PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Byt 015

Goto down 
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin

Poèet pøíspìvkù : 292

PříspěvekPředmět: Byt 015   Tue Apr 29, 2014 10:55 pm

Útulný, menší a i beztak celkom luxusný byt. Tak sa dá popísať Raikenov domov. Keďže v minulosti ani netrávil veľa času doma, vynechal bývanie v dome a tak teda zvolil toto útulné miesto. Raiken tu však nebýva sám. Bola mu zverená na starosť Ryu, ktorá je aj s ním ubytovaná. Aspoň niekto predsa mohol byť tu, keď on nie. Síce vystavoval byt riziku, že si tu Ryu niečo donesie, sám si ani nevie predstaviť čo, ale s tým už predsa nič nenarobí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ryu
Genin

Poèet pøíspìvkù : 70

PříspěvekPředmět: Re: Byt 015   Tue Apr 29, 2014 11:03 pm

"Dan-go-ha-ha-ham." Strčila som si do úst jednu z guličiek, ktorú som spokojne začala prežúvať.
"Dan-go-ho-ho--ehm--ham." Zazubila som sa a už s aj tak plnými ústami som schmatla ďalšiu. Bola som v mojej klasickej, veselej nálade ktorá sa niesla ako mnou, tak aj celým týmto bytom. Nie že by tu bol veselý úplne každý, byt sa proste.. musel prispôsobiť! 
Zo špičkou už prázdnej paličky od danga som sa poškrabala za uchom a pohľadom som prehľadávala zákutia Raikenovej izby, v ktorej som momentálne bola. Mal tu ten človek vôbec kôš? Kto vie. Bolo však fajn bývať v tomto byte keďže, som tu viac menej bývala sama. On tu bol len minimálne, mohla som si robiť čo len chcem. Viac.. menej. S jedným presným hodom nakoniec palička od danga skončila niekde na ulici pod oknom, ktoré bolo trocha pootvorené. 
Možno by som nemala byť v jeho izbe, váľať sa v jeho posteli oblečená v jeho tričku ale, ako by na to prišiel? Musel by sa zrazu vrátiť a to sa asi .. tak skoro nestane. Vlastne by mi ani nevadilo keby že sem teraz príde. Tak či tak som tu bola jediným žijúcim tvorom a čo bolo jeho, to bolo moje.. a čo bolo moje, toho radśej nech sa ani nedotkne. Zvalila som sa na posteľ s rozpaženými rukami a len som sledovala točiaci sa ventilátor nado mnou. Bolo tu celkom teplo.. 

Hlavní Admin

PříspěvekPředmět: Re: Byt 015   Tue Apr 29, 2014 11:20 pm

Dnešný večer bol po dlhšom čase výnimočný. Presnejšie tým, že som po niekoľkých dňoch zavítal k sebe domov. Bol som už i tak trošku uťahaný a potreboval som oddych. Zároveň ale aj skontrolovať tú bláznivú osôbku, ktorá sa nachádzala za dverami, pred ktorými som sa akurát zastavil. Bolo zamknuté, vždy som Ryu vravel, aby sa zamkýnala, takže som bol rád, že aspoň toto plnila. Odomkol som a vstúpil, avšak čo najtichším spôsobom. Bolo už neskoro, Ryu mohla spať a nechcel som ju zobudiť. Zavrel som za sebou a zamkol, načo som sa obzrel po chodbe. Z jej i mojej izby šlo svetlo, ostatné miestnosti boli tmavé. Žeby predsa len bola hore? Zložil som si katanu z chrbta a zavesil ju na vešiak, rovnako ako Anbu masku. Vyzliekol som si aj vestu s chráničmi, nechajúc ju pri meči a maske, načo som potichu začal kráčať do svojej izby. Mal som na sebe, dá sa povedať, iba tenké čierne tielko, čo bol jediný odev, ktorý som pod vestou nosil takto v službe. No najradšej by som sa teraz len hodil do domáceho a zaľahol, pravda to mi tento plán prekazilo niečo iné. Keď som zastavil na prahu dvier, uvedomil som si, že Ryu leží v mojej posteli. Pobavene som sa pod maskou pousmial a oprel sa o zárubňu, upnúc pohľad jedného oka smerom k nej.
"Je to pohodlné?" Spýtal som sa akoby nič. Mohla si aj napriek maske všimnúť, že sa usmievam, pretože som tak stvárnil oči, že by to doplo hocikomu.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Byt 015   Wed Apr 30, 2014 7:08 am

Medzi tým ako som ležala na posteli a prišiel on ubehol celkom dlhý čas takže aj cez fakt, že sa ešte v izbe svietilo, som ja mala zatvorené oči, hlavu naklonenú na bok a s pootvorenými ústami som spokojne odfukovala. Zobudila ma vlastne až jeho otázka. Keď sa oprel o dvere, trocha som potočila hlavou a rozlepila som už celkom ospalé a rozospaté viečka.
"Uhm.." Zamumlala som, spočiatku trocha neschopná odpovede. Prevalila som sa v posteli na druhú stranu a nakoniec som sa s pomocou rúk, zapretých do postele lenivo posadila. Nohy som trocha prikrčila k sebe no nie moc, a medzi ne som si položila ruky na posteľ, spolu s koncom natiahnutého trička ktoré patrilo jemu. Na tvári sa mi objavil milý úsmev s ktorým som prikývla.
"Miesta je tu dosť, pokojne sa môžeš pridať." Vyplazila som na neho jazyk a naklonila som hlavu na stranu. Bola som naozaj zvedavá ako na to zareaguje.

Hlavní Admin

PříspěvekPředmět: Re: Byt 015   Wed Apr 30, 2014 12:37 pm

Vcelku pobavene som ju pozoroval, ako sa ospalo dvíha a reaguje. Bolo mi ale jasné, že ak zas nezaspí behom momentu, tak sa jej vráti energia. To sa napokon aj stalo, keď sa posadila do už snáď ideálnej polohy a hodila na mňa milý úsmev. Po ňom ale nasledovala celkom zvláštna veta. Teda, mne tak prišla, samozrejme, nezdalo sa mi vhodné ľahnúť si k nej. Ale na chvíľku ma veru prekvapila, až som nevedel reagovať!
"Vďaka za tak milú ponuku, ale zrejme odmietnem." Pobavene som odvetil a s rovnakým pocitom som trochu pokrútil hlavou. Nato som sa hneď pobral ku skrini, ktorú som otvoril a ostal sa dívať na veci. Mal som tu menší neporiadok, čomu ale snáď ani nemusela Ryu prispieť, keďže.. vždy som sa ponáhľal, aby som bol všade na čas a tak to potom aj vyzeralo s vecami. Len som nad tým mávol rukou, už dávnejšie a i tentoraz som si bez riešení vzal tmavomodré tričko, podobné, aké si vzala i Ryu, keďže skoro všetky veci som mal rovnakého typu. Vyzliekol som si čierne tielko, hodiac ho na stoličku pri malom stolíku a obliekol som si to domáce tričko. Gate som si nechal na sebe, neboli predsa len nepohodlné, takže prečo v nich neostať? Skriňu som zavrel a poupravil si masku, ktorá mi trošku skĺzla, keď som si prevliekal tričko cez hlavu, ale iba na špičku nosa. To už som sa ale posadil na kraj postele a spokojne vydýchol, po dlhom dni, -či dňoch?- som si konečne sadol a mohol nechať aj uvoľniť svaly.
"Nie si hladná? Smädná?" Spýtal som sa po chvíľke, čo som tak posedával na kraji a díval sa niekam do chodby, hoc otázka teraz patrila samozrejme Ryu. Nakoniec som sa aj trochu pootočil a jednu nohu pokrčil v kolene a vyložil na posteľ, aby som sa lepšie usadil pri tom natočení sa k Ryu. Zvedavo som podvihol obočie a čakal, čo mi odpovie. Iste, keby bola hladná či smädná, došla by si pre niečo do kuchyne i sama, ale už len zo slušnosti som sa to spýtal, keby náhodou. Navyše, teraz po prebudení mohla byť lenivá opustiť posteľ, ako to mala občas vo zvyku, čiže by obsluhu isto rada prijala.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Byt 015   Wed Apr 30, 2014 1:27 pm

"Aké nečakané." Zasmiala som sa a len som kývla hlavou na nesúhlas. Nebola som hladná však.. bola noc, vlastne som sa preklínala za to, že som zaspala na jeho posteli páč ma zobudil a ja v tomto stave zaspím už len ťažko. Sledovala som ako si prezlieka tielko, teda hlavne jeho tvár z ktorej mu trocha skĺzla maska, ale len trocha.. dammit, zasa si ju napravil a ja som bola znova na suchu. Bol to až.. zázrak, ako som za týchto pár rokov ani raz jeho tvár nevidela. Vlastne som netušila či vôbec niekto videl jeho tvár.. niekedy som si myslela že sa s tou maskou už narodil.. 
"Nie som hladná.." Zamumlala som, po čom som sa len chytila za prsty na nohách a naklonila som sa bližšie k nemu.
"Počuj.. čo keby sii uuhm, no vieš čisto z praktického hľadiska.. prestal u seba doma nosiť tú masku ?" Zvedavo som sa usmiala, aj keď som tak nejak tušila že ma z touto požiadavkou pošle niekam.. do teplých krajín.

Hlavní Admin

PříspěvekPředmět: Re: Byt 015   Wed Apr 30, 2014 1:43 pm

Keď potvrdila moje myšlienky, že zrejme nechce nič, iba som prikývol a druhou rukou, keďže prvou som sa opieral o posteľ, som sa poškrabal vo svetlo šedých vlasoch. Ale mala nakoniec jednu.. požiadavku? Nie, tak by som to nenazýval. Skôr iba návrh. Bol však o maske, na ktorú som si.. no.. už vlastne zvykol natoľko, že okrem sprchy či jedenia som ju nosil vlastne furt. A zrejme bola pravda aj to, že ma bez nej fakticky nikto nevidel. Dokonca ani kage.
"Nó.." Podvihol som ruku a koncami dvoch prstov si prešiel po okraji masky. V tomto som bol dosť nerozhodný, vždy keď mal niekto podobný návrh, či čo i len zmienku. Naopak, keď sa nik priamo nedožadoval toho, aby som ju dal dole, mohol to dosiahnuť aj inými spôsobmi, pri ktorých som ani nemal problém z jednoduchých dôvodov masku stiahnuť. Napokon v niektorých reštauráciách ma možno i zazreli, ale to tiež nebolo isté, sedával som väčšinou mimo od iných ľudí, viac vzadu.
"Možno sa k tomu raz dopracujem. Ale zatiaľ musíš ešte vyčkať." Odvetil som napokon a trochu ospravedlňujúco sa pousmial, čo pravda šlo vidieť zas asi iba podľa očí. Nuž čo, bol by to pre mňa ešte nezvyk. Možno ale budem práve toto môcť využiť... napríklad pri jej narodeninách! Objaviť sa tu s nejakým prekvapením a bez masky. To by ju isto potešilo! Nad týmto som sa napokon aj ostal zamýšľať. A tiež nad tým, o koľko to vlastne bude tie narodky vôbec mať.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Byt 015   Wed Apr 30, 2014 2:10 pm

Zamračila som sa na neho no ten výraz mi na tvári nezostal dlho.
"Raz hmm?" Vyplazila som na neho jazyk, po čom som sa sama z postele zošuchla a zamierila som si to k dverám z jeho izby. Len som sa oprela o rám a chvíľku to vyzeralo, že odídem. Po tom som sa ale otočila späť k nemu.
"Potrebuješ ešte to tričko?" Spýtala som sa ho znova veselým tónom hlasu. Predsa len, nehnevala som sa na neho, nemala som k tomu dôvod. Aj keď som trocha nechápala, prečo nosieva také obtiahnuté veci, to by som mala nosievať skôr ja, však som ženská. Chytila som teda okraje jeho trička a trocha som ich stiahla smerom k stehnám. 
"Hmm?" Dožadovala som sa odpovede, aj tak som však radšej mala svoje, takže na tom moc záležať nebude.

Hlavní Admin

PříspěvekPředmět: Re: Byt 015   Wed Apr 30, 2014 2:28 pm

Bol som rád, že si to nevzala nijak zle. Predsa len už sme tu boli pár rokov a furt ma nevidela úplne, no isto sa dočká i toho. Teraz ma ale zo zamyslenia prerušilo to, ako vstala a už odchádzala, len sa ešte zastavila a zas otočila. Jej otázka mi vyvolala ďalší pobavený úsmev.
"Kľudne si ho nechaj." Odvetil som jej. Síce bolo na ňu trochu veľké, ale akurát také, aby sa v ňom dalo váľať a chodiť po dome. A tričiek som mal v skrini i tak dosť, čiže mi nevadilo, ak si jedno vezme. Pre mňa bola častejším oblečením i tak uniforma Anbu.
"I tak ti napokon pristane, svojím spôsobom." Usúdil som a potichšie som sa zasmial. Nežartoval som, len som sa smial na tom, ako si to tričko ešte stiahla trochu ku stehnám. No kto by poprel, že jej to svedčí? Hádam, že len slepec. V každom prípade, po tejto vlastne lichôtke som sa iba potiahol viac na posteľ a obsadil tak pred chvíľkou jej miesto, keď som si ľahol a chrbtom sa ale oprel ešte o stenu za posteľou. Nemal som v pláne ešte hneď zaspať, aspoň chvíľu som hodlal zostať hore a prípadne si nájsť nejakú činnosť, ktorá by ma k spánku už donútila. A rovnako tak som tipoval, že to nebude inak ani pri Ryu. Keď už sa raz prebrala, bolo ťažké pre ňu sa znova dostať do tej nálady, kedy by len zívala či unavene kukala. Bola jednoducho energická, čo tejto domácnosti neuškodilo, aspoň tu nebolo toľké ticho a kľud. Mňa samého občas vedela rozosmiať aj nejakou obyčajnou vecou, ktorá sa akurát v jej podaní stala lepšou. Ah, možno by som sa tu mal objavovať častejšie. Povzdychol som si a ešte sledoval, či sa na niečo nespýta alebo už odbehne do izby.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Byt 015   Wed Apr 30, 2014 11:19 pm

Znova som si len založila ruky na hruď a pobavene, a trocha.. zvláštne som sa na neho pozrela.
"Priznaj sa Raiken-san, proste sa ti páči toto tričko na mne len kvôli tomu, pretože mi obopína zadok a prsia.. celkom. .tesne !" Vyplazila som na neho jazyk a so zachichotaním som radšej zavrela dvere do jeho izby s tým, že som bola na druhom konci. Radšej som ani nechcela vidieť jeho výraz na tvári po mojom vyhlásení.
"Chmm.. tomu chlapovi raz tú masku dole dám.." Hovorila som si sama pre seba, pri čom som zamierila do svojej izby s jediným cieľom- spať. Popravde Raiken typoval zle. Nechcelo sa mi nič robiť. Aj keď som bola hyperaktívna, bolelo ma celé telo bohvie z čoho, takže som v takomto stave zaspávala naozaj.. rýchlo.

Hlavní Admin

PříspěvekPředmět: Re: Byt 015   Thu May 01, 2014 12:30 am

Výnimočne ma tentoraz svojím výrokom neprekvapila. I to, čo povedala, bol jeden z uhlov pohľadov, ako sa na tú moju lichôtku dívať. Síce ta nezahrňovala predovšetkým toto, ale bolo to celkom jedno, či pri tom Ryu zostane či nie. Ja som však už nemohol stihnúť povedať nič a teda som už ostal ticho, ešte nejakú chvíľku sa dívajúc na dvere. Tentoraz mi akosi nevyšlo to moje tipovanie, pretože únava na mňa došla i bez činnosti a Ryu bola tak isto unavená. Tak som sa napokon zošuchol do ľahu a spokojne vydýchol, keď sa mi hlava zaborila do vankúša. Hodlal som si spraviť asi deň voľna. Mal som na to vlastne právo, niekoľko dní v rade som tu ani nepáchol, tak snáď sa mi ospravedlní jednodňový oddych. Nu, o tom som ale nechcel už teraz dumať. Len som zhasol lampu, vyzliekol si čierne gate, aby mi neskôr v noci nebolo teplo, prikryl som sa a zavrel i to pravé oko. Bolo treba si už poriadne pospať...
~Ráno~
Nezvykol som vyspávať moc dlho. Ale tentoraz, po dlhšom čase, to výnimočne neplatilo. Zobudil som sa na môj pomer dosť neskoro. Zato ale už oddýchnutý a znova nabitý energiou, ktorá zo mňa vyprchala po tých niekoľkých dňoch stále v pozore. Pomaly som sa posadil a rozhliadol. Bolo tu ticho, nikde žiadny zvuk. Akoby som tu bol sám, čo som však nebol. Obliekol som si gate, upravil perinu a pomaly som otvoril dvere od izby, z ktorej som vyšiel von. Dvere od Ryu-nej izby boli tak isto zavreté a nejako som ani nechcel ich otvárať, čím by som ju mohol aj zobudiť. Preto som sa aj vybral zatiaľ do kúpeľne, aby som sa osviežil a vybavil tiež rannú hygienu. Och, i pri tomto som vlastne ešte dával masku dole! Keď som mal ale hotovo, zas sa vrátila na miesto a vyšiel som znova na chodbu. Nuž, zamieril som teda do kuchyne, aby som si aspoň niečo nalial na pitie. Bolo už dosť hodín, takže som čakal, že sa každú chvíľu Ryu zobudí. Z toho dôvodu som predsa aj ostal v kuchyni. Keby bola hladná, rovno by som jej niečo spravil. I podľa jej výberu, ak by bol uskutočniteľný.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Byt 015   Thu May 01, 2014 3:19 pm

Ráno som samozrejme spala .. dlho. Bola som to predsa len ja a ja som spánok rada mala, viac než.. dosť. Keď som sa ale zobudila, len málo ľudí mohlo mať viac elánu než ja. Roztiahla som ruky na všetky strany a so zívnutím som sa zapozerala von oknom. Pršalo.. aké nečakané v Amegakure no sato. Takmer som z postele vyskočila, na čo som si len zo skrine zobrala jeden z uterákov a vyšla som z nej. Nezamierila som však do kuchyne, ale najprv do sprchy. Popravde som si včerajśok pomýlila s nejakou mojou bujnou predstavivosťou a ani som nevedela, že tu Raiken je. 
Po sprche, len v nohavičkách a s uterákom prehodením cez plecia som sa do tej kuchyne nakoniec predsa len vybrala. Oboma rukami som si ešte pomocou uteráku sušila dlhé biele vlasy.
Keď som vstúpila dovnútra, prekvapene som sa na Raikena pozrela.
"Ehm? Ty si tu?" Spýtala som sa namiesto dobrého rána a len som sa na neho usmiala.
"že by tu bola nejaká šanca, ísť si so mnou zatrénovať?" Dodala som ďalšiu, pre mňa očividne úchvatnú skutočnosť, ktorá sa taktiež mohla celkom reálne naplniť.

Hlavní Admin

PříspěvekPředmět: Re: Byt 015   Thu May 01, 2014 3:58 pm

Nejakú chvíľu to trvalo, kým moja spolubývajúca vstala. Stihol som zatiaľ zahnať smäd vodou a začať i s menším upratovaním, keďže kuchynská linka vyzerala.. no.. dosť neupravene, v slušnom vyznení. A než by som to aj stihol úplne dokončiť, už sa za mnou ozval známy hlas. Trošku mi vystúpili kútiky no zatiaľ som sa neotáčal, čiže som ani nemohol zazrieť, čo má na sebe. Respektíve, čo nemá, eh.
"Ako si sa vyspala?" Spýtal som sa namiesto odpovede na to, či tu fakt som a handrou som už len zotrel trochu špiny z linky. Až potom som sa konečne otočil, oprel chrbtom o linku a hodil na ňu pohľad. Bola viac než dosť naľahko. Trochu ma to prekvapilo a tak som ani hneď neodvetil na jej otázku s trénovaním. Tak nejak som nevedel vôbec, jak a na čo reagovať.
"Ehm.. šanca by tu bola, ale ešte predtým.. dáš si niečo?" Spýtal som sa po chvíli a odlepil sa od linky, prejdúc ku chladničke. Otvoril som ju a začal kukať, čo je v nej. Moc tam toho veru ale nebolo, hádam, že by sa zišlo aj skočiť do obchodu. Ale aspoň minimálne na nejaké provizórne raňajky tam ešte jedlo bolo. Kukol som na ňu a čakal, či si niečo vyberie; i keď výber nebol bohviečo. Zároveň s tým som ale ignoroval radšej fakt, že je takmer holá. No na druhej strane, aspoň bolo vidieť, že sa nehanbí. Neviem teraz, čo by bolo lepšie, ale to už bolo hádam zbytočné riešiť.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Byt 015   Thu May 01, 2014 4:10 pm

"Chmmm.." Poškrabala som sa rukou v uteráku za uchom. Jeho ponuka síce bola milá no vedela som, že v tej chladničke toho moc nie je. 
"Asi sa naraňajkujem v .. dedine, niečo si kúpim." Samozrejme z jeho peňazí. Odkiaľ inde by som peniaze zobrala ? Sama som bola genin ktorý mal celkom nula splnených misií a tak to asi aj nejaký dlhší čas ostane.
"Vlastne som už celkom unudená z toho stále ostávať zamknutá v byte." Dodala som s úsmevom na tvári a len som si sama zobrala pohár, do ktorého som napustila čistu vodu a z ktorého som si odpila. Po tom som odišla z kuchyne späť do obývačky, kde bolo pohodené oblečenie zo vČerajška. Tam som si len sadla na posteľ a začala sa naťahovať do sieťkovaného trička a ostatných vecí. Celkom mi to trvalo.. 

Hlavní Admin

PříspěvekPředmět: Re: Byt 015   Thu May 01, 2014 4:31 pm

Veru, nebol to bohvieako chutný výber. Tak som chladničku zas zavrel a len prikývol na všetko, čo riekla. Keďže som jej teda ani nič nezačal vyhovárať, mohlo si domyslieť, že sa teda ideme niekam najesť, potrénovať a potom sa uvidí, čo so zvyškom dňa. Samozrejme som ešte musel nakúpiť, ale na to bol ešte čas, keďže sa malo ísť von. Keď sa odišla prezliecť, vrátil som sa do izby pre rovnaký zámer. Anbu výstroj som ale nechal na pokoji. Hodil som na seba len obyčajné, modré veci. Napokon, masku som mal stále, čiže som i v "civile" nijako neprezrádzal svoju identitu. Takže som sa obliekol tak v podstate naľahšie, hodil na seba ešte tenšiu bundu a už som len čakal na Ryu, kedy bude hotová, keďže jej to nejako trvalo. Zatiaľ som teda stál na chodbe a len kontroloval, či mám v kapse na zbrane všetko čo treba, pretože som katanu nechával doma. ZNV mi snáď dnes bude stačiť. A samozrejme peňaženka, ktorú som už dávno nevyvetral. Dnes bol jej pravý deň!
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Byt 015   Thu May 01, 2014 4:55 pm

Došla som na chodbu, kde už stál aj on. S rukami za hlavou a už viac menej normálne oblečená som sa na neho podivne kukla.
"Uhm, pripravený ? Už je to nejaký piatok čo som sa s tebou niekam nešla najesť." Uškrnula som sa na neho a len som si začala naťahovať obe ruky, ako keby sme plánovali nabehnúť do stáda nejakých banditov a všetkých ich povraždiť.. alebo tiež ako keby sme plánovali trénovať, čo sme vlastne aj plánovali no kto vie koľko nám bude trvať to jedenie.

Hlavní Admin

PříspěvekPředmět: Re: Byt 015   Thu May 01, 2014 4:59 pm

"Dnes si to môžeš vynahradiť." Poznamenal som pobavene a vyšiel z bytu už von. Počkal som, kým vyšla tiež a len som zamkol, načo sme už mohli vyraziť. Sám som netušil, či si niečo dám, keďže som hladný moc nebol. Ale to príde postupom dňa, takže tak či tak by ma to čakalo. Zrejme sa ale rozhodnem podľa toho, čo si vyberie, akú reštaurácii, či stánok. Netušil som predsa, čo by si dala najradšej.
-Presun-
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Byt 015   

Návrat nahoru Goto down

Byt 015
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure :: Ubytování-
Přejdi na: