PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Lucy Arashi[JONIN]

Goto down 
AutorZpráva
Lucy Arashi
Jōnin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

PříspěvekPředmět: Lucy Arashi[JONIN]   Tue Apr 29, 2014 9:48 pm
Jméno/Příjmení: Lucy Arashi
Přezdívka: ,,Studená vichřice"

Pohlaví: Žena
Narození: 28.3.
Věk: 19

Klan: Arashi
KG: Harishimi
Hodnost: Jonin
Sensei: ---

Citace: „Statečnost míří ke hvězdám, strach ke smrti.“
Motto: „Až zemřu, pohřběte mě tváří dolů, aby mi mohl celý svět políbit… “
Charakter
Jedním slovem tvrdohlavá. Toto je jedna z nejvíce upřednostňovaných a nejvíce výraznějších znaků její osobnosti. I přes to že je taková, si rady ostatních vezme a přemýšlí o nich. Je také docela náladová, ale to už je na tom, jak se ráno vyspala a jestli má vůbec chuť něco dělat a nebo bude mít volno. Ano, z toho vyplývá, že Lucy na rozkazy moc není. Vetšinou se snaží neprotestovat a jen odvést práci, avšak i přes rozkazy si ve své mysli nadává, jak moc tímto trpcí, je hold lenoch. Má smysl pro humor, především upřednostňuje černý humor. Hodně lidí ho nemusí, ale ona ho přímo miluje. Je docela přátelská a hodně lehce se uplácí, především za nějaký alkohol nebo pozvánku na oběd. Občas může připadat, že je nemluvná a uzavřená do sebe. Takovéto chvilky opravdu mívá, ale nikdo neví proč, neví ani jestli k tomu má důvody, ale ano, občas se chová opravdu zvláštně. Nyní k jejim oblíbeným věcem. Hned první v žebříčku se jako vždy umístil alkohol a jídlo. Každý kdo je podobný Lucy, nebo jí aspoň zná bude po čase vědět, že nic lepšího než jídlo a pití neexistuje, možná tak postel. K jídlu má nejradši zeleninu na všechen způsob přípravy. Není to ale vegetarián, na to pozor. Má moc ráda maso, ale většinou v menších porcích, moc toho-i přes její slabost k jídlu-nesní. Za to alkohol u ní nemá konec. V tomto ohledu je příšerná, jejím problémem je, že neví kde je její míra a proto se vždy vymlouvá na to, že se jí snaží najít a beznadějně. Co se dětí týče, k těm má neutrální vztah, podle toho jak se dítě chová k Lucy, se i tak chová k němu, takže když jí naštve, dokáže mu ze dne udělat peklo a přesně taky naopak. Věci které nemá ráda, nejspíš by to asi bylo na velmi dlouhou dobu. Lidé poznají co jí vadí až to provedou, nebo řeknou, takže o to nemějte obavy. Jinak má docela dobře vyšponovaný slovník, na který sice není moc pyšná a snaží se krotit. Hodně často říká svým studentům nad 12 let své motto, které si děti v tomto věku většinou oblíbí.

Vzhled/Zajímavosti
Lucy je dcerou bývalé Kusakage, Lucy Shiro. Klan a všechny schopnosti ale zdědila po svém otci, se kterým vyrostla. Má dlouhé tmavě modré vlasy sahající až po zadek. Nebesky modré oči a hladkou, trošku světlejší pleť. Kolem ní se pořád pohybuje nějaký dravec, většinou orel nebo nějaký podobný pták. Na svém pravém zápěstí má taky vytetovaný znak jejího klanu ze strany otce. Vzhledem se ale více podobá se zesnulé matce.

Vybavení
Jednoduchá výbava ZVN, lékárnička, několik výbušných lístků, pilulky a bílou velice lehkou katanu. Je to katana z jejího klanu, takže je pro ní velmi cenná a nepoužívá ji nikdy na boj jen tak z rozmaru, tasí ji v situaci, kdy by někdo mohl opravdu přijít o život. Nosí také na lýtkách a pažích chrániče. Z chráničů na pažích je možné, že vytáhne i pár senbonů, ale taktéž jen v případě nouze, je líná si je tam znovu dávat.

Začátek...Začít tam, kde to všechno vzniklo-myšleno u rodičů-je nejspíše zbytečné. Hlavní informací je, že Lucy zdědila své jméno po své matce, která byla z klanu Shiro a později se stala i samotnou Kusakage. Její otec byl z klanu Arashi. Ne moc známý klan, aby se o něm dalo básnit. Tedy, alespoň lidé nemohli. Ten kdo nebyl členem, vůbec nevěděl o co přichází. Klan Arashi byl jeden z nejkrásnějších klanů na světě. Má nádherné tradice, v boji využívá dokonce i eleganci a co především, proudí v něm láska.
Lucy Shiro ve svých 16-ti letech zažila mnohem víc než jedno malé povyražení s mužem se jménem Maro Arashi. Z jejich aktu se narodila malá holčička. Díky tomu, že oba ještě nebyli plnoletí, nevěděli, co dělat. Nebýt Mara, malinká Lucy by vyrostla jako sirotek v dětském domově. Lucy Shiro měla přísné rodiče, ti se o tom nikdy nesměli dozvědět. Proto malinká Lucy vyrůstala po boku otce. I přes to, že byla milována celým klanem a jim, jí maminka postupem času chyběla čím dál tím víc. Samozřejmě, že se s ní rok co rok tajně stýkala a snažila se s ní udržet nějaký kontakt. Tak se stalo do jejich 6-ti let.

Jenže, člověk dospívá a časem si všímá i chyb svých rodičů, svého vztahu s nimi a další věci. Lucy nastoupila na Akademii. Den před tím však dostala od otce a celého klanu někoho, kdo jí bude doprovázet celým životem. Princezna Yoki. Krásný modrý ptáček, který postupem času dosáhne výšky, kdy na něm bude moci umět Lucy létat. Ano, klan Arashi měl v lásce především dravce a jejich schopnosti využíval i v boji. Bylo to zajímavé, protože toto se stávalo většinou v podání, že svým klanovým dětem dají svitek s Kuchiyose, ale princezna Yoki ho ani nepotřebovala. Byla s Lucy jak jedno tělo, jedna mysl. Z Yokiného rodu je možné se dorozumět se svým "páničkem" telepaticky. Avšak, Lucy bylo teprve šest let, chtělo to čas. I přes to si princeznu Yoki nesmírně oblíbila. Jenže, byl to problém především pro její matku. Ta byla povýšena na samotnou Kusakage a proto měla se svou holčičkou vždy málo času se vidět. Když si to snažila nějak naplánovat, malá Lucy se vždy vymluvila, že musí cvičit klanové techniky. Čím dál tím víc se jí nelíbil vztah s matkou na dálku, odcizila se jí na tolik, že si i hledala výmluvy na to, aby k ní nemusela chodit. Bohužel, tento vztah nemohl trvat moc dlouho...

Když Lucy dosáhla 10 let a vyšla z Akademie předčasně jako genin díky tomu, že byla opravdu nadaná, vystudovala již dříve. Pro její smůlu, doma na ní nečekal dort, ani žádné velké přivítání, jak by se dalo očekávat. Čekal tam na ní její dědeček jakožto hlava klanu. Položil svou ruku na Lucyino rameno a přitiskl k sobě. Všichni byli v černém a naproti ní byla místnost s mrtvým tělem. Její otec se vrátil z akce, bohužel, známky života se u něj neprojevily. V ten den jí umřel někdo, koho by nikdy v životě nechtěla ztratit a i přes mrtvoly by šla za ním. V ten den ztratila svůj elán po tom stát se shinobi. Uzavřela se na dlouhou dobu do sebe, skrývala své pocity a slova matky, která za ní párkrát přijela nebrala vážně, šly jí jedním uchem tam a druhým ven. Nesnášela ji už jen za to, že je pro ni kariéra víc než její vlastní dítě. Myslela si, že za ní jezdí jen z povinnosti. Nikdo neví, kde ten pocit malinká Lucy vzala, ale bylo to tak a ona to nejspíš dál nijak ovlivnit nemůže. Její matka ale naději neztrácela, věděla že smrt někoho pro její dceru tak důležitého musí být bolestí a i kdyby chtěla, nijak pomoc jí nebude moct. Lucy se od svých 10 let začala nazývat sirotkem. Měla sice lidi v klanu a matku, ale byla dítě, nikdo nevěděl co se jí motá hlavou. Co se týkalo misí a týmu, snažila se tomu vyhýbat, tvořila si odpor k misím, které ale vykonávat musela už jen proto, že je genin a z klanu, které má své vlastní Hijutsu. Princezna Yoki byla jediná, která s Lucy trávila čas a které se Lucy svěřovala vždy, byla to její spřízněná duše. Popravdě, Lucy byla často náladová a proto to s ní lidé měli těžké. V den kdy se naučila s Yoki telepaticky domluvit byl nádherný a pro ni jeden z nejlepších let v životě. Když byla s ní, měla pocit, že dokáže cokoliv. Jenže nerostla jen Lucy, ale i Yoki. Vyrostla do velikosti slona, snad ještě o jedenkrát tak větší. Lucy se rozhodla jí stejně jak její členové klanu vyvolávat jako Kuchiyose s tím, že i sama princezna bude mít možnost se u Lucy objevit, kdy se jí zlíbí-tedy ne tak doslovně.

Jednoduše, od Luciných 11 let asi do těch 15 šlo všechno stejně. Žádné změny ve vztahu s matkou, žádná změna její osobnosti. No, možná že už se začala trošku usmívat, ale i po tom zármutku na ní zůstali nějaké znaky jako je lenost, tvrdohlavost a především její dokonale vytuněný slovník, jehož obsah pobrala často někde před hospodami, kde se dívala na opilce a pak šla do jisté party, která na ní moc dobrý vliv neměla. Stala se po těch letech takovou malou černou ovcí klanu. Neměli ve zvyku odmlouvat, mluvit sprostě a už vůbec ne někomu dělat naschvály. Lucy se jednoduše vymkla v období puberty kontrole a to byla chyba, především chyba matky. která jako Kusakage už o svou dceru skoro vůbec nedbala. I přes to ale Lucy dostala na trvalo ve 13-ti letech Tým, ve kterém plnila mise jako správný genin a tak se vylepšovala ve svých schopnostech po boku Yoki a klanových technik. Byla velice talentovaná a tak to pro ni nebyl až takový problém se něco naučit. Naopak, jedna věc která jí opravdu nešla a nejspíš nikdy nepůjde bylo genjutsu. V tomto jediném oboru měla pořádný problém...

Jenomže, roky běžely jak voda. Zničeho nic, z jistého ticha a klidu se vyhlásila válka v celém světe shinobi. Díky tomu že se Lucy a její klan považovali za partnery Kusakagure kvůli tomu, že k ní byli nejblíž, se Lucy setkala po dlouhé době se svou matkou. Dvě ženy, podobné si jako vejce věci bojovali po svém boku, po celou dobu války byli jako jeden. Ano, ty dvě, které se nemohly vystát...Nikdo by to do nich neřekl a to si ani nemusely nic říkat. Stačilo jen, když se jedna na druhou podívala a poznala co vlastně chce. Bylo to fascinující, jejich boj s ostatními byl fasinující. Jenže nic netrvá věčnost...Po tom, co skončila válka její matka utrpěla velká zranění. Jenže by jich neutrpěla, kdyby nechránila svůj malý poklad, kdyby nechránila svou dcerku, byla by možnost, že by ještě žila. Jenže rodič by za své dítě položil život a vyjímky v tomto Lucy Shiro, Kusakage neměla. Jejich vztah se díky válce opět zcelil, jenže po ní se opět rozpadl. Týden po konci války umřel poslední Kage...Kusakage, která obětovala život nejen za svou dceru, ale i za celý svět. Pro Lucy juniora to byl den, kdy věděla co dělat. Nesměla propadnou takovému stesku jako po smrti otce. Rozhodla se vstát, postavit se na vlastní nohy a jít dál, pomstít se za to, co udělali jejich matce. Chránit to, co chránila ona a pokračovat v jejich stopách. Jiný cíl nechtěla, určila si ho ona sama. Jejím snem je obnovit padlou Kusagakure no Sato a opět vybudovat pro jejich lid něco, čemu budou moci říkat skutečný domov.

-Sepíšu společně s klanem do vlastních


Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiken
Hlavní Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

PříspěvekPředmět: Re: Lucy Arashi[JONIN]   Tue Apr 29, 2014 10:04 pm

- Treba doplniť body, po schválení aj techniky. Keď to tu budeš mať, môžeš hrať. ^^
Povolené
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Lucy Arashi
Jōnin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

PříspěvekPředmět: Re: Lucy Arashi[JONIN]   Fri May 02, 2014 3:57 pm

Body
Taijutsu - 4,5
Genjutsu - 1,5
Ninjutsu - 5
Síla - 4
Rychlost - 4
Inteligence - 4

Element
Suiton
Doton

Klan a KG - http://ns-new-times.forumczech.com/t327-klan-arashi#3078

Techniky- http://ns-new-times.forumczech.com/t329-lucy-arashiklanove-techniky#3092


_________________
Veškeré informace:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Lucy Arashi[JONIN]   

Návrat nahoru Goto down
 
Lucy Arashi[JONIN]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Charaktery :: Amegakure-
Přejdi na: