New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ulice

Goto down 
+2
Ryu
Raiken
6 posters
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Ulice   Ulice I_icon_minitimeMon Apr 28, 2014 3:46 pm

Ulice Mf_457726351_f39b2d79cb98a51246437dee5b3e5aeb
Ulice; temné, slepé, tajomné, rušné.. každý si nájde tú svoju cestu, stačí vedieť, kam ísť. Všetky ulice sú ale poprepájané z námestia Amegakure, takže jeden smer ulice vedie poväčšine vždy presne na to miesto. Ulice sú väčšinou rušné, pretože je tu mnoho a mnoho obchodov, či už stánkov alebo nejakých iných, no nájdu sa aj tiché a pomerne strašidelné ulice, kde už si ľudia musia dávať pozor.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Ulice I_icon_minitimeFri May 02, 2014 1:22 pm

S už znova mokrými vlasmi a.. vlastne všetkým, som sa asi ako najväčšia socka potĺkala po ulici spolu s Raikenom. Všetci mali plášte, dáždniky a podobne, len ja som na seba ten dážď nechala s radosťou padať s tým, že na mne ani nevyzeralo, že by ma to nejakým spôsobom trápilo. Ponaťahovala som si nad seba ruky a následne som sa len poškrabala v morkých vlasoch.
"To bolo teda.. jedlo." Vzdychla som si. Naozaj to bolo vynikajúce, a bolo toho veľa. Sama som nevedela či to bolo vôbec zdravé no .. why not.
"Čo teraz Raiken-san?" Spýtala som sa ho. Predsa len.. bol mojim "senseiom" ? kto vie.. no tým som zatiaľ nemala a ani senseia, a musela som povedať že sa mi to zatiaľ takto páči.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Ulice I_icon_minitimeFri May 02, 2014 1:46 pm

Mal som na sebe tiež plášť, ale na hlavu mi pršalo tak či tak. Nejak mi to moc nevadilo, hoc mi mokré vlasy teraz padali viac do tváre, ale úspešne som to ignoroval. Keď sa Ryu ozvala o jedle, iba som sa pousmial a letmo na ňu kukol. Obzvlášť, ešte keď sa ozvala s otázkou, čo ďalej.
"Chcela si predsa tréning, nie?" Nadvihol som zvedavo obočie, či na tom ešte bude trvať alebo už po tom jedle zmenila názor a dostala chuť na niečo iné. V každom prípade mi bolo jedno, čo si teraz asi vyberie. Tento deň som mal tzv. "pre ňu", takže toho mohla využiť.
"Či už si zmenila názor?" Spýtal som sa ešte a prehodil pohľad opäť pred seba. Celkom ma zaujímalo, či to zmenila a ak áno, tak o to viac, čo vymyslela.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Ulice I_icon_minitimeFri May 02, 2014 3:46 pm

Zvedavo som k nemu pohodila pohľadom.
"Hmm.. tréning? No.. nie že by mi vadilo znova ti raz nakopať prdel." Vyplazila som na neho provokačne jazyk a potom som sa sama pre seba rozosmiala. Bolo to, zvláštne. Ja a zmeniť názor ? Ako ho to vôbec mohlo napadnúť. Každopádne môj tréning nebol práve najpríjemnejší, vždy som po ňom mávala nočné mori a tak. Po chvíľke rozmýšľania som si poškrabala brucho a trocha nervózne som sa okolo seba znova pozrela.
"Nezmenila len, kde ? Neviem či sa nájde nejaké fajn miesto. Napadá ťa niečo?" Keby že je po mne, pokojne by som s ním začala trénovať aj tu. No.. nebola som si istá či by to ľudia brali dobre.. vidieť mňa, v rampage.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Ulice I_icon_minitimeFri May 02, 2014 6:50 pm

Nemohol som sa znova neusmiať. Mala síce veľké sebavedomie, no bohužiaľ pre mňa mi občas fakt robila problémy aj napriek tomu, že bol medzi nami silový rozdiel trochu väčší. Aspoň teda celkový, priamo na silu som sa nikdy nezameriaval. Nechal som ju teraz ešte dopovedať ďalšiu vetu, načo som sa zamyslene zastavil a obzrel po oboch smeroch cesty.
"Je tu také tréningové pole. Je to asi najvhodnejšie miesto." Odvetil som a ostal stáť, sledujúc už znova ju, či sa s tým uspokojí.
"Alebo tiež budova, v ktorej je možné trénovať. Akurát tá je naopak asi najnevhodnejšia z miest, kde by sa to dalo." Trochu som sa uškrnul a ruky schoval do vreciek bundy. Výber bol síce asi jasný, no pre prípad som ešte čakal, či ju samú náhodou ešte nenapadne niečo iné, aj keď o tom som pochyboval.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Ulice I_icon_minitimeSat May 03, 2014 12:30 pm

"Chmmm.." Znova som sa len zamyslela nad výberom. Popravde som si myslela, že je budova rovnako dobrý nápad ako vonkajší tréningový plac. Predsa len, nie že by som svoju pečať ovládala nejakou úžasne brutálnou úrovňou pri ktorej by som niečo reálne demolovať dokázala. Ovládala som však prvý stupeň a mňa napadla vec, ktorú by som pri tomto prvom stupni možno dokázala využiť. Poškrabala som sa vo vlasoch a nakoniec som len tak slabo prikývla.
"Asi by bolo lepšie, ísť na to otvorené cvičisko." Uškrnula som sa a vydala som sa, samozrejme úplne opačným smerom. Chcelo by to nejaké GPS, aspoň v mojom prípade.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Ulice I_icon_minitimeSat May 03, 2014 2:04 pm

Sledoval som, ako sa nejakú chvíľu rozhoduje a zatiaľ som teda mlčal. Budova mi hold neprišla ako vhodné miesto. Bolo tam menej priestoru a majiteľ by bol naštvaný aj za malú prasklinu niekde, kde by absolútne nemala byť. Bolo to skôr pre také individuálne trénovanie. Nakoniec aj zvolila otvorené cvičisko a vydala sa totálne iným smerom, ako mala. Potichu som sa zasmial a dohnal sa krokom za ňou.
"Cvičisko je druhým smerom, len tak pre informáciu." Pobavene som jej oznámil. Nemohol som jej predsa ale nič vyčítať. Bola vonku po dosť dlhom čase.. a možno na tom cvičisku ani nikdy nebola, takže nemohla tušiť, kde to je. Akurát by asi nemusela vykročiť bez toho, aby tušila správny smer, no ale to bola proste Ryu.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Ulice I_icon_minitimeSat May 03, 2014 2:09 pm

Zastavila som sa a len som akoby nič spravila otočku na jednej nohe.
"Ja viem.. len som chcela ísť obkľukou lenivec.." Zamumlala som jeho smerom s takmer neprítomným pohľadom. Samozrejme som si aspoň myslela, že viem kde to bolo len .. proste.. nechcela som si priznať, že som išla zlým smerom.
"Ah stále sa len vyhováraš Raiken-san." Pokrútila som sklamane hlavou, aj keď som skôr chcela zahrať na jeho nechápavosť a city, páč by ma ešte z niečoho začal obviňovať. 
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Ulice I_icon_minitimeSat May 03, 2014 2:14 pm

Poškrabal som sa vo vlasoch, nemyslím, že by ju bavila až taká obchádzka, že by sme šli cez celú polovicu dediny ale.. veď keď sa na to vyhovorila, raz jej to snáď pripomeniem. Tak som sa otočil a vykročil teda už správnym smerom.
"Od koho som to asi pochytil.." Potichu som reagoval na jej druhú vetu a bez ďalších iných slov som pokračoval ďalej, už priamo na tréningové pole. Bolo mi jasné, že tam síce bude viac ľudí, ale bolo tam i dosť tých polí, čiže miesta budeme mať tak či tak dosť.
-Presun-
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Ulice I_icon_minitimeSun May 04, 2014 3:29 pm

Celou cestu jsem mlčela a moje uvolněnost byla ta tam. Když jsme konečně dorazili do Ame přistáli jsme v ulicích. Už u brány jsem vytvořila z ledu vlaštovku, která zamířila do části vesnice, která patřila obyvatelům Yuki. Seskočila jsem z mraku s věcmi a protáhla se. "Děkuji, že jsi šel se mnou." Prohodila jsem lehce formálně a přejela pohledem po lidech okolo. Čekala jsem na svou "ochranku" abych jim dala svitky a mohla jít po svých.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Ulice I_icon_minitimeSun May 04, 2014 3:43 pm


Celou cestu mlčela. Vypadalo to že čím blíže jsme se blížili k vesnici tím se Mili kterou jsem znal, uvolněná a usměvavá Mili, měnila zpět. Přistáli jsme v ulicích a pravděpodobně byl čas loučení. Pro zatím
"Děkuji že si mi to dovolila." řekl jsem. Věděl jsem že tohle není "konec" ale potřeboval jsem si řadíti věci a hodit se do formy. Dva roky jsem ležel v posteli na kapačkách nic nejedl a nic nevnímal. Potřeboval jsem zpátky a potřeboval jsem si promluvit s Natsuem. Přišel jsem blíže k Mili podíval se jí do očí.
"Naviděnou." řekl jsem. K ničemu jinému jsem se neodhodlal. S hlubokým nádechem jsem odešel směrem ke kanceláři a doufal že tam najdu Natsua. Doufal jsem že ho nenajdu v baru.


Přesun
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Ulice I_icon_minitimeSun May 04, 2014 3:53 pm

Začínala jsem být vytočená zase i z maličkosti, že jim to trvá. Když ke mě přiletěla vlaštovka zpět luskla jsem a rozpadla se na kousíčky ledu. No hurá.. Zahlédla jsem dvojčata na konci ulice a otočila se na něj když přišel blíž. Skoro mě kleplo, prostě někoho vyhlížíte, otočíte se a on tam stojí tak blízko. Zmohla jsem se jen na slabé přikývnutí a když zmizel nespokojeně jsem mlaskla. Zase mě rozladil jen jedním pohledem do očí a ani si toho očividně nebyl vědom. To je k vzteku. Mezitím dvojčata přišla blíž. Krátce jsem se zeptala na to jak to šlo i když jsem pochybovala, že se za tu dobu něco stalo. Původně jsme měla být pryč podstatně déle ale všechno šlo překvapivě dlouho. Svěřila jsem jim své věci a svitky. "Odneste je do sídla do podzemí." Když přikývli otočila jsem se na patě a zmizela pryč.
~přesun~
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin
Law


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 05. 05. 13

Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Ulice I_icon_minitimeMon May 05, 2014 1:26 pm

"Už to nie je až taká sranda heeeh?" Uškrnul som sa, popri čom so do svojho púzdra zastrčil katanu a oprel som si ju o rameno. Za mnou sa v temnej uličke rozvalovali asi tri telá nejakých ľudí, ktorých som ani nepoznal. Teda boli to tri telá, ale rozhádzané a rozsekané boli snáď po celej ulici. Sranda že som na mojom oblečení nemal ani kvapku krvi.
Jeden z nich ku mne ešte natiahol ruku a tváril sa naozaj naštvane. Chýbala mu jedna noha a na jeho tvári bolo vidieť niekoľko zárezov, schválne som nepoškodil mozog.. aby si to ešte chvíľu užil.
"Čo vravíš?" Pristúpil som o krok k nemu. Bola to len nejaká lapka, úbožiak ktorý očividne zachcel priazeň nejedného vyššie postaveného týpka, ktorému som vo vojne rozsekal synčeka na toľko častí, ako práve teraz, týchto troch ľudí. Z jeho úst však nevychádzali žiadne slová, len potoky krvi. Predsa len mu taktiež chýbal jazyk.
"Tsch.. vyzvať na súboj mňa a dúfať že to prežiješ, si úbohý." Odkopol som jeho ruku nohou, pri čom držala už na tak málo šliachach, že sa z jeho tela odtrhla a odvalila niekam do ulici. Bude to celkom cirkus, keď ju nájde trebárs nejaký pes a podobne. Každopádne títo ľudia, nikomu chýbať nebudú. Celý tento stret som však zahodil za hlavu a vykročil som do ulice.
"Čas zbaliť nejakú fiancé.. hmm.." Teda, keby že to je také ľahké. Všetko predo mnou zatváralo dvere, okná.. a všetky iné veci čo sa zatvárať dali.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Ulice I_icon_minitimeSat May 17, 2014 5:18 pm

Z baru som sa dostal opäť len do ulíc. Veď inde som ani ísť nemohol. Z každého miesta ma pomaly všetko vyháňalo. A na nálade mi to rozhodne nepridávalo. Zastavil som sa uprostred ulice a dvihol hlavu. Pozornosť mi upútal výbežok steny, ktorý bol navyše aj tvorený akoby s prístreškom druhej steny. Bola to vlastne akoby taká schválne vytvorená diera v tvare kocky v budove. Vyskočil som práve sem, posadil sa a oprel o studenú stenu. Mlčky som sa zadíval pred seba a len sledoval kvapky, ktoré mi rozmazávali výhľad svojím množstvom. Fajn.. kde sa tu dá obesiť? Povzdychol som si a oprel si aj hlavu, načo som len privrel oči. Nik touto časťou neprechádzal, takže ma tu ani nik nemohol zahliadnuť. Síce nikto by ma ani nehľadal, ale to bolo celkom jedno. Najlepšie by bolo ochorieť a váľať sa doma.. celú večnosť.. Trochu som sa pouškrnul a príchodom myšlienok som nakoniec aj prestal vnímať svoje okolie...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice   Ulice I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ulice
» Ulice a uličky
» Ulice Kusagakure
» Ulice Amegakure
» Ulice Kusagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure-
Přejdi na: