New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kancelária Amekageho

Goto down 
+3
Minako Kami
Reikin Shindo
Raiken
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Apr 27, 2013 2:38 pm

First topic message reminder :

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Amegakuresplice
• Kancelária Amekageho sa nachádza v jednej z najvyšších budov celej dediny, avšak nieje až tak výrazná, pretože oproti ostatným budovám sa výškou až tak neodlišuje.
• Kancelária je na tom najvyššom poschodí, odkiaľ Amekage šéfuje a prideľuje rozkazy svojim podriadeným.
• Budova je vyplnená aj miestnosťami s technikami, misiami a zvyškom ostatných dôležitých vecí a informácii.
• Ešte sa v budove nachádza aj veliteľstvo Anbu, ktoré je pripravené zasiahnuť, keby sa dažďom vycíti cudzia chakra.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 12, 2013 8:14 pm

"Myslím si že je v pořádku aby se vrátil jeden a informoval vás než aby se nevrátil nikdo a vy zůstal v nevědomosti..." řeknu s pokrčením ramen. Co víc jsem tam mohl udělat ? Přijít a vyvraždit jim vesnici ? Čekal jsem reakci Kageho. Pravděpodobně nebyl moc zvyklí že mu někdo oponuje. Přeci jen byl to kage a to si žádá nějaký respekt. Ovšem dle mého názoru jsem měl pravdu ... určitě jsem měl pravdu. Kusa teď plánuje kdoví co ... kdybych nedošel zpátky mohl by být případný útok nečekaný... takhle se na něj můžeme minimálně připravit.
Návrat nahoru Goto down
Kigiro

Kigiro


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 07. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 12, 2013 10:23 pm

Ked mi povedal to čo si on myslí tak som myslel že sa postavím a na mieste ho zabijem. Ale predsa len nechcem byť nejaký zlý Amekage ako ty predchádzajúci. Pomaly som sa postavil a podišiel k oknu a sledoval som dedinu. Po chvíli som sa otočil na Raiza a prehovoril som naho kľudným hlasom.
Mýliš sa najhoršia vec je to ked svojho parťáka necháš napospas a a neurobíš nič preto aby si mu pomohol! Je rozhodnute Najdi mi Reikina a prived ho ku mne samozrejme príd z ním. Hned ako som dohovoril podišiel som k stoličke sadol si a zo stolíka som si vybral dalšiu cigaretu ktorú som si da do úst a zapálil tentoraz som si ju však nevychutnával.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 12, 2013 10:36 pm

"V tom případě zatím." řeknu a vstanu ze židle. Otočím se na patě a odcházím z kanceláře. Slovíčkaření... jak já sem to nesnášel. Nedělal jsem si z toho těžkou hlavu prostě jsem jen pokrčil rameny. Mysl kdesi v oblacích. Podíval jsem se zpátky ke stolu a sledoval Amekageho.
Pche... kouření ... děsnej zlozvyk. pomyslím si a poté už odcházím. Kde bych je asi mohl hledat ?

/přesun/
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 13, 2013 1:10 pm

Došiel som do budovy ani som nečakal na Raizoua a ponáhľal som sa. Amekage mi zadal nejakú misiu, ale mal som ju prerušiť kvôli niečom, a tak som usúdil, že to niečo bolo dosť dôležité.
Otvoril som dvere a ani som neklopal, vošiel som a pozrel som sa na Amekageho s otázkou.
Amekage-sama načo ma tu potrebujete?
Návrat nahoru Goto down
Kigiro

Kigiro


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 07. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 13, 2013 7:00 pm

Stál som pri okne sledoval dedinu a zároveň som si ťahal s cigarety. Zase som premýšľal že čo v budúcnu a ešte aj ako dostať Kami s Kusa a zrazu ma aj napadlo. V tom vošiel Reikin v pravu chvíľu. Odhodil som cigaretu von a presunul som sa k stolu sadol si a pozrel som Reikinovy do očí.
Mam pre teba veľmi dôležitú misiu na ktorú si zoberieš Shiho a Raizoa a nejaký anbu team podla tvojho výberu. Pôjdeš do Kusa ako velvyslanec a dostaneš odtiaľ Kami to je už jedno ako len nie bojom to by to akurát zhoršilo. Natrep Kusakagemu čo len chceš hlavne nech dostaneš von Kami. A ešte jedna vec tu s Uzu pošli sem zamnou chcem jej pomôcť s tým čo potrebuje takže môžeš ísť.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 13, 2013 7:35 pm

Amekage-sama, ja to zvládnem sám aj bez tých dvoch a anbu. Zbytočne by som robil rozruch. A prediskutujem s Kusakagem mier. Preto tam chcem ísť sám.
Povedal som a uklonil som sa. Potom som odišiel. Šiel som za Mayu, aby som jej oznámil čo a ako. Následne som mal na pláne odísť z dediny.
Pocity som mal z toho negatívne, ale bol som dosť silný na to, aby som sa dostal z hoci akých problémov
(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Shi

Shi


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 07. 05. 13
Age : 29

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 13, 2013 8:02 pm

Dorazili sme do kanclu, zaklopali na dvierka a cakali. Kym nas pustia. Dovtwdy som nahodil akusi "masku ze mi nic neni a ze som v pohode. Skoda ze sme ten nas battle nedokoncili tak ako sme planovali. Ale aspon nejaka sranda bola. Mal som v plane vstupit do kanclu spolu s nou.
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 13, 2013 8:04 pm

Stála som vedľa Shiho a sledovala som ho. Vážne ste v poriadku? To vám to až tak ublížilo? Spýtala som sa. Ja som bola tak trošičku viac stavaná na niečo také vďaka svojim koreňom ale... on nevyzeral dobre aj keď sa to snažil zakryť.
Zatiaľ som sa upravila aby som vyzerala aspoň trochu normálne no nezbavila som sa červenajúcich sa líc. Od zimy, nie od alkoholu.


Naposledy upravil Mayu Inuzuka dne Tue May 14, 2013 3:14 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kigiro

Kigiro


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 07. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 13, 2013 10:43 pm

Hral som sa zo zapaľovačom a sledoval ako oheň splanie a zhasne. V tej chvíli niekto zaklopal. Pravdepodobne to bude ta s uzu čo som zavolal takže som sa dočkal som si pomyslel a skričal im že môžu vojsť. Čakal som kým vojdu a medzi tým som sa stále hral s zapaľovačom a čumel do blba.
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeTue May 14, 2013 3:36 pm

Shi bol akýsi... indisponovaný a tak som sa zasa upravila a pomaly som vošla do kancelárie. Počkala som pokiaľ vojde aj Shi a zavrela som dvere.
Následne som sa uklonila a pevným hlasom som povedala. Teší ma, Amekage-sama, moje meno je Mayu Inuzuka a prišla som Vám ponúknuť svoje služby na tri dni. Počas troch dní ma môžete považovať za ninju ktorý spadá priamo pod vás a splním všetko čo mi nariadíte. Cieľom toho je zistiť spoluprácu vašich ľudí so mnou a taktiež, upevnenie mieru medzi našimi dedinami. Usmiala som sa.
Bude mi cťou pracovať pre Vás. Uklonila som sa znova. Nie som nebrala ako odpoveď, preto keby to neprijal, tak by som využila všetky svoje schopnosti aby svoje rozhodnutie zmenil.


Naposledy upravil Mayu Inuzuka dne Tue May 14, 2013 3:44 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shi

Shi


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 07. 05. 13
Age : 29

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeTue May 14, 2013 3:43 pm

Vošiel som spolu s ňou do kanclu. Kývol a ustúpil na stranu že to čo nesiem ja počká a ona má prednosť. Čakal som a vypočul som si prečo vlastne sem prišla a kto je. Bolo to vcelku vtipné asi aj preto že som mal vypité.
Návrat nahoru Goto down
Kigiro

Kigiro


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 07. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeTue May 14, 2013 4:08 pm

Ked som čakal kto vojde bol to ninja ktorého som očakával ale Shiho som zase neočakával. Postavil som sa zo stoličky a podišiel som pred stôl na o ktorý som sa oprel a chystal som sa prehovoriť.
Ja som Amekage Kigiro meno moje a svoje druhe priezvisko nepoužívam v podstate ho nikto nevie okrem 1 človeka a tak to aj ostane. Sledoval som ju a jedno moje oko sa zrazu s farbilo s čiernej na červenú farbu ako krv a jedno bolo stále čierne. Ked mi povedala že teraz spadá podo mňa tak som sa len usmial.
Vieš čo ak chceš upevniť náš vzťah medzi dedinami zabi Shiho to je ten s kým si prišla.
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeTue May 14, 2013 4:13 pm

Zdvihla som pohľad na Kigira a zužili sa mi zreničky. To nemôžem. A ani to neurobím. Som kunoichi, moje poslanie je slúžiť svojmu pánovi... ale nikdy nevezmem život niekomu kto patrí na moju stranu aj keď mi to môj pán nariaďuje. To mi nedovoľuje moja hrdosť, ani môj kód ninju...Povedala som hrdo.
Neprišla som sem zabíjať, prišla som sem liečiť. Dodala som potom, za svoju neposlušnosť asi budem potrestaná ale... neprišla som sem zabíjať. Nemienim nikoho zabiť.
Návrat nahoru Goto down
Kigiro

Kigiro


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 07. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeTue May 14, 2013 4:19 pm

Zrazu moje červené oko sa vrátilo do mojej pôvodnej farby a to čiernej mierne som sa usmial a postavil som sa a podišiel som k Mayu a pozrel jej do oči.
Neboj sa to som si len robil srandu prečo by som chcel smrť ninju s mojej dediny? To nedáva logiku a ešte k tomu ked nič nespravil. Podišiel som naspäť k stolu a oprel som sa.
Takže Mayu-chan čo potrebuješ?
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeTue May 14, 2013 4:38 pm

S-srandu? Ťažko som si vydýchla, toto budu dlhé tri dni. M-Mayu-chan? EH!? Myšlienky mi pracovali na plné obrátky, snaží sa snáď o niečo? A tie jeho oči... menia farbu!
E-ehm, tak... ubytovanie... Vaša pravá ruka, ehm, Reikin-san, sa mi ponúkol že ma ubytuje u seba doma. Ale to by bolo narušenie súkromia... preto, mohli by ste ma naviesť do nejakého... dajme tomu... náhradného ubytovania? Som schopná ubytovať sa aj v nemocnici. Uistila som ho a usmiala som sa. Nemocnica, tam by som potrebovala ísť.
A taktiež, ehm, budem vám asi najviac užitočná ako medik... preto by bolo výhodné ak by som šla teraz do vašej nemocnice a prezrela si to tam, prípadne vám pomohla z vážnymi pacientmi... Povedala som a usmiala som sa. Chýbala mi nemocnica, práca v nemocnici. Chcem znova do práce. Ale chcem vedieť Kisho Tensei.... Potrebujem vedieť Kisho Tensei...
Návrat nahoru Goto down
Kigiro

Kigiro


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 07. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeTue May 14, 2013 4:55 pm

V duchu som sa pousmial s toho ako jej odľahlo a pomyslel som si že ma ten čierny humor asi nikdy neprestane baviť. Postavil som sa smeroval som k dverám otvoril ich a čakal kým Mayu prejde.
Hmm teraz nemám nič na robote tak sa z vami prejdem predsa len koho by to bavilo non stop trčať v kancli Shi ty máš zatiaľ voľno keby niečo budem ta volať takže Mayu-chan môžte prejsť pôjdem hned po vás.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeTue May 14, 2013 5:06 pm

Seběhlo se to všechno nějak rychle. Přišel jsem s Reikinem do kanceláře. Nebylo to to nejlepší prostředí. Nechctěl jsem tu být. Náladu jsem měl pod psa a jediné co mě drželo na nohou byli ony 4 panáky whiskey. Amekage tam stál a prvně jsem měl jít na záchrannou misi. Pak zase neměl jít na záhrannnou misi a nakonec jsem ani nešel. Hlava mi s toho byla někde vedle. Nevěděl jsem jestli mám odejít ? Zůstat ? Nakonec když došla Mayu tak jsem odešel a vyšel ven před kancelář. Tam jsem se usadil na lavičce a čekal.

/ Chci se hrozně omluvit za tenhle post. Blbnul mi net a post jsem odesílat hodněkrát v různý formě ale prostě až teď mám jakž takž přístup k netu. /
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeTue May 14, 2013 5:11 pm

Upravila som si teda plášte, ktoré budem potom neskôr musieť vrátiť, a kráčala som vonku z kancelárie. Povšimla som si Raizoua a usmiala som sa. Ah, povedomá tvár, cítim sa tu tak nejak... ako v zlatej klietke. Hlavne nesmiem spraviť žiadny prešľap.
Nasmerujete ma teda do nemocnice, Amekage-sama? Spýtala som sa a pozrela som sa smerom k Amekagemu. Nervózne som si však kusla do pery, zrazu som dostala strach. Budem sa musieť safra snažiť aby som uspela a nesklamala.
Návrat nahoru Goto down
Shi

Shi


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 07. 05. 13
Age : 29

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeTue May 14, 2013 5:19 pm

Tak fájn hlásenie o situácií v Yuki asi počká... povzdychol som si a prevrátil oči. Jop, mňa chcelo zabiť veľa ľudí...a predsa som stále tu... pomyslel som si a vyšiel von z kancelárie. Kývol som rukou pri odchode a zamieril som si to preč. Ešte dávno som mohol piť...a už dávno spať. napadlo mi a preto som zamieril tam odkiaľ som sem prišiel.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Kigiro

Kigiro


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 07. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeTue May 14, 2013 5:20 pm

Ked vychádzala zbadal som tam Raiza ako sedel na lavičke ako keby mal trest. Raizou máš voľno do doby neurčitej keby niečo dám ti vedieť. A ešte jedna vec v kancli nebudem nejaku tu chvíľu idem tuto slečnu robiť doprovod na tu dobu čo tu bude. Zrazu som cítil strach ktorý pochádzal s Mayi krv sa mi rozprúdila nič som samozrejme nespravil namieril som si to rovno von s budovy. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeTue May 14, 2013 5:25 pm

Pozrela som sa na Shiho ktorý zrazu odišiel preč, kso, a Raizou tiež nepôjde. Ja a Amekage-sama. Budem s ním sama. Podľa toho čo som o ňom počula... prešiel mi po chrbte mráz. Nemám pri sebe svoje psi, a neviem čo bude používať pokiaľ by sa niečo stalo. No usmiala som sa, bude to zaujímavé.
Kráčala som za Kagem a dala som si na hlavu kapucňu, vonku zasa pršalo.

(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 15, 2013 6:47 pm

Sedíc na lavičce jsem přemýšlel co mám dělat. Měl sem volno. To byl docela nezvyk. Většinou to bylo samé. Udělej tohle! Di zase támhle! Furt něco. Volno to bylo něco co se mi nedostávalo tak často. Bylo to tak nezvyklé že jsem nevěděl co mám dělat. Hlavně jsem nevěděl s kým to něco mám dělat. Většinou jsem býval s Kami a byť jsem si to v hlavě nedokázal připustit tak mi v srdci chyběla. No .... když už nic mohl bych si zajít do baru ... ale s kým ? Byl jsem opravdu na rozpacích. Tak co už ... trocha alkoholu je vždycky lepším společníkem než samota. Zvedl jsem se ze židle a vyrazil k mému domu. Kde jsem si chtěl vyzvednout prachy. Potom sem se dal přímou cestou do baru.

-Přesun-
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelária Amekageho
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kancelář Amekageho
» Kancelária Amekageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: