PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Bar

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin

Poèet pøíspìvkù : 292

PříspěvekPředmět: Bar   Mon Apr 28, 2014 4:22 pm

Bar, v ktorom si každý príde na svoje - lepší výber nápojov ako tu snáď ani nikde inde nenájdete. Bar je otvorený nonstop, ale dodržiava pravidlá a tak mladší ako 18 rokov majú zákaz si objednávať alkoholické nápoje. Stále je tu ale možnosť objednať si rôzne džúsy, kolu, či čokoľvek iné.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

Poèet pøíspìvkù : 232

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Wed Apr 30, 2014 11:12 pm

S hůlkou v ruce jsem se belhal po městě. Lidé zdravili Natsua. Bylo to trochu nezvyk nebudit tu pozornost jako jsem vždy vzbuzoval ten pocit "neviditelnosti" byl... dokonalý. Lidi mě pravděpodobně díky vousům, holy a oblečení nepoznali. Byl jsem za to vděčný. Nepotřeboval jsem nějakou nepříjemnou pozornost. Spíš jsem chtěl si na chvíli orazit v baru.
První Bar který jsem uviděl tak v něm jsem skončil. Oblečení jsem měl promočené díky dešti ale to mi nevadilo. Miloval jsem déšť a to že jsem vypadal jako zmoklá slepice a měl oblečení že by se dalo ždímat mi ani za mák nevadilo. Musel jsem vypadat jako nějaký pobuda, bezdomovec. Tvářil jsem se zaraženě. Nevěděl jsem si co si o tomhle všem mám myslet. Ve vesnici se potulovalo několik lidí a sama vesnice byla úplně jiná. Pomalu jsem ani nevěděl kudy kam. Kage co se nevyzná ve vlastní vesnici. pomyslel jsem si s pokřiveným úsměvem.
Dolezl jsem k baru a hůl opřel o něj. Poté jsem si vybral jednu z mnoha barových židlí a věnoval barmanovi pohled.
"Whiskey s ledem." řekl jsem s hlasem bez jakéhokoliv náznaku radosti či s náznakem vůbec nějakých emocí. Poté co sklenička přistála předemnou jsem jí věnoval mírný pohled a poté ji jedním srkem vyprázdnil. Zamyšleně jsem se díval na prázdnou skleničku a jezdil s ní po baru. Okolní ruch mi ani nevadil stejně jako jsem ignoroval kohokoliv v tomhle baru. Byl jsem tak trochu mimo.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

Poèet pøíspìvkù : 268

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Wed Apr 30, 2014 11:28 pm

Bolo to fakt zvláštne, i po toľkom čase. Predsa len som bol zvyknutý, že v prítomnosti Raizoua som bol vždy vzduch ja. Ale teraz to bolo opačne. No hold, s tým sa už asi nedalo robiť nič. Zavítali sme do baru, ktorý bol po ceste ako prvý. Bez nejakej reakcie na to, že zvolil túto budovu, som sa s ním presunul k baru a posadil sa na stoličku vedľa neho. Objednal si whiskey, chvíľku som rozmýšľal, načo som ukázal barmanovi, že je to dvojitá objednávka. Takže pohár pristál i predo mnou. Mlčky som naň hľadel a prstami trošku hýbal pohárom, čím som hýbal i ľadom v pohári. Nakoniec som si odpil a nechal si v pohári už len trošku. To som sa pozrel na Raizoua, ktorý zjavne už ani moc nevnímal okolie. Nemal som sa čomu čudovať. Naopak som bol šťastný, že som mu nepovedal viac. Toto mu nateraz stačilo, iné veci sa bude dozvedať postupne. Ak sa sám na dané osoby teda nespýta, to by trochu menilo vec...
"Ešte raz to isté." Zamrmlal som k barmanovi, keď som dopil whiskey a barman mi znova nalial. Hodlal naliať i Raizouvovi a ak mu v tom nezabránil, aj tak spravil a šiel sa zas venovať ostatným zákazníkom. Ja som si mlčky odpil a pritom tak bokom sledoval svojho kolegu.

» C » Teshi Sendan| Karamatsu no Mai | Hone Keimusho | Shikotsumyaku Bunshin no Jutsu
» D » Shunshin no Jutsu | Kanashibari no Jutsu | Sōshuriken no Jutsu
Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 5 ~ Genjutsu: 3 ~ Sila: 5 ~ Rýchlosť: 5 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 127

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Thu May 01, 2014 1:29 pm

Ano člověk by si myslela, že dostanu po dvojité infiltraci aspoň nějaké ocenění. V ANBU centrále mě kvůli výslechu zdržovali dýl než bylo nutné. Pak mi dali zaplatit a já mohla odejít. Konečně. Doma jsem se sotva ohřála, když jsem se vydala hledat objekt mé práce, který samozřejmě v kanceláři nebyl. Muži...nemůžou být na jednom místě a kde jinde je možné je najít? Přímo na to prokleté místo jsem vyrazila s podrážděnou náladou ještě z centrály.
V Amegakure nebylo tolik barů, abych se aspoň do jednoho netrefila a samozřejmě vidím tam nejen svého současného ale i bývalého zaměstnavatele. Krve by se ve mě nedořezal. Vstoupila jsem dovnitř a tiše jako kočka jsem se přiblížila k oběma.
"Whisky..." povytáhla jsem obočí, "no samozřejmě." odfrkla jsem si. Jeden vstane z mrtvých a druhý místo toho, aby ležel tak ho v pití ještě podporuje. Pomyslím si

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Thu May 01, 2014 2:00 pm

Čapl jsem další sklenici whiskey a vyjel ji jako by člověk lusknul prstem. Tělo jsem měl v teple a skutečnost se nezdála tak hořká jako ve skutečnosti byla. Ani jsem se neptal kdo všechno není mezi živými. Byl by to pravděpodobně dlouhý seznam. Otevřeli se dveře což mě v danou chvíli a v daném rozpoložení ani tolik nezajímalo. Byl jsem stále ve špatném rozpoložení dokud se neozvala žena která stála přímo za mnou. Kárala mě za to že piji whiskey. Divně mě zamrazilo v zádech a vzpomněl jsem si kolikrát jsem tohle již zažil a co pak následovalo. Například rozbité dveře od kanceláře.
Reino? zeptám se trochu s nevěřícím hlasem. Bylo to tak dlouho... a přeci. S úsměvem jsem se na ní podíval vědom si toho že musím vypadat jako debil. Byl jsem rád že přeci jen někdo přežil. Bylo mi jasný že za další krok můžu skončit v nemocnici na dalších pár týdnů. Měsíců. Ale emoce mi prostě nedovolili se zachovat jinak. Namístě jsem jí objal a řekl. "Jsem tak rád že žiješ!"

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Thu May 01, 2014 2:31 pm

Sledoval som, ako whiskey behom momentu u neho zmizlo a len sa tomu v duchu uškrnul. Navonok mi iba tiklo kútikom, no nijak inak som to ani nešiel komentovať. Mal dosť vecí v hlave, nepotreboval ešte počúvať ďalšie, hoc by o nič nešlo. Takže zostalo i naďalej ticho, kým sa k nám neprihnala tretia osoba. Trošku som sa otočil a vlastne už podľa hlasu ju spoznal, načo pohľad mi potvrdil, že šlo o Reinu. Trochu som sa pousmial a kukol na Raizoua, s ktorým to pohlo. Aspoň niečo pozitívne ho tu teraz stretlo. Kým ju ale stihol objať, ja som barmanovi zaplatil za seba i za neho, prípadne i o kus viac, keby mal ešte chuť na ďalší pohárik. Mňa už čakala kancelária. Divné, že som práve ja toto musel riešiť... napokon som sa ale rozhodol ešte zotrvať, aspoň chvíľu!
"Tiež som rád že žiješ, akurát objatie si necháme na potom." Poznamenal som s pobaveným výrazom a len ich sledoval. Tak nejak som tušil, že sa možno dajú do reči. Preto som aj hodlal len posedávať a asi ich iba poslúchať, kým by sa sami na niečo nespýtali i mňa. Napokon, oni dvaja sa nevideli dva roky a mali si čo povedať, aspoň podľa mňa, čiže som snáď dobre tipol.

» C » Teshi Sendan| Karamatsu no Mai | Hone Keimusho | Shikotsumyaku Bunshin no Jutsu
Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 5 ~ Genjutsu: 3 ~ Sila: 5 ~ Rýchlosť: 5 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Thu May 01, 2014 2:42 pm

"Zdravím Vás oba Amekagové." vysoukala jsem ze sebe při objetí Raizoua. I když to bylo proti mím zásadám též jsem ho objala a čekala jestli se sám odtáhne. Vidět ho živého byl pro mě příjemný pocit. Litovala jsem vlastně toho, že jsem odešla z Ame pro s-rankovou misi a jeho tam nechala bez ochrany, kdybych mu byla na blízko nic by se mu nestalo.

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Thu May 01, 2014 2:51 pm

Po obětí které podle mého trvalo dostatečně dlouho dobu jsem pustil Reinu a posadil se.
Vypadáš skvěle. řeknu jen tak mimochodem a stále se usmíval. Bylo dobrý vědět že ne každý umřel v té příšerné válce a taky bylo dobrý vidět že se vrátila do Ame. Nebyl jsem si jistej jestli ji přijmou. Očividně jsem se mýlil a byl to jeden z těch příjemnějších omylů. Pravděpodobně se za ní zaručil Natsuo. Ovšem mě trochu děsilo jak rychle se rozkřiklo že jsem znovu na nohou. Reina tu byla během chvilky.
"Takže co si dělala po ty dva roky? Stále v Anbu? "začnu na začátek. Přeci jen dva roky jsou dlouhá doba a ne každý je stráví v nemocnici ležením na prdeli. Pravděpodobně měla hodně co říct.

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Thu May 01, 2014 3:03 pm

"No víceméně." rozpačitě jsem se usmála a tu whisky jsem mu vzala. Naklonila jsem se přes bar a tam jsem položila tu skleničku, pak jsem se o bar opřela a zadívala se na něj.
"Dlouho jim trvalo než vzali mou výpověď ohledně infiltrace nepřítele." pousmála jsem se.
"Jak je Vám?" zeptala jsem se zase já

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Thu May 01, 2014 3:17 pm

"Víceméně?" řeknu s pozvednutým obočím. Za mých dob byla anbu a "čestná" ochranka kageho. Čili mě. Zajímalo mě jestli si ji Natsuo "nechal" protože jak znám ty starce z rady určitě chtěli po Natsuovi aby si vybral ochranku. Poté řekla o tom že chvíli trvalo než vzali její "výpoveď". Jak už to tak bývá chvíli to trvá než se věcí usadí. Při otázce jak mi je jsem se pokřiveně usmál.
"Dobře... až na to že musím používat tohle abych se udržel na nohou." řeknu a poklepu hůlkou o bar "...a že se cítím jako bych právě dostal pořádnou nakládačku." dodám. S těmi fousy a holí jsem opravdu vypadal jako nějaký zlomený stařec. Budu muset jít si někdy zatrénovat a pořádně to rozchodit. Den v horkých lázních by taky určitě pomohl. Pořádná masáž... pomyslím si a blaženě se usměju jen při pomyšlení na dobrou masáž
"No mohl jsem dopadnout i hůř. Taky jsem tam teďka ještě mohl ležet takže stěžovat si asi nemá cenu" řeknu.

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Thu May 01, 2014 3:23 pm

Vyhnula jsem se odpovědi na první otázku a odpověděla hned na další výzvu:"Můžete být rád, že Váš prohřešek vůči alkoholu dneska nevezmu vážně, byl by jste na to o hodně hůře." usmála jsem se.
"Jsem ráda že jste zpátky. Ne že by nový Amekage byl špatný, ale Vás jsem si vychovávala už od začátku." stočila jsem si vlasy na stranu a dívala se na něj. Nemohla jsem říct, že mu ty vousy i slušely.
"Vypadáte ... jak to říct...mizerně." musela jsem si rýpnout.

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Thu May 01, 2014 3:36 pm

"Hele!" řeknu a rozhodím rukama. "Tohle je čistě díky mému emotivnímu stavu! Jsem na dně a dozvěděl jsem se že polovina Kagů je na onom světě." pronesu na svoji obranu.
Usměji se při pomyšlení že se po mě alespoň někomu stýskalo. Natsuovi pravděpodobně taky jenže ten by to nikdy do očí neřekl. Byl moc... Natsuo na to aby to udělal. Další lidi jsem ještě neviděl takže se to těžko dalo posoudit.
"Ty jsi mě taky chyběla. Pro tebe je to asi dávná historie a pro mě je to jako záležitost týdnů. Když si sním odešla. Byl jsem docela dole víš?" řekl jsem a zavzpomínal na "dávné" časy.
Usmál jsem se. Pravděpodobně myslela delší vlasy a vousy... možná i tu jizvu přes oko.
"No měla by jsi si zvykat protože to nehodlám shodit. Dle mého vypadám elegantně."

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Thu May 01, 2014 3:43 pm

"V tom s Vámi souhlasím." otočila jsem se na barmana a objednala jsem si svůj obvyklý bílý drink. Pak se dívala do zdi.
"Omlouvám se za ten odchod, viděla jsem v tom příležitost se blýsknout.... vlastně trvalo rok než jsem se vrátila do Amegakure potom všem...bála jsem se." ...abych někoho nezabila. Dodala jsem v duchu. První zabit, abych získala loajálnost vůči vůdci, ve mě vzbudil opět pud z minulosti, kterého jsem se ve vězení tak dlouho zbavovala.
"Doufala jsem, že moje zprávy o tom co se chystá vše vysvětlují, že nejsem s nimi dobrovolně." až potom co jsem upila z drinku,který mi přinesl jsem se na něj podívala.

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Thu May 01, 2014 3:55 pm

Poslouchal jsem ji. Bylo na ní vidět že sama nechtěla odejít a já se jí ani nedivil. Všem by to bylo proti srsti být postavený do takovéto pozice.
"Hele chápu to. Dělala jsi to co si považovala za správný. Snažila si se ochránit vesnici. Nemáš se za co omlouvat. Měl bych ti poděkovat. Díky tobě jsme věděli co nepřítel chystá dřív než se to stalo. Životy byli díky tomu ušetřeny." řeknu Podíval jsem se na ni jak pije ten drink.
Pokrytče zaznělo mi v hlavě ale nic jsem neřekl. Radši.V hlavě mi ale stále vyskakovala jedna otázka. Otázka kterou jsem si kladl už delší dobu.
"Víš ale celou tu dobu mi vrtalo v hlavě... proč tebe? Měl mě tam přímo na lopatě ale nestaral se o to. Ten den si přišel pro tebe."

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 318

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Thu May 01, 2014 3:58 pm

Vzhledem k tomu, že jsem do nemocnice nasadila pár lidí z bývalé Yukigakure jsem měla přehled o tom co se tam děje. Cestou do části vesnice, kterou obývali lidé z Yuki se ke mě donesla pravděpodobně radostná zpráva, že Raizou se probudil. Mohla jsem to nechat na jindy ale bylo by slušné ho vyhledat nyní nebo ne? Stačilo pár minut a věděla jsem kde je, kdo by ale od něho čekal něco jiného. Stále se svým doprovodem který tvořila dívka a chlapec jsem vešla do baru. Můj doprovod si byl skoro až na chlup podobný, jednovaječná dvojčata s vlasy bělejšími než sníh. Těm dvěma jsem po tom všem věřila snad nejvíce. "Zdravím, vítej mezi živými. Neměl by jsi ještě odpočívat?" Ozvala jsem se za jeho zády a zběžně přelétla pohledem i ostatní. Jestli jsem mu tehdy připadala trochu chladná nyní by mi mohl říkat "i ty náš mrazáku". Nebylo to tak, že bych ho nerada viděla ba naopak ale po tom co se stalo jsem se takhle chovala ke každému a nehodlala jsem to měnit. Tam venku se najde určitě ještě pár lidí co chtějí zničit vše a tak cesta na nic a na nikoho se neupínat byla dle mého ta nejlepší.

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Thu May 01, 2014 4:03 pm

Trochu jsem ztuhla, tuhle otázku jsem nečekala, naštěstí mě zachránila Yukikage. Moje odpověď tak vyšumí do ztracena. Otočila jsem se na ně a postavila se rovně. Nezdáli se být nebezpeční ale tak být ve střehu byla moje práce. Oba muže sedící po obou stranách jsem měla na starost.

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Thu May 01, 2014 4:21 pm

Čekal jsem na její odpověď ale byli jsme vyrušeni. Ovšem velmi příjemně. S širokým úsměvem jsem se postavil na nohy a sledoval příchozí osobu. Byla to jako včera co jsme spolu bojovali i když už to bylo dva roky zpět. Očividně se změnila. Ano i předtím byla trochu... chladnější... Ovšem jaký bych byl já kdybych k tomu všemu o co jsem přišel ztratil i vesnici? Pravděpodobně podobně. Kdoví jestli ne hůř.
"Taky tě vítám. Slyšel jsem že si to taky přežila. Ani mě to nepřekvapuje. Cítím se skvěle a už jsem si dle mého poležel až až. Jak se ti vede? Upřímně jsem se divil že nejsi Kage." vyklopím ze sebe najednou uvědomujíc si že je toho jaksi moc a jaksi chaotické. Objal bych ji stejně jako Reinu ale očividně lidé po jejím boku by mě za to zašlapali do země. Ochranky už takový bývají když se někdo přiblíží do "osobní zóny" jejich Kage. Na toto téma bych byl schopen napsat knihu. Stál jsem na nohou moc dlouho a musel jsem se chtě nechtě posadit.
"Něco k pití?" zeptám se Mili s úsměvem přitom co si sedám na židli. "Já si dám Whiskey." řeknu směrem k Barmanovi a otočím se k Reině.
"Jen jednu slibuji."

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Thu May 01, 2014 4:25 pm

Pomaly som už ani nevnímal, čo sa okolo mňa robí. Hold, stáva sa, že človek pri počúvaní rozhovoru iných aj zabudne, čo tam vlastne robí a prečo. Tak nejak to bolo aj teraz u mňa. Prebral ma až príchod ďalšej osoby, čím sme tu už stáli... šiesti! Keďže Milli si doviedla ešte nejakých dvoch. Mlčky som si všetkých zbehol pohľadom a nadvihol obočie. Začalo sa to tu pekne kopiť. A to bol Raizou z nemocnice len v podstate chvíľu. Či vo funkcii či mimo nej, ľudia ťa ešte budú žrať. V duchu som sa uškrnul a chvíľu ostal pohľadom práve na Raizouovi. Keďže tu bol teraz on, tak nejak mi došlo, že keby ma aj stretne podobný osud, ľudia by si z toho nič nerobili. Bol tu predsa on. Aké smutné. Uškrnul som sa tentoraz aj navonok a objednal som si ešte jednu celú fľašku whiskey. Nuž, len do zásoby, teraz som už nešiel piť, mohol by som totiž neprestať. Alebo prestať ale vďaka Reine, čo by bol.. no.. trošku iný prípad. Ale to bolo už napokon jedno. Vstal som a bez slova prešiel k Reine, ku ktorej som sa naklonil.
"Dohliadni na neho." Šepol som jej a zas sa odtiahol, pričom som iba s kývnutím hlavy, čo bol pozdrav pre Milli a jej sprievod, rovno vykročil od všetkých smerom k východu. Nemusel som Reine hovoriť, kam mierim. Bolo to snáď jasné. Mal som predsa ešte povinnosti v kancelárii... a to sedieť v kancli a čakať, kým niekto príde! Keďže papierovačky.. no.. tie som akosi neriešil tak, ako by som zrejme mal.
-Presun-

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Thu May 01, 2014 4:42 pm

kývla jsem na rozkaz Amekageho, ale přesto jsem sním poslala můj klon, povinnost je povinnost. Šla jsem si sednout po levé straně Raiza, aby pravačka byla volná pro Mili. Její ochranka mě až tak moc nebrala. Sama jsem přemýšlela nad tím, co by se stalo, kdyby nepřišla. Zachránila mě od výmluvné odpovědi. Ten člověk věděl mou minulost, věděl co jsem provedla a kým jsem se stala, proto pro mě přišel a já s ním musela odejít, ale tohle jsem mu říct nemohla. V klidu jsem pila svůj drink.

(klon přesun)

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Thu May 01, 2014 6:24 pm

To, že Reina mě chvíli ostražitě sledovala mě lehce urazilo ale přešla jsem to tak, jako jsem poslední dobou přecházela dost věcí. Udělala jsem ještě pár kroků blíž ale ochranka zůstala na svých místech, sedla jsem si vedle Reiza a objednala si vodu. "Vede se mi v rámci možností fajn." Odpověděla jsem s nádechem hořkosti a pak se stejně tak hořce ušklíbla. "Byla jsem na tom pár měsíců jako ty, takže když jsem se probudila kage už byl zvolen. I kdybych byla kage já, nevím jak by to nesl zbytek z ostatních vesnic." Pokrčila jsem rameny a prstem se dotkla orosené skleničky, která začala namrzat. "Zhoršilo se to." Poznamenala jsem k tomu jak začala mrzout i voda, která byla ve skleničce ačkoliv jsem se jí dotýkala jen lehce konečkem ukazováčku. "Kdo ví jak by to dopadlo kdybych se jako kage dostala do stresu." Stáhla jsem ruku a bez výrazu sledovala právě tu pitomou skleničku. Už jsem se nemohla skoro ani nikoho dotknout, dělalo si to co chtělo a těžko jsem to dokázala ovlivnit. Další věc, která mě kromě mého rozhodnutí držela dál od ostatních. "Koukám, že chuť k pití tě neopustila." Poznamenala jsem prostě a přešla pohledem k jeho skleničce.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Thu May 01, 2014 6:50 pm

Kouknul jsem se okem po Reině a naznačil ji že tady žádná hrozba nehrozí. Byl jsem přesvědčen že já a Mili jsme na stejné notě. Sledoval jsem její pohyb rukou ke skleničce s vodou. Jak voda začala namrzat chápal jsem co tím chce říct a to že se "to zhoršovalo" bylo jen konstatování očividného.
"Tak to by jsi měla pít něco co nemrzne." řeknu s úsměvem. Vždycky jsem se řídil motem když ti život dává citróny udělej si limonádu. Byl jsem šťastnej člověk, v rámci možností, a vždycky mi trhalo srdce když někdo s lidí okolo mě, lidí které mám rád, jsou nešťastní. Mili byla jedna z těch lidí. Prošli jsme si toho spolu hodně. Bojovali jsme spolu a oba jsme byli ochotní položit životy jak za svoji vesnici tak jeden za druhého. Alespoň takhle jsem to viděl já.
"Jednu Vodku pro Yukikage. Pokud ti zmrzne i tohle tak leda Absinth." řeknu s úsměvem aby bylo jasně vidět že to byl pokus o vtip. Po krátkém úsměvu jsem se vrátil k předchozímu rozhovoru.
"Samozřejmě že já nevím co to je mít tento tip schopnosti. Nejhorší co se stává mě je tohle." řeknu a ukážu na mé ruce. Byli zjizvené od obrovského tepla které se bohužel šlo s blesky v ruku v ruce. Jizvy se klikatili od končků prstů až po předloktí.
"Jak se říká každý máme něco. Pokud budeš potřebovat pomoc. Kdykoliv a s čímkoliv tak jsem tady. Nejsi na to sama." řeknu s mrknutím oka. Poté přejdu k té veselejší části rozhovoru a to k pití.
"No starého psa novým kouskům nenaučíš. Máme to hold v rodině." řeknu s pokřiveným úsměvem při vzpomínce na otce.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Thu May 01, 2014 7:05 pm

"Vtipné." Utrousila jsem a prohlédla si jeho ruku. Ano tohle mi připomnělo mou jizvu na zápěstí, která zůstala po mé nové technice po které jsem odpadla. Právě kvůli téhle jizvě jsem si kupovala pár nelegálních věcí ve snaze aby bolest ustoupila. "Jistě, vážím si toho." Přešla jsem zdvořile jeho nabídku a vrátila se k sledování své skleničky. "Mám svůj odchod z vesnice řešit s tebou nebo se současným kagem?" Netušila jsem jak to teď bude když se probudil, netušila jsem jestli se vrátí na post nebo ne, bylo to poněkud složité.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Thu May 01, 2014 7:28 pm

Podíval jsem se na ní. Vypadala jako by jí něco zžíralo zevnitř. Tak smutně a zlomeně. To co řekla mě vyrazilo dech. Vzpamatoval jsem se a řekl
"Nejdřív se mnou abych ti ho mohl rozmluvit. Co se děje?" zeptal jsem se starostlivě. Vypadalo to že za tím bylo víc než nějaká schopnost. Měla trauma? Bolesti? Mohl jsem jí pomoct. Prošli jsme si stejnými věcmi a pravděpodobně máme aji stejné problémy. Věděl jsem že tohle není její vesnice ale domov je tam kde jsou tví přátelé a ona je měla v současné době tady. Minimálně jeden. Rozhodně jsem byl připraven jí pomoc kdyby chtěla udělat něco hloupého. I když jsem byl teďka mrzák nechtěl jsem ji nechat odejít.

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Thu May 01, 2014 7:34 pm

Koutkem oka jsem sledovala rozhovor mezi těma dvěma. Neměla jsem nic proti Yukikage, za tu dobu co jsem teoreticky stála proti ní a Raizovi jsem se dozvěděla, že je jen o rok mladší jak já. Pro byla situace jakou si ona prochází teď víc než známá. Ovládat Kurai shoton bylo velice těžké. Měla jsem stejné problémy, každý emoční nával každá myšlenky vyvolávající negativní emoce probudila kurai shoton a věci kolem mě začaly rázem krystalizovat a já nevěděla jak to zastavit. Tuhle epizodu naštěstí nikdo neviděl. Sněžná vesnice ji však několikrát poznala. I když jsem chápala jak se cítí, tak jsem byla naštvaná na ní, že s tím ani ona sama evidentně neví co dělat a nehledá pomoc.
"Negativní emoce vám to jen zhoršují a ničí vaše sebeovládání." utrousila jsem a kopla do sebe panáka.
"Počkám venku." nechala jsem nějaké peníze na baru a odkráčela ven, kde mě ovál vítr a já ucítila opět vlhký vzduch od deště. Opřela jsem se o stěnu domu a čekala.

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Thu May 01, 2014 7:38 pm

"Mám k tomu vážné důvody." Ztlumila jsem trochu hlas, když už teď něco řeknu nechtěla jsem aby to slyšel nikdo jiný. "Mám menší...citové problémy a s tím, že teď nedokážu ovládat a své schopnosti si připadám jako časovaná bomba." Bylo to celkem vtipné, že tu mluvím o citových problémech když se tvářím jako kus ledu. "Nechci aby se tu něco stalo. Nemůžu si znova dovolit selhat." Dodala jsem a na chvíli se lehce ušklíbla. Ze silné a cílevědomé Yukikage se stala citově labilní bomba. Skvělé. Zahanbovalo mě to strašný způsobem ale nemohla jsem s tím momentálně nic dělat.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Bar   

Návrat nahoru Goto down

Bar
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure-
Přejdi na: