si na ně. Přesto že byli koupele horké a já už měla tváře od tepla červené tak jsem stejně zčervenala

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Tue May 06, 2014 8:31 pm

"Shouton, naozaj pôsobivá schopnosť, v nesprávnych rukách aj veľmi nebezpečná."
Povedal som a potom som sa natiahol rukami do vzduchu.
"Inač, nie je tu všetko také stratené, napríklad tá chuninka Mikoto, zastúpila ma v kancelárií, stavím sa že nepije. Takže by mala mať dobrú morálku. Vidíš? Nesmieš všetko vidieť len negatívne."
Pousmial som sa, lebo sa mi zdalo, že to tak videla občas.
"Priznávam, že aj ja si raz za čas vypijem, nedodržujem morálku na 100% ale človek sa učí z chýb a pokiaľ ich nebude robiť, nemá sa z čoho poučiť."
Dodal som k predchadzajúcej téme.

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Tue May 06, 2014 8:34 pm

"otec pil a hodně, bil matku." pronesla jsem chladně.
"Jsou lidi kteří by neměli pít vůbec, já byla vychovávaná trochu jinak." zadržela jsem dech a potopila se celá udělala jsem dvě tempa a objevila jsem se na druhé straně bazénku. Uhladila jsem si vlasy a stočila se je na rameno

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Tue May 06, 2014 8:38 pm

"Uhm..."
Zmĺkol som potom čo povedala, pff no proste som nevedel ako zareagovať. Zrazu som ju aj pochopil, prečo jej to vadí.
"Asi máš pravdu."
Len toto som vyslovil, nič iné ma v tej chvíli nenapadlo a nevedel som, čo teda ďalej. Trošku mi z tej správy o jej otcovi prebehli zimomriavky po chrbte. Ani neviem prečo, občas som sa moc vcíťoval do iných osobností.

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Tue May 06, 2014 8:41 pm

"Mluví ze mě jen zkušenosti, ale nemám tu atmosféru ráda, nevím k čemu lidi pijou." opřela jsem se o hranu a rukama se opřela stejně tak a mírně jsem zaklonila hlavu a zavřela oči.
"To je jedno, co ty a rodina přemýšlíš nad vlastní rodinou?"

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Tue May 06, 2014 8:45 pm

Len som mlčal a nič nehovoril, ďalšia otázka ma trošku prekvapila.
"Žiadnu už nemám, a vlastnú. Ako som hovoril, mám taký pocit, že privolávam nešťastie na tých, ktorých lepšie spoznám, postupne skončia pod zemou, len ja žijem. Asi preto nemám nikoho vo svojom živote a nič takého neplánujem.
Čo ty? "

Ja som odpovedal pravdivo, chcel som počuť jej odpoveď. Rozhodne som sa dosť informácií o Reine dozvedel, dúfal som, že sa tu aspoň trochu upokojuje a nebude mať zbytočné nervy na Natsua...

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Tue May 06, 2014 8:48 pm

"nepřemýšlím." odvětila jsem , začínala jsem se uvolňovat bylo to hezké uspávalo mě to, cítila jsem jak se mi pokožka smršťuje, na chvíli jsem vypla úplně

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Tue May 06, 2014 8:51 pm

"Tssss, nikdy som si nemyslel, že ťa tu dotiahnem, aby som sa ti priznal. Pôsobíš dosť etooo... proste strašne moc vážne."
Uškrnul som sa a potom som sa zas pozeral hore na oblohu.
"Prečo nad tým nepremýšľaš? Ja som ti dal aj dôvod."
Bol som dnes nejaký zvedavý, sám som nevedel, čo mi odpovie, možno som bol až otravný, ale to mi neprekážalo. Občas som si to ani neuvedomoval.

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Tue May 06, 2014 8:59 pm

"i ženský jsou občas ješitný a potřebujou se chlapům pomstít, teď mi to přišlo vhod, jinak bych zničila ten kousek co zbyl z Ame." pronesla jsem líně jako by se vlastně vůbec nic nestalo a záměrně jsem na jeho druhou otázku neodpovídala

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Tue May 06, 2014 9:03 pm

"Náááh, netrúfaj si zas tak moc, i keď ovládaš Shouton, neznamenáto, že sa ťa neda zastaviť."
Trochu som si do nej rýpol, nemyslel som to tak, že by som sa tu s ňou chcel hádať, skôr tak aby som sa nedal. Po chvíľke som si uvedomil, že mi neodpovedala na otázku. Odlepil som sa od okraju a približoval som sa smerom k nej.
"Stále som však nedostal dopoveď na moju otázku."
Poznamenal som a stále som sa k nej blížil.

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Tue May 06, 2014 9:06 pm

"Ani nedostaneš." natáhla jsem se pro ručník a zavázala jsem si ho kolem těla a vylezla z koupele, nejen ž ejsem nebyla zvyklá aby takhle semnou mluvil možná jsem se trochu bála abych se neprokecla.
"Určitě si tohle zase zopakujeme děkuji za krásný večer." usmála jsem se na něj a utekla do šatny kde jsem se oblékla a zaplatila a odešla musela jsem si protřídit myšlenky

(přesun)

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru

PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Tue May 06, 2014 9:15 pm

Po jej slovách, čo mi nechcela dať odpoveď, som mal trošku iný plán, ale jednoducho sa už zobrala. Aspoň ma potešilo, že som jej zpríjemnil deň, ale nevedel som či to mám opakovať, nechcel som si teraz nejak niekoho stále pušťať moc hlboko k srdcu, ale nemohol som byť zas tak na seba tvrdý. Len som jej mávol pri odchode a užíval si teda tieto pramene. Ešte som tu chvíľku bol, ale o niekoľko desiatok minút som sa zobral teda von z bazéna, dal som si ručník a šiel som do šatní. Vyutieral som sa a obliekol. Potom som už len vyšiel, pozdravil na recepcií a šiel som naspäť do práce.
Presun

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   

Návrat nahoru Goto down

Horúce pramene
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure-
Přejdi na: