PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Trosky Yukigakure no Sato

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin

Poèet pøíspìvkù : 292

PříspěvekPředmět: Trosky Yukigakure no Sato   Mon Apr 28, 2014 9:54 pm

First topic message reminder :

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Milli Yuki
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 318

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sun May 04, 2014 12:06 pm

Na poznámku o Sněhurce jsem se lehce ušklíbla a prohrábla si vlasy. Když se zeptal na plán chvíli jsem mlčela a pak pokrčila rameny. "Můžeme se vrátit jestli chceš." Prohodila jsem lehce podrážděně a stoupla si. Ještě jednou jsem se protáhla ve stoje a přešla v klidu k židli, kam jsem večer hodila košili. "Reina se určitě třese na to jak ti vynadá." Rýpla jsme si a oblékla si košili. A nebo až z toho bude moct obvinit mě. Nebyla jsem slepá a postřehla jsem, že mě kvůli tomu nemá ráda.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

Poèet pøíspìvkù : 232

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sun May 04, 2014 12:25 pm

Stále jsem seděl v křesle které bylo pohodlnější než se na první chvíli mohlo zdát a pozoroval Mili jak s těžkostí stává. Očividně se jí moc nechtělo ale to jsem jen přešel pokrčením ramen. Taky by se mi nechtělo ale já spal dva roky. Spánku jsem měl až až. Poté co mi odpověděla jsem si všimnul jejího tónu což mě trošku zarazilo. Při zmínce o Reině jsem dokonce pozvedl obočí a podíval jsem se na ni.
"Děje se něco?"řeknu. Možná se mi to jen zdálo ale byl jsem tak trochu přesvědčený že je něco špatně. Udělal jsem snad něco špatně? ptal jsem se sám sebe.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sun May 04, 2014 12:44 pm

"Hmm?" Koukla jsem se na něj když jsem si oblékla kalhoty a sedla si do druhého křesla. Očividně jsem neuhlídala tón a on si toho všiml. Jenže co jsem mu měla říct když jsem sama nechápala svou rozmrzelost. Měla jsem mu říct, že snad žárlím? A vůbec...proč bych zrovna já měla žárlit? A hlavně na co? Lehce jsem se pousmála a mávla rukou. "Vůbec nic, to já jsem po ránu vždycky takhle protivná." Ujistila jsme ho první věcí, která mě napadla. "Tak jak? Když vyrazíme teď tak v Ame budeme do oběda." Nadzvedla jsem obočí a čekala na jeho odpověď.

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sun May 04, 2014 2:07 pm

S úsměvem jsem sledoval řeč jejího těla. Vedla snad nějakou vnitřní rozepři sama se sebou? Alespoň tak to podle mě vypadalo. Hlavou mi projížděli různé teorie ale nahlas jsem nevyslovil ani jednu. Jen jsem se samolibě usmíval.
"Tak to je potom v pořádku." řeknu stále se stálým úsměvem na tváři. Rozhlédl jsem se po pokoji a zjistil že zde nebudu muset ani moc uklízet takže na cestu jsme se mohli dát hned.
"Fajn. Doufejme že to do oběda stihnem tedy." řeknu a začnu na sebe soukat oblečení. Všiml jsem si že venku je opět kosa. Dalo se to poznat i podle námrazy na oknech. Smutně jsem si povzdechl a nahodil na sebe lehké oblečení.
"Mohla by jsi vrátit hostinské klíče? Počkám ... venku."řekl jsem smutně poté co jsem měl sbaleno. Nechtělo se mi vůbec do toho mrazu. Co se týkalo hostinské.. neznal jsem ji takže přeci jen bylo rozumnější aby jí odevzdala klíče Mili. Vyrazil jsem tedy přímo před hostinec kde jsem vytvořil opět mrak a čekal třesouc se zimou.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sun May 04, 2014 2:13 pm

Mlčky jsem ho sledovala dokud neodešel a pak se vyhoupla na nohy. Ustlala jsem postel a rozmrzele čapla svoje věci. Seběhla jsem po schodech dolů a našla hospodskou v kuchyni. "Děkujeme za pomoc. A jak jsem řekla můžete se k nám kdykoliv připojit." Informovala jsem jí a vrátila jí klíče. Krátce jsem se s ní rozloučila a vyšla ven. Hodila jsem věci na mrak a mlčky si sedla. Čhe. Upřela jsem oči na zápěstí s jizvou a promnula si ho. Teď už jen přežít cestu do Ame..

Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sun May 04, 2014 2:27 pm

Jako by už to byla nějaká rutina seděl jsem a rukami mnul o sebe za zvuku drkotajících zubů. Zdejší krajina měla své kouzlo jenže já radši staré dobré deštivé kraje. Když přišela Mili mírně jsem se usmál a stále jsem nepřestával třít rukami o sebe. Vypadalo to že je připravená odejít takže jsem mrak nasměroval trochu výše, ne moc vysoko aby zde nefučel vítr, a letěl směrem k Ame. Doufal jsem že tyto zimní kraje přeletíme co nejrychleji abych nezmrzl.

Přesun

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU

Poèet pøíspìvkù : 127

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   Sat May 10, 2014 9:12 pm

Jakmile jsem opustila vesnici a přestalo pršet zvolila jsem jako vhodný cestovní prostředek svého motýla. Celkem rychle jsem se dostala do Sněžné vesnice. Znala jsem to tu dobře, ale trosky mě malinko překvapily. Prošla jsem celou vesnici a uvědomila si jak moc mi chybělo slunce a vzduch. Nadechla jsem se a vydechla. Bylo tu pusto přesto jsem musel zjistit, zda někdo nezjistil co jsem zač. Začala jsem se soustředit a kurai shoton začal pracovat, zem se začala otřásat až se země začala rozevírat. Bylo to přímo po troskami radnice. země se odtrhla od sebe pomocí černého krystalu a objevili se tam malé krystalické schody sešla jsem po nich dolů a u čtvrtého schodu jsem se zastavila položila jsem ruku na ztuhlou hlínu a opět se soustředila, z té hlíny opět vyjel černý krystal. Byla to deska. V té desce byly nepoškozené papíry. Byla jsem spokojená. Uložila jsem je zpět a vyšla schody zase nahoru. A vrátila zem do původní podoby, aby nikdo nepoznal, že byla rozdělena. Zavál studený vítr. Bylo hezké být zase doma, ale víc mě lákal trénink krvežíznivého černého shotonu, tak jsem se vydala dál.
(přesun)

Techniky:

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Trosky Yukigakure no Sato   

Návrat nahoru Goto down

Trosky Yukigakure no Sato
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Okolitý svet-
Přejdi na: