PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Senju Mogen (Anbu)

Goto down 
AutorZpráva
Senju Mogen
ANBU
avatar

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

PříspěvekPředmět: Senju Mogen (Anbu)   Tue Apr 29, 2014 9:42 pm
Jméno a příjmení: Senju Mogen

Hodnost: Anbu

Věk: 19

Narození: 1.1

Pohlaví: Muž

Klan: Senju

Kekkei genkai: Mokuton

Sensei
: Namikaze Ren


Charakter:
Co říct o tomhle mladíkovi? Snad jen že striktně lpí na pravidlech. Nemá rád nekňuby a vejtahy kteří na sebe rádi strhávají pozornost.Je spíše tichý než výřečný. Díky jeho tiché povaze si vypěstoval doslova averzi k hluku a k hlasitým lidem. Miluje skvělou hudbu a rád si ji užívá kudy chodí. Rád udělá svoji práci pečlivě a bez chyb. Je velmi pyšný na svůj klan a hrdý na všechny jeho předky. Jeho vzorem je Senju Tobirama a rozhodl se ho překonat. Za životní cíl považuje Mogen dělat vzor dalším generacím a stát se důležitým pro vesnici. Nechce slávu ale spíše čest.

Po dvou letech však jeho charakter prodělal změnu. Pravidla už pro něj nejsou tak důležitá jako kdysi. Uvědomil si že pravidla nejsou perfektní a v jistých situacích člověka naopak omezují. Z tichého mladíka se stal člověk výřečný. Stále mu sice vadí hluk ale naučil se ho tolerovat. Co do charakteru přibylo je jistě ona chuť se bavit. Co naopak zmizelo je ona úzkoprsost.

Má rád:

Věcí co Mogen má rád je na chlapce jeho věku poměrně dost. Má rád dobré jídlo a pití. Mezi ně například patří Dango po kterém se může doslova utlouct. Miluje kolu kterou však pije jen střídmě protože to "není pití hodné správného ninji". Mezi jeho záliby patří trénování ninjutsu, kterému se věnuje každým dnem. Dále pak miluje hraní na housle. Housle po většinu času nosí u sebe. Hraje již od sedmi let a na chlapce jeho věku je celkem talentovaný. Dále také má rád své přátele, na které nedá dopustit. Libuje si v přemýšlení a v poslouchání hudby všeho druhu.

Nemá rád:

Mezi věci co opravdu nemá rád patří ukřičené lidi a pláč. Nemá rád když někdo křičí protože to pro něj známka slabosti. Pláč nesnáší ze stejného důvodu. Nesnáší když brečí někdo z jeho blízkých nebo brečí on sám. Dále nemá rád brokolici. Kohokoliv koho by jen napadlo že je dobrý nápad mu ji dát k jídlu ať si to hodně rychle rozmyslí.

Schopnosti:

Schopnosti tohoto člena Anbu jsou na velmi vytříbené úrovni. Mogen již od mala dřel aby byl nejlepším a opravdu na dobré cestě aby se jím stal. Dokáže bojovat nadprůměrně dobře když přijde na Taijutsu. Má výcvik v boji s Katanou kterou používá na dobré úrovni. Téměř každý den nevynechá kondiční trénink a trénink Taijutsu. Proto by se dalo říct že je jeho tělo na tom velmi dobře. Jeho specialita je Ninjutsu. Dokáže ovládat Kekkei genkai svého klanu což mu dodává na síle značné plus. Mezi jeho arzenál také patří Senjutsu které umí po dva roky. Senjutsu má na průměrné úrovni. Dokáže absorbovat Chakru a cítit chakru stejně tak obohatit své techniky přírodní chakrou a i posílit Taijutsu. Pokud by jste hledali jeho pravou specialitu tak tím by zcela určitě bylo dohled nad Jinchuuriki. Jeho slabina je především Genjutsu. Neumí použít téměř žádné i když v něm zcela určitě má talent jen ho nikdy nerozvinul. Umí zrušit pár jednoduších ale na ty těžší to už je oříšek.

Životopis:

Dlouho očekávané dítě přišlo na svět jednomu z nejuznávanějších ninjů ve vesnici. Jeho matka zahynula při porodu. Lékeřská pomoc nebyla dostačující a porod byl velmi komplikovaný. Dětství bylo pro Mogena komplikovanější. Nikdy nepoznal mateřskou lásku a vyrůstal jen s otcem který byl naneštěstí vytížen. Stále mise , doprovody a k tomu všemu vedl svůj vlastní tým. Na malého synka tedy moc času neměl. Do pěti let byl mladý Senju vychováván chůvou. Ta v něm neviděla nic víc nic míň než peníze které za práci dostane. Mogen v tu chvíli nechápal proč se o něj otec nezajímá. Z pozorování usoudil že otec má rád ty z jeho týmu kteří sou zběhlí v hodu s kunaii nebo shurikeny. Myslel si že kdyby se to taky naučil upoutá pozornost jeho otce a ten na něj bude mít více času. Každý den tedy trénoval pečlivě a piloval svoje dovednosti. Po několika týdnech tvrdé práce se rozhodl výsledek ukázat otci. Mogen ten den předvedl svůj nejlepší výkon. Otec se však jen usmál., prohrábl mu vlasy a řekl „Hezké“ Žádnou jinou pochvalu od něj nedostal.
Po tomto zklamání se Mogen zařekl že překvapí otce ještě víc. Jeho uznání bylo to jediné na čem mu záleželo. Za pomoci jednoho ze starších členů Senju klanu začal trénovat ninjutsu. Pomocí speciálních papírků zjistili jeho element. Byl jím suiton. Začali spolu trénovat a po nějaké době se jim konečně podařilo použít jedno ze základních jutsu. Ve věku šesti let to byl obdivuhodný výkon ale otec stále nic. Po tomto tréninku přišel zápis na Ninja Akademii. Zde potkal Naa Uzumakiho. Již od pohledu to byl přesně ten typ který nesnášel. Malé děcko které na sebe rádo strhává pozornost . Stále křičel,hulákal a byl otravný jak jen to šlo. Byl první člověk který dokázal Mogena vytočit během jedné hodiny. Několikrát proběhly slovní potyčky. Když v ních Nao prohrál většinou přešel na pěsti. V nich však také neexceloval. Mogen byl pro něj příliš tvrdý oříšek. Oba dva se navzájem hecovali a byť si to ani jeden z nich neuvědomovali díky této rivalitě se oba zlepšovali.
Roky na Akademii utekli jako voda. Přišli závěrečné zkoušky. Pro Mogena žádný problém pro Naa noční můra. Obvzlášť písemný test. V osmi letech byl už Mogen dávno pryč z Akademie. Stáhl se tehdy do ústraní a trénoval sám ve svém klanu. Přesvědčen že mise by bili pod jeho úroveň stejně jako tým brzdil. Trénoval den za dnem taijutsu a ninjutsu a den za dnem se zlepšoval. O Naovi nevěděl mnoho let jelikož prakticky neopouštěl cvičiště. Ostatní lidé z jeho klanu si začali uvědomovat jeho talent. Přirovnávali ho k Tobiramovi neboť již v tak mladém věku dokázal používat Suitonové technika na místech bez vody. Jeho otec byl však stále z těch co stály stranou a nevyjadřovali se.
Pár dní po oslavě Mogenových narozenin se jeho otec vrátil z mise. Bohužel na nosítkách a v kritickém stavu. Při misi se v kritické situaci rozhodl ustoupit a zachránit svůj tým. Mnoho lidí to vidělo jako chybu.Věděl že to neskončí dobře a zavolal si svého syna k posteli. Usmál se na něj tak jako nikdy předtím a řekl „Jsem na tebe pyšný synu.“ Ještě ten den umřel. Po této události si Mogen uvědomil. Kdyby otec dodržel pravidla a pokračoval podle protokolu mohl žít. Kdyby nezachraňoval tým mohl tu být s ním. Od této chvíle se Mogenovou zásadou stalo dodržování pravidel za každou cenu.
Pár dní po otcově smrti když ze sebe vydával při tréninku úplně všechno, Mogen objevil něco co ho velmi potěšilo a zároveň znepokojilo. Objevil že dokáže manipulovat se dřevem stejně jako kdysi první Hokage dokázal. Byl šťastný jelikož tohle bylo opravdu vzácné i mezi jeho lidmi ale zároveň byl znepokojen. Co když teď po něm někdo půjde aby mu ho ukradl? V minulosti to bylo téměř běžné že každý hledal buňky prvního aby ze sebe udělal "lepšího shinobi". Nevěděl komu se s tím má svěřit. Uzukagemu? Neznal ho na tolik aby mohl potvrdit že u něj to zůstane v bezpečí. Naovi? ... Ne díky. S jeho prořízlou hubou by to do týdne věděla celá vesnice. V klanu by mohla být Informace v bezpečí ale ... něco mu říkalo že kdyby se objevil někdo další s Mokutonem klan by to chtěl rozhlásit aby si vydobyl lepší postavení. Ne ... Musí to držet v tajnosti do doby než se o sebe dokáže postarat nebo do doby než najde někoho komu věřit.
Následující dva roky po této události utekli jako voda. Mogen trénoval v tichosti své schopnosti a stával se lepším v každém ohledu. Teda ne tak úplně v tichosti. Svěřil se Uzukagemu. Řekl mu co a jak a trénoval s jeho pomocí. Což ho docela překvapilo vzhledem k tomu že mu pomáhal i přestože ukradl tajné techniky Senju klanu. Postupoval v žebříčku víš a víš a stal se Chuuninem. Pomocí Mokutonu a Senjutsu se naučil jak být dobrým Ninjou. Dostal nové postavení zrovna ve chvíli kdy vypukla válka. Nevěděl s kým a nebo proti komu bojuje dělal jen to co mu ti ze shora řekli. Byl u toho když zničili Uzu. Tolik promarněných životů. Snažil se lidem pomáhat jak jen to šlo. Několik jeho blízkých přátel padlo za oběť oné válce. Tato tragédie taktéž neminula Senju klan. I on zaznamenal oběti. Mogen věděl že se schyluje ke konci války. Kagové zaútočili na nepřítele o kterém věděl Mogen jen to že to byl Uchiha. Trochu cítil jak v něm vřela krev . Jak už to tak bylo za všemi zlými skutky byl Uchiha ovšem nyní zde nebyl Senju který ho dokázal zastavit. Kagové obětovali své životy proto aby ostatní mohli žít. Uzukage dokázal Uchihu zapečetit a posléze umřel. Jediný Kage co ten den přežil byl Amekage ovšem i ten zkončil v nemocnici a dodnes se neprobral. Mogen slavil stejně jako ostatní ovšem se slzami v očích. Aliance se tentokráte nerozpadla. Byla založena nová vesnice. Postavena kolem Amegakure a každá vesnice tam měla svoji odluku. Bylo to nádherné místo plné klidu a míru. Mogen se konečně cítil jako doma a s tímhle pocitem pomáhal s výstavbou vesnice. Trvalo něco kolem roku než vesnice nabila současného tvaru a podoby. Za ten rok se stal Mogen členem Anbu a jeho síla se znásobila. Trénoval na "krocení" ocasých démonů. V praxi se s žádným nesetkal ale jelikož věděl že v minulé válce byli používáni jako zbraně a nikdo na ně neměl dokonalou odpověď rozhodl se že on se stane onou "dokonalou" odpovědí.Techniky
Jutsu:
 _________________
Body
Genjutsu ~ 2 Taijutsu ~ 4 Ninjutsu ~ 5 Rychlost ~ 4 Síla ~ 4 Inteligence ~ 4

Techniky
D~ rank, Shunshin no jutsu,Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu,Sōshuriken no Jutsu, Wood Release: Hand Tool Manipulation
C~ rank, Kuchyiose no jutsu,Moku Bunshin no Jutsu,Mokuton: Mokuken, Suiton: Mizzurappa
B~ rank, Suiton: Suijinheki,Suiton: Suiryūdan no Jutsu, Hokage-Shiki Jijun Jutsu — Kakuan Nitten Suishu, Mokuton: Daijurin no Jutsu Mokuton: Mokujōheki
A~ rank, Mokuton: Hotei no Jutsu, Wood Release: Hōbi Technique
S~ rank, Mokuton Hijutsu: Jukai Kōtan
Učím se

-
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiken
Hlavní Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

PříspěvekPředmět: Re: Senju Mogen (Anbu)   Tue Apr 29, 2014 10:08 pm

Povolené
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Senju Mogen (Anbu)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Charaktery :: Amegakure-
Přejdi na: