PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Ryu: Kyuubi no Jinchuuriky

Goto down 
AutorZpráva
Ryu
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

PříspěvekPředmět: Ryu: Kyuubi no Jinchuuriky   Tue Apr 29, 2014 8:00 pm

 ♣ Meno a priezvisko: Ryu ----
♣ Pohlavie: Žena
♣ Narodenie: 23.5. 
♣ Vek: 16
♣ Klan: ----
♣ Kekkei Genkai: Bez kekkei genkai 
♣ Sensei: 
♣ Hodnosť: Jinchuuriky (Genin)
♣ Informácie o pečati: Tetsuryu no fuin – pečať kovového draka.
Taktiež pečať ktorá je známa tým, že má hneď niekoľko stupňov. Táto pečať bola vytvorená presne pre zadržanie Kyuubiho a tak trocha ako experiment. Keďže sa jedná o Kyuubiho ako celok, nie rozdeleného na dve časi, na svete v podstate neexistuje pečať ktorá by ho nastálo udržať dovoľovala. Preto táto pečať povoluje nositeľovi jednotlivé jej stupňe „odomykať“ a tým v určitých fáziach do svojho tela Kyuubiho chakru vypúšťať. Má celkom desať stupňov. Slúži hlavne na výcvik Jinchuurikyho, aby Kyuubiho pri odstránení pečate definitívne dokázal skrotiť bez sebeväčších problémov. Svoju daň si však musí vyžierať „počas“ trvania pečate. Čím vyšší stupeň, tým horšie Kyuuviho svedomie užívateľ znáša a tým je ním viac ovplivňovaní. Zároveň ale tiež platí že čím vyšší stupeň, tým viac chakry. Teda napríklad pri druhom stupni sa už dokáže zabaliť do Kyuubiho plášťa s jedným chvostom.

♣ Charakter:
Ryu je veľmi milé a jednoduché dievča. Doslova jednoduché. Jej pocity bývajú aj keď precítené tak poriadne priamočiare. Žiadne obkľuky či podobne. Proste niekoho má rada, dá mu to jasne najavo, niekoho nemá rada.. dá mu to jasne najavo. Niekto jej smrdí a už o tom vie celá ulica. Je veľmi jednoduchá v podstate úplne vo všetkom, ako vo vyjadrovaní svojej náklonnosti či opačne, tak aj vo vyjadrovaní svojich emócií, vlastne je niekedy aź príliš.. hlučná a niektoré veci ktoré len tak trepe do vzduchu by ste najradšej nevedeli. Má to však aj isté pozitíva, alebo skôr negatíva. Nevie klamať.  Radšej ostane výnimočne ticho a odvráti zrak, než by klamať mala. Na svete ťažko nájdete úprimnejšieho človeka. Aj keď to na ňu nepríde tak často.. ak náhodou príde.. stane sa z nej strašný úchyl. Je jej jedno čo, kto, ako  a kde.. všetko začne vidieť v dvojzmysloch a taktiež začne slyntať na každého, kto jej je trocha sympatický. Poslednú dobu sa to však stáva častejšie, než jej u nej zvykom.. asi puberta or what.♣ Vzhľad:
Aj keď Hatake nie je práve klan, niektorý členovia tejto rodiny sa vyznačujú dosť typickými črtmi ako napríklad úchylkou zakrývať si značnú časť tváre a tak ani celé generácie shinobi netušia, ako presne daný jedinci vyzerajú. Na šťastie pra´ve Ryu touto úchylkou netrpí a jediná vec čo jej sem tam zakrýva tvár, sú jej dlhé biele vlasy, ktoré ma po bokoch zviazané do dvoch menších vrkčovo a inak rozpustené a roztrapatené smerom dozadu. V predu ich má taktiež zviazané čelenkou, ktorá však má úplne inú fromu než klasický „obdĺžnik“ oveľa viac pripomína čelenku nejakých pustovníkov, len  s tým, že je čierna a namiesto znaku Amegakure je na nej červený krížik. Jej samotná postava je stredne veľká a dosť slušne vypracovaná. Keďže sa zameriava hlavne na Taijutsu, je to na nej aj .. vidieť. Proste .. „žiadne drepy, žiadny zadok“.. a ona tých drepov naozaj robí.. Aj keď má pätnásť, často jej „závidia“ staršie „dámy“ a „slečny“ kvôli istým partiám jej tela, ktoré aj keď nemá príliš veľké, pevnosťou a tvarom .. čo dodať, po mame. Keďže nemá práve najškaredśie telo, teda v skutočnosti by sa na ňom pomaly každý chalan pozastavil, nemá problém s tým ho nejakým spôsobom vystavovať. Nie je to istý druh najstarśieho povolania u žien, to samozrejme nie no.. v takých shinobi normách by sa dala ráta´t k ľahśie odeným, aspoň teda v istých partiách. Nosieva na sebe vlastne niekoľko vrstiev no jedna z toho je neviditeľná a tak to vyzerá, že je vyzlečeniejšia než v skutočnosti je. Tou neviditeľnou sa samozrejme myslí „sieťka“. Nosieva sieťkované tričko, alebo skôr tieľko bez rukávov. Zvyšok sa naozaj ťažko popisuje tak, aby to neznelo úplne úchylne no na obrázku je to krásne vyzobrazené.

Spoiler:
 

♣ Životopis:
Ryu nie je jej pravé meno, no odmalička nemala žiadne iné a tak si na neho zvykla.. vlastne ho aj za svoje vlastné považuje. Narodila sa pred šestnáctimi rokmi neznámim ľuďom, neznámim dokonca aj pre ňu. Síce to je určite pre každého srdcervúci príbeh no niekto proste má rozum na to, aby dieťa „dal“ do sirotčinca namiesto toho, aby ho potom nechal vyhodené na ulici páč sa o to nedokáže postarať. Presne taký prípad bola malá Ryu. Preto viac menej vyrastala v spoločnosti s ostatnými deťmi.. ako brutálne chorý a nenapraviteĺný introvert, čo jej ostalo do dnes. Každopádne sa narodila v nesprávny čas, na nesprávnom mieste a zo sirotčinca sa stal „ústav“.. aj keď stať sa je clekom zlé slobo, keďže už ústavom dávno bol. Nedá sa vśak hovoriť ani o ústave. Tam ľudí zavrú keď majú psychické problémy, alebo iné problémy.. alebo dosť peňazí na to aby si podobné problémy dokázali kvôli hocičomu nafingovať kto vie, ľudia su divný. Tých ľudí tu daný ústav „skupoval“ a predvádzal na nich isté „experimenty“. Ona patrila pod ten typ, ktorý mal zrovna to šťastie, alebo smolu, že mal už odmala hrozne veľký potenciál k tomu, stať sa „niečím“ „silným“.. konkrétne silnou schránkou. Tento „ústav“ patril neoficiálne pod Amegakure no sato. Keby že to je oficiálne tak by bola Amegakure v problémoch. Dokonca ani nesídlil v zemi dažďa. Každopádne ale slúžil na mnoho výskumov od.. zbraní, cez jedy, plyni.. genjutsu a podobne.. až po hlavný cieľ, nájsť dokonalú pečať pre Bijuu. Popravde Ryu bola tretím pokusom, na ktorom skúsili už tri krát modifikovanú Tetsuryu no fuin. Bolo to v jej približne piatich rokoch, takže vlastne ani nechápala poriadne čo sa okolo nej deje. Každopádne tretia modifikácia tejto techniky nebola dokonalá. Mala totiž udržať celého kyuubiho, nie jeho polku.. a tu bol kameň úrazu. K tomu nemá kapacitu snáď nič, čo by normálny človek dokázal vytvoriť. Každopádne nejakým.. pokusom? Omylom? Kto vie čo to bolo, aj cez nedokonalú pečať Ryu-nin organizmus alebo.. chakrový systém sa na pečať tak dokonale napojil, že do konkrétneho Kyuubiho udržať dokázalo.. čo tam po niekoľkých desiatkách mŕtvol a niekoľkých prebúraných stenách ktoré sa pri sem-tamajších uvoľneniach diali.. všetko to v podstate neexistovalo, dalo sa to vysvetliť ako pred verejnosťou tak pred Amegakure.
Tým to ale nekončilo.. mala predsa len päť rokov, ešte celý źivot pred sebou.. aj keď život takého pokusného experimentu nemal moc veľké.. trvanie. Ako volali tie miestnosti ? Božie tresty ? niečo na ten štýl, sama Ryu si to už poriadne napamätá a hlavne na to nemyslí. Jednalo sa však o desať miestností ktoré symbolizovali ruky, každá miestnosť bola jeden prst a každá miestnosť mala v názve niečo s trestom. Ale za čo ich trestali ? kto vie, možno pre srandu králikov.. a že aj tých tam veľa vysmiatych bolo, aj keď sa zväčša jednalo len o halucinácie. Keďže „istý ľudia“ vedeli, že modifikovaná Tetsuryu no fuin nie je dokonalá, potrebovali zistiť kde je hranica jej „uvoľnenia“. Teda ako ju uvoľniť a následne toto uvoľnenie odstrániť pri ďalšom pokuse a .. podobne. Každopádne zistiť to, ako uvoľniť pečať bez použitia odpečatiacej techniky je nepríjemné, alebo skôr bolestivé. Museli ju priblížiť k smrti tak, ako to len šlo. (Predstavte si trebárs pokusy v Elfen Lied).

Elektrické šoky, pôsobenie jedov, dokonca aj smrteľných.. silné horúčavi či mrazivé podmienky.. simulaćie životne nebezpečných situáciach pri ktorej by normálny shinobi zomrel, no Ryu prežila. Zachránilo ju vlastne aj.. isté vzbúrenie istých zamestnancov tohto ústavu.
Vyšli na verejnosť údaje o pokusoch, fotky, spisy a hlavne podpisi.. čo musela Amegakure hneď „zrušiť“. Zrušením ústavu sa myslelo jeho zničenie a poprava každého jedného ktorý sa niekedy podieľal na nejakom výskume priamo. Bolo to veľa krvi, pekná šow..
Experimenty ako také zväčša zabili tiež, pretože neboli schopné samostatne žiť.. aj keď Ryu bola iná. Vlastne v deň keď ju našli, sedela práve vo svojej izbe a hrala sama zo sebou šachy.. vyzerala úplne v poriadku, aj cez to všetko čo si prešla, bola vysmiata, veselá.. optimistická a až nebezpečne dôverćivá. Mohla mať jedenásť?
Ako Jinchuurikyho u ktorého usúdili že je dosť „kompatibilný“ jej uložili ďalšiu pečať, teraz do hlavy, pečať ktorá blokovala spomienkam na tú dobu. Nenahradili ich, vyhovorili sa na amnéziu čo bolo, opodstatnené. Pravdepodobne by sa im ďalšia pečať kvôli Kyuubiho chakre dať nepodarila, mohla by sa začať búriť aa podobne a podobne.
Momentálne žije už päť rokov v dome jedného z členov „klanu“, alebo skôr rodiny Hatake. Povedali jej, že je to jej „dozor“ a aspoň v tomto nebolo žiadne klamstvo.
♣ Body schopností:

Taijutsu – 3

Genjutsu – 0.5

Ninjutsu – 0.5

Síla – 3

Rychlost – 3

Inteligence – 1♣ Techniky:

-bez E rankov-

-C-

Tetsuryu no fuin: Kai (Ichi)

-jedná sa o „uvoľnenie“ prvej a „vonkajšej“ zábrany pečate, ktorá v sebe udržuje pozostatky s Kyuubiho chakry ktorú neudržalo prvých deväť. Uvoľnuje sa silou vôle, teda netreba k tomu žiadne špeciálne schopnosti. Vlastne je to dosť podobné ako keď človek uvoľňuje prvú bránu Hachimonu. Chakra sa začne vstrebávať do chakrového systému Ryu a u nej sa začnú prejavovať „prvé“ známky toho, že je Jinchuurikym Kyuubiho. Za prvé jej sčervenajú oči a zornička sa zmení na šiškovitý tvar. Následne sa okolo nej „mihá“ vzduch od toho, ako intenzívne z nej sála chakra. Taktiež sa jedná o navýšenie fyzických atribútou, ako aj reflexov a postrehov. Dovoľuje jej využívať prvotné formy Kyuubiho útokov (budú spísané ako techniky) –samozrejme v rámci ranku C

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiken
Hlavní Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

PříspěvekPředmět: Re: Ryu: Kyuubi no Jinchuuriky   Tue Apr 29, 2014 8:21 pm

Povolené
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Ryu: Kyuubi no Jinchuuriky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Charaktery :: Amegakure-
Přejdi na: