New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cesty

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Cesty Empty
PříspěvekPředmět: Cesty   Cesty I_icon_minitimeMon Apr 28, 2014 9:59 pm

Cesty Mf_457744429_d486e784272a6de5aa371eaa186b1d31
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty I_icon_minitimeThu May 01, 2014 10:12 pm

Jakmile jsme opustili vesnici můj výraz se zase o něco uvolnil. "Až se vrátíš budeš mít s Reinou problémy, stálo to za to?" Odvrátila jsem hlavu a pak ukázala směr. Nechtěla jsem mu způsobit nějaké problémy ale byl dospělý a dle mého si mohl dělat co chtěl. Dala jsem si vlasy na jedné straně za ucho ale vydržely tam tak pár sekund než je vítr zase rozfoukal.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty I_icon_minitimeThu May 01, 2014 10:25 pm


Podíval jsem se na ní jak tam tak stála ve větru.
"Jo myslím si že stálo." řeknu s úsměvem. Upřel jsem na ni pohled a poté zatřásl hlavou a pokračoval.
"Myslím že tady po tvém boku budu víc k prospěchu vesnici než ve vesnici. Takže co máš vlastně v plánu?"řeknu a podívám se na ni. Vypadala víc uvolněně než ve vesnici. Byl jsem rád že je takhle uvolněná a taky jsem se cítil ... dobře... tím že pomáhám jsem zapomněl na věci které mě tolik trápili. Na smrt kagů.... na smrt možných lidí. Byl jsem rád že jsem tu.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty I_icon_minitimeThu May 01, 2014 10:33 pm

Po tom co se zeptal na plán mi vlastně došlo, že s ním se to mění nemohla jsem si jen tak stoupnout doprostřed opuštěných trosek a udělat co jsem chtěla, protože s ním by to už opuštěné nebylo. "No, tak především se chci kouknout na to co zbylo z Yuki. Nějak se tomu...postavit a zjistit jak na to zareaguju." Koukla jsem se na svou dlaň, to že jsem to nedokázala kontrolovat jako dřív byl prostě strašný průser. "Slib mi, že kdyby se stalo něco...neočekávanýho tak mě zastavíš i za cenu mého života." Přesunula jsem svůj naléhavý pohled na něj. Bylo to sobecké a kruté to od něho žádat po tom co se čerstvě dozvěděl kolik lidí zemřelo a kdo mezi nimi byl ale bylo to pro mě důležité.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty I_icon_minitimeThu May 01, 2014 10:41 pm


S otevřenou pusou jsem se na ní koukal. Nevím jestli bych ji dokázal zastavit. Normálně ... asi ano v tomhle stavu stěží. Jedna věc mě napadla. Rozhodně jsem ji nehodlal zabít. Takže jsem přemýšlel nad alternativou.
"Slíbím ti že tě zastavím ale ty mi slib že uděláš vše proto abych nemusel. Platí. Nechci tě ztratit." řeknu s mírným úsměvem na tváři. Bylo na mě vidět jak těžko se mi to říká a jak hrozně to vyznělo . Věděl jsem ale jak ji zastavit celkem lehce
"Otevři pusu. Možná to bude trochu nepříjemné ale rozhodně by tě to dokázalo zastavit." řekl jsem trochu smutně.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty I_icon_minitimeThu May 01, 2014 10:59 pm

"Platí." Odpověděla jsem mu a po jeho požadavku nadzvedla obočí, ale následně mi to došlo. Hodlal použít něco co by mě pak zastavilo. Na nic jsem se neptala a pootevřela rty, než jsem se nadála spolkla jsem pidi mráček. Překvapeně jsem zamrkala a zatvářila se kysele. "Nemohlo to chutnat nějak...dobře?" Ušklíbla jsem se. "Děkuju." Nevěděla jsem sice co to udělá ale na tom nezáleželo, byla jsem mu vděčná.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty I_icon_minitimeThu May 01, 2014 11:11 pm

S ušklebem v obličeji jsem pozoroval jak Mili polyká onen mráček. Měl jsem trochu zavřené jedno oko a doufal že všechno půjde hladce což
"No děkujme bohu že na cestě dovnitř si nedostala ránu statické elektřiny takže... výhra." řeknu se širokým úsměvem.
rozhlížím se kolem po okolí a zhluboka se nadechuju. Bylo tu krásně. Vzduch byl čerstvý a výhled z vrchu nádherný. S mírným úsměvem opřený rukama o povrch mraku jsem se rozhlížel po okolí a mlčel. Čekal jsem jestli Mili bude chtít něco říct nebo ne.

Cesty Strawberry_png_by_miamh25-d4phzw2
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty I_icon_minitimeThu May 01, 2014 11:18 pm

Položila jsem si ruku na hruď když se zmínil o statické elektřině a nepatrně nakrčila nos, to by se mi asi moc nelíbilo. Ještě chvíli jsem tam mlčky stála ve větru a vyhlížela v dálce zasněžené vrcholky hor. Nakonec jsem si s tichým povzdechnutím sedla a opřela se rukama o povrch mraku přesně jako on. Nechtěla jsem se ho ptát na to jaké to je být zase zpět nebo na to co by mu připomnělo to co pro něho bylo čerstvé a tak jsem mlčela. "Jak snášíš zimu?" Rozhodla jsem se po nějaké době mlčení zeptat na něco "důležitého".
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty I_icon_minitimeThu May 01, 2014 11:30 pm


Rozhlížel jsem se kolem a zjistil že se blížíme do zasněžených krajin. Pravděpodobně jsme byli blízko k Yuki.
"Nikdy jsem nebyl v zimě. Myslím tím v pravé zimě. Sníh jsem zažil jen párkrát. Jen jednou na delší dobu. Bylo to na Vánoce. Dárek pro Ame." řekl jsem úsměvem při vzpomínce na onu událost. Pamatuji si jak se to stalo. Tenkrát tam se mnou byla Yuri. Ani jsem nevěděl jak se jí teď daří.
"Zima a já jsme nebyli nikdy kamarádi. V zimě neprší." řekl jsem prostě. Zamyslel jsem se. Pravděpodobně to bylo opačně.
"Jak ty snášíš déšť v Ame?"


Naposledy upravil Tategami Raizou dne Thu May 01, 2014 11:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty I_icon_minitimeThu May 01, 2014 11:49 pm

Lehce jsem se ušklíbla při vzpomínce jak se diplomati tvářili, když jsem se procházela po Yuki jen v košili a kraťasech ostatně jako teď. "Ty jsi nikdy nepoznal zimu a já teplo...ne, vlastně na chvíli jsem ho cítila." Vzpomněla jsem si na to jak Shaky musel maximálně využít své KG abych vůbec něco cítila. Kde vůbec teď Shaky asi je? Prostě jen tak zmizel, můj zástupce. Ucítila jsem ostrou bolest na zápěstí. Chyběla mi ta jeho drzost. Chybělo mi tolik lidí...Zírala jsem na svou dlaň a neodpověděla na jeho otázku, možná jsem jí ani přes to všechno na co jsem myslela a co jsem cítila nevnímala.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty I_icon_minitimeFri May 02, 2014 12:02 am


Poslouchal jsem její zážitky. Očividně i ona měla někoho koho ztratila. Alespoň to tak vypadalo. Bylo hezký mít s kým sdílet tyto pocity.
"Všechno je jednou poprvé." řekl jsem při pohledu na zasněžené kopce. Když jsme je přeletěli začal jsem pociťovat náhlý chlad. Byla tu opravdu zima. Jako vážně zima.
"Whaa.... !!" zakřičel jsem na celé hory. Uvědomil jsem si že na sobě mám stále zmoklé oblečení z Ame a to na mě teď začlo mrznout. Rychle jsem ho ze sebe shodil. Tak rychle jak jen jsem dokázal. Oblečení padalo volným pádem dolů což mi ani trochu nevadilo. Zuby mi drkotali o sebe jak jsem na sebe snažil zmrzlými rukami snažil navlíct nové kalhoty ale jaksi se mě to nedařilo. Po chvilce zápasu byli kalhoty konečně na svém místě spolu s novým tričkem a mikinou
"Pane bože... to bylo něco... "řeknu se stále drkotajícími zuby o sebe.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty I_icon_minitimeFri May 02, 2014 12:12 am

Když zařval jako když ho na nože berou leknutím jsem cukla a pravou dlaň mi pokryl led od konečků až k zápěstí. Hned ale ustoupil když se začal převlékat. Chvíli jsem ho sledovala i když bych asi měla odvrátit hlavu jak se sluší a nechat ho v klidu převléknout, ale pak mi začaly koutky cukat nahoru i když jsem se je násilně snažila držet na uzdě. Bylo směšné sledovat jak zápasí s oblečením a u toho drkotá zuby. V půlce jeho heroického zápasu jsem se po dvou letech upřímně zasmála. Když to dokončil pořád jsme se pobaveně usmívala. "To teda jo.." Přitakala jsem.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty I_icon_minitimeFri May 02, 2014 11:03 am


Drkotal jsem o sebe zuby a snažil jsem se zahřát dokud jsem se nepodíval na Mili. Ani si nepamatuju jestli jsem ji za celý den viděl usmát. Něco mi říkalo že se ten úsměv neobjevil ani dlouho předtím. Ani mi nevadilo to že neodvrátilo hlavu. Nikdy jsem nebyl nějakej stidlín. Taktéž jsem se na ni usmál a přestal jsem se zahřívat. Tak nějak jsem už nepotřeboval.
Po chvíli jsme přeletěli hory do zasněžených krajin a zima se začala stabilizovat. Taky jsem mrak nasměroval trochu níže aby zde nebyla taková zima. Dokázal jsem si představit že jí nebyla zima ani trochu. Mrak trochu přibrzdil dokud se nezastavil.
"Takže... kudy teď dokážu si představit že teď už to není daleko?" řeknu a nakonci dám důraz na otázku. Nikdy jsem tu nebyl takže co já vím. Mohlo se to tudy táhnout ještě hodiny. Klidně i dny.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty I_icon_minitimeFri May 02, 2014 11:24 am

Když položil svůj otázku úsměv se pomalu vytratil když jsem si uvědomila, že se opravdu blížíme místu, kde byla moje vesnice. Vesnice, kterou jsem převzala při převratu a kterou jsem vytáhla nahoru. Vesnice co už je minulostí. "Jo...je to kousek. Za horama." Odpověděla jsem mu a položila si ruku na zápěstí. Soustředila jsem chakru do dlaně, kterou jsem měla přiloženou na zápěstí a když jsem dala ruku pryč krystalky ledu utvořily na kůži zavřený květ, který v sobě ukrýval pečeť. Zvedla jsem oči opět k horám a začínala cítit, že ztrácím své odhodlání to vidět. Čím jsem byla blíž tím se mi detailně vybavovala vesnice před zničením a pak sníh pokropený krví.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty I_icon_minitimeFri May 02, 2014 12:07 pm


Hned jak jsem jen slůvkem zmínil vesnici její úsměv roztál jako jarní sníh. Byla na ní vidět ona bolest a smutek. Bylo mi jí tak líto ale nemohl jsem jí nijak pomoc. Jediné co jsem mohl udělat bylo to že jsem jí položil moji ruku na její podíval jsem se jí do očí aby věděla že jsem tady. Naprosto jsem chápal proč jde sem. Postavit se tomu čelem. Stejně tak jako budu muset já až se vrátíme. pomyslel jsem si kysele.
Přeletěli jsme tedy hory a bylo vidět co se objevilo před námi. Slovy se pravděpodobně nedalo popsat jak se teď musela Mili cítit. Dokázal jsem si to představit. Já jeden z mála lidí jsem chápal. Kdyby moje vesnice skončila takhle trvalo by mi mnohem...mnohem déle než bych měl odvahu jsem dojít a postavit se tomu čelem. Přistál jsem s mrakem trochu opodál. Neměl jsem v úmyslu přistát rovnou u vesnice. Chtěl jsem aby došla blíže až bude připravená.

Přesun do Trosek
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin
Law


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 05. 05. 13

Cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty I_icon_minitimeThu May 08, 2014 10:21 am

Krok za krokom, nádych za výdychom.. katana na ramene a ruka vo vrecku. Popravde som netušil kam mierim. Vlastne som doslova hľadal nejakých problémových ľudí. Odkedy skončila vojna, cítil som sa trocha.. divne. Predsa len,  bol som jedným z tých ľudí ktorý považovali bojisko za svoj domov. Pochyboval som ale, že by som aj mimo dediny našiel miesto, ktoré by mi bojisko nahradilo. Proste budem musieť počkať, kým sa rozpúta ďalšia. Rozmýšľal som tiež nad tým, že by som dal u Amekageho výpoveď, založil si nejakú žoldniersku skupinu a účastnil sa vojnových konfilktov po celej zemi. 
Popravde ma pred touto možnosťou zastavilo niečo, čo ma celkom.. zhrozilo. Bola to spomienka na včerajší večer. S povzdychom som len zatvoril oči a povytasil katanu. Trebalo sa trocha odreagovať, už len nájsť to, na kom.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesty
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Okolitý svet-
Přejdi na: