PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Trosky Yukigakure no Sato

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin

Poèet pøíspìvkù : 292

PříspěvekPředmět: Trosky Yukigakure no Sato   Mon Apr 28, 2014 9:54 pm

First topic message reminder :

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

Poèet pøíspìvkù : 232

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 2:29 pm

Podíval jsem se na ní jak se tam usmívala. Skutečně jí to slušelo mnohem víc když se usmála. Úsměv nejkrásnější módní doplněk.
"To...ne...není vtipný." řekl jsem ale sám jsem se usmíval. S drkotajícími zuby jsem opět vytvořil mrak a sedl si na něj. Rukama se zahříval abych tady neumrznul.
"Kde... Kde že je ta vesnička... Ta kde je teplo?" zeptám se i když to zkrze drkotající zuby asi nevyznělo nejlépe. Chtěl jsem zpátky do Ame. Tam sice nebylo úplné teplo ale aspoň vám tam nemrzli .... rodinné klenoty. Nemohl jsem se dočkat až dorazíme do té vesničky.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 318

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 2:43 pm

"Ale jasně, že je." Prohodila jsem a sedla si vedle něj. "Tam." Mávla jsem rukou a chvíli sledovala jak se snaží zahřát. Bylo to prostě komické...já která by tu mohla běhat ve spodním prádle a on, kterému by nestačil ani nějaký obří kožich. Potichu jsem se uchechtla a sledovala jak se blížíme k malé vesničce. Pořád tu je. Byla jsem za to ráda i když se jim vedlo bez podpory Yukigakure hůř, pořád tu byli.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 3:39 pm

Mlčky jsem seděl a rozhlížel jsem se. Teda skoro mlčky. Jen se odemně ozívalo drkotání zubů a šoupání rokama o sebe abych se zahřál. Konečně jsem uviděl světla vesnice. Byla malá to ano ale co bylo nádherné byl kouř který stoupal z komínů. Byl tam aji větší dům který vypadal jako hostinec. Přistál jsem právě u něj a vběhl jsem rovnou dovnitř. Mili jsem nechal za sebou doufaje že mě bude následovat. Uvnitř jsem se podíval nalevo a napravo bylo tam asi tucet lidí ale to nebylo to po čem jsem se ohlížel. Když jsem to konečně uviděl rozběhl jsem se k tomu jako vosa na med a doslova jsem k tomu sjel po kolenách. Ruky jsem přitiskl k ohni a začal se ohřívat s blaženými povzdechy.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 6:28 pm

Když jsme přistáli zaplul rychle do hostince, já jsem zůstala ještě venku. Stála jsem tam uprostřed malé vesničky a s nostalgickým úsměvem vzpomínala na to jak jsem sem chodila, když jsem potřebovala klid. Nakonec jsem vešla do hospody, kde bylo ticho jako v hrobě. Jednak, protože tam vletěl cizinec a hlavně proto jak skuhral u ohně. Všechny pohledy se tedy přesunuly na dalšího "cizince" v košili a kraťasech. "Omluvte nás, že rušíme." Koukla jsme se na zmrzlinu a uchechtla se. Sedla jsem si ke stolu, který byl nejblíže u krbu a ruch v hospodě se pomalu navracel..až na to, že hlavním tématem jsme byli my dva. Párkrát jsem zaslechla "Yukikage" a vyhledala pohledem ženu, které to tu patřilo. Teda kdysi...snad jí to patřilo pořád. Když přišla blíž objednala jsem si vodu. Tak uvidíme.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 6:44 pm

Rozhlédl jsem se kolem a všiml si pohledů kolem a kolem. Koukali se na mě jako na blázna. Už jen díky tomu jak jsem byl oblečený mi asi nepomohlo plus to chování bylo asi taky trochu mimo. Ale to mě nějak vážně neodradilo od ohřívání mých zmrzlých kostí.
Stále jsem se ohříval u krbu když jsem uviděl Mili jak si objednává vodu. Mohla i nemusela mít žízeň ale dle mého chtěla vidět jestli to zabralo. Postavil jsem se od krbu stoupnul si a přešel blíže k ní. Doufal jsem že její snaha nepřišla vniveč.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 8:08 pm

Sledovala jsem skleničku, kterou mi přinesla a pak přesunula pohled na Reiza, který přišel od ohně. "Teplo děvečko teplo?" Rýpla jsem si a pak svou pozornost obrátila zpět ke skleničce. Natáhla jsem k ní ruku a těsně před tím jsem jí zastavila. Chvíli jsem řešila menší dilema a nakonec jí uchopila a napila se. Když jsem jí vrátila na místo věnovala jsem mu zářivý a spokojený úsměv.

Naposledy upravil Milli Yuki dne Sat May 03, 2014 9:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 8:36 pm

"Teplo dědečku, teplo." dokončím citát ze známé pohádky. S napětím jsem sledoval jak se sklenička přibližuje k jejím ústům. Žádná námraza nebo led. Nic. S úsměvem jsem jsem sledoval Mili. Emoce mě zase trochu ovládli a já se neudržel a objal ji. Byl jsem za ni tak šťastnej. S tím co si prošla za ty dva roky tohle bylo jasný vítězství. Po krátké chvíli jsem si uvědomil co to vlastně dělám a odtáhl jsem se.
Poté jsem si vytáhl židli zpod stolu a sedl jsem si. Na tváři byl stále úsměv ale trochu nejistý. Kdo mě zachránil byla Hostinská s otázkou co si dám k pití. Na alkohol jsem vážně chuť neměl. Vzhledem k tomu co jsem dělal za střízliva...
"Jen vodu. Díky."

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 9:35 pm

Usmívala jsme se a když mě tak najednou objal překvapeně jsem zamrkala. Už po druhé za den mě uvedl do rozpaků, jemně mi zrůžověly tváře a když se odtáhl sáhla jsem po skleničce a opět se napila, protože mi nějak vyschlo v ústech. Vrátila jsem si mlčky pramínek vlasů za ucho a koukla se na něj. "Tak...to vypadá, že mě toho skoro po roce zbaví jeden den s tebou." Ušklíbla jsem se.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 10:20 pm

Seděl jsem naproti Mili a sledoval jak se červená. Opět. Tak nějak mi vyschlo v krku a proto jsem děkoval bohu že voda tu byla tak rychlo. Potřeboval jsem nalít vody do té pouště která se mi v puse vytvořila. Sledoval jsem Mili. Ta na tom byla podobně. Kdo ví jestli ne hůř. Navzdory tomu jí to stále slušelo. Dokonce více než předtím.
"Už ti někdo řekl jak ti to sluší když se červenáš?" zeptám se konečně. Poté jsem poslouchal co má ona na srdci. To zase donutilo červenat mě.
"Ále... určitě by jsi to zvládla i sama. Jak se to říká... uměla si chodit já ti jen ukázal cestu? ... nebo tak nějak." řeknu. Jazyk se mi očividně sukoval a proto jsem požádal o další vodu.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 10:30 pm

"Jo, ty před pár hodinami?" Zamumlala jsem a díky tomu zrudla ještě víc. Pane bože?! Proč jsem tu rudla jako nějaká puberťačka?! Na chvíli jsem se koukla na něj a když se začervenal i on zase jsme se koukla na skleničku. Jsme fakt jak puberťáci. Ještě jednou jsem sáhla po skleničce a dopila vodu co byla v ní. Venku už byla tma jak v pytli a hospoda se začala vyprazdňovat. Na jeho další větu jsem neodpovídala, protože by mě asi zradil hlas.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 10:49 pm

"Oh vážně?"zeptám se. Věděl jsem že jsem jí to už řekl ale tak nějak jsem se prostě musel opakovat. Všiml jsem si že je čím dál tím víc rudá což mě proste nutilo se úsmívat. Jakoby všechny ty věci hrozný věci šli tak nějak mimo a zůstali jen ty hezký a pozitivní věci. Takhle jsem se teď cítil. Viděl jsem že nijak nereagovala na mojí poslední větu. Viděl jsem však reakci jejího těla která mluvila za vše a proto jsem opět lehce zrudnul a radši věnoval pohled oknu napravo. Pohled skrze okno mi naznačoval že už jsme tu nějakou dobu. Budeme potřebovat zamluvit pokoj. Doufám že mají nějaký volný. Ovšem volání přírody je volání přírody.
"Ehm... myslíš že by jsi mohla jít zamluvit pokoj?" Já jaksi musím ... řeknu a odběhnu na WC. Vykonám potřebu, a vracím se zpátky.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 11:06 pm

Po tom co zmizel jsme se zvedla a zbavila se rudé barvy abych mohla normálně mluvit s majitelkou. Než jsem se ale zeptala na pokoj chvíli jsem s ní mluvila o tom jak se jim daří. Po tom co Yuki padla se jim obchody nedařily a tak jsem jí nabídla aby se přidali do Ame až už to bude neúnosné. Nakonec jsem vyřešila pokoj a vrátila se ke stolu, kde už byl Raizou.
"Jelikož tu návštěvy často nemají, pokoje nevedou ale nabídla nám volný byt jejího syna, který odešel s námi do Ame." Zvedla jsem ukazováček na kterém jsem měla pověšený klíč a rozpačitě se pousmála.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 11:30 pm

Když jsem došel zpět ke stolu Mili už měla očividně všechno zařízený. Podíval jsem se a uviděl klíč jak vysel na jejím prstu. Měli jsme štěstí. Rozhodně to bylo lepší než spánek na tom mrazu venku. Měl chuť jsem hostinské zlíbat ruce za ten pokoj. Nechtěl jsem ani pomyslet kde bych zůstal přes noc kdyby tu pokoj nebyl.
"Fajn. Jsem rád i za tohle. Dokážeš si představit kdyby jsme museli spát venku?" zeptám se a i při pomyšlení na to mi přeběhl mráz po zádech.Ne že bych byl ospalý ale hostinská už očividně chtěla zavřít takže jsem jí tu nechtěl překážet. Zvedl jsem se ze židle a nechal jsem Mili jít první jelikož jsem neměl páru kde že ten pokoj je.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 03, 2014 11:39 pm

"No tak mě by to nevadilo." Ušklíbla jsem se, vzala věci a zašla za pult do chodby a po schodech nahoru jak řekla hostinská. Strčila jsem klíče do zámku a vešla do útulnýho podkrovního bytu. Její syn si očividně vzal jen to nejnutnější když odešel s námi. Položila jsem klíč na stolek a hodila věci do křesla. Teplo tady bylo takže pan zmrzlina mohl být spokojený.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sun May 04, 2014 12:01 am

Když se otevřeli dveře všiml jsem si že pokoj má jen jednu postel. To bylo tak první věc. Jinak byl pokoj celkem hezky zařízen a uklízelo se tu ale to nebylo to nejdůležitější. Topilo se tu. Přišel jsem blíže k posteli a rukou stlačil matraci. Byla poměrně měkká. Hodil jsem batoh stejným směrem jako Mili své věci. Podíval jsem se na ní a řekl...
"Ehm... je tu jen jedna postel. Jak to chceš... teda já chci říct že mě by to nevadilo pokut tobě ne... kdyžtak srazím křesla a vyspím se tak..." řeknu a je vidět že se v tom ztrácím. V životě jsem měl několik známostí takže v podobných situacích jsem si byl většinou dost jistej ovšem teď to bylo trochu jiné. Podíval jsem se na křesla. Klidně bych se dokázal vyspat i na nich. Jistě i to byl způsob spánku. Nemuseli by tu také být křesla ale židle takže je to ještě celkem výhra.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sun May 04, 2014 12:23 am

Když se zmínil o spaní a posteli střelila jsem k němu pohledem. Odvrátila jsme pohled jinam a přešla k oknu. "V pohodě. Nemůžu přece nechat hrdinu Ame spát v křesle." Lehce jsem se ušklíbla abych to odlehčila a zamžourala do tmy. Pak jsem se obrátila zase k němu a prohrála si mlčky vlasy. Se zívnutím jsem pak přešla k jednomu z křesel a sedla si bokem abych měla přehozené nohy před opěradlo. Z nějakého důvodu tu bylo zase ticho a já se neodvažovala ho narušit, protože bych plácla blbost.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sun May 04, 2014 12:39 am

Hrdina Ame. Slyšet to nahlas znělo o tak trochu ... staře. Tak jsem se taky cítil. Věděl jsem že mladší už nebudu a zatím z těch cílů které jsem si vytyčil jsem nesplnil žádný. Povzdechl jsem si. Lidé když se podívali na "Slavného prvního Amekage" viděli jen šťastný život. Všechno co by si mohl přát a přeci jen neviděli jak osamělý jsem občas byl. Tenhle výlet však probýhal v naprostém opaku. Připadal jsem si hrozně starej.
"Heh... Hrdina Ame... Zní to trochu staře že?" řeknu nahlas s úsměvem. Zhodil jsem ze sebe tedy oblečení a zůstalo mi tílko a trenky. Zbytek věcí jsem vzal a pečlivě je složil na křeslo. Poté jsem se pomalými kroky došel k posteli a lehnul si na její levou stranu a tak nechal jsem Mili stranu u okna. Nespal jsem. Jen jsem ležel měl ruce za zády a koukal se na strop.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sun May 04, 2014 12:49 am

"Trochu." Opřela jsem hlavu o hlavní opěradlo a sledovala ho. "Ale budeš si na to muset zvyknout." Pousmála jsem se unaveně. "A ještě když máš ty vousy, tak vypadáš jako dědeček hříbeček." Rýpla jsem si a pak už jen mlčky čučela do blba. I těch pár kroků k posteli se teď zdálo hrozných a náročných. Líně jsem si povzdechla a vynaložila nějakou snahu se zvednout ale projevilo se to jen tím, že jsem si trochu poposedla aby to bylo pohodlnější.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sun May 04, 2014 1:00 am

"Tobě se takhle nelíbím?" zeptám se s narážkou na vousy s pohledem stále upřeným na strop. Když jsem se probudil hned se mi onen plnovous zalíbil. Dodávalo mě to šmrnc. Teda alespoň podle mého názoru.
Stejně tak se mi libila ona nová jizva přes oko. Vím že většina lidí nenáviděla jizvy ale takhle docela ušla. Podíval jsem se na Mili která se začla tak nějak uvelebovat na křesle. Chvíli jsem si snad myslel že by kvůli mě spala na křesle. To bych si teda neodpustil
"Víš je tu dost místa pro dva." řekl jsem prostě. Všiml jsem si že se nějak začíná v křesle uvelebovat v křesle a ne že by to vypadalo že se jí chce vstávat.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sun May 04, 2014 1:18 am

"Ale jo, jistě ti to přinese spoustu fanynek." Uchechtla jsem se. "Jen vypadáš jako starší a rozumný člověk, což se trochu tluče s realitou." Rýpla jsem si do něj a pak si po jeho poznámce povzdechla. "Já vím." Odpověděla jsem mu zoufala. "Ale odsud se mi to zdá tak daleko. Za chvíli se tam snad dokopu." Ještě chvíli jsem tam tak seděla a nakonec po vnitřním boji s mou leností se postavila. "Aby ti pak ale nebyla zima." Prohodila jsem když jsem si sundala kraťasy. Došla jsem ke dveřím a cestou si sundala košili, kterou jsem hodila přes opěradlo židle. Zhasla jsem, protože pak bych se byla schopná dohadovat, že já zhasnout nepůjdu. Do místnosti šlo stejně světlo díky měsíci takže jsem při cestě zpět do ničeho úspěšně nenarazila. Ve spodním prádle jsem si lehla a spokojeně vydechla.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sun May 04, 2014 1:28 am

"No já jsem nikdy nebyl na fanynky." řekl jsem s mírným úsměvem.
Ohledně druhé věci jsem se cítil plný rozporu. Na jednu stranu mi řekla že nejsem starý a na druhou popřela že jsem rozumný. Přešel jsem to s pokrčením ramen a nechal neutrální odpověď zvítězit.
"Oh... to se nemusíš bát. Když si v posteli s hezkou dívkou tak ti nikdy není zima." řeknu s úsměvem. S rukami za zády jsem se zhluboka nadechl a zavřel oči. Netrvalo to dlouho a usnul jsem. Byl to náročný den a rozhodně jeden na který do smrti nezapomenu.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sun May 04, 2014 1:33 am

Mlčky jsem se ušklíbla a chvíli jsem čučela do stropu. Přemítala jsme si celý den a pak ke stropu natáhla ruku abych na ní viděla. Okolo ní se mi zatočily sněhové vločky a zase zmizely. Pousmála jsme se a už s klidným srdcem se přetočila na bok a usnula. Nezbylo mi jen doufat ve snu, že se nebudu roztahovat jako vždy.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sun May 04, 2014 11:10 am

Spal jsem celou noc bez jediného přerušení. Spalo se mi zde dobře což bylo divný většinou se mi nespávalo dobře v cizích postelích ale pravděpodobně dva roky v jedné ... tvrdé...nepohodlné posteli Vás naučí chtě nechtě spát kde budete chtít. Vzbudil jsem se dřív než Mili. Takže jsem vyskočil a přešel k umyvadlu. Jelikož tu nebyla vana nebo sprcháč tak jsem si jen opláchl obličej v umyvadle. To mě vždycky po ránu probralo. Jelikož Mili stále spala a já ji nechtěl budit sedl jsem si na křeslo a čekal jsem až se vzbudí. Zasloužila si trochu delší spánek potom čím si prošla. Pravděpodobně za ty dva roky toho moc nenaspala.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sun May 04, 2014 11:20 am

Když jsem se probrala já, neochotně jsem se přetočila na břicho a dál ležela. Moje vstávání bylo vždycky peklo. Potichu jsem si povzdechla nad tím, že vážně budu muset vstát ale ještě jsem to odložila. Jen pár minut. Postřehla jsem, že Raizou už vstal ale byla jsem i líná se převalit tak abych mohla pohledem přejet pokoj. Po pár minutách jsem se s mučednickým výrazem posadila a znova si povzdechla když jsem ho uviděla v křesla. "Brý ráno." Broukla jsem rozmrzele jeho směrem a protáhla se.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sun May 04, 2014 11:55 am

"Dobrý ráno, Sněhurko." řeknu při narážce na to že spala opravdu dlouho. Chvíli jsem si už aji myslel že se neprobudí. Prolupal jsem si krk a portáhl ruce.
Takže... dneska nějaký plán? zeptám se s pozvedlým obočím. Byli jsme sice mimo Ame jen chvíli takže uvnitř vesnice si pravděpodobně vůbec nedělají starosti. Jak znám Natsua tak bude teď někde vyvalenej a totálně na šrot. Což znamená že Reina na něj bude naštvaná. Návrat byl však na Mili. Pokud se stále necítila na návrat mohli jsem ještě zůstat.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   

Návrat nahoru Goto down

Trosky Yukigakure no Sato
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Okolitý svet-
Přejdi na: