New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bar

Goto down 
+5
Milli Yuki
Reina Kana
Natsuo
Tategami Raizou
Raiken
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Apr 28, 2014 4:22 pm

First topic message reminder :

Bar - Stránka 4 Mf_457726311_afedee3dd3f02d4ae2483f10af9822f4
Bar, v ktorom si každý príde na svoje - lepší výber nápojov ako tu snáď ani nikde inde nenájdete. Bar je otvorený nonstop, ale dodržiava pravidlá a tak mladší ako 18 rokov majú zákaz si objednávať alkoholické nápoje. Stále je tu ale možnosť objednať si rôzne džúsy, kolu, či čokoľvek iné.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 10:39 pm

"To si povíme až se budeš válet na zemi." Poznamenala jsem s andělským úsměvem a koukla se na Lucy, která se k nám přidala a představila se. "Michiko a říkej mi Michi!" Představila jsme se s širokým úsměvem a napila se. Pak jsem si prohrábla vlasy a olízla si piercing ve rtu. "Abstinent?" Rýpla jsem si do Amekageho když se ani nenapil a ušklíbla se.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 10:44 pm

"Nemyslím si, že to budem práve ja."
Rýpol som si tak trocha, možno mala pravdu, ale možno nie.
"Uhm, Amekage nemusíte ma nahradzovať, keď pijem práve ja."
Pousmial som sa, narážal som práve na to, že som poslednou dobou ja bol ten abstinent a on bol ten čo pil, mne to neprekážalo, taktiež si mohol vypiť.
Hlava sa mi zatiaľ nemotala, ale príznaky typu, červeň a teplo, no začalo to pôsobiť.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 10:48 pm

Úsměv jsem opětovala a mrkla se na Amekageho.
"Bez tak čeká až nás opije a pak nám vezme všechny úspory, aby to tu mohl zaplatit." Řekla jsem ironicky a nalila si další rundu Saké, kterou jsem do sebe hodila. Opravdu jsem doufala, že se tu neobjeví Yoki-hime a neudělá si repete. Opravdu bych to nerada viděla a pak slyšela.
To už bylo jedno, byla jsem mírně dezorientovaná, asi by mě to zajímalo až ráno.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 10:53 pm

Nadvihol som obočie a pobavene som sa usmial. Samozrejme kvôli tomu slovu ako takému.. abstinent.. nikdy v živote ma tak nik neoslovil. Dosť.. divné.. zažiť to.. Pokrútil som hlavou a vypočul si aj Reikina. Ten mi pre istotu asi z tých drinkov začal znova vykať a to sme boli na dosť blbšom mieste na vykanie než inokedy. No a do tretice sa ozvala Lucy, ktorá bola už totálne mimo, ale to predsa nebolo nič podstatné. Keď ma tak nútia narážkami.. Obzrel som sa vôkol seba a chytil prvú fľašku, čo mi padla do oka. Stiahol som ju k sebe, otvoril a chvíľu sledoval jej obsah. Následne som sa uškrnul a dostal do seba prvý log z fľaše. Rovno s ním ďalšie a ďalšie, aby som im ukázal, že tu žiaden abstinent nie je! Keď som stiahol podstatnú časť z fľaše, z chuti som si vydýchol a kukol v prvom rade na Michi.
"Iste, abstinent ale len v snahe. Bohužiaľ prehrávam tento boj už niekoľko rokov." Poznamenal som a lakťom som sa oprel o pult, čiže som aj trochu klesol, aby som bol tým trom bližšie. Fľašu som položil pred seba a zatiaľ nepokračoval v jej dokončení, mal som na to dosť času.
"Nie je tu však rovnomerný súper.. čiže pitie musí byť u mňa krotkejšie." Dodal som a kukol i na Lucy, následne na Reikina. Tak.. kto z nich odpadne ako prvý?
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 11:09 pm

Zasmála jsme se tomu co řekla Lucy, něco na tom bylo! Sledovala jsem Reikina a nadzvedla obočí, něco jsem mu pošeptala a šoupla před něho tři panáky stejně tak jsem si vzala tři já. Střetla jsem se s jeho pohledem a mlčky to odstartovala. Oba jsme do sebe ty tři panáky nalili na ex za sebou a oba si prudce stoupli. Byla to mega pecka až jsem se z toho zapotácela, na rozdíl od Reikina jsem to ustála. Vítězoslavně jsem zvedla ruce nad hlavu a zasmála se. "JO! Vyhrála jsem!" Vesele jsem se zakřenila ale zase si hned sedla, protože bych nerada upadla taky. Reikin se nějak neobtěžoval zvedat a vlastně asi usínal. Přesunula jsem pozornost na Amekageho a když se napil ironicky jsem mu zatleskala. "Vítej do klubu neúspěšných abstinentů." Zasmála jsme se a napila se. "Jinak...nemáte někdo fixu?" koukla jsem se na Reikina a ďábelsky se usmívala.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 11:35 pm

Opäť som na nejakú chvíľu stíchol a iba sa prizeral, ako spoločnosť stráca prvých, čo to nezvládli ďalej a jednoducho skončili na zemi. Medzi nimi bol i Reikin. Asi by som ho mal naučiť, ako sa pije, ale na druhej strane som sa mohol začať smiať, že ho porazila baba. Zoskočil som z pultu a Reikina som posunul aspoň tak, aby som ho oprel chrbtom o pult a viacmenej sedel na zemi, či ležal. Nech sa tu predsa neváľa jak kus.. ehm.. niečoho. Potom som si sadol na jeho miesto a otočil sa k Michi.
"Pozrime sa.. chvíľu je v dedine a už mi sťala zástupcu." Uškrnul som sa a odpil si z fľaše, už nie nejaký veľký kus, ako som vravel, hodlal som sa krotiť. Pre tentoraz... Pozrel som sa následne k barmanovi, ktorý pár tých fixiek mal v saku a preto som si ho aj nakoniec zavolal. Behom momentu už aj bola čierna fixka v mojej dlani a môj pohľad bodnutý naspäť na Michi.
"Želáš si zosmiešniť porazeného ako prvá?" Spýtal som sa so smiechom, núkajúc jej tú fixku.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 11:43 pm

"Měl jsi ho naučit lépe pít." Ušklíbla jsem se vesele a koukla se na fixu v jedno dlani. "Si piš." Vzala jsme si jí a dřepla si k odpadlíkovi. Musela jsem se ho přidržovat a začala jsem mu opatrně kreslit knírek, pak jsem mu přihodila svoje jméno na čelo a udělala k němu srdíčko. Spokojená se svou prací a představou co bude dělat až se probudí jsem se horko těžko zase postavila a podala fixu jemu. "Tak..škoda, že tu nemám foťák." Zalitovala jsem a napila se.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 11:52 pm

"Je to jeho vina, nepochválil sa mi, že ho dá dole i baba." Zamumlal som a sledoval, ako mu kreslí po tvári. Ten pohľad mi vyvolal úškrn, no stále tomu niečo chýbalo. Keď mi fixku podala, s elánom som zoskočil zo stoličky a čupol si pred Reikina.
"Jeho výraz nám bude musieť stačiť." Poznamenal som a k fúzom, jej menu a srdiečku som pridal spájajúce sa obočie a tiež umelo vytvorené vrásky na čele. Spokojne som sa zas dvihol, fixku hodil na pult a sadol si naspäť na stoličku, pričom som si odpil kúsok z fľaše.
"Nuž.. nečakám, že vydržíš ešte veľa kôl, takže.. koľko pohárov si ešte trúfaš tipnúť, že vypiješ bez odpadnutia?" Spýtal som sa s provokáciou a vyzývavým poťahovaním obočím. Aspoň som takto nevinne mohol zistiť, kto ako pije a uvedomiť si, že keď tu Raizou nie je, jednoducho nemá cenu asi začínať nejaké duely. Síce Michi sa ešte držala, ale bohvie na ako dlho.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 11:58 pm

Pobaveně jsem sledovala jak tam ještě něco dokreslil svého a upila ze skleničky, která se vyprázdnila. Šoupla jsme jí směrem k barmanovi a nechala si dolít.
"Tseh...co prosím?" Nadzvedla jsem uraženě bradu a probodla ho pohledem.
"Počkej až se dám zase do formy vydržím 10x víc než teď kdy piju něco pořádného po dvou letech." Zamrmlala jsem a podepřela si hlavu. "Ještě tak minimálně 6 skleniček zvládnu." Prohodila jsem směrem k němu a sáhla si na tváře, které jsme teď už měla od pití vážně rudé a i horko začalo narůstat. Pfůů, horší než sauna. Ušklíbla jsme se sama pro sebe a mlčky přesunula svůj drzý pohled na něj.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 12:05 am

"10x vravíš?" Zopakoval som a potichu sa zasmial. Vždy, keď toto niekto vravel, väčšinou len zbytočne preháňal. Asi i to bol dôvod, prečo som sa zasmial a nebral jej slová asi tak vážne, ako by zrejme chcela. Ale skúsenosti mi to jednoducho nedovolili.
"To si teda budem musieť túto teóriu otestovať." Poznamenal som a dopil už zvyšok tej menšej fľašky už ani neviem čoho, no mohol som si zvoliť i niečo lepšie, ale hold bolo to prvé na dosah. Teraz som si však objednal pohár toho istého, čo pila ona, aby sa nepovedalo, že tu zaháľam.
"Tak 6.. chmm, povedz, máš nejaký plán alebo hodláš nechať osud, aby ťa tu ponechal napospas Amekagemu a fixke?" Nadvihol som opäť obočie a uchechtol som sa. Bohvie, jak by dopadla, keby si fakt zvolila túto cestu voľnosti a.. kreslenia? A to sa mohla kľudne i vyhrážať, spala by? Jo, takže som nevidel problém.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 12:11 am

"Jen se směj, ono tě to pak přejde." Sladce jsem zašveholila a pokrčila rameny. Vlastně to bylo fuk jestli mi nevěřil. Důležité bylo, že jsem já sama znala pravdu. Lhostejně jsem se znova napila a spokojeně si olízla rty. "Tak..dělej si co chceš." Mávla jsem rukou a zívla. Už několikrát jsme se probudila s něčím nakresleným na obličeji a měla jsem trik jak to dostat dolů, takže mě to nijak neděsilo. "Já si počkám až někdy odpadneš ty." Prohodila jsme sebejistě a znova se napila.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 12:23 am

Vystúpili mi kútiky pier ešte vyššie pri jej poslednej poznámke.
"To si budeš musieť počkať zrejme až na zlyhanie niektorého z mojich orgánov." Poznamenal som s úškrnom. Hoc bola to vlastne pravda. Keď som i v "dueli" odpadol, vždy len na chvíľu a bol som zas hore. Síce ďalšie ráno som potom prespával ešte aspoň o deň dlhšie, ale o to už tak nešlo! Dostal sa ku mne pohár a behom momentu sa jeho obsah ocitol vo mne. Následne som sa obzrel už po dosť skromnom bare, pretože ľudí už zrádzala ich výdrž čoraz viac a viac.
"Týmto tempom.. tu bude čoskoro moc veľké ticho." Poznamenal som, skôr sám k sebe a kukol som späť na Michi. Hodil som na ňu drzý výraz tentoraz ja. Po dlhom čase som našiel znova osobu, čo mi bola aspoň trošičku podobná. Od.. Yuri sa to totiž nestalo. Ešte možno Kasumi, ale na tú som po toľkom čase už aj nejako zabudol, takže to sa nerátalo hádam, že tiež.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 12:28 am

"Začni zpívat." Odsekla jsem když se mu nezdálo to, jaké tu pak bude ticho a vyplázla jsem na něj jazyk s piercingem. Och ano, takhle já jsem se chovala k Amekagemu. Někdo by to mohl přisuzovat alkoholu, jenže já bych se takhle chovala i kdybych v sobě neměla ani kapku. Napila jsme se a nechala si znova nalít. Doufala jsem, že až padnu tak mě tu barman nechá. Neměla jsem totiž kde jinde přespat a tak jsem spoléhala na jeho dobrou vůli. To by chudák musel vyhodit půlku baru na ulici a to by přece neudělal! "Yosh." Napila jsem se znova a spokojeně se zakřenila.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 12:35 am

Prižmúril som oči. Nie ani tak kvôli jej výroku, ale piercingu v jazyku. Asi som nebol jediný, čo mal prepichnuté i toto miesto. Mno, po chvíľke som sa znova uškrnul a len si počkal na doliatie pohára. Nemal som nič proti tomu jej správaniu. Bola zdravo drzá a mne sa to, namiesto toľkej úcty a vážnosti, páčilo o dosť viac. Na to druhé správanie som hold nebol zvyknutý a nikdy ani poriadne nebudem.
"Spev nechceš. To vravím v záujme nás všetkých." Uchechtol som sa a hodil do seba ďalší pohárik, pričom som ho hneď odsunul a zažmúril pred seba. Nie, stále nie som ani len trošku na mol. Spokojne som sa uškrnul, akoby som pred sebou zazrel niečo, čomu by to patrilo a zas sa kukol inam. Reine som predsa sľúbil, že nejdem piť na mol. A nemal som už v sebe málo, no ani nie veľa, takže som mohol byť kľudný. Mne síce bývalo inokedy jedno, či som sľub porušil či nie, ale teraz bol taký výnimočný čas.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 12:49 am

"A právě že chcu." Odsekla jsem a objednala si zase víc skleniček. Srovnala jsem si je do řady a promnula si ruce. "Ták, teď ti ukážu jak se pije u nás...teda pilo." Ušklíbla jsem se a protáhla se jako bych se chystala na nějaké sumo. "Nyah" Jednou rukou jsem si zacpala nos, nadechla se a začala do sebe házet jednu skleničku za druhou, bylo to podobné jako s tím stoupáním, které odrovnalo jeho zástupce. Když jsem do sebe hodila poslední spadly mi ruce na pult a zalapala jsem po dechu. "A sakra.." Zahlásila jsem a mrdla čelem o pult, na kterém jsem takhle usnula. 2 roky dělají divy ale však já se zase propiju k mému starému já už takhle jsem vydržela dost!
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 5:57 am

Na druhy den som sa prebudil príliš skoro s tým, že ma bolela hlava a nebolo mi pràve najlepšie od žalúdku...
Nehýbal som sa, len som sa snažil spomenúť si na včerajšì deň. Tá ženská ma naozaj opila a ja som sa tu zložil... To budem zas počúvať aspoň celý mesiac o tom ako ma porazila baba. No ale musel som si priznať že už to nebolo ako za mlada.
O chvíľu som sa postavil a šiel som na záchod. To že som celý počmárany som si nevšimol napriek tomu, že tu boli zrkadlà, hold bol som naozaj rozbitý. Ďalšie kroky smerovali k bare, kde som si všimol spiacu Michi. Nebol tu už nikto cudzí len jeden barman ktorému som mohol ďakovať, že ma nevyniesol na ulicu, keď som spal. Barman sa na mňa čumel ako na dementa, najskôr kvôli tej fixe.
"Čo je?"
Opýtal som sa ho pomerne ticho. Najskôr nič nehovoril, len sa priblblo usmial. Potom mi však povedal o fixe na mojej tvári. Sadol som si za bar,  bolo mi dosť špatne. Požiadal som ho o nejaký ručník, dva poháre s vodou a aspirín.. Všetko ma bolelo, tak preto som bol rád, že sedìm a nešiel som naspäť na záchod si umývať tú fixu. Dal som si ten aspirín a snažil sa nerobiť prudké pohyby a vyhýbal som sa ostrému svetlu. Začal som si čistiť to obočie od fixky, to tým ručníkom a druhým pohárom vody.
"Už nikdy sa takto neopijem."
Povedal som túto vetu a pozeral som sa na Michi a umýval som si to občie dorobené fixkou aj s tými vráskami.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 11:34 am

Spokojeně jsem se usmívala a ještě spokojeněji jsem spala. Barman mě opravdu tady nechal za co mu budu muset ještě poděkovat! Malinko jsme sebou cukla a se zívnutím se protáhla. Rozespale jsem otevřela oči a hned uviděla Reikina jak se snaží dostat dolů obočí a vrásky. "Moje je jen knírek a podpis se srdíčkem za zbytek nemůžu." Informovala jsem ho rozespala a stoupla si abych se mohla protáhnout lépe. Auuuu. přivřela jsem oči když mi do hlavy vyrazila neskutečná bolest. Já jsem čekala, že tu bude jako vždy. Když jsem se opila tak poté co jsem usnula mi vůbec nic nebylo a ostatním co měli kocovinu jsem se smála ale teď to bylo jiné. Och ty zatracený 2 roky. Rychle jsem si zase sedla a složila hlavu do dlaní. Ježiši to je bolest. Potichu jsem si povzdechla a i přes to na tváři vykouzlila široký škodolibý úsměv a koukla se na něj. "A prej kdo odpadne první co?" Rýpla jsem si spokojeně.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 11:49 am

Michi sa napokon sama predo mnou odrovnala. Naskladala si poháre pred seba a začala ich do seba hádzať. A skôr, než som stihol povedať, že to ešte nič nie je, aby ju to vyprovokovalo, už jej hlava drcla o bar a zaspala. Podobne na tom bol takmer celý zvyšok baru, čomu som sa začal potichšie rehotať. Samozrejme aj faktu, že práve ja som medzi tými, čo ostali sedieť so vzpriamenou hlavou. Napriek tomu, že som však nebol nejak extra opitý, som sa ale uložil ku spánku a to tak, že som sa zas posadil na pult, zhodil z neho všetko, čo by mi malo zavadzať a bez okolkov si takto ľahol, aby som aspoň v trochu väčšom pohodlí mohol prespať už tento tichý záver noci.

Prišlo ráno a s ním moje trochu neskoré prebudenie. Vždy som totiž spal dlho, takže i teraz som sa prebúdzal medzi poslednými. Ale aspoň bez bolestí hlavy či čohokoľvek iného. Síce som bol trošku zlámaný z toho pultu, ale na to som bol zvyknutý. Rozlepil som oči a pomaly sa dvihol hneď do sedu. Musel som tak spraviť, aby som zas lenivo nezavrel oči a nespal ďalej. Popukal som si krk, čo bolo dosť počuť a i pár ďalších častí tela, ako chrbát a podobne. Následne som sa už trošku viac čerstvo začal kukať vôkol seba. Stále tu bolo dosť spiacich osôb, no všimol som si aj Michi a Reia, ktorí boli hore. Uškrnul som sa.
"Hé.. bré ráno." Poznamenal som a začal sa kukať i po Reine. Netušil som, ako strávila túto noc, no mal som nejaký blbý pocit. Neviem prečo, ale proste mal...
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 12:56 pm

Přišlo ráno. Probudila jsem se nejspíš jako poslední. Já se naštěstí neopila a proto mi bylo docela dobře. Pohledem jsem přešla po těch třech, co tu do sebe házeli panáky jeden za druhým. Prokřupala jsem si prsty a záda a sedla si opět k baru. Objednala jsem si džus koukala po nich. Musela jsme se začít smát, opravdu. Nebyla jsem typ, co by se smál něčímu neštěstí, ale ty jejich pohledy a kruhy pod očima mě opravdu docela rozesmály.
"Nene, omlouvám se, ale ráda bych si udělala fotku, jen škoda že nemám foťák." Otřela jsem si slzy a podívala se na Michi. Ta rána čelem o bar musela způsobit nějaké škody ne? Nebo alespoň povrchové, což šlo vidět, začínala se měnit na unicorna.
Pohled jsem stočila zpět na Natsua.
"Tak co? Jste si jistý že se doplatíte? A-me-ka-ge-sama?" Řekla jsem schválně slovo Amekage takto po dobách a musela se škodolibě usmát. Pohled barmana co počítal panáky taky vypadal slibně na to, že to nejspíš bude pěkná suma.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 1:07 pm

"A ostatok spôsobil?"
Opýtal som sa k tomu obočiu a vráskam vytvorené fixkou nam jej tvári.
Lucy sa začala smiať, trošku hlučnejšie. Ja som hneď na to vytvoril taký bolestivý výraz v tvári.
"To si mala určite len šťastie, nemal som svoj deň."
Poznamenal som na Michi a stále som zachovával tichší hlas. Aj ja som bol zvedavý, čo to bude stáť Ame, celý tento večer.
"Nabudúce si odpustite to kreslenie!"
Pokrčil som ramenami a podarilo sa mi konečne rozdeliť to obočie spojene fixkou. Pokračoval som na tie vrásky.

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 1:13 pm

Preblikol som pohľadom k Lucy a sledoval, ako sa najprv rozosmiala pri pohľade na nás troch. Teda, viac na dvoch, ja som bol v pohode. Až teda na jednu vec a to bol účet. Ten asi tak v pohode pre mňa nebude, ale.. veď sám som si za to mohol.
"Snáď áno, inak budete musieť prispieť." Uškrnul som sa na Lucy a začal som pätami búchať do baru, ako som tam tak sedel a začínal sa nudiť. Nikdy tieto rána neboli pre mňa.. čosi, na čom by som sa zabavil. Už som ich prežil toľko, že som to bral ako samozrejmosť. Reiove slová som k tomu všetkému odignoroval a iba sa znova uškrnul. Nič tými slovami nedosiahol. Toľko krát, koľko ho ešte porazí baba v pití, toľko krát ho dokreslím a čoraz horšie a horšie. To bola taká moja odplata, síce neviem prečo, no ale.. mal by sa naučiť lepšie piť!
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 1:19 pm

Měla jsem položenou hlavu na pultu a sledovala Reikina jak se marně snaží. Když se probudil Amekage jen jsem se na něj zakřenila a vrátila se pohledem k Reikinovi. "To nechtěj vědět." Protočila jsem očima a pak se zatvářila dotčeně. "Hele, vůbec to nezkoušej. Prostě jsem tě porazila...žádnej tvůj špatnej den." Zamrmlala jsem a když se Lucy začala smát vytvořila jsem bolestnou grimasu a zaskučela. Čelo mě od té rány bolelo ale naštěstí jsem přes něj měla vlasy takže to nebylo vidět. Jakmile si rozpojil to obočí zatvářila jsme se nešťastně. "Nééé a to jsi byl tak sexy!" Prohodila jsem k němu a když začal Amekage bouchat patami do baru nahmatala jsem vedle své hlavy nějakou skleničku a prostě jí po něm hodila. A platit jsem nehodlala teda vůbec..tss
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 1:36 pm

Nadzvedla jsem obočí.
"Proč mě bylo hned jasný že to co mi dáte budu muset rychle utratit." Povzdechla jsem si a dopila džus. Pak jsem se zvedla a podívala se na toho zmalovanýho s knírem u zrcadla.
"Hodně štěstí, i když...takto možná vypadáš i líp." Zazubila jsem se a dřív než se ze mě někdo pokusil dostat peníze jsem se rychle otočila a odešla. Musela jsem si ještě něco zařídit.

Přesun
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 1:41 pm

Aj to búchanie mi prehlbovalo bolesť hlavy. Michiko urobila správnu vec, keď po ňom hodila pohár.
Taktiež som nechcel moc prispievať, za seba by som zaplatil a možno aj za Michiko, keďže robila mi spoločnosť už od začiatku, ale za ostatok baru čo tu bolo by som nedal ani cent.
"Ale veď som znevýhodnený. Som starší."
Vyplazil som na ňu jazyk, ale stále som hovoril trochu tichšie. Energiu som pomaly začal naberať. Asporín ale stále neučinkoval a bolesť hlavy pretrvávala. Mal som chuť ísť domov, zatiahnuť závesy a nechať sa obsluhovať niekým, ale bol tu problém. Yuri tu už nebola a na slúžku nemám toľko peňazí...
Na poznámku o tom, ako som bol sexy so spojeným obočím som zareagoval menším úsmevom. Zrazu sa zapojila aj Lucy o tom ako som pomaľovaný. To bolo asi fakt ako za trest...
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 1:55 pm

Sledoval som, jak Lucy okamžite zmizla, len čo sa asi ukázala možnosť, že prispeje k účtu. No jasné, najlepší spôsob ako zariadiť, aby niekto zmizol behom momentu. Odfrkol som si a pretočil pohľad na Michiko, ktorá akurát dvihla pohár a hodila ho po mne. Ešte že som nemal až také blbé reflexy a odniesla si to iba ruka, od ktorej pohár už len zletel na zem. Pobavene som sa uškrnul a na chvíľu s tým búchaním prestal, aby sa im náhodou niečo nestalo.
"Vy nie ste zrovna ranné tvory, hm?" Provokačne som sa zatváril. No že som to zas vravel práve ja.. No, v každom prípade, znova som si trošku pokopal nohami dozadu, čiže o pult, načo som zoskočil dole a ostal stáť. Nebude ma to aspoň tak lákať na ďalšie búchanie. Mlčky som radšej od tých dvoch teraz prešiel ku barmanovi, ktorý už končil s rátaním účtu a po chvíli mi aj podal papierik so sumou.
"Si robíš srandu.." Povzdychol som si. Takú sumu nemali hádam ani za celý rok. Teda, v tejto dedine? Pil tu snáď každý druhý človek. Ak nebola štatistika ešte.. no.. prísnejšia. Vytiahol som teda peňaženku, ktorá doteraz bola viac než len spokojne plná a po zaplatení mi tam nezostalo doslova nič. Možno pár centov, ale to som mohol strčiť akurát tak do.. no nechajme to tak. Vrátil som sa zas k Michi a Reiovi a sadol si na voľnú stoličku, ktorú Lucy opustila.
"Zaplatené i za vás, takže tak vopred - nemusíte utekať pred účtom." Poznamenal som a uškrnul sa. Po tejto párty som si musel ale spraviť prestávku, pretože ďalšia taká vec by ma pripravila snáď o celú čiastku, čo mi ešte zostala doma.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bar - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bar
Návrat nahoru 
Strana 4 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure-
Přejdi na: