PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Reikinové Techniky

Goto down 
AutorZpráva
Reikin Shindo
Shinobigashiru
avatar

Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

PříspěvekPředmět: Reikinové Techniky   Tue Apr 29, 2014 5:40 pm

(Pôvodná)
Názov techniky: Magen: Daitai no sekai
Rank:A
Element: -
Zaradenie: Genjutsu
Popis:Táto technika funguje ako genjutsu prstom. Je to veľmi prefíkaná technika. Keď sa niekto dostane do tohto genjutsu, tak sa mu zdá že je všetko normálne, ale zrazu sa začnú zjavovať ilúzie a ak sa niečo stane tomu, kto je v genjutsu tak ho to bude bolieť ako by naozaj. Reikin si môže v tomto genjutsu robiť čo chce a vytvárať čo chce a o čom vie. Genjutsu je dosť ťažké na vytvorenie, ale za to je veľmi silné.
Slabiny: Vloženie nejakej druhej chakry do toho, kto sa dostal do genjutsu alebo aj spôsobená veľká bolesť, ako pri zlomení väčšej kosti.
Povolené pre:Reikin
(Pôvodná)
Názov techniky: Oto:Mateki:Sōsa ikimono
Rank:S
Element: Oto
Zaradenie: Hijutsu / Kekkei genkai
Popis: Toto je najzložitejšai technika Reia. Na jej vytvorenie musel Rei použiť svoj element a zároveň aj démonickú flautu. Reikin začne hrať na flaute. Zvuk sa rozlieha a keď sa dostane k nepriateľovi, tak kmitanie zvuku zo vzduchu sa dostane do tela. Toto kmitanie ovládne svaly a nepriateľ sa nemôže hýbať. Pomocou démonickej flauty sa zvuk dostane až k mozgu, ktorý ten zvuk spracuváva. Reikin pomocou zvuku zablokuje príkazy mozgu, a tak ovládne celé telo nepriateľa. Následne ako Reikin hrá na flaute, tak sa nepriateľ pohybuje a robí techniky. Reikin takto ovládne kompletne celé telo nepriateľa. Nepriateľ sa môže dostať z tejto techniky len za pomoci vyrušenia Reikina. Táto technika je veľmi náročná na chakru a sústredenie. Pokiaľ Reikina niekto vyruší technika sa zruší. Ak má niekto štuple v ušiach alebo zakryté uši, tak to neprekáža. Kmitanie zvuku prejde do svalov a začne ich ako tak ovládať, následne Reikin pomocou zvuku začne dávať von štuple alebo dá ruky preč a technika ide ďalej.
Slabiny: Pri hraní na démonickej flaute sa Reikin nesmie pomýliť a nesmie prestať hrať, ak prestane hrať tak sa technika hneď zruší. Musí byť sústredený a nesmie byť vyrušovaný. Ak ho niečo vyvedie z miery zas sa technika zruší. Technika funguje len na jednú osobu. Reikin dokáže zvuk usmerniť na nejakú vec, tak to preto. Viac ovladaných tiel by nezvládol. Ak niekto nebude počuť zvuk, tak sa toto jutsu nebude dať využiť.
Povolené pre: Reikin

(Upravená)
Názov techniky: Magen:Kurai memori
Rank:S+
Element: -
Zaradenie: Genjutsu
Popis:Toto genjutsu sa robí taktiež za pomoci genjutsu prstom. Vytvára v nepriateľovi tie najhoršie scény toho, kto umrie z jeho života. Začnú sa mu zjavovať osoby, ktoré mal a má rád a začnú znova umierať. Všetko sa to stále deje dookola a ten kto je v genjutsu dostáva strach. Toto genjutsu je na psychické zdeptanie a zrútenie sa. V tomto genjutsu čas plynie o niečo rýchlejšie, preto je práve také nebezpečné. Ak bude nepriateľ v tomto genjutsu príliš dlho je možnosť, že sa dostane do kómy
Slabiny:Vloženie nejakej druhej chakry do toho, kto sa dostal do genjutsu, ale musí to byť rýchle. Žiadne iné riešenie sa nedá nájsť. Je to veľmi vypracovaná technika. Doujutsu maju taktiež problém pri tejto technike. Zrušenie s Doujutsu trvá preto o niečo dlhšie. Taktiež záleží od povahy, ak má niekto slabú povahu, tak je preňho táto technika veľmi nebezpečná. Ale niekto s tvrdou pováhou sa dokáže udržať o dosť dlhšie.
Povolené pre: Reikin

_________________
Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

PříspěvekPředmět: Re: Reikinové Techniky   Tue Apr 29, 2014 6:20 pm
_________________
Spoiler:
 


Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Reikinové Techniky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Techniky-
Přejdi na: