PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Trosky Yukigakure no Sato

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin

Poèet pøíspìvkù : 292

PříspěvekPředmět: Trosky Yukigakure no Sato   Mon Apr 28, 2014 9:54 pm

First topic message reminder :

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Milli Yuki
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 318

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Fri May 02, 2014 8:32 pm

Přešla jsem pohledem zpět k němu když se zeptal a lehce nadzvedla obočí. Chvíli jsem přemýšlela nad tím proč vlastně ne.. Třeba kvůli reakci mé kůže na teplou vodu? Ale, čert to vem. "Chmm.." Odpověděla jsem mu takhle a zvedla se. Nechala jsem sklouznout dolů šortky a pak košili. Když jsem pomalu vstoupila do vody násilně jsem obalila kůži tenkou vrstvou chakry abych zmírnila počáteční reakci. I když jsem to teplo necítila stejně to na mě působilo relaxačně.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

Poèet pøíspìvkù : 232

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Fri May 02, 2014 8:41 pm

Vypadalo to že přemýšlí že jsem skočí nebo ne. Nakonec se tedy rozhodla že ano což bylo příjemné. Aspoň jsem si nepřipadal divně že jsem tu byl sám. Sledoval jsem jak ze sebe zhazuje oblečení. Nevěděl jsem jestli se koukat mám nebo nemám ale tak nějak jsem nemohl odtrhnout oči. Naštěstí se po chvíli ponořila do vody a byla vidět jen hlava takže moje zírání už nebylo tak... divné. Chvíli jsem si se zavřenýma očima vychutnával relaxační účinky horké lázně. Po chívil jsem se na ní podíval a zeptal se.
"Jaký byli ty dva roky. Nemyslím jen co se dělo ale jaký byli pro tebe."zeptal jsem se. Dokázal jsem si představit že museli být těžké ale chtěl jsem jí rozumět o trochu víc a poznat jí o trochu víc.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Fri May 02, 2014 9:01 pm

Přivřela jsme oči a pořád se tvářila tak nějak, no vlastně jako celý svůj život. Když promluvil otevřela jsem oči a koukla se na něj. Chvíli jsem nad tím mlčky uvažovala a pak pokrčila rameny. "Náročný. Všichni byli najednou pryč. Ty jsi byl v kómatu.." Odmlčela jsme se na chvíli a pak zase pokračovala. "..a já byla najednou bez práce, která by mě zaměstnávala na celý den. Moc času na přemýšlení a když člověk na to není zvyklí je to fakt něco." Zatvářila jsme se hořce. "Upnula jsme se na spravování části, kde žijí lidi z Yuki a na klan ale moc to nepomohlo..jak jsi mohl vidět. A pak jsem zjistila, že přestávám mít pod kontrolou auru."

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Fri May 02, 2014 10:15 pm

Dva roky. Furt jsem tomu nemohl uvěřit. Dva roky života utekli v lusknutí prstem. V jednu chvíli zastavujete ničivou techniku ohrožující životy desítky tisíc lidí a v druhé chvíli bum probudíte se v nemocnici o dva roky později. Nedokázal jsem si představit že čas může za určitých okolností kolem někoho jen takhle rychle proplout. Poslouchal jsem tedy Mili uvažoval jsem nad tím co povídala.
"Muselo to být pro tebe těžký. Být na všechno sama." řekl jsem tiše. Tak trochu jsem si dával za vinu to že jsem byl v kómatu a ne tu abych jí pomohl. Kdybych třeba udělal pár věcí jinak nemuselo by mě to poslat do špitálu na tak dlouho. Podíval jsem se na ni. Byl jsem trochu zvědavej.
"Ne že by na tom nějak extra záleželo ale..." chodil ke mě někdo když jsem ležel... byla jsi se na mě podívat někdy? zeptal jsem se. Jak jsem řekl ne že by na tom nějak záleželo ale byl jsem zvědavej.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Fri May 02, 2014 10:26 pm

Pokrčila jsem rameny a ušklíbla se, bylo to těžké ale co se dalo dělat. On za to rozhodně nemohl, zachránil stovky lidí, moje problém oproti tomu byly nicotné. Po tom co položil svou otázku jsem chvíli mlčela a přemýšlela jestli to mám říct nebo ne. Ale proč jsem nad tím vůbec přemýšlela? "Po tom co jsem se probudila jsem u tebe byla skoro pořád než mě propustili z nemocnice. Pak jsem se stavila párkrát za týden ale po tom co jsem začala odcházet z nemocnice s tím, že věci okolo mě nekontrolovatelně namrzaly přestala jsem abych něco nezavinila. Ale jinak tě navštěvovalo spousta dalších lidí...spousta. Na nějaký čas se návštěvy musely zakázat aby jsi měl klid." Odpověděla jsem mu a znova na chvíli přivřela oči.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Fri May 02, 2014 10:53 pm

Usmál jsem se. Byl jsem rád že na mě Mili záleží. Stejně tak jsem byl rád že na mě lidé nezapomněli. Představa lidí z vesnice jak se na mě chodí dívat, jestli jsem v pořádku, jestli ještě dýchám a tak podobně byla nepopsatelně hřejivá.
Zhluboka jsem se nadechl. V hlavě se mi prali dva hlasy "Zeptej se" a "Nech to plavat" mlátili se mezi sebou od chvíle kdy jsem se probudil v nemocnici. Musel jsem to ze sebe dostat jinak bych snad implodoval.
"Chci... Chci se zeptat. Z mého týmu přežil někdo? Možná... možná si je neznala. Nao,Yuri a Akkio."Věděl jsem že tuhle otázku budu muset dřív nebo později položit a nevěděl jsem koho se zeptat. Rozhodně jsem se to nechtěl dozvědět od někoho... "neznámého". Chtěl jsem se to dozvědět od někoho blízkého. Od někoho kdo mě to řekne tak jak jsem to potřeboval slyšet.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Fri May 02, 2014 11:03 pm

Když zase promluvil koukla jsem se na něj a kousla se do rtu. Uhnula jsem pohledem jinam ale pak se rychle koukla zpět na něj. "Yuri i Nao bojovaly statečně..až do konce." Odmlčela jsme se a sledovala jak to vstřebá. Bylo to pro něho čerstvé a já sama věděla jak to bolí. Po boji to věděl skoro každý.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Fri May 02, 2014 11:29 pm

Když sem to slyšel takhle nahlas obavy se staly realitou a ta byla krutá. Byl jsem vždycky optimista. Někde ... hluboko uvnitř byla jiskřiška naděje že všichni žijí šťastný a spokojený život a obklopení přáteli... rodinou. Věci které já jsem neměl a tolik jim je přál. Bylo mě najednou nějak špatně... celkově. Bylo mi hůř než když jsem se dozvěděl o smrti kagů. Tam jsem pomáhal jak jen to šlo. Tam jsem pomoc lépe nemohl. Jejich smrt jsem si tolik nevyčítal. U Nao... byla tak mladá. Stejně jako Yuri. Obě měli život před sebou. Možná kdybych je lépe připravil... možná kdybych tam byl. Udělal jsem vše co bylo v mých silách?
"Je to moje chyba ... kdybych tam byl mohl jsem je zachránit... kdybych je lépe připravil ... já... "hlas se mi zlomil a já prostě nevěděl co víc říct. utřel jsem si slzy a děkoval bohu že alespoň Akkio přežil. Srdce jsem měl jako z kamene a trochu jsem doufal že mě ponoří dolů do vody a já se utopím. Bylo to jako by mě kus někdo urval...

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Fri May 02, 2014 11:48 pm

Sledovala jsem jeho výraz a když se v něm začala objevovat bolest lehce jsem zpanikařila. Ne, to ne. Ježiši co mám dělat?! Nikdy v životě jsem nikoho neutěšovala, neuměla jsem to. Rychle jsem se k němu přiblížila a zůstala naproti němu. Vzala jsem jeho tvář do rukou aby byl nucený se mi koukat do očí a nejdříve zmateně zamrkala. Co jsem vlastně chtěla říct? Co jsem vůbec měla říct? "Ty jsi tam byl." Začala jsem a na každé slovo jsem kladla důraz. "Byl jsi tam a zachránil jsi stovky lidí. Není to tvoje chyba." Naléhavě jsem ho sledovala. "Rozumíš?"

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 12:31 am

Seděl jsem tam jako uzlíček neštěstí tak trochu jsem ignoroval všechno dokud mě nechytla obličej do ruky. Přiblížila se docela blízko. Až moc blízko. Myšlenkoví pochod byl asi nějak takto.

Ehm... ok. Raizou musíš mě poslouchat velmi pečlivě. Koukej se jí do očí. Ať tě ani... ANI ve snu nenapadne uhnout pohledem dolů jasný. Soustřeď se na to co říká...
Ehm.. možná jen na chvíli co hroznýho se může stát?
Nene... ať tě ani nenapadne se podívat se dolů... začne ti růst mrkev což bude v tuhle chvíli ....
Ok ok ....

připustil jsem nakonec na názor mého druhého chytřejšího já...
Díval jsem se jí tedy do očí vědom si toho že moje tvář má doslova rudou barvu... alespoň že jsme byli v horké lázni což mi trochu nahrávalo. S těží jsem si dokázal vybavit o čem že jsme se to předtím bavili. Nakonec jsem našel nit.
"Jo... asi máš pravdu." řekl jsem prostě.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 12:40 am

"Tak.." Odmlčela jsem se a uvědomila si stupiditu téhle situace. "..fajn." Pustila jsem ho a odtáhla se. Přesunula jsem se vedle něj a mlčky čuměla na stromy. Nezněl moc přesvědčivě ale nechala jsem to nějak být...radši...zatím. Tak. Odvrátila jsem hlavu na chvíli pryč a až teď jsem cítila "horko" v tvářích. Bravo Milli...to se ti povedlo. V duchu jsem se plácla do čela a dál tam tak v trapném tichu čuměla do blba.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 12:57 am

Podíval jsem se na ní a uvědomil si něco zajímavýho.
Ona se červená! Usmíval jsem se jako měsíček na hnoji což bylo trochu divný vzhledem k tomu co jsem se před chvílí dozvěděl ale prostě ... takový jsem byl. I když jsem zažíval hrozný časy v jednu chvíli jsem dokázal brečet a v druhou se smát. Navíc tomu pomohlo rozptýlení... přesněji řečeno dvě rozptýlení...
"Ehm... mám to brát jako... kompliment?"zeptal jsem se a potom dodal.
"Sluší ti to když se červenáš."

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 1:03 am

Automaticky dotčeně jsem se na něj otočila jenže takhle mohl vidět, že se doopravdy červenám a rychle jsem se koukla zase jinam, když jsem si to uvědomila. "Já se nečervenám." Odsekla jsem potichu. "A vůbec..to ty jsi se červenal. Já to viděla." Snažila jsme se odvést jeho pozornost jinam. Pff to by tak bylo abych se JÁ červenala. Ah..sluší mi to? Přemýšlela jsem nad tím co řekl a zrudla ještě víc...začarovaný kruh.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 1:21 am

V takovýhle chvílích si člověk říká "Život je moc hezkej na to aby byl pravda." Usmál jsem se na ni a uviděl že se znovu červená jako rajské jablko. To že jsem se taky červenal dobrovázel smích přímo od srdce.
"Jistě že jsem se červenal. Upřímně divíš se mi?" řeknu a s úsměvem se na ní podívam. Jako když se ke mě takhle přiblížila bylo sakra dobrá ukázka sebekontroly když jsem jen zčervenal. Situace se mohla vyvíjet úplně jinak kdybych jen nakouknul pod hladinu. Možná by to ani nedopadlo takhle dobře. Možná bych tu ležel v zamrazený v kostce ledu.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 1:26 am

"Ne..moje chyba. Promiň." Uznala jsem nakonec a zamumlala. Moje chyba, že jsem se k němu tak blízko přihnala jako bych ho chtěla znásilnit. Ježiši. Protočila jsem očima nad tím, proč sem do toho ještě pletu znásilnění a červená barva se mě zuby nehty držela. "Takže..předpokládám, že jsi už pořádně rozmrzl." Poznamenala jsem fakt, který byl zcela jasný ale chtěla jsem to tu nějak, odlehčit? Možná... "Příště si dám pozor." Ušklíbla jsem se a zase jsem jednou mluvila rychleji než myslela. Chtěla jsem odvést téma jinam a pak jsem se k tomu zase vrátila.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 1:39 am

"Jo jsem na tom docela dobře. Můžeme vyrazit kdy budeš chtít. Ovšem musím říct že se zatím docela bavím a nikam se mi nechce." řeknu stále se širokým úsměvem. Docela mě chyběli tyhle chvíle. Když jsem byl Kage byli to jen samý povinnosti a povinnosti. Jako ... ne že bych je dodržoval... stejně jsem byl v baru skoro furt... ale stejně se neslušelo abych trávil čas ve výřivkách a horkých pramenech s dívkami. Ovšem takovej ex-kage... to byla jiná písnička.
Až se vrátím budu muset poděkovat Natsuovi. Že po mě nechce abych se vrátil. Miloval jsem důchod. A to jsem v něm byl jen den.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 1:51 am

Já jsem se vrátit nechtěla, zatím ještě ne. V Ame je moc lidí, stres a no...kdo by si nechtěl užít někoho kdo byl 2 roky mimo? Cítila jsem jak se červená barva vytrácela a potichu jsem vydechla. "Fajn tak není třeba zatím někam spěchat." Prohodila jsem a zavřela oči. Opět ticho, moje myšlenky byly sice stále lehce pozastaveny ale to nevadilo.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 11:57 am

"Taky si myslím." řeknu a podívám se na ní. Ještě před chvílí z ní sršela ledová aura ale teď byla tak... uvolněná. Musel jsem se chtě nechtě usmívat.
Protáhl jsem si svaly a rozhlédl se po okolí. Jen mě zajímalo jak dlouho už tu jsme. Čas plynul tak rychle že jsem ho po chvíli přestal ignorovat. Přemýšlel jsem o různých věcech. Jako například jestli se něco neděje ve vesnici. Musel jsem se usmát při tom jaký jsem byl posera. Byl jsem z vesnice sotva den a už jsem si myslel bůhví co se v ní neděje. No jednou Kage vždycky Kage. Přemýšlel jsem o tom jak se má klan. Náš klan měl tuhý kořínek takže jsem ani chvíli nepochyboval že přežil. Navíc byl jeden z početnějších klanů v Ame.
"Ještě jsem se chtěl zeptat... Co vůbec teď děláš? Myslím ... co se děje s kagem který se probere z kómatu?"

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 12:11 pm

Když tu opět zavládlo ticho a klid, přemýšlela jsem nad tím jak moc budu muset usměrnit klan Yuki. Pár z nich se chtělo odpojit, prý je pro ně hanba žít ve jedné vesnici s ostatními, kteří jim nesahají ani po kotníky...jenže já jsem chtěla aby klan zůstal pohromadě. Aby celý zbytek Yuki zůstal pohromadě! Potichu jsem si povzdechla a po jeho otázce se na něj koukla. "No..ze mě je Jōnin." Nakrčila jsem lehce nespokojeně nos a skryla jedovatost ve svém hlase. Jasně, že se mi to nelíbilo! "Ale pro lidi z Yuki jsem pořád jejich neoficiální kage, protože se nechtějí podřizovat někomu, kdo není z vesnice." Pokrčila jsem rameny. "Je to prostě zvláštní. Zatímco jsi v nemocnici ti někdo vezme veškerou moc. Když se probudíš zjistíš, že je podepsaná smlouva o spojení vesnic ale přitom ty jsi nic nepodepsal a.." Zarazila jsme se když jsem si uvědomila, že se ti chystám Ame obvinit z toho, že mi vzali post a spojili bez mého vědomí mou vesnici s ostatními. Přesunula jsem pohled jinam a ušklíbla se. "Prostě budeš mít víc volna a tím to hasne." Zakončila jsem to.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 12:27 pm

Poslouchal jsem jak ze sebe chrlila slovo za slovem. Prvně to že se stala Jouninem. Pro ni to muselo bejt asi těžký. Mě by upřímně nevadilo kdybych byl Chuunin... Genin. Nikdy jsem netoužil velet ale nikdo jinej nebyl. Teď už ale je a já rád uvolním místo. Sledoval jsem ji pečlivě. Slovo od slova a když dořekla všechno bylo mě jasný že tohle spojenectví je tak vratký jako provazový most.
"Takže... máš v plánu odejít i s klanem?" zeptal jsem se zvědavě. Bohužel se k tomu asi schylovalo. Rozhodně to z jejího pohledu zdálo tak že se proti ní Ame spikla. Nevěděl jsem si co si o tom myslet. Na jednu stranu jsem ji chápal na druhou stranu jsem nechtěl aby odcházela.
"Víš určitě by šlo vymyslet nějaký kompromis. Stále mám ve vesnici silné slovo..."

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 12:33 pm

"Možná..nejen s klanem." Odpověděla jsem mu upřímně a sledovala ho. Měla jsem v plánu odejít s celým zbytkem Yuki ale jen za určitých okolností. Zatím bylo pro lid výhodnější zůstat v Ame. "Ale to je daleko, možná se to ani neuskuteční pokud se situace nevyhrotí." Mávla jsem rukou a pokusila se o úsměv. Rozhodně jsem to nechtěla řešit teď a tady.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 12:48 pm

"...ale celou Yuki..". dořekl jsem ta ní.
"No já tě držet nebudu. "řeknu s úsměvem. Byla to její vesnice a rozhodně jsem nechtěl stát proti ní. Jen jsem si myslel... někde hluboko uvnitř... že je tohle ta doba kdy jsou lidé spokojení a táhnou za jeden provaz. Očividně jsem se zase spletl. Smutně jsem si povzdechl a pokračoval.
"Pokud jsi přesvědčená že je to to nejlepší pro tvoji vesnici..." řekl jsem a tímhle zakončil tohle téma.
"Takže co teď? Budeme tu v horké lázni dokud se nesetmí nebo máš nějakej plán?"

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 1:13 pm

Byla jsme ráda, že ukončil to téma. Nad odchodem jsem přemýšlela ještě před tím než se probudil ale teď by se to všechno mohlo uklidnit, po tom co se vrátil..kdo ví. "No, tady v okolí už nic kromě pidi vesničky na severu. Teda pokud tam pořád je." Než by jsme se vrátili do Ame byla by tma a já tam ještě nechtěla. "Tak..to můžeme zkusit tam. Teplo, jídlo..a tak." Nadzvedla jsem obočí a čekala na reakci.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 2:12 pm

"To nezní špatně."připustil jsem a vylezl z onoho .... horkého pramenu. Posbírám si svoje prádlo a začnu se převlíkat.
"Úplně by mě stačilo to teplo." řeknu pobaveně přitom co na sebe nahazuju spodky. V tu chvíli jako by se zastavil čas. Jedna věc kterou jsem si neuvědomil že kolem byla stále zima. Nějak jsem na tu mrchu zapomněl když jsem ležel v hrokém jezírku. Což znamenalo že moje věci jaksi zmrzali no a když jsem nasadil ony promrzlé trenky na sebe ....
"Aaaa...!!" ozvalo se a já si zděšeně chytl své "rodinné klenoty". Studilo to jak kdyby se vám pomalu rozpouštěl ledovec v trenkách. Začal jsem poskakovat takže to vypadalo že tancuji indiánský tanec deště doufaje že ona ledová pohroma po chvíli přejde. Rychle jsem na sebe naházel zbytek oblečení a začal se zahřívat.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 2:17 pm

Vylezla jsem stejně jako on na břeh a oblékla si kraťasy a košili. Když vykřikl koukla jsem se na něj zmateně a sledovala jak tam poskakuje. Snažila jsme se to udržet, přece jen by se člověk neměl smát neštěstí druhého ale nakonec jsem se zasmála a bavila se tím jak tam tančí. "Nejsi ty náhodou indián?" Rýpla jsme si do něj když už na sobě měl zbytek oblečení a rozmrazila svitky, které jsem teď svírala v náručí.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   

Návrat nahoru Goto down

Trosky Yukigakure no Sato
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Okolitý svet-
Přejdi na: