PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Milli Yuki/ Jonin

Goto down 
AutorZpráva
Milli Yuki
Jōnin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

PříspěvekPředmět: Milli Yuki/ Jonin   Tue Apr 29, 2014 6:49 pm

Milli je dívka která si vybudovala pověst dobré kage, která osvobodila klan Yuki od utlačování. Ve světě i v dalších vesnicích je známa pod přezdívkou Ankoku a její jméno znají jen občané Yukigakure. Stejně tak i její podoba je utajovaná a jediné co se dostalo mezi lidi mimo Yukigakure je to, že má modré vlasy nic víc. Pro lidi mimo Yukigakure je spíš Yukikage jako přízrak a někteří ani nevěří že existuje, spekuluje se také o tom, že vesnici ve skutečnosti vládne muž.

Ve své vesnici si Milli vybudovala autoritu a naprostou loajalitu k ní samotné. Z Yukigakure se stala země která si všechny tajemství a fakta drží pevně pod pokličkou a pokud někdo něco vyzradí ať už úmyslně nebo omylem je potrestán. Někomu se to může zdát nesmyslné ale je to tak, i sebemenší krok vedle se může brát jako zrada vesnice a Yukikage.


Po tom co se zemí přehnala válka se Milli se zbytkem svého klanu a občany Yukigakure musela přesunout do Amegakure. Příčilo se jí to, být pod velením někoho jiného když byla na stejné né-li lepší úrovni. Svou pověst ale mezi lidmi, které do Ame přivedla neztratila a je pro ně víceméně stále "kage" i když se momentálně musí hlásit někomu jinému.


Jméno: Milli / ミリ
Přezdívka: Ankoku / 暗黒
Příjmení: "Yuki" /雪一族
Pohlaví: Žena
Původ a nynější pobyt: Yukigakure, Amegakure
Věk: 21 23
Hodnost: Yukikage (Aisu) Jonin S+
Kekkei genkai: Hyōton / 氷遁
Podstata: Suiton, Fuuton
Krevní skupina: 0
Rodina: //
Vnitřní charakteristika: Milli je na první pohled klidná a jedná s ledovým klidem. Všichni si myslí, že jí nic nedokáže vytočit a je vždy nad věcí. Ovšem ten kdo Milli zná lépe (což jsou Shinobi, kteří by se kdysi považovali v Kiri za Onininy) vědí moc dobře, že taková ve skutečnosti není. Je cholerická mrcha, která pokud nedostane to co chce jedná naprosto nepředvídatelně.
Momentálně všechno obětuje pro vesnici pro kterou chce jen to nejlepší. Nepříčí se jí skoro nic a na všem najde něco co jí vlastně hraje do karet. Ráda manipuluje s určitou skupinou lidí aby jí to vše vyšlo, nejčastěji takto manipuluje s radou vesnice.
Nestrpí drzost ostatních a vyžaduje po svých lidech naprostou oddanost na oplátku se všem ve vesnici daří skvěle. Pokud se ale rozčílí začne trestat. Pro lidi kteří jí přirostou k srdci s věří jim je ale Milli osoba na kterou se můžou spolehnout. V jejich přítomnosti dokáže být veselá s vtipná.


Po tom útoku, kdy Milli byla vyčerpaná z předešlého vyvíjení techniky a nebyla dál schopná ochránit svou vesnici se ještě více uzavřela. Přišla o svou milovanou vesnici, pro kterou by s radostí položila život a málem se tak stalo kdyby jí nezachránil jeden z jejích lidí. Lidé kteří se na ni spoléhali, byli nyní z velké části mrtví. Nyní si nehodlá nikoho pustit blíž a najela na jí známou cestu přetvářky. Doslova se z ní stala "ledová královna". Díky tomu je také často označovaná jako Aisu Jonin z Yuki. Jakožto hlava svého klanu a stálý zástupce lidí z Yukigakure, kteří špatně nesou spojení si chystá jisté plány, které jim mají vrátit vesnici. Ať s použitím síly nebo bez ní.

Vnější charakteristika: Dlouhé modré vlasy. Bledá pokožka, která je skoro jako sníh...to je Milli. Nosí převážně tmavé barvy a mezi její nejoblíbenější se jistě řadí černá. Když si odhrne vlasy z obličeje naskytne se všem pohled na její zářivé šedé oči který vypadají, že vidí všem až do jejich černé duše. Dál se pyšní tetováním na rameni, zádech a na zápěstí. Její postava je tak akorát a většina lidí by pro ní zabíjela.
Milli na svém těla ale má také pozůstatky z bojů které nebyly zrovna nijak snadné. Snad největším poznamenáním je pro Milli jizva která se jí táhne přes záda, ovšem aby to zakryla nechala si udělat další tetování přes celá záda.

Milli se za ty dva roky téměř nijak nezměnila, jen jí přibyla jizva na zápěstí a malá na tváři, kterou schovávají její dlouhé vlasy. Dále jí přibylo tetování na rameni, které značí její nespoutanost a nezávislost, zároveň je to slib, který si dala po válce.

Hyoton
Hyoton vzniká spojením dvou elementů, Vzduchu a Vody. Samotná síla Hyotonu je nesmírná, tato vrozená schopnost dokáže manipulovat s již existujícím ledem, vytvořit si svůj pomocí chakry, nebo s nižší náročností vytvořit nový pomocí vody na zemi, ve stromech, či technik.
Led je odolný proti ohni a pouze lehce taje když přijde do styku s plameny. Led nemusí mít vždy svou typickou "barvu" ale třeba černou jak můžete vidět v technikách Kokuryū Bōfūsetsu, Sōryū Bōfūsetsu...


Milli není skutečnou členkou klanu Yuki a její schopnosti nejsou tolik omezené jako u ostatních. Možná proto se navzdory tomu, že pochází z vymřelého klanu stala hlavou tohoto klanu.
Milli dokáže ovládat kromě ledu sníh. Kdysi s tím měla potíže, protože tuto schopnost nemohla dostat pod kontrolu. Tato dodatečná schopnost je závislá na pocitech uživatele a jeho pevné vůle. Když se Milli dostatečně neovládá mráz a sníh dělají své. Právě díky tomu je její pokožka stále na dotek ledová.

Sen: Milli nemá sen, sny podle ní omezují a zbytečně zdeptávají lidi kteří se na ně moc upnou. Pokud narazí na někoho kdo má sen v duchu rozebírá proč není možné aby toho dosáhl. Tomu za čem se žene říká cíle nikoliv sny.
Co má ráda: Má ráda svůj klid a situace ve kterých má jasně navrch. Neupíná se na zbytečnosti a jde si za svým. Mezi jídlo které má ráda patří vše sladké a jahody.
Miluje svého summona který je jako ona samotná, je to vlastně její duše ve zvířecí podobě a proto si k němu chodí často stěžovat nebo pro rady. (O Summona přišla v boji)
Co nemá ráda: Je doslova alergická na osoby které křičí do světa jak jsou dokonalý a silní a skutek utekl. Její osobnost je složitá a proto se věci které nemá ráda nebo má ráda často mění. Je to podle situace. Nesnáší drzosti a projevy neúcty což taky tvrdě trestá.Příbeh:

Její dětství není ničím zajímavé, snad jen to, že byla utajeným potomkem nyní vymřelého klanu. Po tom co se narodila byla její rodina zabita a jí se tajně ujal klan Yuki. Vychovali jí k tomu aby na klan byla hrdá, ctila ho a byla věrná Yukikagemu...vlastně ani ne tak Yukikagemu jako vesnici. Klan který jí vychoval s vedením vesnice nesouhlasil protože díky tomu se klan propadl o několik míst dolů a ztratil svou pozici nejsilnějšího klanu v Yukigakure. Jelikož se údajně "narodila" "obyčejným" členům klanu Yuki neměla jí čekat ani nějaká extra dobrá budoucnost. Jakmile toho byla schopná nastoupila na akademii, poté měla složit zkoušky, vypracovat se maximálně na Chuunina...to byla hodnost kterou Yukikage povolil všem budoucím členům klanu aby ho oslabil...a poté se stát nástrojem v rukou kageho.
A tak malá Milli nastoupila na akademii a plnila všechny požadavky senseie podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Díky její učenlivosti to šlo snad a stala se geninem. Do rodiny se mezitím narodil její mladší bratr o kterého se sem tam starala aby pomohla "rodičům". Jmenoval se Sai.
Když se Milli dostala do puberty začaly první problémy, jak v rodině tak v týmu a s její schopností. Jako téměř každý puberťák se chtěla utrhnout ze řetězu a něčím se lišit protože podle ní ostatní byli nudné skořápky. No a tak není divu že si vybrala tetování...první tetování které si nechala udělat na zápěstí. Znaky které si tam nechala vytetovat znamenají Neznámá / 不明. Proč zrovna tohle? Tak na to se budete muset zeptat jí.
Tehdy okolo toho byl velký povyk, ale Seinu od dalšího výstřelku neodradilo domácí vězení a dokonce ani to že jí vyhrožovali vyděděním. V 16 letech přišel první piercing do jazyku aby si toho rodina tak snadno nevšimla. A opravdu, všimli si toho až po měsíci. Svou schopnost ovládat led zdokonalovala a složila zkoušky na Chuunina. Ovšem jednou, když se opět pohádala s rodiči celý pokoj zmrzl a venku začalo hustěji sněžit. Tehdy od "rodičů" zjistila, že není členkou klanu Yuki. A právě tehdy přišel rozkaz ze shora. Konečná hodnost Milli Yuki je Chuunin, nemá povolení pokračovat v postupu dál.
Milli k tomu ještě přišel dopis a když si to chtěla jít vyřídit s kagem nebyla puštěná do kanceláře. Její mozek byl zastřen vztekem a tak zaútočila na ochranku před kanceláří. Po tomhle skončila ve vězení na měsíc za pokus o útok na Kageho. Kage, který nechal vyvraždit její klan jí začal podezřívat, že je nežádoucí potomek, který měl být mrtví.
Aby si zkrátila dlouhou chvíli ve vězení posilovala aspoň své tělo když nemohla trénovat schopnosti. A proč tam byla jen měsíc? Proběhla změna vedení a Kage který nastoupil jí trest odpustil. Necítila vděčnost ani se necítila vinná ale což..se skřípáním zubů mu poděkovala a vrátila se domů. To nesmyslné omezení jejich klanu ale nezmizelo a tak musela být pořád jen chuuninem. Její bratr za tu dobu co ona dělala problémy vyrostl a stal se z něho novopečený chuunin.
Milli si nechala udělat další tetování a rodina už to neřešila, říkali si že jsou horší věci které by mohla dělat. Jelikož už mnohokrát viděli její výbuchy vzteky při kterých pár lidí zranila. Naposledy se to stalo když šla po ulici a obklopili jí členové klanu který se díky intrikám dostal na první místo ve vesnici. Možná, že kdyby jí nechali být tak by ještě žili. A jelikož to byl velice vážený klan nezůstala bez trestu, tentokrát si ho měla ale odpykat celý.

Ale vážně si mysleli, že Milli..ta Milli která dělala vždy problémy a pravý opak toho co se po ní chtělo by uposlechla rozkaz se dál nezlepšovat v ovládání jejího Kekkei Genkai? Za rok se vypracovala na úroveň Jounina a tak by se ve svých 17-ti letech vyrovnala možná i samotnému kagemu. Utekla...u brány měl ale hlídku její bratr a ačkoliv byly jedna rodina snažil se jí zastavit. Bratr stál proti sestře, slepě věřil v tom že Yukikage to dělá pro jejich dobro. Vzduch se zdál najednou ledovější než byl a okolo nich začaly poletovat vločky. "Jednou náš klan osvobodím od pout který má každý z nás." Poslední slova která řekla bratrovi než "záhadně" zmizel po sněhové vichřici.
Ačkoliv to byl člen její rodiny stál jí v cestě což se nevyplácelo a to začali zjišťovat i Shinobi kteří se jí snažili chytit poté co utekla z vesnice. Ukrývala se v maličkatých vesničkách v zemi Ledu a sílila. Stala se přízrakem kterému se začalo říkat Ankoku. Byla všude a zároveň nikde. V den jejích 18-tých narozenin se nad Yukigakure kupila mračna kterým nikdo nevěnoval žádnou pozornost...proč taky.
Těsně před půlnocí už řádila sněhová vichřice a právě v tomto počasí mířila k vesnici zahalená postava v plášti. Hlídka přes sněhové vločky které byly všude a větru který z toho všeho dělal skoro mlhu neviděla kdo to je. "Zastavte se a sdělte jméno a důvod návštěvy vesnice!" Křikl jeden z nich když už byla postava u brány a Milli se opravdu zastavila. "Ankoku, a přišla jsem si vzít vesnici." Odpověděla a natáhla ruku proti bráně která se změnila na let a rozlétla se na několik kousků. Nastal poplach a zmatek...lidé se schovávali doma a Shinobi se začali shromažďovat okolo budovy kage aby svého vůdce ochránili. Milli ale zamířila k sídlu klanu Yuki, klanu který byl kdysi symbolem této země. "Vrátila jsme se strhnout vaše okovy, klan Yuki patří na vrchol! NÁŠ klan má řídit tuto vesnici a tuto zemi. Jsme symbolem Yukigakure, bez nás by tu nebyla. Máte možnost s tím něco udělat, máte možnost se přidat ke mě a svrhnout dosavadní vládu."
Klan Yuki v čele se Milli vyrazil do ulic Yukigakure a nastal boj. Všude led, voda...prudký vítr a křik.

Nastala nová éra Yukigakure a na místo kageho nastoupila Milli. Sláva jejího klanu se vrátila a nesmyslné omezení bylo zrušeno. Milli přibyli piercingy ve rtu a tetování. Vláda ve vesnici se změnila a Milli si žádala od každého oddanost. Pokud se jí něco nelíbilo vyřešila to celkem drasticky, ale nic nebránilo tomu aby Yukigakure vzkvétala. A nyní je připravená potlačit všechny kteří jí budou stát v cestě. Fakt, že není pravou členkou klanu Yuki byl navždy utajen.

Yukigakure se dařilo skvěle, Milli pomalu ale jistě dávala dohromady plány a brzo měla její vesnice zastínit všechny ostatní. Jenže pak přišlo setkání vůdců vesnic, už tehdy Milli tušila, že se něco děje a tak na setkání dorazila osobně bez převleku a poprvé se všem přítomným kagům odhalila skutečná kage Yukigakure.
Po prvním útoku na Kusagakure Milli trávila dny tím, že se snažila dokončit svou novou techniku. Téměř nespala, nejedla a jen trénovala a snažila se jí zdokonalit. Další útok ale přišel právě tehdy kdy technika byla téměř dokončená ale stále neplnila svůj úkol.

Boj pro už tak vyšťavenou Milli byl náročný a kupodivu celkem dlouhý. Jediné co si pamatuje z konce bitvy je modrý záblesk poté co se pokusila o nedokončenou techniku a pak se probudila za vesnicí v horách, kam se uchýlil každý kdo přežil. Milli se vlastně probudila 3 dny po bitvě kdy bylo i po Uzu. Spolu se zbytkem své vesnice se musela přesunout do Amegakure, pohled na její zničenou vesnici má stále hluboko v paměti a každou noc jí to straší. Zdálo se, že by Amegakure, posilněná zbytky lidí z ostatních vesnic mohla přežít.

K dalšímu boji došlo mimo Ame a v této veliké bitvě zahynuli ti nejlepší z nejlepších, kagové vesnic položili své životy za záchranu poslední vesnice, za naději, že by mohl být konečně trvalý mír pokud všichni zůstanou spolu. Milli stihla do tohoto boje dokončit svou techniku ale poté co jí použila upadla na dlouho dobu do kritického stavu. Neštěstí bylo zažehnáno avšak vesnice byla bez kageho. Tehdejší Amekage upadl do bezvědomí a byl mimo stejně jako Milli.
Po dvou měsících byla opět schopná normálně fungovat ale už to nebyla ona.  Body a techniky


Taijutsu - 4
Genjutsu - 4
Ninjutsu - 5
Síla - 5
Rychlost - 5
Inteligence - 4

S
Hyōrō no Jutsu
Hyoton: Kuikku shi
(1x S rank vyměněný)
A
Sōryū Bōfūsetsu
Haryū Mōko
Rōga Nadare no Jutsu
Suiton: Dai Bakusui Shōha
Hyoton: Torappu
B
Kokuryū Bōfūsetsu
Aisusutoppā
Hyoton: Kōkatsuna no airii
Hyoton: Ushinawareta no kensaku
Ice Dome
Suiton: Suikōdan no Jutsu
C
Tsubame Fubuki
Makyō Hyōshō
Suiton: Suiben
Mizu Bunshin no Jutsu
Hyoton: Sōshin no bodi
Hyoton: Korofiu no yuru
Suirō no Jutsu
D
Základní E

Vlastní Shibuki

_________________
Vlastní Shibuki ~23 let ~ Její pokožka je ledová ~ Když se naštve šíří kolem sebe chlad a namrzají věci~ S+ rank Jonin (bývalá Yukikage)
Body a techniky:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiken
Hlavní Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

PříspěvekPředmět: Re: Milli Yuki/ Jonin   Tue Apr 29, 2014 6:58 pm

Povolené
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Milli Yuki/ Jonin
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Charaktery :: Amegakure-
Přejdi na: