PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Trosky Kusagakure no Sato

Goto down 
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin

Poèet pøíspìvkù : 292

PříspěvekPředmět: Trosky Kusagakure no Sato   Mon Apr 28, 2014 9:53 pm

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Lucy Arashi
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 209

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Kusagakure no Sato   Fri May 02, 2014 7:12 pm

Pomalou chůzí jsem ze své výpravy mířila až sem. Mířila jsem do trosek něčeho, co vybudovala má matka a její předchůdci. Mohla jsem být nástupce...Už se tak nikdy nestane. Mé kroky směřovali do jednoho určitého místa. Přímo do středu celé zničené vesnice. Do jediného místa, kde slunce svítilo. Jeden jediný paprsek mířil na náhrobek, který nebyl až tak starý. Klekla jsem si k němu a položila kytici před ní. Chvilku jsem se dívala na vyrytí v kamení, které jsem si četla stále dokola. Nevím, už to semnou tak nemlátilo jako kdysi, i tak jsem tu složila úctu své matce a dalším shinobi, kteří statečně bojovali. Smutný pohled byl na trosky, které ještě kdysi bývali domovy lidí, hřiště dětí, kde si hrávali.
I tak jsem se usmála.
"Vybudujeme nový domov, společně, oka-san." Mohlo to znít zvláštně, ale přítomnost zesnulých nikdy neodejde a zůstanou v naší mysli.
Složila jsem jednoduchou pečeť a předemnou se objevila Yoki. Letíme do Ame, už tak mám trošku zpoždění. Podívala jsem se do jejich očí, které mě vždy uklidnily. Ta se na mě jen mile podívala, nastavila křídlo abych na ní nasedla a odletěli jsme pryč.

Přesun

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 127

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Kusagakure no Sato   Thu May 15, 2014 4:45 pm

S motýlem jsem dál cestovala, po uklidnění, že jsou svitky v bezpečí jsem se teď potřebovala uvolnit a to ze sebe dostat veškerou zlost formou černého krystalu. A hodlala jsem si to naplno užít. Stoupla jsem si mezi trosky a pozvedla ruce. Ze země vyšli černé krystaly a různě se zvedali do výšky a praskaly a zase znovu narůstaly. Po chvíli začaly z nebe padat černé kvádry a tvořili sloupoví. Tvořila jsem mezi nimi zrcadla a hned jsem je rozbíjela měla jsem zlost nevěděla jsem jestli sama na sobě nebo na celou Amegakure, zvažovala jsem jestli se mám vůbec vrátit. Kousla jsem se do prstu a přivolala dva malé golemy a jednoho velkého a kvůli ni jsem tvořila další a další černé krystaly, aby je oni mohli rozbíjet. Vyskočila jsem na toho největšího a stála jsem mu na hlavě a dívala se kolem. Vztek se pomalu vytrácel. Když golemové rozdrtily poslední velký krystal nechala jsem je zase zmizet a dopadla na zem. Byla tu celkem spoušť, vypadalo to jako bych Kusagakure celou zničila já.         Otřela jsem si orosené čelo a zhluboka se nadechla a vydechla. Přemýšlela jsem jestli už někdo zjistil, že jsem odešla. Bez toho deště tu bylo nádherně. Chvíli jsem se posadila na kámen a přemýšlela co dál. Měla jsem v hlavě zmatek. Měla jsem chuť někoho zabít a zároveň se před tím uchránit. Složila jsem si hlavu do dlaní a zavřela oči, někdy je lepší jenom vypnout...

Ještě párkrát jsem se takhle vybila a mohla jsem jít domů. Byla jsem pryč víc jak týden. Bylo na čase se vrátit.

(přesun)

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Kusagakure no Sato   

Návrat nahoru Goto down

Trosky Kusagakure no Sato
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Okolitý svet-
Přejdi na: