New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bar

Goto down 
+5
Milli Yuki
Reina Kana
Natsuo
Tategami Raizou
Raiken
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 28, 2014 4:22 pm

First topic message reminder :

Bar - Stránka 3 Mf_457726311_afedee3dd3f02d4ae2483f10af9822f4
Bar, v ktorom si každý príde na svoje - lepší výber nápojov ako tu snáď ani nikde inde nenájdete. Bar je otvorený nonstop, ale dodržiava pravidlá a tak mladší ako 18 rokov majú zákaz si objednávať alkoholické nápoje. Stále je tu ale možnosť objednať si rôzne džúsy, kolu, či čokoľvek iné.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 8:17 pm

Zasmála jsme se a pozvedla skleničku. "Máš pravdu! Jsem a nijak se tím netajím." Mrkla jsem na něj a napila se. Když mluvil o Amekagem nadzvedla jsme obočí a ušklíbla se. To zní zajímavě. Hrála jsme si se skleničkou a pak se na něj zase koukla. "Tak to je fajn. No doufám, že mě aspoň jednou pozve. Abych za chvíli nebyla švorc." Zakřenila jsem se, peníze které jsem vydělala jsem VŽDY utratila právě v baru a pak naříkala na svou nerozvážnost...ale při další příležitosti jsem to udělala zase.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 8:24 pm

"Takže sme obaja tak trochu magori ... To sme sa našli."
Pousmial som sa a znova som sa napil.
"Švorc tak rýchlo nebudeš. Ďalšia runda je na mňa."
Uškrnul som sa, mne nejako nešlo o peniaze, tých som mal práve teraz dosť.
"A čo to vlastne piješ?"
Opýtal som sa, aby som vedel, čo mám vyskúšať. Vypadala ako niekto, kto nepije nejaký odpad.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 8:33 pm

Vedle mě se najednou objevila Yoki-hime. Trošku jsem se lekla, skoro se sem nevešla. S pootevřenou pusou jsem se na ní podívala.
"He?" Nadzvedla jsem obočí. Ta mi na to nic neodpověděla, chytla mě za triško, vyskočila a probourala celou střechu a pak jsme odlétli xDDD.

Přesun
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 8:37 pm

// Lucy..watafak?! :DDDD

Pobaveně jsme se uchechtla a přikývla. "To teda jo, založíme nějaký tajný spolek." Prohodila jsem a koukla se na skleničku. "Ó tak to ti děkuji...A nemám páru co to je, řekla jsem si o to nejlepší co tu má a dal mi tohle. Ale je to fakt sakra dobrý." Zvedla jsme palec nahoru a pak se koukla na tu dívku co přišla. Objevil se tu nějaký pták, čapl jí za tričko a odtáhl jí přes střechu pryč. "Co to sakra.." Sklonila jsme hlavu aby mi kousky omítky a já nevím čeho všeho nenapadaly do očí a pak se koukla na tu díru. "To...je tu běžný?" Větší kusy střechy naštěstí spadly někam jinam než na mě takže pohoda. Prohrábla jsem si vlasy a dostala z nich ten bordel.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 8:44 pm

"Jasné tajný spolok. Skvelý nápad."
Znova som sa usmial, na ten skvelý nápad. Pozrel som sa na to dievča, zrazu tu doletel vták, a prebural tú stenu. Čo to sakra bolo?
"What?!"
Akurát takto som zareagoval, naozaj som to nechápal čo sa stalo.
"Videla si to čo ja ? Alebo nám ten barman niečo dal do pitia?"
Tiež som si prehrábol vlasy a potom ešte dodal.
"Vieš tu v Ame neustále sa objavujú obrovské vtáky a preburajú stenu. "
Samozrejme, že to bola irónia, už len ta myšlienka bola čudná.

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 8:48 pm

"Viděla..a myslím, že asi každý kdo je tu." Koukla jsme se po ostatních jak ze sebe oklepávají bordel a nadávají. "No...koukám, že tu máte o zábavu postaráno." ušklíbla jsem se a po tom co jsem zkontrolovala, jestli mi něco nenapadalo do pití tak jsem se napila. "Co s tím budeš dělat?" Sledovala jsem ho zvědavě, byl zástupce ne? Nebo by tu mohl být někdo kdo by tu ďuznu zaplácl nějakou technikou? Rozhlédla jsme se po ostatních a čekala co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 8:57 pm

"Neviem, asi najskôr to ohlásim zajtra Amekagemu, som rád, že som šiel po dlhšom čase do baru."
Povedal som flegmaticky. Určite sa nebudem naháňať, keď som si niekam vyšiel no nie?
"Mohol by to niekto nejako spraviť. Ja neovládam doton."
Pousmial som a napil som sa whiskey. Našťastie tam nebol žiadný odpad.
"No, myslím, že tamtá by sa hodila do našej skupiny, zapadla by."
Poznamenal som na tú ženskú čo tu so svojim summonom urobila dieru.
"Mohli by sme sa presunúť aj niekam inam.."
Poznamenal som a dopil ostatok z pohára. Znova som sa trošku zakřenil.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 9:07 pm

"Dobrý přístup." Okomentovala jsem to a zazubila se. Skoro jako můj ale předpokládala jsem, že u něj je to jen nějaký chvilkový přelud. "To určitě, byla by čestný člen." Plánovala jsem, že až jí zase někde potkám tak, že s ní hodím pořádnou řeč a rovnou si s ní něco domluvím. "Ona je tu další hospoda?" Nadzvedla jsme obočí a sledovala ho.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 9:13 pm

"Myslím, že toto nie je jediný bar v Ame."
No, určite tu bola nejaká hospoda alebo bar, ale nemal som potuchy kde. Odvtedy čo mi to tu ukázala Yuri som chodieval len sem.
"Doma mám chlastu taktiež dosť, možnosti je tu dosť."
Pousmial som sa, keď že som to nikdy nepil a bolo tam toho už dosť za tých pár rokov.
"Alebo to tu niekto nejako rýchlo opraví. A prestane tu pršať."
Tretia možnosť bola tiež dobrá. Čo ma však štvalo, že vonku stále prší a začalo pršať aj na nás.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 9:31 pm

"Takže jsi zásobovaný, to je dobrý vědět." Uchechtla jsme se a dopila skleničku. "To takhle zveš k sobě domů každou neznámou?" Rýpla jsme si do něj a hrála si s prázdnou sklenkou. Mezitím ale jeden z hostů přestal nadávat a zaplácl opravdu díru něčím...netroufám si říct čím. "A hele...je vyřešeno. Tak další." Šoupla jsem skleničku k barmanovi a zazubila se. "Ale tak někdy se určitě stavím, alkohol se neodmítá."
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 9:39 pm

Niekto to tu vyriešil, čo bolo dobré, nikam sa mi zatiaľ nechcelo chodiť.
"Ak je to nevyhnutné ako to bolo v tomto prípade, tak prečo nie?"
Obhajoval som sa ako to len šlo a taktiež som požiadal barmana, ktorý nevypadal nadšene, aby mi dolial.
"U mňa má každý dvere otvorené."
Usmial som sa a mierne som sa potešil, keď mi barman doniesol ďalší pohár s whiskey.
"Uhm, ako vidím, tak ty máš poriadnu výdrž v pití."
Poznamenal som, tiež som na tom nebol zle, teda teraz som sa cítil dosť fajn.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 9:43 pm

"Jistě, jistě." Zasmála jsem se a vesele se napila. "Tak to si taky budu pamatovat. Počítej, že se ti tam jednou vetřu a znásilní tvůj alkohol." Zazubila jsme se a pak se koukla na skleničkou při jeho poznámce a zase na něj. "To víííš, já jsem pila snad už od plenek! Tákže něco vydržím, teda dokud sedím." Pronesla jsem hrdě navzdory tomu, že jsem měla lehce červené tváře a začínalo mi z toho pití být vedro.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 9:50 pm

"Náááh toho alkoholu čo tam mám sa dlho nikto nedotkol! A neviem či to niekomu dovolím, napríklad tebe..."
Uškrnul som sa, naozaj som sa jednej skrinke s flaškami nedotkol roky, len tam občas niečo kvalitné pridal.
"Ja pijem ani neviem od kedy!"
Povedal som niečo, čo mi ani nedávalo zmysel, ale ani som to ďalej nerozoberal.
"Takže ty sa nám už trochu červenáš."
Zasmial som sa trochu na nej. Nebola sama kto chytala červeň, aj ja som bol trošku červený. Taktiež mi pribúdala teplota, ale cítil som sa stále dobre. Pokiaľ sa nepostavím. Znova som sa napil.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 9:56 pm

"Tseh jak, že nedovolíš! Vždyť jsi mě na to ještě před chvíli zval." Zakřenila jsem se dotčeně a podepřela si hlavu rukou. "Červenám?" Zopakovala jsem po něm a přejela si druhou rukou po tváři. "Možný to je, to já vždycky." Zazubila jsem se a pak si ho chvíli prohlížela. "Nyah ty ale taky." Mrkla jsem na něj, nebyla jsme v tom sama. Pak jsem se zase koukla na svou milovanou skleničku a napila se. Mmm
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 10:00 pm

Rychle jsem doběhla do baru a viděla jsem, jak je střecha už opravená.
"Ty vole, celkem rychlost, že bych dala repete?" Začala jsem vydýchávat, fakt jsem si mákla, ale co už. Myslela jsem vlastně i nahlas a ni jsem si to neuvědomovala. To taky určitě nevadí. Opět jsem se narovnala, nasadila vážný pohled, sedla si na barovou židličku, dala si nohu přes nohu a s neutrálním výrazem si objednala dvě flašky saké a letmo tak koukla na ten pár vedle. Jednoduše jako by nic, jako kdybych za nic nemohla. A taky že ne. Každý ví, že za to mohl Reikin přece. (Kdo si to bude myslet dostane jako bonus opití a pak možné znásilnění ve smyslu fixa+obličej Reiny, nabídka trvá 12 minut, od teď.) xD :3
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 10:02 pm

"Aha, tak mi aspoň nevypiješ úplne všetko jasné?!"
Opravil som sa, stále som mal úsmev na tvári.
"Huh?! Asi by som mal trošku spomaliť, aby som si zajtra spomenul na tvoje meno Michi."
Trošku som sa zasmial a zas sa napil o niečo viac, začalo mi to docela kvalitne chutiť.
"Ale keď mne sa nechce spomaľovať."
Zazubil som sa a rozhodoval. Zrazu tu prišla ženská, ktorá to tu robila. Iba som nadvihol obočie a bol radšej ticho
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 10:06 pm

"Jistěěěě." Ujistila jsme ho i když plán byl trochu jiný. Když se sem dovalila ta holka zasmála jsem se a pak se koukla zpět na něj. "Tak to by jsi měl přestat pít." Poznamenala jsem když se hned po tom co řekl, pořádně napil...pak to ale zase odvolal. "Zpomalují jen baby." zvedla jsme skleničku a vesele se napila.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 10:07 pm

Došla jsem před bar tu cestu budu díky Amekágům znát už nazpaměť. Zůstala jsem však chvíli stát před barem než jsem vešla dovnitř abych si obrnila nervy. Poté jsem došla až k baru a řekla si o svůj drink. Barman mi ho připravil a já si sedla na stoličku a přemýšlela nad vším možným
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 10:12 pm

Nechcelo sa mi niečo veriť, že ak sa mi objaví doma. Zostane mi vôbec nejaká lepšia flaška dajme tomu whiskey, ale tak určite som to tam nechcel mať do smrti.
"Nechce sa mi veriť ti."
Vyplazil som na ňu jazyk a znova som sa napil. Veta, ktorú potom povedala bola ako rana podpás, už som musel len piť, tak primerane,aby som sa aspoň nezahanbil, ale nechcel som mať veľké okno. Nuž keď že som mal pár pohárov už v sebe. Nepremýšľal som nad tým nejako viacej.
"No uvidíme čo vydržíš."
Trošku som ju ešte vyprovokoval. Prišla tu aj Reina, na ktoru som len mrkol.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 10:12 pm

Nalila jsem do sebe už pár panáků a podívala se na Reinu, která jsem došla docela rychle. S povzdechem jsem se otočila, šla k rádiu a zapla ho. Najednou tam začala hrát písnička...taková docela vypalovačka.
"Tato písnička svádí na pálení čarodejnic." Podívala jsem se na Reinu a pak na Michi. Nic jsem nenaznačovala, to bych si vyprosila! Zase jsem si sedla k baru a v hlavě mi probíhali opravdu podivné věci. Možná jsem to s těma panákama mohla ubrzdit.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 10:12 pm

Dorazil som do baru s menším meškaním po Lucy, keďže tá tu bola akoby hodila šprint cez dedinu, kým ja som si vykračoval v daždi bez nejakých starostí. Vstúpil som do baru a prehliadol si situáciu. Pilo sa tu už teraz vo veľkom a popravde.. nejakú zmenu, čo Lucy vravela, som si nevšimol. Možno tak nejaký divný plech na streche, či čo to bolo, ale to mohlo zaviniť hocičo. No, neriešil som. Pokrčil som nad tým ramenami a vyhliadol som si prázdny stolík. Bol blízko mňa, takže som naň vyskočil a pozornosť hádam všetkých ľudí si vzal tým, že som zapískal na celý bar. Keď sa na mňa otočilo tých niekoľko očí, nahodil som úškrn a kukol smerom k barmanovi.
"Vážení.. dnes sa pije na mňa!" Zvolal som a už behom toho, ako som zoskočil zo stola, bolo na táckach niektorej obsluhy raz toľko chľastu, čo prv. Nuž čo, snáď nikto z nich nebude obrnený voči alkoholu tak, že by ma stiahol na nulu výdržou a neustálymi objednávkami. Veď môj "rival" tu nebol a ja som tiež nemohol piť ako sa mi zachcelo. To už som ale prefrčal k baru a naň sa i rovno posadil, nohy nechajúc visieť dole. Očami som preskočil po prítomných blízko mňa. Teda Reikin, baba, čo sa narýchlo prišla ohlásiť, Lucy, Reina a nejaký veľký, už zjavne podnapitý chlap, ktorý nebol ale nejako významný. Tomuto pohľadu som sa uškrnul. Chýbal tu Raizou.. no, snáď bude stačiť, že si aspoň vypijem za neho. Lenže objednávku som zatiaľ neporiadil, iba som tak kukal a hádal, čo ma bude stáť iba toto všetko, nie ešte keď si vezmem niečo i ja.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 10:19 pm

"Mě ale můžeš věřit přece všechno." Zasmála jsem se a koukla se na Lucy když něco pustila. Pak jsem se ale vrátila pohledem k němu když zase promluvil a zatvářila se vážně. "Víc než ty." Řekla jsem sebejistě, už hodně krát se mi stalo, že jsem pila s chlapama a zůstala jsem poslední při "vědomí". Když pak dovnitř vtrhl ten druhý z kanclu...tedy Amekage a rozhlásil to zasvítili mi oči a jestli jsem se cítila trochu mimo tak to bylo rázem pryč. Na pití zdarma jsem slyšela vždy a tehdy se moje výdrž zvětšila. "To si nechám líbit." Zazubila jsem se a objednala jsem si další dvě skleničky abych pak nemusela barmana prudit protože teď naléval jako zběsilý.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 10:23 pm

Prišiel Natsuo a Lucy pustila niečo z rádia. Natsuo ako zvykol kupil všetkym pitie zdarma.
Ani ja som nechcel zaostávať, ďalší pohár padol a ja som si dal naliať ďalší. Barman nejako nestíhal.
"Nah pýcha predchádza pád."
Zasmial som sa, hlavne na to ako si verila, že vydrží toho viac.
"Tak a to je náš skvelý Amekage."
Ukazal som na Natsua. Konečne mi prišiel pohár a odpil som si.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 10:26 pm

Když tak rázem přišel Amekage, stoupl si na stůl a všechny zval...nevím, měla jsem blbej pocit z toho, jestli se vůbec doplatí. Ale dobrá zpráva byla, že střecha se platit nebude.
Otočila jsem se na židličce směrem k barmanovi a objednala si rovnou 5 flašek saké.
"Beru Vás za slovo, Amekage." Zasmála jsem se. Matka by mi dala, kdyby mě viděla takto chlastat. Jo dobrej pocit být dospělá bez dozoru rodičů. No ono by to už ani jinak nešlo.
Pohled jsem stočila na Michiko a pak mi duplo, že jsem se zapomněla představit.
"Zdravím, Lucy Arashi." Pousmála jsem se a doufala, že mi odpoví a představí se, klidně by mi mohla i říct, že vydrží dlouho s pitím. Já totiž v sobě měla zase jako vždy jen 10 panáků a už se mi trošku motala hlava. Jop, hold praxe na nic.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 10:35 pm

Kukol som sa na barmana, ktorý začínal ozaj nestíhať, no na druhú stranu mu to nešlo ani tak zle. I tak mu za tento večer bude treba zvýšiť výplatu. Uškrnul som sa a trochu sa nahol dozadu, pričom som sa rukami pridržiaval o kraj pultu, na ktorom som sedel. Sledoval som totiž, že jedna z čašníčiek to zabalila a radšej sa pridala k barmanovi, takže aspoň to nebude mať také hrozné. Napokon, i obsluhy tu bolo málo a ono v bare ich ani nebolo moc treba vidieť. Každý kto chcel, prišiel si po svoje. Otočil som sa teda naspäť na sediacich pri pulte a premeral si ich znova pohľadom. Skromná tu bola iba Reina, čomu som rozumel a ostatní pili pomaly jak zmyslu zbavení, čomu som tiež rozumel. Šlo to teda podľa očakávaní. Nuž otočil som pohľad smerom k trojke Reikin, Michi a Lucy, ktorá sa mi tu "pod nosom" spojila a len som ich tak sledoval, zároveň i počúval. Žiadna objednávka pre mňa, žiadne reakcie na spokojných ľudí, čo pili a pili. Akoby som sa snáď na niečo šetril.. či to ale bola pravda, to som sám nevedel posúdiť.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bar
Návrat nahoru 
Strana 3 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure-
Přejdi na: