PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Bar

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin

Poèet pøíspìvkù : 292

PříspěvekPředmět: Bar   Mon Apr 28, 2014 4:22 pm

First topic message reminder :

Bar, v ktorom si každý príde na svoje - lepší výber nápojov ako tu snáď ani nikde inde nenájdete. Bar je otvorený nonstop, ale dodržiava pravidlá a tak mladší ako 18 rokov majú zákaz si objednávať alkoholické nápoje. Stále je tu ale možnosť objednať si rôzne džúsy, kolu, či čokoľvek iné.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Michiko
Potulný Shinobi A+

Poèet pøíspìvkù : 265

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Mon May 05, 2014 6:32 pm

Mlčky jsem sledovala jak Reikin vyklidil pole a nadzvedla obočí. Tak fajn. Přesunula jsem tedy natrvalo svůj pohled na neznámého a pak na skleničku s pitím co objednal. Pokud mě někdo pozval rozhodně jsme se nebránila a nehodlala jsem se bránit ani teď. "Myslím, že za ten risk to stojí." Prohodila jsem a znova se koukla na obsah skleničky. I kdyby to bylo smrtelné tak co...alkohol je alkohol. Když se pak zeptal na hru na tváři se mi objevil podivný úsměv. "Ale s radostí." Odpověděla jsem mu a ten úsměv si držela. Milovala jsem alkohol a milovala jsem hry, takže nebyl nejmenší důvod něco namítat.
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 42

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Mon May 05, 2014 6:42 pm

Pozeral som sa, ako sa Reikin vyparil.
"Ten týpek má byť silnejší než ja ? Ani za ho*no.." Povzdychol som si. Aké to sklamanie. Každopádne tu ostalo aspoň to dievča. Chvíľu som sa pozeral na jej úsmev a len som sa ponad ňu natiahol k poháriku, ktorý som priložil k tomu svojmu.
"Ale nevrav že som ťa nevaroval, málokto obstojí pred Mad Dogom, či už v boji, alebo v pití." Uškrnul som sa a prevrátil som obsah môjho pohárika do seba.
Chvíľu som sa len neprítomne pozeral do výlohy predo mnou, na čo som pár krát zamrkal očami. Naozaj to bola.. sila.
"Ak vydržíš aspoň tri poháre, prestanem ti hovoriť decko." Navrhol som jej a ťukol som prstom do jej pohára.
"Ak vyhrám, vyspíš sa so mnou.. he ? Trúfaš si ?" Aj keď som si trocha protirečil. Naozaj ale decko nebola, skôr som ju tým chcel vyprovokovať.

Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Mon May 05, 2014 6:52 pm

Pobaveně jsem se ušklíbla když si povzdechl nad tím, že má být Rekin silnější než on a mlčky ho hodnotila. Na jeho další větu jsem nereagovala, nevěděl totiž koho vyzval. Byla jsem tu jen chvíli a stačila jsme odrovnat Reikina a před ním spoustu dalších co se takhle chvástali. Co se týkalo pití vydržela jsem sakra dost a někdo potom pochyboval, že jsem vůbec holka. A když už jsem to nedej bože přehnala stačilo pár minut spánku a mohla jsem znova. Po tom co to hodil do sebe jsem nadzvedla obočí a sledovala co to s ním udělá. Pak jsem přesunula pohled na mojí skleničku a po tom co pronesl nakonec jsem se ušklíbla. Vyšel mi takhle vstříc sám a nemusela jsem ho ani složitě lákat, čhe kvůli jinému bych se tu s ním asi bavila hm? Takže i kdybych prohrála, byla to pro mě výhra. Ale to neznamenalo, že jsem nechtěla vyhrát. "Fajn." Prohodila jsem aniž bych odtrhla pohled od skleničky a olízla si rty. Přiložila jsme si skleničku ke rtům a hodila to do sebe. Hned co jsem jí položila se mi na tváři objevil fascinující úsměv. Wow. Tohle bylo lepší než to co jsem udělala s Reikinem a po čem odpadl on. No...teď už jsem věděla čím ho dostanu zase příště. Šoupla jsem k němu skleničku a čekala na další.
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Mon May 05, 2014 7:00 pm

V momente keď povedala fajn, pomyslel som si, že by sa táto stávka mohla rátať ako dohoda z diablom. Hlavne keď som nechal otvorenú možnosť, čo by po mne chcela, keby že vyhrá ona. Mal som rád hazard.. a všetky takéto veci. Na tvári sa mi stále rozťahoval úškrn, s ktorým som sledoval, ako do seba kopla skleničku. 
"Tsch, niekto tu nie je úplne ľavý." Mohlo to znieť ako pochvala, alebo tiež ako výzva.. mohla si to vyložiť ako len chcela. Následne som len poukázal na barmana a povedal mu, aby spravil "to" po desať skleničiek. Teda spolu s tou ktorá tu ešte bola, ich malo byť jedenásť. Také množstvo, by určite každého.. odrovnalo. Pôvodne som ju chcel šetriť, ale toto dievča vyzeralo úplne normálne po prvom panáku môjho "roztoku".. celkom strašidelné. Bol tu predsa len dôvod, prečo sa to normálne nepredávalo. Vytvoril som to ja, a ja som bol blázon. Tu však trebalo pristúpiť na tvrdú hru, na risk, risk je zisk, aspoň som dúfal, že to tak bude aj teraz.
Zobral som hneď dva poháriky, a po vyklopení jedného, ho následoval aj druhý. Bola to naozaj sila. Normálny človek by asi dostal otravu alkoholom. Ani som sa nemusel postaviť, aby sa mi zatočila hlava no stále som bol v pohode. Možno som nemal dávať dva naraz, druhý krát by som to už nezvládol. Každopádne som sa na ňu vyzývavo pozrel. Kto prví padne, prehral !

Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Mon May 05, 2014 7:16 pm

Na tváři se mi usadil na trvalo nebezpečný úsměv. Pro tohle jsem byla prostě stvořená a takhle jsme si vydělala už tolik peněz, že bych si za to mohla koupit hospodu. Jenže ta moje hospoda by taky kvůli mě zkrachovala...na co prodávat pití když ho můžu pít?! S očekáváním v očích jsem sledovala jak se leje další mix do skleniček a znova si olízla rty.
Po tom co řekl jsem mu věnovala sebevědomí pohled doprovázený stále s tím úsměvem. Když už mě vyzval nehodlala jsem se nechat zahanbit i když mi šlo v podstatě o to samé jako jemu. Sledovala jsme jak do sebe hodil dvě skleničky a uchechtla se. Vzala jsem si také dvě skleničky a postavila je vedle sebe. Spokojeně jsem se si k nim přišoupla třetí a zhluboka se nadechla. Hodila jsme do sebe první skleničku, pak druhou a nakonec třetí. Po tom co jsem položila třetí skleničku zpět na pult jsem zavřela oči a chvíli počkala. Cítila jsem jak mi to jde do hlavy a líbilo se mi to jako vždy...tentokrát to bylo ale intenzivnější. Otevřela jsme oči a svůj stříbrný pohled přenesla zpět na něj. "Takže...už nejsem dítě." Ušklíbla jsem se vzhledem k tomu, že jsem měla za sebou 4 skleničky.
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Mon May 05, 2014 7:24 pm

Pohodlnejšie som sa oprel o barpult, na ktorý som mal vyloženú jednu z rúk. Keď do seba naliala všetky tri sklenky, rozosmial som sa. Nebol to ale nejaký zúfaly rehot, skôr smiech, v ktorom bolo cítiť oponenta. Smiech, ktorého príčina bola práve v tom, že som konečne našiel niekoho, kto sa mi možno dokáže vyrovnať.
"Hey hospodský, čo keby si pustil nejakú hudbu ? Čaká nás dlhá noc!" 

Podvihol som jednu zo skleničiek k stropu. 
"Kanpai!" Vyslovil som kvázi "na zdravie" po pirátskom, či žoldnierskom spôsobu. Následne som do seba skleničku vylial, no následovala ďalšia a ďalšia..
"Whuahahaha... Prebiješ to slečna?" Oćividne som začínal byť viac než v nálade. V mojich očiach sa ustanovil až mierne šialene.. šťastný výraz. Môj hlas bol rozhodne hlasnejší než normálne a ja som do rytmu hudby potriasol hlavou. Oboma rukami som si roztrapatil vlasy a potrepal hlavou. Cítil som to v sebe.. alkohol bola energia, Alkohol bola SPRAVODLIVOSŤ! 
"Si na rade" Ukázal som na ňu prstom nadšene. Bola vśak pravda, že som dokázal len dorovnať. Keby že vypijem ešte jednu, síce by som to zvládol ale prípadné ďalšie kolo by som bol tuhý..

Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Mon May 05, 2014 7:35 pm

Jeho smích byl lehce nakažlivý a tak jsem se potichu zasmála tomu, že se smál on. Měla jsem pocit, že teď bych byla schopná čehokoliv a dokázala bych to. Cítila jsme vzrušení ze hry, že jsem našla někoho kdo nebyl vůl a nebo z něčeho jiného, to jsem nedokázala zatím určit. Každopádně jsem si vzala skleničku ve chvíli kdy do sebe hodil on dvě a uchechtla se. "Jako nic." Odpověděla jsem mu a hodila do sebe další. "Už bych asi měla přemýšlet co po tobě budu chtít až prohraješ." Zazubila jsme se vesele a vzala si k sobě další. Nehodila jsem jí ale do sebe hned, protože už takhle jsem byla o jednu napřed, protože jen dorovnal. "Jen tak mimochodem, to chodíš do baru normálně a dostáváš tímhle nebohé dívky do postele?" Zasmála jsme se a nadzvedla obočí.
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Mon May 05, 2014 7:45 pm

"Ako nič? Mňa neoklameš, tieto dávky by zložili aj slona." Aj keď som si nebol úplne istý, koľko tým skleničkám bude trvať, aby som odpadol ja. Chvíľu som venoval pozornosť len jej prsiam. Každopádne som bol celkom v rozporuplnej situácií. Bolo fajn rozdávať si to pod vplyvom, ale len pod istou hranicou pod vplyvom. Ešte som ju síce nedosiahol no bál som sa predstavi, že naozaj uverím tomu, že jej hlas vychádza práve z dvoch váčkov čo mala pod tričkom.
"Neplánujem, nechať ťa vyhrať." Uškrnul som sa a len som sa kukol, ako sa dostala znova o skleničku kupredu. Stále ale bolo lepšie vypiť dve naraz, než štyri, tie štyri by ma naozaj sundali.
"Len tak mimochodom heh ? Čo ti poviem, opité dievčatá málokedy povedia nie, tie v bezvedomí sa ani nebránia. Iba využívam situáciu." Pokrčil som ramenami a zatváril sa, ako keby to bola úplne normálna vec. Čo aj bola, v mojom prípade.
Prisunul som k sebe dva poháriky skleničiek a s ťažkým srdcom som sa na ne pozrel. Bolo by to také mrhanie, keby že sa rozleje čo i len kvapka. Chcel som však z toho spraviť znova trocha hazard.. a že to naozaj hazard bol, keďže som bol už clekom opitý. Vyhodil som jednu skleničku do vzduchu, pri čom sa točila dosť rýchlo na to, aby sa z nej nič nevylialo. Rýchlo som do seba vylial jednu, pri čom som zadržal dáviaci reflex a pokúsil sa chytiť rukou tú, čo bola vo vzduchu. Popravde sa mi to nepodarilo, až na kvázi druhý pokus. Teda druhou rukou tesne pri stole a tesne pred tým, než by sa rozliala. Spravil som s ňou oblúčik a hodil ju znova do svojho hrdla. V mojich očiach sa usadil taký neprítomný výraz.. až šerý. Usmieval som sa však, alebo skôr uchechtával, ako keby som práve vyhúlil niekoľko balíčkov marihuany.

Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Mon May 05, 2014 7:57 pm

"Tak jsem slon." Ušklíbla jsem se vesele a sledovala kam zase čumí. Protočila jsme očima a počkala až skončí. "Stejně tak já tebe." Zareagovala jsem a sledovala ho. "No nevím ale s někým kdo je mimo by mě to moc nebavilo." Pokrčila jsem rameny a přejela prstem po své skleničce. Já jsem to měla radši trochu drsnější a živelnější než kdybych měla vláčet opilého chlapa domů. Nad tou představou jsem se zamračila a po tom jeho představení jak vypil dvě skleničky jsem naklonila hlavu na stranu. Usmíval se jako by vykouřil kýbl mariánky. "Nic ve zlém ale nemyslím si, že i kdybych prohrála by jsi se na něco zmohl." Rýpla jsem si a nenapila se. Na rozdíl od něho jsem se ještě netvářila jak výhul.
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Mon May 05, 2014 8:07 pm

Stále s rovnakým úsmevom som sa k nej pootočil.
"Nemôžeš ma brať vážne. Stále rozprávam celkom normálne." V podstate.. to bola pravda. Úplne ožratý človek by toho nebol schopný. Na chvíľku som zatvoril oči, pár krát som sa nadýchol a vydýchol. 
"Prekvapuje ma tvoja výdrž.. vlastne.. tomu vôbec nechápem." Uškrnul som sa stále zo zatvorenými očami. Keď som ich znova otvoril, mohla v nich vidieť až príliš ostrú "iskru". 
"Naozaj si myslíš, že by som ťa vyzval s tak chabou výdržou? Akú som teraz ukázal?" Niečo nebolo v poriadku. Buď som podvádzal, alebo som.. pdovádzal ? Kto vie ? Vyzeral som však úplne v poriadku. Naklonil som sa k nej a keď som znova prehovoril, z mojich úst bolo stále cítiť alkohol.. takže som ho predsa len musel piť.
"Jediná vec, ktorá ma dokáže opiť, je krv.. a bojisko." V podstate to ale znamenalo rezignáciu. Nech som sa snažil akokoľvek. Od výhula by ma asi naozaj iba jedna sklenka držala. Mávol som rukou na Barmana, ktorý odpratal zvyšok skleničiek a doniesol mi jednu podivnú tyčinku, do ktorej som sa s chuťou zakusol.
"Skláňam ti poklonu slečna, vyhrala si." Zamumlal som tak, že mi ani nebolo rozumieť. 

Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Mon May 05, 2014 8:13 pm

Normálně. V duchu jsem se ušklíbla a pozorně ho sledovala. "Neboj, to nejsi jediný." Ujistila jsem ho vesele. Bylo fajn, že jsem si mohla na pomyslný seznam připsat dalšího. Když ale oči znova otevřel přimhouřila jsem oči nad tím co jsem v těch jeho viděla a čekala co z něho vypadne. Lehce zmateně a nechápavě jsem nakrčila čelo. Přestala jsem se tím ale zabývat když rezignoval. Nejdřív Reikin a pak on. Na tváři se mi objevil vítězoslavný úsměv a zadržela jsem barmana, když dával pryč moje skleničky kde ještě něco bylo. "Děkuji, děkuji a nyní mě nech přemýšlet o tom co si budu přát." Zatvářila jsme se pekelně a hodila do sebe další skleničku po které jsem si spokojeně vydechla.
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Mon May 05, 2014 8:17 pm

Kukol som sa na barmana, ktorý sa na mňa uškŕňal. Bol to zradca !! poznal ma tak krátko, no prepil som u neho toľko.. a nevaroval ma.. 
"Tá ženská je diabol." Povedal som celkom normále, popri čom som prehltol kúsok tyčinky a znova si od nej odkusol. Pohľad som znova upriamil na jej prsia a s povzdychom som tam aj ostal.
"Keď si predstavím že tu bola malá šanca na to, aby som sa s nimi dnes pohral." Poškrabal som sa vo vlasoch a rozmýšľal som, či by sa ju dalo nejak prinútiť silou. Po tom ako do seba ďalšiu sklenku mnou len prebehol mráz a rýchlo som tú myšlienku zavrhol.
"Máš na to právo, ale nečakaj nič hmotné či drahé, dnes tu prepíjam moje posledné peniaze." Ako v podstate každý večer, kto vie kde som furt tie "dobré" bral.

Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Mon May 05, 2014 8:23 pm

Podivně jsme se usmívala a zatímco jsem ho sledovala se mi v očích začal zvětšovat doposud skrytý pomyslný plamínek. No měl štěstí, že nepřemýšlel nad tím, že by mě donutil silou. Já jsem byla dědička síly po dávné legendě jménem Tsunade, ale to byl jen detail. Spokojeně jsem si olízla rty a pohrávala si s prázdnou skleničkou. "O něco takového ani nestojím." Prohodila jsem s tím zvláštním úsměvem a bylo to jako bych si právě prohlížela svou budoucí kořist. Nyah, bude to zajímavé.
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Mon May 05, 2014 8:28 pm

Dotlačil som do seba tyčinku, po ktorej mi už bolo viac menej dobre len.. som stále v hlave cítil znaky toho, koľko som môjho "striku" vypil. Bol to celkom chaos, tá ženská mala asi nejaký element alkoholu či čo.. nevedel som si to inak predstaviť. Celé pitie však bolo aj o taktike a ja som rozmýšľal, ako ju v prípadnom ďalšom "dueli" poraziť. Z jej pŕs som pohľad presunul výnimočne k jej očiam. Tvárila sa celkom.. podivne. Aj keď ja som podivných výrazov už videl. Podvihol som obočie a po tvári sa mi znova roztiahol úškrn, aj keď až taký .. opatrný.
"Hej hej.. tak sa už rozhodni, to ticho ma desí." Uchechtol som sa. Pri čom som rukou automaticky zašiel k jednému z pohárikov. V tom som sa ale zastavil. Nedopadlo by to dobre, preto som ho radšej.. nechal tam. Navyśe už bolo všetko aj tak vypité alebo odpratané.

Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Mon May 05, 2014 8:42 pm

Nemělnila jsem svůj výraz naopak byl ještě intenzivnější po tom co promluvil, nakonec jsme se potichu uchechtla. Čhe.. "Prostě mi budeš dlužný nějakou službičku. Vyberu si to později." Oznámila jsem mu a pohled stočila na prázdnou skleničku, kterou jsem odsunula pryč. Dala bych si ještě jednu jenže pak už by to se mnou bylo horší. Možná se zdálo, že jsem v pohodě ale u mě to fungovalo převážně tak, že se to na mě navalilo vše až když jsem si stoupla. "Takže to by bylo vyřešené." Vrátila jsme se pohledem k němu a ušklíbla se.
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Mon May 05, 2014 8:46 pm

Otočil som sa smerom k baru von, teda rukami a chrbtom som sa o par opiera, zatiaľ čo som mal jednu nohu preloženú cez druhú. Hlavu som naklonil na stranu a škaredo som sa na ňu usmieval.
Pomaly som povedal, že to nie je fér ale.. ja som tu bol ten, čo by mal o férovosti rozprávať najmenej.
"Nečakaj že ti budem žehliť prádlo alebo tak, už by si ho nevidela." Uškrnul som sa a následne som sa len kukol na hodiny, ktoré boli nad dverami. Prižmúril som obe oči. To už bolo toľko? Teda.. odkedy mali hodiny štyri ručičky ? Možno som mal predsa len viac, než som si myslel že mám. Pohľad som teda upriamil na to dievča. Tá bola v pohode, zatiaľ mala stále dve prsia, nie štyri.. takže som bol možno ešte stále v stave.
"Hmm.. nechceš si to tak či tak rozdať?" Spýtal som sa jej znova spôsobom, ako keby som sa jej pýtal koľko hodín vlastne je.

Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Mon May 05, 2014 8:54 pm

Sladce jsem se na něj usmála. "Jistě, jistě..budu na to myslet." Protočila jsme očima a koukla se na hodiny stejně jako on. Pak jsem přesunula pohled zpět na něj a protáhla se. Stáhla jsme si ze zápěstí gumičku a svázala si vlasy do volného culíku. Vyhoupla jsem se mlčky na nohy a všechno co jsem vypila se znova navalilo do hlavy. Bylo to jako rána tyčí. "Páni..." Uniklo mi a přimhouřila jsem oči abych se s tím srovnala. Když jsem si byla jistá, že to ustojím když někam půjdu upřela jsem na něj oči a nadzvedla obočí. "Jdeme?"
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Mon May 05, 2014 9:00 pm

Naklonil som hlavu na druhú stranu. Myslela to váźne? V podstate nepovedala že mojej požiadavke vyhovie. Tak.. prípadne.. je to jej prádlo.. 
Sledoval som, ako sa postavila. Prižmúril som oči a povzdychol som si. Ona sa mi vysmievala iba svojou prítomnosťou. To na tom bola takto ? Čakal som že to s ňou nič nespravilo. Predsa len bola človekom, aké nečakané. Sám som sa postavil. Každopádne ja som po zjedený špeciálnej "tyčinky" nemal problémy zo stáním. Síce som spravil pár zbytočných krokov a ešte sa pre istotu raz oprel o niektorú zo stoličiek.
"Dámy majú prednosť." Uškrnul som sa. Vlastne som ani nemusel skončiť tak, ako som skončil.. aj keď s alkoholom je to vždy sranda. Človek stratí zábrany. V skutočnosti som nevedel čo tým ľudia myslia, stratiť zábrany, ja som žiadne nemal aj bez toho.

(Presun?)

Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Mon May 05, 2014 9:06 pm

Ušklíbla jsme se, že zrovna on něco takového vypustil z úst ale stejně to bylo kvůli tomu aby se mi mohl kouknout na zadek. Nandala jsem si kapuci když jsem vyšla ven do deště a otočila se na něj. Počkala jsem až určí směr a s pobaveným úsměvem šla za ním. Občas se mi zamlžilo před očima ale zvládala jsem to v pohodě..zatím! Měla jsem náladu na to si začít pískat ale zůstala jsem ticho. Za prvé jsem pila zadarmo, za druhé jsem u něj měla službičku a za třetí si užiju což byl hlavní cíl mého dne.
~přesun~
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Fri May 16, 2014 10:57 pm

Vpadla jsem do baru s výrazem jako bych se měla každou chvíli sesypat a sedla si k baru. "Flašku..dvě." Zamumalal jsem a propleskla si tváře. Co blbneš prosím tě. Tohle je naprostá...ale naprostá hovadina. Mluvila jsem v duchu sama k sobě. Nic to neznamená. Tobě se něco takového nikdy...NIKDY nemůže stát. Natáhla jsem se po flašce a skleničce na kterou jsem chvíli koukala. Pak jsem skelničku zase položila a napila se rovnou z flašky. Nezájem, že to bylo nevhodné...teď jsem měla horší věci k řešení než se pozastavovat nad tímhle. "Prostě blbost." promluvila jsem nahlas po tom co jsem se napila a položila flašku na pult.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

Poèet pøíspìvkù : 268

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Fri May 16, 2014 11:06 pm

Dokráčal som len krátko po Michi do baru, kde som sa už od prahu dvier rozhliadol po spoločnosti. Nikoho už neprekvapovalo, že som sa tu objavil, čo však neznamenalo, že tu hodlám stráviť čas rovnakou vecou, ako vždy. Snáď prvýkrát v živote som proste trčal v bare a.. nemal chuť si vypiť! Zapichol som oči do chrbta Michi a sám k nej prikráčal, posadiac sa vedľa.
"Už asi nie som jediný, koho niečo zožiera, hm?" Ozval som sa s tým zámerom, že jej oplatím touto nevrlo povedanou poznámkou to, že sama ma chcela asi dráždiť na ulici, k čomu ale napokon nejak nedošlo. Ale to mne bolo jedno. Tak, ako bola zvedavá ona na môj dôvod, som bol teraz zvedavý zasa ja.
"Koľko včiel ušlo tebe?" Spýtal som sa bez výrazu a barmanovi ukázal dva prsty. Ten na mňa hodil divný pohľad, načo sa ešte moment uisťoval, či som fakt chcel ukázať toto. Ja som len prikývol a otočil sa zas ku Michiko. Táto vec s barmanom nemohla byť nič prekvapujúce - objednal som si totiž len chladenú kolu, čo bol nápoj z lístku s označením čísla 2.

» C » Teshi Sendan| Karamatsu no Mai | Hone Keimusho | Shikotsumyaku Bunshin no Jutsu
» D » Shunshin no Jutsu | Kanashibari no Jutsu | Sōshuriken no Jutsu
Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 5 ~ Genjutsu: 3 ~ Sila: 5 ~ Rýchlosť: 5 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Fri May 16, 2014 11:11 pm

Když si sedl vedle zapíchla jsem pohled jinam a zamračeně se snažila zabít skleničky. "Ani jedna." Ušklíbla jsem se a posměšně se na něj letmo koukla. "Nejsem smolař jako ty." Rýpla jsem si a vrátila se k zabíjení skleniček. Vypadalo to, že se asi dneska pořádně opiji a zítra vypadnu z vesnice. Yeah..to zní dobře. Trochu jsem se uvolnila když jsem měla plán a znova se napila rovnou z flašky.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage

Poèet pøíspìvkù : 268

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Fri May 16, 2014 11:24 pm

Podoprel som si hlavu o pult rukou a pritiahol k sebe pohár koly, z ktorého som len trošku odpil. Nah, nebolo to až také zlé...
"Dovolím si nesúhlasiť. Inak by si tu nesedela a nesnažila sa behom chvíľky stratiť triezve vedomie." Poznamenal som sucho a pozrel na jej celkom rýchle míňanie objednaného nápoja, čo tu pila. Ak to neboli včely, tak nejaké iné zviera. Alebo.. žeby sa nejaké nechtiac pritrafilo? Zamyslene som privrel oči a fakt začal zvažovať istú vec, ktorá pri jej štýle života - ktorý nebol od môjho skoro vôbec odlišný - mohla byť celkom možná. Ale na druhú stranu.. tomu som neveril. Muselo to byť celkom niečo iné, nie toto. To by sa ani nemohla dozvedieť tak rýchlo! Em, ak to.. teda bolo čerstvé, em. No, kašľal som na túto myšlienku a radšej sa zameral na ňu. Čo bolo ťažšie, než som myslel, pretože sa mi vracali tie moje vlastné veci do hlavy...
"No tak sa pochváľ smoliarovi. Čo si vyviedla?" Spýtal som sa priamo a nadvihol vyzývavo obočie, či sa odváži mi to prezradiť alebo.. bude zahovárať ako ja prv. Bolo by to napokon fér, ale toto slovko som ja popravde nevyužíval často, ba ani sa naň nezameriaval. Temer nikdy.

» C » Teshi Sendan| Karamatsu no Mai | Hone Keimusho | Shikotsumyaku Bunshin no Jutsu
» D » Shunshin no Jutsu | Kanashibari no Jutsu | Sōshuriken no Jutsu
Ninjutsu: 5 ~ Taijutsu: 5 ~ Genjutsu: 3 ~ Sila: 5 ~ Rýchlosť: 5 ~ Inteligencia: 4
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Fri May 16, 2014 11:37 pm

"Člověk k tomu může mít i jiné důvody. Vážně mi žádná neuletěla." Ušklíbla jsem se. "Vždycky dostanu to co chci." Prohodila jsem a začala si hrát s flaškou. Neodpovídala jsem, už tak mě to dost ponižovalo a vlastně to nemohla být pravda. Zítra si určitě uvědomím, že to byl jen výmysl a zasměju se tomu. Uchechtla jsem se a po chvíli se nahlas zasmála jako cvok. "Tak to byla ta nejhorší slabá chvilka jakou jsem kdy měla." Pronesla jsem pobaveně a moje nálada se zase během sekundy otočila o 180 stupňů. "Už nikdy víc." Napila jsem se. "Už nikdy víc." Zopakovala jsme to a koukla se na něj. "Už jsi zase jediný." Ušklíbla jsem se na to, co předtím říkal..že není jediný koho něco žere.
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Bar   Sat May 17, 2014 2:19 pm

Vzduch sa "rozvlnil" približne v strede baru.
"Nedotýkať." Ozvalo sa z medzeri, ktorá sa ako keby začala vytvárať vo vzduchoprázdne. Každopádne povedzte niečo debilovi ktorý to aj tak spraví. Keď je človek opitý tak si myslí že vidí haluze, takže sa ich snaží dotknúť. Jeden prítomný takto prišiel o ruku no.. čo už, bol varovaný. Nakoniec som jedným pohybom ruky otvoril priechod "naraz" a vystúpil som z neho.
"Heh, vedel som že ťa tu nájdem." Povedal som pohľadom upretým na bezrukého ožrana, ktorý sa válal v bolestiach na zem. Aj tak sa však stihol počudovane pozrieť a poukázať na seba zvyšnou rukou. Spýtavo som sa na neho pozrel. Naozaj som nemal na mysli neho.
"Amekage-chán ! Podávam výpoveď. A ty ! " Poukázal som rukou na ženskú. Nastala dlhá chvíľa ticha.. ako že sa to volala ?
"Ehm.. ehm.. Burito?" V tom som si ju predstavil v placke obloženú zeleninou a mäsom a rýchlo som tu predstavu zahnal.
"Michiko!" Spomenul som si následne. Palcom som ukázal na "dieru" vo vzduchu, ktorá viedla bohviekam. 
"Ideš so mnou." Dodal som .. no, neznelo to tak, že mal niekto z tých dvoch na výber.

PříspěvekPředmět: Re: Bar   

Návrat nahoru Goto down

Bar
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure-
Přejdi na: